Кращий VPN для Аргентини Огляд

На папері Аргентина зображена як утопія свободи Інтернету. Але насправді це не зовсім так. Правила та закони, що регулюють використання Інтернету в Аргентині, неоднозначні та розпливчасті. Ось чому люди помилково трактують їх як антицензурні закони. Аргентина – країна, де обмежено вміст – це 7 з 35, а перешкоди для доступу – 6 з 25. Це пояснює, чому проникнення Інтернету в Аргентину значно високе і становить до 70,2 відсотка.

Хоча Freedom House позначає країну “Вільною” щодо статусу свободи в Інтернеті, практика блокування уряду Аргентини може порушити її надійність. Для доступу до цих непередбачувано заблокованих веб-сайтів аргентинці можуть скористатися VPN. Приємне використання VPN полягає в тому, що їх можна встановлювати на таких пристроях, як ПК, Mac, iPad, iPhone, Android з будь-якої точки світу, щоб анонімно обійти будь-який обмежений вміст..

Найкращий VPN для Аргентини

Найкращий VPN для Аргентини

Кращий підсумок VPN в Аргентині

Ось наші рекомендовані провідні постачальники VPN для Аргентини:

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. CyberGhost
  4. IPVanish
  5. ВипрВПН

Навіщо використовувати VPN в Аргентині?

Аргентинці мають доступ до різноманітного онлайн-контенту. Більшість із них – це міжнародні та місцеві інформаційні бюлетені, веб-сайти політичних партій та платформи громадянського суспільства. Також у їхньому розпорядженні є такі послуги соціальних медіа, як YouTube, Facebook, Twitter та міжнародні послуги з розміщення блогу. Як правило, уряд не проводить автоматичну фільтрацію в Аргентині. Однак закон 25.690 передбачає, що Інтернет-провайдери повинні надавати програмне забезпечення, яке дозволяє користувачам вибрати обмеження власного доступу до “конкретних веб-сайтів”. Ось чому аргентинцям слід наполегливо розглянути можливість використання VPN для не лише доступу до всіх веб-сайтів, а й для захисту їхньої інтернет-активності.

Найкращий VPN для Аргентини

VPN – це система приватної мережі, яка використовується для захисту інтернет-трафіку. В основному використовується для обходу гео-обмежених веб-сайтів та захисту конфіденційності. Ось кілька найкращих VPN для Аргентини:

1- ЕкспресVPN

Якщо ви шукаєте постачальника VPN, який допоможе вам безпечно користуватися Інтернетом, виберіть його ExpressVPN. Ця послуга VPN пропонує чудові сервери швидкості в Інтернеті та надійну підтримку клієнтів. Крім надійного 256-бітного шифрування, ExpressVPN не має суворої політики без реєстрації. Вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей і безкоштовно доступні на всіх пристроях.

2- NordVPN

NordVPN Провайдер забезпечує своїм користувачам найсильнішу безпеку, а також швидку швидкість з’єднання. Їх клієнти можуть користуватися загальнодоступним Wi-Fi, не турбуючись про захист завдяки їх революційному 2048-бітовому шифруванню SSL. Перегляд та обхід обмеженого вмісту можливий за допомогою NordVPN.

3- CyberGhost

Якщо ви шукаєте недорогі VPN, вам варто подумати CyberGhost. Вони не лише пропонують послуги за дешевими цінами, але і 30-денну гарантію повернення грошей для тих, хто скептично налаштований. Вони забезпечують швидке з’єднання та використовують подвійну систему шифрування, яка робить підключення до Інтернету безпечним та надійним.

Цензура в Аргентині

Уряд у якийсь момент обговорив онлайн-цензуру в Аргентині, і це було на межі імплементації. Палата представників Аргентини вимагала проведення низки реформ Національного антидискримінаційного закону з метою сприяння толерантності в країні. Це означало, що платформи, які дозволяли взаємодію в Інтернеті, повинні починати стежити за коментарями своїх користувачів та відключати дискримінаційний вміст. Валерія Міланес, директор з питань свободи вираження поглядів, доступу до інформації та конфіденційності для ADC, сказала EFF: “Ми з великою тривожністю бачимо, що цей проект загрожує свободі вираження поглядів у цифровому середовищі через розпливчасті визначення”.

Нечіткість і широкість законів про використання Інтернету в Аргентині дають це антицензурний ефект. Однак, здається, уряд не дотримується цих антицензурних законів, коли шкода надходить від веб-сайтів. Люди, які живуть в Аргентині, повинні очікувати, що вони зіткнуться з перешкодами на веб-сайтах та недоступних платформах. Це вірно, якщо вони містять невідповідний вміст на думку уряду. Суди можуть дозволити блокування веб-сайтів, якщо вони висловлюють будь-яку форму інакомислення, як це було у липні 2015 року. Отже, коли суддя видав наказ про блокування доступу до сайту, який розкривав інформацію про вразливості в електронній системі голосування, що використовується для Буенос-Айресу вибори мера.

Кращий VPN для використання в Аргентині

Якщо Аргентина претендує на просування свободи відповідно до своєї конституції, свобода вираження поглядів повинна бути одним із тих прав, які отримують аналогічну увагу. Це право не повинно бути порушене урядовими мотивами шпигунства. В іншому випадку громадянам просто доведеться продовжувати використовувати VPN для доступу до заблокованого контенту та безпечно переглядати Інтернет. Не те, що у використанні VPN немає нічого поганого, якщо вони завжди корисні. Аргентинці нічого не втрачають і вся безпека Інтернету здобувається; VPN – це завжди хороша ідея.