Як встановити VPN на маршрутизаторі Linksys

VPN – це дивовижний інструмент кібербезпеки, який може допомогти вам зберегти безпеку та приватність в Інтернеті. Отримати VPN легко на робочому столі, планшеті чи мобільному пристрої, оскільки у більшості VPN є додатки, які ви можете завантажити на ці пристрої. Що робити, якщо ви хочете отримати доступ до Інтернету за допомогою PS4, Xbox One, Smart TV, Apple TV, Roku або Amazon Fire TV Stick? А може, вам просто потрібен спосіб переконатися, що кожен пристрій, який використовує ваша сім’я, захищений? У цьому випадку вам потрібно встановити VPN на свій маршрутизатор. У цьому посібнику я проведу вас через необхідні кроки встановіть VPN на свій маршрутизатор Linksys.

Як встановити VPN на маршрутизаторі Linksys

Як встановити VPN на маршрутизаторі Linksys

Якщо у вас немає маршрутизатора Linksys, ознайомтеся з нашим загальним посібником з маршрутизаторів тут.

Чому слід налаштувати VPN на маршрутизаторі Linksys?

VPN зазвичай постачаються з обмеженою кількістю одночасних підключень пристроїв. Це означає, що ви можете захищати лише обмежену кількість пристроїв одночасно. Якщо ви налаштуєте свій VPN на свій маршрутизатор, ви зробите сторони цього неприємного обмеження. Після налаштування VPN на маршрутизаторі все, що підключається до Інтернету через маршрутизатор, отримує захист VPN.

Таким чином, ви можете бути впевнені, що всі ваші пристрої захищені.

Якщо у вас є сім’я, це прекрасний спосіб переконатися, що всі захищені в усі часи. Власники бізнесу також можуть підключити маршрутизатори своєї компанії Linksys із VPN-з’єднанням та підтримувати конфіденційність та безпеку всіх своїх пристроїв та працівників.

Кращий VPN для маршрутизаторів Linksys

Чарльз, наш експерт VPN, обговорив найкращі VPN-сервіси, які можна використовувати на маршрутизаторах Linksys. Я настійно пропоную прочитати статтю, щоб краще ознайомитись з причинами його вибору. ExpressVPN приземлився на першому місці, і це легко зрозуміти, чому.

ExpressVPN підтримує протоколи OpenVPN. Це дозволяє порівняно легко налаштувати на пристрої, які не підтримують вбудовані VPN-програми. Насправді, багато нових маршрутизаторів Linksys мають “додаток”, який вони можуть завантажувати з ExpressVPN.

Якщо ви підписалися на ExpressVPN і маєте будь-який із наведених нижче маршрутизаторів, то вам не потрібно закінчувати цей посібник. ExpressVPN має докладні вказівки та інструкції, які проводять весь процес налаштування VPN на маршрутизатор Linksys.

Більш докладні посібники можна знайти на таких моделях:

  • WRT1200
  • WRT1900
  • WRT3200
  • EA6200

Якщо у вас немає наступних моделей або не хочете підписатися на ExpressVPN, прочитайте більш загальний процес нижче.

Як встановити VPN на маршрутизаторі Linksys – Покрокове керівництво

Є два основні етапи встановлення VPN на маршрутизаторі Linksys. По-перше, вам потрібно «прошити» маршрутизатор.

Заспокойся.

Це просто означає, що вам потрібно встановити нову прошивку на роутер. Для роботи VPN потрібна вбудована програма DD-WRT. Другий крок включає налаштування самої VPN. Хоча я буду використовувати ExpressVPN для розробки пояснення, сторrocess – це те саме, що було запропоновано Чарльзом.

Крок 1 – Прошивання маршрутизатора Linksys за допомогою DD-WRT

Першим кроком, як згадувалося вище, є миготіння вашого маршрутизатора. По суті, ви змінюєте прошивку, на якій працює роутер. Чудова річ у маршрутизаторах Linksys – це те, що більшість з них сумісні з DD-WRT.

УВАГА: Це технічна процедура. Справжній процес миготіння дуже простий, але вам потрібно бути уважним щодо того, яку прошивку завантажуєте. Переконайтеся, що ви знаєте точну марку та модель маршрутизатора Linksys, перш ніж починати встановлювати прошивку.

