Як дивитися ZEE5 у США

ZEE5 – це онлайн-платформа OTT що пропонує необмежену розвагу в дорозі. Він включає вибір, присвячений Боллівуд та міжнародні шоу, які кваліфікують його як один з найкращих сервісів для шанувальників потокової передачі. Початок сервісу невеликий, але зараз він доступний у понад 190 країн навколо світу, крім США (Велике спасибі, Блюдо Мережі). Що ж, це було так, перш ніж ви натрапили на це керівництво. Для вдосконалення може знадобитися кілька кроків, але це можливо. Ось як ви можете дивитися ZEE5 у США.

Як дивитися ZEE5 за межами Індії

Як дивитися ZEE5 за межами Індії

Сучасність OZEE – ZEE5

Zee5 логотипРаніше відомий як ОЗЕЕ, ZEE5 – це послуга потокового потоку, яка працює за запитом, яка була запущена ще у минулому Лютий 2023 року.

ZEE5 показав дивовижний потенціал як потокового сервісу, і на сьогодні він має більше, ніж 50 мільйонів підписників навколо світу.

Це досить багато. Якщо у вас є підписка на ZEE5, ви можете скористатися більш ніж 100 000+ годин вмісту, що споживається,.

Однак, оскільки в основному регіональні розваги, Я не думаю, що канал має намір конкурувати з подібними Netflix та Amazon Prime.

Крім вмісту на вимогу, ZEE5 пропонує більше 90 прямих каналів для різних мов (англійська, хінді, бенгальська, малаяла, тамільська, телугу, каннада, маратхі, орія, Бхойпурі, гуджараті та панджабі).

У сервісі також є додаток, Додаток ZEE5, яку ви можете використовувати на iPhone, iPad, Android, ПК, Mac, Android TV, смарт-телевізори та Chromecast.

Хочете дізнатися більше? Ось все, що потрібно знати про ZEE5.

Скільки це коштує?

ZEE5 – гібрид безкоштовний та преміальний вміст. Вам не потрібно реєструватися, щоб мати доступ до каталогу каналу. Ви можете це зробити для безкоштовно без передплати. Однак, безкоштовний вміст обмежений; більшість назв доступні лише в тому випадку, якщо у вас є передплатна премія.

Вільний доступ не дозволяє багато дивитися на каналі. Якщо ви хочете моєї думки, пропоную вам підписатися на план премії. Це дасть вам більше можливостей для навігації, включаючи можливість потокового перегляду п’ять паралельних пристроїв. Подивимось на плани?

 • Щомісячний пакет із повним доступом ($ 4,99 / місяць)
  • Фільми, телевізійні шоу, телевізійні програми та вміст на вимогу.
  • 7-денна безкоштовна пробна версія.
  • П’ять одночасних пристроїв.
  • Легка оплата в Інтернеті.
 • Спеціальний пакет Півдня ($ 3,99 / місяць)
  • Фільми, телевізійні шоу, телевізійні програми та вміст на вимогу.
  • П’ять паралельних пристроїв.
  • Легка оплата в Інтернеті.

Підписка на ZEE5

Доступність

Канал збільшив свою присутність на різних міжнародних ринках, до яких входить 190 країн. Однак, оскільки Dish Network є офіційним постачальником про індійські канали в Сполучені Штати, ZEE5 там не запускався. Якщо ви спробуєте отримати доступ до каналу в США, це повідомлення про помилку гео спливе:

«Розваги незабаром матимуть нове призначення. Скоро скоро до вашої країни ».Помилка ZEE5

Принаймні, це краще, ніж “Вибачте, вміст недоступний у вашій країні”. Спосіб зменшити розчарування ZEE5. Незалежно від того, як ви це формулюєте, це не має великого значення, тому що ми можемо розблокувати ZEE5 будь-коли і в будь-якому місці. Читайте далі і дізнайтеся, як це зробити отримати доступ до Zee5 у Сполучених Штатах.

Як спостерігати за ZEE5 за межами Індії за допомогою VPN

Хоча ZEE5 недоступний у США, за допомогою правильних інструментів ви можете отримати це з легкістю. Це називається a VPN, Інтернет-інструмент, який допоможе вам підробляти своє місцезнаходження в Інтернеті з’являтися там, де базується служба.

