ExpressVPN vs Unlocator VPN – який вибрати?

І те й інше ExpressVPN і Розмикач є провідними провайдерами у полях VPN та Smart DNS відповідно. Нещодавно Unlocator запустив свою послугу VPN і, враховуючи статус Unlocator на ринку, можна припустити, що він буде конкурувати з ExpressVPN протягом короткого періоду часу. Ось чому нам потрібні відповіді. Який VPN краще? У цьому огляді, ми переглянемо атрибути кожного з цих двох гігантів і перегляньте, які вершини є іншими, як послуга VPN.

ExpressVPN проти Unlocator

ExpressVPN проти Unlocator

ExpressVPN vs Unlocator VPN – Швидке порівняння

Перш ніж піти вперед і зануритися глибше в характеристики кожного з цих VPN, я надав вам всебічну таблицю порівняння, щоб пролити трохи світла на цю проблему..

ExpressVPNUnlocator
Штаб-квартираБританські Віргінські островиДанія
Одночасне з’єднання55
Період повернення коштів30 днів30 днів
Політика ведення журналівБез журналівБез журналів
Кількість серверів2000 рік41
Розташування сервера94 країни36 країн
Ціна$ 12,95 / Місяць$ 9,99 / місяць
Розумний DNSТакТак
Безкоштовний період випробовуванняНіТак
Веб-сайтВідвідайте ExpressVPNВідвідайте Unlocator

Це не всі функції, про які ми розповідали в цих статтях. Це просто швидший підхід, якщо ви хочете оцінити кожен з них. Якщо ви відвідаєте будь-який веб-сайт VPN, ви знайдете претензії на те, що найкращі в галузі. Ну, ми тут, щоб довести, чи їхні твердження вірні чи ні. Наприкінці цього огляду ви побачите, що наша точка зору може схилятися до одного постачальника, тим кращим з двох.

Однак це не означає, що інше не так добре. Все залежить від того, що в підсумку шукає користувач. Перевіривши швидкість, сумісність, підтримку Netflix та інші послуги Unlocator та ExpressVPN, ми придумали досить гідний огляд. Почнемо, чи ми?

Оплата & Ціноутворення

Перш ніж перевірити будь-які функції, перейдіть до розділу про ціни, щоб перевірити, чи відповідають планам VPN вашому бюджету. Це ще не все, ви також повинні переконатися, що вони підтримують спосіб оплати, який ви фактично використовуєте. Я зробив невелике порівняння між ними, і ось що я придумав.

ExpressVPN

ExpressVPNЦіни трохи дорожчі, ніж Unlocator, але з очевидних причин. Пізніше в цій статті ви побачите, що ExpressVPN пропонує набагато більше послуг, ніж Розмикач. ExpressVPN коштує 12,95 доларів США на місяць, 9,99 доларів при 6-місячному плані та 8,32 доларів при річному плані. Щорічний план звучить як дуже гарна ідея, якщо ви готові інвестувати в їх послугу тривалий час.

Огляд ExpressVPN - Цінові плани

На обмежений час в Інтернеті ексклюзивна знижка ExpressVPN для всіх, хто вирішив підписатися на ExpressVPN через наш веб-сайт. Тепер ви можете заощадити 49% знижки на свою підписку ExpressVPN, скориставшись нашою ексклюзивною знижкою. Мало того, але ви отримаєте 3 додаткові місяці безкоштовно.Знижка ExpressVPN

Що стосується методів, то ExpressVPN дозволяє платити за його послуги через Visa, Mastercard, PayPal, і більше. Ви навіть можете використовувати біткойн, якщо ви стурбовані своєю безпекою.

Огляд ExpressVPN - Варіанти оплати

Вимкнення VPN

Unlocator був і досі є службою Smart DNS, тому він зберігав підписку поряд із VPN, якщо хтось із вас не хоче додаткової безпеки VPN. Ви можете підписатися на послугу Smart DNS за 4,95 $ на місяць разом з іншими планами.

