Як встановити VPN на маршрутизаторі Belkin

У DD-WRT спалахнув маршрутизатор Belkin? Можливо, ви вивчаєте можливість блимання маршрутизатора? У будь-якому випадку, врахуйте встановлення VPN-клієнта на спалах роутера для додаткової функціональності. З клієнтом VPN на маршрутизаторі ви зможете розширити всі функції VPN-з’єднання на кожен підключений пристрій у вашій мережі. Увімкніть VPN-з’єднання Apple TV, PS3, PS4, Xbox One, Android TV, смарт-телевізори, Roku, Chromecast, і Amazon Fire TV з легкістю, встановивши VPN на маршрутизаторі Belkin.

Як встановити VPN на маршрутизованому маршрутизаторі Belkin DD-WRT

Як встановити VPN на маршрутизаторі Belkin

Що таке DD-WRT

DD-WRT – це прошивка для маршрутизаторів. Іншими словами, маршрутизатори можуть використовувати операційну систему, яка пропонує унікальний набір функціональних можливостей. Оригінальна прошивка маршрутизатора зазвичай не підтримує безліч настроюваних функцій. З цієї причини багато користувачів Інтернету вирішують змінити вбудовану програму маршрутизатора на щось трохи більш настроюване, як DD-WRT. Якщо ви встановите DD-WRT на свій маршрутизатор Belkin, ви зможете:

 • Встановіть VPN на свій роутер. Після прошивки маршрутизатора за допомогою DD-WRT ви можете легко налаштувати VPN-з’єднання на нього. Таким чином, ви зможете розширити безпеку та конфіденційність VPN на всіх підключених пристроях. Ознайомтеся з найкращими VPN, які ви можете використовувати з маршрутизаторами DD-WRT тут.
 • Віддалений доступ до домашньої мережі. Завдяки DD-WRT у вас також є можливість перетворити маршрутизатор на окремий сервер VPN. Коли це станеться, ви можете легко отримати доступ до всіх пристроїв домашньої мережі віддалено.
 • Підсиліть свій Wi-Fi сигнал. DD-WRT дозволяє підвищити сигнал WiFI маршрутизатора з його налаштувань. Ви також можете вибрати WiFI, у якого немає довгого списку підключених маршрутизаторів, і пришвидшити ваше інтернет-з’єднання.

Як прошивати маршрутизатор Belkin за допомогою DD-WRT

Перш ніж ви зможете встановити VPN-клієнт, вам потрібно прошивати ваш маршрутизатор DD-WRT. Це високо технічний крок і вимагає трохи зусиль від вашого імені. Щоб правильно спалахнути ваш маршрутизатор, вам потрібно буде розібратися:

 1. Якщо у вас є маршрутизатор Belkin, сумісний із DD-WRT.
 2. Власне програмне забезпечення DD-WRT, яке відповідає моделі вашого маршрутизатора.
 3. Незалежно від того, чи потрібно буде перезавантажити роутер після його спалаху.
 4. Якщо ви можете повернутися до оригінальної прошивки, якщо ви не знайдете DD-WRT простий у використанні.

Іншими словами, вам доведеться зробити деякі дослідження. Це дуже індивідуальний процес для кожної моделі маршрутизатора, тому я не можу допомогти вам у виконанні цього конкретного завдання. Після того, як ви зрозуміли, яку прошивку використовувати, і якщо ваш маршрутизатор працює з DD-WRT чи ні, дотримуйтесь цього посібника, щоб завершити процес прошивки маршрутизатора..

Як встановити клієнт VPN на маршрутизованому маршрутизаторі Belkin

Встановлення VPN на ваш спалах роутера Belkin може здатися дуже технічним, але це насправді дуже простий процес. Існує два способи встановлення клієнта VPN, кожен спосіб залежить від типу вбудованого програмного забезпечення. Обидва процеси починаються однаково. Я буду використовувати ExpressVPN для ілюстрації процесу встановлення, але ті ж самі кроки стосуються майже всіх постачальників вищого рівня.

 1. Увійдіть у свій обліковий запис ExpressVPN.
 2. Натисніть на Налаштуйте на інших пристроях.
 3. Виберіть Налаштування вручну в лівій частині екрана. Виберіть OpenVPN вкладка праворуч. Збережіть Ім’я користувача і Пароль десь можна легко отримати доступ пізніше.
 4. Завантажте .ovpn файл або місцезнаходження, до яких ви хочете підключитися.
 5. Доступ до панелі керування веб-переглядача, ввівши DD-WRT за замовчуванням IP-адреса маршрутизатора в адресний рядок веб-переглядача. Зазвичай IP є 192.169.1.1.
 6. Натисніть на Послуги вкладка. Виберіть VPN підкладка.
 7. Увімкнути Запустіть клієнт OpenVPN варіант. З’явиться панель конфігурації, яку потрібно заповнити далі.

Для нової прошивки DD-WRT: з автентифікацією користувача / пароля

 1. Введіть своє IP-ім’я / ім’я сервера (знайдене у завантаженому раніше файлі конфігурації) своє ім’я користувача та пароль у відповідні поля. Вся ця інформація – це те, що ви отримали на кроці 3 вище.
 2. Переконайтеся, що сторінка відповідає наведеному нижче екрану:

Для старої прошивки DD-WRT: без автентифікації користувача / пароля

Якщо у вашій версії прошивки DD-WRT не запитується ідентифікація користувача / пароля, пропустіть вищевказаний розділ і виконайте наступні кроки:

 1. Шукайте Додаткова конфігурація текстове поле та введіть таку команду: “auth-user-pass / tmp / auth.txt“.
 2. У вашому відкритому .ovpn файл (відкрити за допомогою текстового редактора, як-от Блокнот), шукати “Віддалений” імена кластерних серверів і вставити їх у Адреса сервера поле.
 3. Вставте 4 числа, які ви знайдете після кластера віддаленого сервера в Порт поле.

Налаштуйте свої ключі та сертифікати

 1. Йти до Послуги > VPN > Додаткова конфігурація і введіть наступне:
 2. Ідіть на відкриту .ovpn файл і скопіюйте вставте текст між і теги в TLS Auth Key поле.
 3. Зробіть те ж саме з і теги, і теги, і теги. Вставте текст у CA Cert поле, Громадський клієнт Серт поле, і Приватний клієнтський ключ поле відповідно.
 4. Натисніть на Зберегти. Натисніть на Застосувати налаштування для запуску VPN-з’єднання.
 5. Якщо ви використовуєте DD-WRT без автентифікації користувача / Pass, перейдіть на сторінку Адміністрація > Команди і введіть наступне:
 6. Клацніть Зберегти Стартап.
 7. Йти до Адміністрація > Управління. Клацніть Перезавантажте маршрутизатор.

Ви можете перевірити цей стан свого з’єднання, перейшовши на Статус > OpenVPN.

Кращий VPN для маршрутизатора Belkin

Якщо ви шукаєте VPN-клієнт для налаштування на вашому флеш-маршрутизаторі Belkin, пропоную скористатися ExpressVPN. ExpressVPN пропонує як протоколи OpenVPN, так і IPSec для універсальних конфігурацій. Він також широко відомий як найкращий постачальник VPN на ринку. Завдяки ExpressVPN ви отримаєте користь від шифрування військового рівня, безкоштовної функції Smart DNS, 2000+ серверів у понад 94 країнах та 30-денної політики повернення “без запитань”..

Ви також можете перевірити будь-якого з цих високопоставлених постачальників VPN:

Це все, що вам потрібно зробити, щоб налаштувати клієнт VPN на маршрутизованому маршрутизаторі Belkin DD-WRT.