Як встановити VPN на Nintendo Switch

Nintendo Switch не є новим на ринку, але останні доповнення VoD роблять дуже привабливим володіти як ігровий / потоковий пристрій. Спочатку це була Хулу, потім прийшов Youtube. Ігрова консоль додасть Netflix до своїх послуг у майбутньому майбутньому. Однак такі платформи можуть бути обмеженими, якщо ви проживаєте за межами певних регіонів, зокрема, США. Тому рекомендується VPN, щоб отримати доступ до повного потенціалу Nintendo Switch. Цей посібник допоможе вам зробити саме це.

Як встановити VPN на Nintendo Switch

Як встановити VPN на Nintendo Switch

Як встановити VPN на Nintendo Switch

Проблема з перемикачем Nintendo залежить від країни, в якій ви живете. Обліковий запис не скорочує його, коли мова йде про всі ігри, які ви хочете. Деякі заголовки можуть бути недоступними через регіональні обмеження, а це означає, що ви не зможете їх відтворювати за межами своїх початкових регіонів. На щастя, цього можна досягти за допомогою VPN. Однак платформа Switch не є сумісною із клієнтами VPN. Отже, що ти можеш зробити в такій ситуації?

Не хвилюйтеся, у вас буде VPN-з’єднання на Nintendo Switch швидше, ніж ловити Mew Two у Cerulean Cave. Тож готуйтеся. Ось як можна встановити VPN-з’єднання на Nintendo Switch.

A. Налаштування VPN на маршрутизаторі

Налаштування VPN на маршрутизаторі не простіше. Щоб орієнтуватися на весь процес, вам не потрібно володіти технологією. Все, що вам потрібно зробити, – це дотримуватися цього посібника, і ви зможете швидко поділитися VPN-з’єднанням через усі популярні фірмові маршрутизатори, такі як ASUS, Linksys і TP-Link..

Найкраще з цього приводу – це те, що ви можете ділитися VPN-з’єднанням з усіма пристроями, доступними вдома. Вам не доведеться турбуватися про обмежені одночасні з’єднання, які пропонує вам постачальник. Деякі найповажніші VPN пропонують достатню кількість підключень під одну передплату. Однак це може бути недостатньо. Отже, встановлення VPN на маршрутизаторі – найкращий варіант для комутатора Nintendo та будь-якого іншого пристрою вдома.

B. Спільний доступ до VPN Wi-Fi з ПК / Mac

Якщо ви вважаєте, що обмін VPN-з’єднанням через ваш маршрутизатор – це клопот, тоді я рекомендую ділитися мережею прямо з ПК або Mac. Це дуже простий процес, і користь є великою.

 • Користувачі Mac можуть перетворити свій пристрій у віртуальний маршрутизатор і поділитися VPN-з’єднанням, дотримуючись цього покрокового інструкції.
 • Люди, які працюють у Windows, також отримають шанс легко поділитися захищеним VPN Wi-Fi, прочитавши цей покроковий процес.

Подібно до роботи маршрутизатора, спільне з’єднання через ПК / Mac захистить усі пристрої, доступні вдома. Отже, для користувачів, які думають, що встановити VPN на роутері трохи важко для їх розуміння технологій, то це ідеальний метод для альтернативи.

C. Налаштуйте Smart DNS на своєму комутаторі Nintendo

Інші користувачі Інтернету віддають перевагу використанню Smart DNS для зміни свого географічного розташування. Насправді, стримери у всьому світі хотіли б зберегти свої локальні канали неушкодженими та працюючими під час доступу до геоблокованого вмісту.

На відміну від VPN, Smart DNS не змінює вашу IP-адресу. Він підробляє лише ті частини в URL-адресах, які відображають ваше поточне місцезнаходження. Тому, отримуючи доступ до обмежених географічним матеріалом, ви все одно користуєтесь своїм місцевим вмістом і працюєте з однаковою швидкістю через незашифровану мережу. Перш ніж ми розпочнемо, погляньте на провідних постачальників VPN, які пропонують послуги Smart DNS зі своєю підпискою:

 • ExpressVPN
 • NordVPN
 • BulletVPN
 • Розмикач

З огляду на це, ось як налаштувати Smart DNS на Nintendo Switch.

 1. У “Домашньому меню” вашого перемикача Nintendo перейдіть до налаштувань.
 2. Торкніться опції “Інтернет” та перейдіть до пункту “Налаштування Інтернету”.
 3. Потрапивши там, ваш пристрій шукатиме всі з’єднання Wi-Fi, які знаходяться поблизу.
 4. Виберіть мережу та виберіть “Змінити налаштування”.
 5. Перейдіть до “Налаштування DNS” та натисніть “Вручну”.Налаштування розумних DNS
 6. Видаліть числа в DNS “Первинний” та “Вторинний”.
 7. Введіть ті, які надає проксі-сервіс Smart DNS.
 8. Ви успішно налаштували DNS на своєму комутаторі Nintendo.

VPN для Nintendo Switch – чому?

Після виходу Nintendo Switch був обмежений лише іграми. Дві найпопулярніші ігри, які коли-небудь потрапляли на консоль, – це блокбастери Pokemon, Let’s Go Evee та Let’s Go Pikachu. Однак деякий час тому Nintendo підтвердив, що найближчим часом додасть програми VoD до свого електронного магазину, і саме це ми отримали. Youtube та Hulu тепер доступні на ігровій платформі. Навіть краще, ніж це – той факт, що ви можете передати екран свого перемикача на більший телевізор для кращого перегляду.

На жаль, подібні до Hulu доступні лише у Сполучених Штатах. Але оскільки ви вже знаєте, як встановити VPN на свій комунікатор Nintendo, це вже не буде проблемою. Все, що вам потрібно зробити – це підключитися до сервера, розташованого в регіоні, де канал доступний. Візьмемо, наприклад, Hulu, потрібен сервер у Сполучених Штатах. Після підключення ви отримаєте американську IP-адресу та отримаєте повний доступ до потокової служби незалежно від місця, де ви знаходитесь.

Окрім того, після офіційного запуску Nintendo Switch Online ви можете використовувати багатокористувацькі функції, які виграють проти інших користувачів у всьому світі. VPN тут стане в нагоді, оскільки ваш Інтернет-провайдер, як правило, сильно заглушує ваше з’єднання. Але коли ви підключитесь, ви уникнете цього і позбудетесь усіх проблем, які можуть виникнути. Не кажучи вже про те, що ви можете вибрати сервери з кращим ping для швидшого ігрового досвіду. Тепер перегляньте ці топ VPN-адреси для Nintendo Switch в таблиці нижче.

Як налаштувати VPN на Nintendo Switch – фінальні думки

Консоль Nintendo Switch – це чудовий пристрій для нової епохи технологій. Зрозуміло, що вам потрібно пару технічно обґрунтованих способів вирішення блоків та обмежень, але в кінці кінців все це варте того. Уявіть, що ви повинні грати у свої улюблені ігри, де б ви не були помилками геолокації. Не тільки це, але і потоковий сервіс на зразок Hulu та майбутній випуск Netflix на вашому Nintendo. Наскільки це круто? Зараз у вас є шляхи, пора волі. Отримайте собі VPN і насолоджуйтесь Nintendo Switch в повній мірі.