Розрядник Smart DNS Ціна

Щодо підписки на VPN, це трохи дорожче, ніж пропонує Unlocator. Вибачте, я не хочу бути упередженим, ми просто оцінюємо їх. Ви можете придбати Підписка на розблокування за 9,99 $ на місяць, 8,17 $ на 6 місяців та 6,58 $ на рік.Вартість VPN для розблокування

Тепер для способів оплати у Unlocator є менше варіантів, ніж у ExpressVPN. По-перше, відсутність опції Bitcoin, що досить важливо для тих, хто дорожить своєю інтернет-безпекою. Ви можете підписатися на Unlocator VPN, використовуючи Visa, MasterCard, Amex, Discover, Google Pay та Apple Pay.Способи оплати за розмовою

Вердикт: ExpressVPN виграє в обох областях “Ціни” та “Способи оплати”. Хоча це дорожче, ніж Unlocator VPN, ExpressVPN фактично дає вам те, за що ви платите. На мою думку, Unlocator заряджає занадто багато і дає занадто мало.

Безпека та конфіденційність

Провайдери VPN існують в першу чергу, щоб забезпечити вашу безпеку та конфіденційність, і ви можете переконатися, що і ExpressVPN, і Unlocator дуже серйозно сприймають свої стандарти безпеки. Обидва ці VPN-провайдери підтримують декілька протоколів безпеки на вибір, але один кращий за інший.

Єдина проблема Unlocator полягає в тому, що не всі протоколи підтримуються, коли ви використовуєте їх додаток. Якщо ви хочете скористатися цими протоколами, вам доведеться вручну встановити з’єднання на своєму пристрої. Єдині два пристрої, які можуть перемикатися між протоколами, – це Windows та iOS. На світлому боці, І ExpressVPN, і Unlocator використовують останнє військове шифрування AES-256.

Щодо конфіденційності, жодних скарг на ExpressVPN не було. Цей постачальник добре відомий, що відповідає тому, що він стверджує на своєму веб-сайті. Unlocator, з іншого боку, мене трохи налякав, коли я помітив витік DNS під час роботи на одному з їх серверів. Підтримка повідомила мене, що це виглядає саме завдяки їх Гібридні техн, де вони одночасно використовують свої смарт-сервери DNS. Таким чином, провайдер не зможе побачити нічого, оскільки, здається, ваші дані просочуються через власні сервери. Це трохи стосується розгляду того, що вони згадували на своєму веб-сайті.

“Наші прості у використанні VPN-програми для Mac, Windows, IOS та Android захищатимуть вашу конфіденційність від сторонніх очей та поганих хлопців”.

Я не впевнений у частині цікавих очей. Але ей, давайте на сьогоднішній день дамо їм користь від сумнівів.

Вердикт: ExpressVPN очолює Unlocator VPN і в цьому домені.

Серверна мережа

Ви коли-небудь чули про «чим більше веселощі»? Саме це потрібно шукати в VPN, коли мова йде про їх серверну мережу. Чим більше серверів має VPN, тим більше шансів розблокувати обмежені канали по всьому світу. У цьому розділі, фактично немає порівняння між ними. Unlocator – це все-таки молодий VPN з величезними амбіціями, але він все ще дуже малий, щоб конкурувати з таким гігантом, як ExpressVPN.

Чи можете ви порівняти серверну мережу 2000+ з тією, яка має лише 41? Звичайно, ні, і це було б марною витратою часу. Але пам’ятайте, що Unlocator VPN працює на своїх серверах Smart DNS, тож ви можете сказати, що вони все ще можуть розблокувати величезну кількість каналів з обмеженою географічною залежністю незалежно від того, скільки серверів VPN у них є.

VPN Unlocator охоплює 41 країну, який блідне порівняно з серверним розподілом ExpressVPN. Провідний провайдер розкидає близько 145 серверів по всьому світу. Це включає 94 країни.