Після встановлення з’єднання всі ваші дані, здавалося б, надходять із місцезнаходження сервера, що позначає вас як поточного резидента в цьому районі..

У випадку ZEE5 ми підключимось до Індійський сервер оскільки звідки походить канал. Підключення до індійського сервера надає вам ІС в країні. Це дозволяє вам отримати доступ до вмісту, доступного там, у тому числі до подібного ZEE5, Hotstar та Sonyliv.

Дотримуйтесь цих інструкцій, щоб дізнатися, як можна отримати ZEE5 у США за допомогою VPN:

 1. Перше, що вам потрібно зробити – це підпишіться на послугу VPN.
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN на пристрої, на який потрібно передати ZEE5.
 3. Запустіть додаток і підключитися до VPN-сервера в Індії.
 4. Після підключення до індійського сервера VPN надасть вам тимчасовий характер Індійська IP-адреса це робить його схожим на те, що ти знаходиться в Індії.
 5. Тепер, коли у вас є індійський IP, ви можете легко отримати доступ до ZEE5 з будь-якої точки світу.

Чи є найпопулярніший VPN для використання?

ExpressVPN логотипНасправді їх декілька, але я рекомендую те, що я особисто використовую, ExpressVPN. Це найкращий постачальник послуг на ринку VPN сьогодні.

У нього довга, успішна історія розблокування вмісту на великих швидкостях підтримка безпеки клієнтів.

Це більше 2800 серверів у 90+ країнах, включаючи Індію. Отже, ви розблокуєте ZEE5 в найкоротші терміни. З іншого боку, ExpressVPN відмінне у відділі безпеки.

Він надає користувачам шифрування військового рівня щоб їхні дані залишалися захищеними весь час під час перегляду Інтернету.

ZEE5 вимагає хорошого підключення до Інтернету. Якщо ви цього не знали, VPN шифрування уповільнить швидкість вашого Інтернету. Ось чому ExpressVPN надає користувачам альтернативу у вигляді Розумний DNS.

Це називається MediaStreamer, технологія, яка змінює ваше місцезнаходження не додаючи безпеки та приховуючи свою особу. Однак це допоможе вам на поточній швидкості та отримати доступ до місцевих каналів. Якщо ви шукаєте HD-потокове передавання, це ваш найкращий варіант.

Так, ExpressVPN зараз знаходиться на вершині ланцюга харчування, але це не означає, що інші VPN не можуть виконати цю роботу. Для отримання додаткової інформації про інші провідні постачальники послуг VPN для Індії, не забудьте перевірити цю таблицю нижче.

Інші переваги VPN

Крім обходу геообмежень, a VPN може виконувати безліч функцій. Подивіться нижче:

 • Обхідні блоки та інші форми цензури.
 • Здається, користуються Інтернетом з іншої країни.
 • Сховати активність перегляду з локальних мереж та Інтернет-провайдерів.
 • Завантажуйте, обмінюйтесь файлами та торрентами безпечно.
 • Дозволяє безпечно отримувати доступ до загальнодоступного Wi-Fi.
 • Він пропонує анонімність в Інтернеті.
 • Ви можете уникнути прискорення пропускної здатності провайдера.
 • Економте гроші, пов’язані з покупками на кордонах.
 • Отримати нову і тимчасову IP-адресу.

Що дивитися на ZEE5?

Вам не цікаво, що таке 100 000+ годин поточного вмісту включають? Що ж, якщо ви є, ось короткий огляд деяких назв, які ви отримаєте з каталогу ZEE5:

Дивитися ZEE5 за межами Індії

Насолоджуйтесь спеціальними заходами та приголомшливими виступами з хінді та регіональних подій, як-от Нагороди Zee Cine, нагороди Zee Kutumbam, тощо. Ті, хто живе в США, тепер можуть насолоджуватися тим, що переживає 190 країн VPN.

За допомогою VPN, ви можете зробити ZEE5 ваше нове місце для найновішої музики, хіт-парадів та найкращих міжнародних серіалів. Для чого ви будете використовувати ZEE5? Повідомте нас у коментар розділ нижче.