У DD-WRT є вичерпний посібник, який проводить вас через кожен крок блимання маршрутизатора. НЕ пропускайте розділ запобіжних заходів, і обов’язково дотримуйтесь інструкції до T.

Не витрачайте часу, перевірте свій прогрес і не бійтеся просити допомоги.

Крок 2 – Встановлення VPN-клієнта на маршрутизатор Linksys

Я поясню цей крок за допомогою ExpressVPN. Якщо ви використовуєте іншу послугу VPN, не хвилюйтеся. Наступні інструкції працюють на більшості VPN.

  1. Увійдіть у свій рахунок ExpressVPN. Йти до “Налаштування ExpressVPN”.
  2. Виберіть “Посібник Налаштування‘, А потім вибирайте “OpenVPN”.
  3. Завантажте “.Ovpn” файл на ПК або Mac.
  4. Перейдіть до конфігурації маршрутизатора Linksys. Це можна зробити, ввівши IP-адресу маршрутизатора в адресний рядок веб-переглядача. Більшість маршрутизаторів матимуть IP-адреси, які починаються з “192.168”.
  5. Ви знайдете панель управління DD-WRT (оскільки вбудована програма маршрутизатора не є DD-WRT). Тут вибирайте “Послуги” потім натисніть на “VPN”.
  6. Увімкнути “Запустити OpenVPN-клієнт” варіант.

Маршрутизатори Linksys - увімкнути OpenVPN-клієнт

Тепер вам потрібно заповнити вищевказану інформацію. Ви збираєтесь заповнити “IP-адреса / ім’я сервера”, “Порт”, ключ авторизації TLS, сертифікат CA, офіційний клієнт Cert, і Приватний клієнтський ключ.

Не хвилюйтесь, ви вже завантажили все необхідне.

Технічна установка

Повернутися до розділу “.ovpn‘Конфігураційний файл, який ви завантажили раніше.

Відкрийте його текстовим редактором (наприклад, блокнот).

Ви можете знайти IP / ім’я сервера і Порт на початку файлу. Зображення нижче показує, де його шукати. Пам’ятайте, що ми заблокували IP-сервер / ім’я та порт сервера на малюнку нижче, але адреса та порт будуть мати той самий формат.

Маршрутизатори Linksys - IP сервера: ім'я та порт

Тепер на TLS Auth Key. У тому самому файлі, який ви відкрили з блокнотом, шукайте .

Прокрутіть трохи далі вниз і знайдіть

Тепер скопіюйте знайдений між ними текст. Це має виглядати приблизно так:

Маршрутизатор Linksys - ключ авторизації TLS

Скопіюйте текст, виділений синім кольором, і вставте його в TLS Auth Key на сторінці налаштування вашого маршрутизатора.

Це той самий процес, який ви робите для пошуку CA Cert інформація. Шукайте текст, що потрапляє між і , скопіюйте та вставте це в CA Cert поле.

Маршрутизатори Linksys - CA Cert

Для Громадський клієнт Серт поле, скопіюйте / вставте текст між ними і

Нарешті, для Приватний клієнт поле, скопіюйте / вставте текст між ними і .

Тепер натисніть на Зберегти, потім перейдіть до Застосувати налаштування щоб запустити VPN-з’єднання. Щоб перевірити, чи правильно працює ваше VPN-з’єднання, перейдіть до сторінки Статус > OpenVPN. Ви повинні побачити “Клієнт: ПІДКЛЮЧЕНИЙ УСПІХ” у полі стану.

Маршрутизатори Linksys - статус підключений

Якщо ви бачите це повідомлення в полі свого статусу, то ви успішно налаштували VPN на свій маршрутизатор Linksys.

Вітаю!

А тепер погладьте себе по спині та йдіть отримати печиво. Ти заслуговуєш на це.

Як встановити VPN на маршрутизаторі Linksys – заключні думки

Встановити VPN на маршрутизатор Linksys на основі DD-WRT непросто. Дотримуючись цього посібника, переконайтеся, що ви уважно читаєте кожен крок і дотримуйтесь вказівок слово в слово. Я знаю, що це може виглядати занадто складно, але всі ресурси, що містяться в цьому посібнику, містять деталі та пояснення. Щойно ви виконаєте домашнє завдання, весь процес установки не повинен займати у вас більше 20 хвилин, вершини!