Кращий VPN для відео Claro

Claro Video – це одна з найпремісніших послуг із відео на замовлення, на яку ви можете підписатися з Латинської Америки. Це потокова платформа, до якої латиноамериканці хотіли б отримати доступ, навіть коли виїжджають за кордон до інших країн. На жаль, це не так, оскільки Claro Video є географічною послугою. Однак рішення цієї проблеми полягає в підписанні надійної послуги VPN.

Кращий VPN для відео Claro

Кращий VPN для відео Claro

Що таке відео Claro?

Канал залишається найкращим вибором для латиноамериканців, оскільки він пропонує деякі з улюблених програм теленовели, а також музику, яку вони з задоволенням слухатимуть. Це навіть переходить на ноги з Netflix для абонентів, тобто вміст, який вони пропонують, є дуже якісним. Claro Video також веде переговори з багатьма іншими сприяючими компаніями, які могли б допомогти розширити пропонування послуг, а також доступність. Деякі з цих інших сервісів включають Crackle і Opera, які є більш основними партнерами по контенту та дистрибуції, коли ви дивитесь на американський ринок.

Як ми вже згадували раніше, відео Claro має географічне обмеження. Це означає, що лише користувачі, що базуються в певному регіоні, мали б доступ до нього. Таким чином, латинським користувачам може бути дуже незручно, коли вони повинні відмовитися від улюбленого програмування за кордоном. 

Як розблокувати відео Claro за межами Південної Америки / Мексики

Щоб полегшити це розчарування, є одне рішення, яке можуть використовувати абоненти Claro Video для доступу до послуги навіть за межами своєї країни. Рішення, яке походить від імені VPN.

VPN або віртуальна приватна мережа дозволяє підключитися до низки серверів, які потім шифрують та приховують ваше місцезнаходження. В основному це відбувається через ваш IP. IP-адреса відповідає за передачу такої інформації, як ваше місцезнаходження, а іноді навіть ваша особа. Використання VPN допомагає приховати вашу IP-адресу. Підключення до віддаленого сервера означає, що ви змінюєте ваш IP-адресу в країні, де базується сервер. Якщо ви, наприклад, вилітаєте з Південної Америки, вам потрібно лише підключитися до сервера, який базується там, і все буде налаштовано. Ось як розблокувати відео Claro за кордоном:

  1. Зареєструйтесь у постачальника VPN.
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій Android, iOS, ПК чи Mac.
  3. Увійдіть у свій обліковий запис VPN.
  4. Підключіться до сервера в одній із країн Латинської Америки.
  5. Насолоджуйтесь відео Claro незалежно від того, де б ви не були.
  Як встановити VPN на Nintendo Switch

Використання VPN має до нього безліч переваг, причому перший – це додатковий рівень безпеки, який ви отримуєте. VPN за визначенням робить ваше з’єднання приватним шляхом шифрування. Це включає додавання шару даних поверх вашого трафіку, щоб ускладнити кому-небудь інший розшифровку. Оскільки ніхто не зможе відстежувати ваше з’єднання, включаючи ваш Інтернет-провайдер, ви гарантуєте повну конфіденційність в Інтернеті.

Перегляньте таблицю нижче для швидкого огляду того, що буде далі.

Найкращі VPN для Claro Video

Вам потрібно обов’язково зареєструватися у відповідного постачальника VPN, якщо ви хочете уникнути всіх цих проблем, але з багатьма існуючими шахрайськими службами, можливо, вам буде важко вибрати один із них. Щоб допомогти вам у цьому, ми склали список, на який ви можете звернути увагу, щоб заощадити час і гроші своїм рішенням. Ось наш список найкращих VPN для Claro Video:

1. ExpressVPN

ExpressVPN рідко отримує погані відгуки, оскільки це одна з найнадійніших служб, на яку ви могли звернути увагу. Всесвітньо відомий постачальник може похвалитися мережею з близько 2000 серверів і базується на Британських Віргінських островах. Постачальник має дуже надійну команду обслуговування клієнтів, яка доступна для контактів 24/7 через соціальні медіа, електронну пошту чи чати в реальному часі. ExpressVPN також є одним з небагатьох провайдерів, які розділили тунелінг як особливість для своїх клієнтів. Функція розділеного тунелювання дозволяє користувачам вибирати, які частини трафіку вони хочуть шифрувати.

