Як слідкувати за охороною на BBC Live за межами Великобританії

Хоча всі можуть припустити, що Bodyguard – це реальна історія, вона виявляється вигаданою, але заснована на дуже реальному політичному світі. Офіційна прем’єра Bodyguard була в неділю, 26 серпня о 21 годині на BBC One. Цей серіал розповідає про події спеціальних операцій у Великобританії за наказом столичної поліції Лондона, які мають відділення, що забезпечують захист дипломатів, політиків та роялті. Тим, хто бажає подивитися новий політичний трилер, мусить бути розміщений у Британії, інакше в доступі до BBC буде відмовлено. Незважаючи на гео обмеження, накладені на BBC, люди в Австралії, США, Канаді та Німеччині все ще можуть спостерігати за охороною тіла, якщо вони використовують або VPN, або Smart DNS. Дізнайтеся, як ви можете передавати поточну політичну драму з шести частин з будь-якої частини світу на будь-якому пристрої ПК, Mac, Android, iPhone та iPad.

Як дивитись Bodyguard в прямому ефірі на BBC за межами Великобританії

Як дивитись Bodyguard в прямому ефірі на BBC за межами Великобританії

Як дивитись телесеріали Bodyguard на BBC за допомогою VPN

VPN діє як охоронець вашого пристрою. Отримаєте? Він забезпечує захист ваших даних, конфіденційну інформацію та не дає вам шкоди під час роботи в Інтернеті. Маючи VPN біля себе, ви відчуваєте себе набагато безпечніше під час перегляду Інтернету. Він поширюється на загальнодоступну або спільну мережу і діє як тунель, щоб ви могли безпечно та анонімно обмінюватися даними через Інтернет, як якщо б ви були підключені безпосередньо до приватної мережі. VPN також підключає ваш пристрій до одного зі своїх серверів, який надає вам IP-адресу цього сервера (у країні, де він знаходиться). Ось як ви можете дивитися Bodyguard на BBC за межами Великобританії за допомогою VPN:

  1. Підпишіться на VPN.
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій ПК, Mac, Android, iOS.
  3. Запустіть програму VPN та ввійдіть, використовуючи свій обліковий запис VPN.
  4. Тепер підключіться до VPN-сервера Великобританії.
  5. Нарешті, перейдіть на веб-сайт BBC або запустіть його додаток.
  6. Тепер, коли у вас є Британська IP-адреса ви можете передавати трансляцію Bodyguard з будь-якого місця за межами Великобританії.

ExpressVPN є провідним постачальником послуг VPN на ринку. Ми настійно рекомендуємо підписатися на його послуги, незважаючи на те, що не пропонують найдоступніші ціни. Він перевірив, що вартує кожної копійки. ExpressVPN має довгу історію обходу гео обмежень. Цей постачальник може підтримувати вашу безпеку та конфіденційність під час використання Інтернету. Ви можете прочитати нашу статтю на найкращий VPN для iPlayer BBC і перегляньте інших постачальників послуг у таблиці нижче.

Як слідкувати за охоронцем на BBC за допомогою смарт-проксі-сервера DNS

Незважаючи на те, що VPN є надійною опцією, більш швидким методом буде Smart DNS-проксі. Ця технологія була створена в епоху посиленого геоблокування. Він не шифрує всі ваші дані, що робить його набагато швидшим, але менш безпечним, ніж VPN. Smart DNS-проксі також не змінює вашу IP-адресу, насправді він лише перенаправляє трафік, який розкриває вашу геолокацію. Тим не менш, він служить гідним інструментом для геодеблокування. Ось як можна переглядати Bodyguard на BBC за допомогою Smart DNS:

  1. Спочатку перейдіть до Unlocator та підпишіться на безкоштовну 7-денну пробну версію.
  2. Дотримуйтесь цих відео / інструкцій із налаштування, щоб налаштувати Smart DNS на своєму потоковому пристрої.
  3. Перейдіть на веб-сайт BBC.
  4. Насолоджуйтесь необмеженим доступом до всього вмісту BBC.

Розмикач є найкращим варіантом для проксі-сервера Smart DNS. Він може розблокувати понад 200 каналів з усього світу через зручні для користувача програми. Ваш трафік залишається неушкодженим, компанія працює за датським законодавством про конфіденційність, і вони дотримуються суворої політики конфіденційності. Крім того, вони не ведуть журналів активності в Інтернеті користувачів.

Тілоохоронець на BBC

Співробітник міліції-ветерана Девід Будд призначений на посаду головного офіцера з охорони суперечливого міністра внутрішніх справ консерваторів Джулії Монтегу. На Джулію покладено завдання приймати законопроект про тероризм, який значно збільшить діапазон і сферу застосування так званих “снуперських” повноважень. Через суперечливий характер законодавства та її власні політичні амбіції, Монтег є важливою ціллю і потребує цілодобового захисту. Серіал досліджує взаємозв’язок між роз’єднаними лояльністю між ними та Буддом між його обов’язком та власними принципами.

Дивіться Bodyguard на BBC

Ви можете дивитися майже будь-що з будь-якого місця, якщо ви використовуєте або VPN, або Smart DNS. Обидва інструменти можуть отримати вам потрібний вміст, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі. Тепер ви можете передавати всі епізоди Bodyguard у прямому ефірі BBC за межами Великобританії за допомогою підписки на VPN / DNS. Дайте нам знати, який VPN ви б обрали для перегляду Bodyguard за кордоном.