Вердикт: якщо ви хочете гарантувати хороший потоковий досвід під час розблокування гео-обмеженого вмісту з усього світу, серверна мережа ExpressVPN допоможе вам це зробити з легкістю.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – швидкість роботи

Це та частина, яку ви всі чекали. Ми всі знаємо, що шифрування VPN знизить швидкість вашого Інтернету. Але питання полягає в тому, наскільки впливає ваш зв’язок? Ця відповідь полягає в тому, чи швидкі сервери VPN, чи ні. У цьому стилі ExpressVPN знову виграє, оскільки він підпадає лише на 7% під час підключення до VPN-сервера.

Тест швидкості ExpressVPN

Ви можете побачити результати мого тесту на швидкість, коли я використовував ExpressVPN:

 • По-перше, я записав продуктивність свого пристрою, не підключаючись до VPN-сервера.
  Тест на швидкість без ExpressVPN
 • Далі я запустив ExpressVPN і підключився до сервера, близького до мого місцезнаходження. Таким чином ми забезпечуємо найшвидші швидкості. Ось що я отримав:
 • Коли я підключився до віддаленого сервера, з’єднання впало трохи більше. Однак швидкість завантаження зросла.

Тест швидкості розблокування VPN

Як я вже говорив раніше, ExpressVPN виграє цей, оскільки Unlocator різко підробив мій зв’язок. Дозвольте мені провести вас через те, що я зробив:

 • Знову ж таки, записано продуктивність мого пристрою без VPN-з’єднання для порівняння.Результати без розблокування
 • Далі я підключився до сервера в Лондоні, що було досить погано. Я маю на увазі подивитись на падіння швидкості завантаження та завантаження.Лондонський сервер Unlocator
 • Після цього я підключився до іншого сервера, щоб побачити, чи це саме той. Ні, виявилося так само.Ще одне VPN Unlocator

Вердикт: ExpressVPN виграє цей раунд, коли мова йде про швидкість вашого пристрою.

Підтримка клієнтів

Якщо ви маєте гарну підтримку клієнтів, ви збираєтесь стати однією з найкращих компаній у цій галузі. На щастя, це матч між ними. Вони обидва пропонують чудову підтримку клієнтів, а також є можливість спілкуватися в чаті.

Агенти з обслуговування клієнтів ExpressVPN досить ефективні та професійні, коли вирішують ваші проблеми. З іншої сторони, Підтримка Unlocator відповіла на моє запитання протягом декількох секунд. Це було досить круто, враховуючи, що для більшості топ-VPN потрібні кілька хвилин, перш ніж вони відповідуть вам.

Обидва веб-сайти VPN включити довідники, які допоможуть вам легко налаштувати свій пристрій. Неважливо, це VPN чи Smart DNS, на веб-сайтах є посібники з конфігурації для всього, що потрібно знати.

Вердикт: Обидва VPN мають чудові служби підтримки. Це нічия.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – сумісність пристрою & Додаток

Переважно всі VPN-провайдери підтримують однакову кількість платформ. Ви знайдете клієнтів ExpressVPN та Unlocator в основних операційних системах, таких як Windows, Mac, Android, iOS, а також Amazon Fire TV.

Ви не зможете встановити VPN-з’єднання на ігрових консолях, таких як PlayStation та Xbox, оскільки вони не сумісні з клієнтами VPN. Якщо ви хочете поділитися з’єднанням з такими платформами, вам потрібно встановити VPN на свій роутер, і так, ви можете це зробити.

Одне, що ExpressVPN оцінює Unlocator, це те, що він пропонує розширення для браузера. У цій категорії вони були рівними, але ExpressVPN знову відзначається.

ExpressVPN має елегантний дизайн та простий інтерфейс для роботи. Додаток VPN Unlocator не просто, але дуже просто. Якщо ви достатньо пересуваєтесь через додаток, ви можете побачити, що на ньому не було зроблено багато роботи.

Додаток ExpressVPN – простий, але дуже ефективний. Їх розділ налаштувань пропонує стільки на вибір і використання, тоді як Unlocator пропонує лише якщо ви хочете підключитися автоматично або увімкнути Kill Switch. Це воно. Що добре і що Спільним між цими двома є простота підключення. Просто виберіть сервер і натисніть кнопку підключення. Це все просто.