ExpressVPN також застосовує 256-бітове шифрування AES і пропонує OpenVPN, PPTP, SSTP та IKEv2 як протоколи VPN, на які користувачі можуть обрати підписку. Послуга також дозволяє Tor через VPN та до 3 одночасних з’єднань під одну передплату. ExpressVPN також пропонує комутатор Internet kill, який вбиває ваше з’єднання з Інтернетом у випадку, якщо ваша послуга VPN буде порушена. Постачальник також чудово підходить для передачі відеороликів Claro за межі Латинської Америки, оскільки у неї є сервери-скриті, до яких користувачі можуть підключатися і робити це, навіть якщо вони розташовані в країнах з високою цензурою. Перегляньте наш Огляд ExpressVPN для отримання додаткової інформації про цю послугу.

  Як встановити VPN на Nintendo Switch

2. IPVanish

IPVanish є ще одним провайдером, який корисний для потокової передачі завдяки своїм супер швидким серверам, що належать компанії. Їм близько 1500 і мають до 40 000 IP-адрес. Це пристойне число, на яке можуть обрати провайдери, оскільки це забезпечує відсутність перевантаженості жодного сервера. IPVanish також пропонує велику підтримку користувачам, які прагнуть використовувати своє з’єднання для торрент. Послуга дозволяє здійснювати необмежену кількість однорангових передач файлів, а також гарантовану анонімність. IPVanish також користується великою популярністю серед онлайн-геймерів, оскільки їх сервери рідко дозволяють іграм відставати або зависати.

Цей постачальник із США надає до 10 одночасних підключень під одним обліковим записом. Легко можна захистити всі платформи через 256-бітове шифрування AES. IPVanish також є одним з небагатьох провайдерів, які користуються достатньою кількістю альтернатив, щоб користувачі могли не завантажувати клієнт VPN. Є веб-проксі-сервер SOCKS5, який підписники можуть використовувати будь-коли в Інтернеті, а також список розширень веб-переглядача, які можна активувати при серфінгу в мережі. IPVanish також підтримує сувору політику нульового введення журналу, незважаючи на те, що знаходиться в США. Якщо вам здається, що до постачальника ви можете звернутися, дізнайтеся більше про нього, ознайомившись з нашим оглядом IPVanish.

3. NordVPN

Було б несправедливо не включати NordVPN в цьому списку, оскільки постачальник є одним з найбільш здібних, яких можна знайти в галузі. Служба має близько 4000 серверів у своїй мережі та присутність у понад 60 країнах. Рівень безпеки, який він пропонує, не має собі рівних. Все це завдяки комбінації 256-бітного шифрування AES з подвійним захистом VPN. Це означає, що дані користувачів перенаправляються через два сервери замість одного, а отже, подвоєння вже наявної безпеки.

  Як встановити VPN на Nintendo Switch

Завдяки 4000 серверам сервіс також дозволяє вам вибирати, до яких серверів підключитися, залежно від того, що ви робите, і це може бути гра в Інтернеті, трансляція в HD або швидке завантаження. Послуга також може працювати з 6 вашими іншими пристроями, і вам навіть за це не доведеться платити. Сюди також входить програмне забезпечення, таке як CyberSec та SmartPlay. Перший допомагає утримувати відволікаючі рекламу та зловмисне програмне забезпечення подалі, тоді як перший надає доступ до сайтів з обмеженою географічною діяльністю незалежно від вашого місцезнаходження. Щоб побачити, що ще може допомогти вам у виконанні, подивіться наш більш глибокий огляд NordVPN.

Висновок щодо найкращої VPN для відео Claro

Claro Video займає високе місце серед найпопулярніших серед найвищих сервісів Латинської Америки. Ви можете поставити під сумнів, що багато людей люблять те, що може запропонувати платформа. Якщо ви один з його шанувальників, VPN допомагає вам насолоджуватися різноманітним вмістом, скільки ви можете, незалежно від вашого місцезнаходження. Перелічених вище трьох постачальників більш ніж достатньо, щоб гарантувати необмежений доступ. Вони також надають вам повну безпеку та анонімність, коли ви в Інтернеті.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me