Вердикт: Через відсутність розширень та опцій Unlocator у спеціалізованому додатку ExpressVPN перемагає.

ExpressVPN vs Unlocator VPN – потокові послуги

По-перше, обидва постачальники VPN можуть розблокувати провідну потокову платформу US Netflix. Netflix здатний блокувати доступ до VPN і робить це вже досить давно. Навіть один із найкращих VPN, таких як IPVanish не може скористатися американською бібліотекою каналу. Незважаючи на те, може, незважаючи на те, що він є новим у галузі VPN.

Відомо, що ExpressVPN обійшов спроби потокових служб заблокувати VPN. Отже, ви можете на це розраховувати. Обидва працювали надзвичайно добре, обминаючи всілякі гео обмеження, накладені на Netflix і це важливий фактор, який слід враховувати.

ExpressVPN має сервери в 94 країнах, а це означає, що ви можете розблокувати сотні каналів під час використання його послуги. Не кажучи вже про його функцію Smart DNS. Unlocator, з іншого боку, працює на своїх Smart DNS-серверах. Ви можете буквально отримати доступ до всіх каналів, які підтримує послуга під час використання одного VPN-сервера. Перегляньте їх веб-сайт, щоб побачити, які 230 каналів підтримуються Unlocator.

Ви зможете розблокувати лайки:

 • Хулу
 • ITV
 • NBC Спорт
 • Тепер телебачення
 • Spotify
 • Старц
 • beIN Спорт
 • Канальна гра
 • FuboTV
 • Епікс
 • ESPN
 • Фокс-спорт
 • Netflix US
 • AMC
 • А&Е
 • BBC iPlayer
 • BlinkBox
 • Основне відео
 • Мережа WWE
 • 4 канал
 • CW
 • CBC
 • BT Sport
 • CTV

Вердикт: Обидва можуть розблокувати американські Netflix та сотні каналів у всьому світі. Ця категорія стосується ExpressVPN та Unlocator VPN.

Unlocator VPN vs ExpressVPN – остаточний вердикт

І Unlocator, і ExpressVPN є відмінні VPN-провайдери. Вони пропонують широкий спектр функцій, зручні для користувачів, незалежно від того, який ви користувач, і вони дуже надійні, коли мова йде про розблокування гео-обмеженого вмісту. Отже, після цього просвічуючого огляду, давайте краще ознайомимось із тим, чим відрізняється кожна з цих VPN і що може їм бракувати.

ExpressVPN

Плюси

 • 2000+ серверів.
 • Smart DNS MediaStreamer.
 • 24/7 надійна підтримка чату
 • Необмежена комутація сервера.
 • Вбивчий вимикач.
 • П’ять паралельних з’єднань.
 • Політика нульового журналу.
 • Розблокує американський Netflix.
 • Спліт тунель.

Мінуси

 • Дорогі плани.

Розмикач

Плюси

 • 30-денна гарантія повернення готівки.
 • Безкоштовний період випробовування.
 • 24/7 підтримка прямого чату
 • Необмежена пропускна здатність.
 • Вбивчий вимикач.
 • 5 одночасних з’єднань.
 • Розумний DNS.
 • Працює з Netflix

Мінуси

 • Трохи дорогий.
 • Мала серверна мережа.

ExpressVPN проти Unlocator VPN – фінальні думки

Якби ми дали остаточний вердикт, ExpressVPN виходить як кращий VPN з двох. Ми не хочемо ліквідувати той факт, що Unlocator все ще є новим і йому належить багато пройти, щоб досягти вершини. Принаймні, це може розблокувати Netflix там, де мало хто з перших не може. Перевірте, що я мав сказати в цьому огляді та виберіть, який VPN кращий. Хто виходить переможцем у цій ворожнечі ExpressVPN проти Unlocator. Якщо ви хочете дізнатися більше про цих двох, перевірте це Огляд ExpressVPN або Огляд VPN Unlocator.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me