Найкращий VPN для блокування реклами

Перегляд Інтернету має свою частку загроз. Швидкість кіберзлочинності продовжує зростати у всьому світі, тобто все більше злочинців зараз звертаються до Інтернету, щоб виконати свою сумнівну роботу. Зі збільшенням більшості користувачів, які покладаються на Інтернет для розваг, новин, покупок, а також для своєї кар’єри, не можна сказати, що буде, якщо вони продовжуватимуться покладатися на нього без будь-якої форми захисту. Ось чому ми тут, на сайті thevpn.guru, наполягаємо на тому, щоб усі користувачі в Інтернеті повинні вживати заходів, які забезпечуватимуть безпеку трафіку кожного разу, коли він підключається до Інтернету. Що б ми порадили? Підписка на топ-службу VPN.

Найкращий VPN для блокування реклами

Найкращий VPN для блокування реклами

Як працює Інтернет-реклама

Для компаній та організацій, які пропонують товари та послуги для широкої громадськості, потрібно зрозуміти, що вони існують, і це робиться за допомогою реклами. Це може бути через засоби масової інформації, такі як радіо, телебачення чи друк, але одним із конкретних каналів, на які не було зловживали та покладалися на націлювання на підозрюваних жертв, є інтернет-реклама. Інтернет-реклами також є у багатьох категоріях, і одна перевага, яку вона може мати перед іншими формами, – це можливість робити дуже цілеспрямовано..

Кмітливі фірми тепер покладаються на інформацію, яку вони отримують від клієнтської бази, щоб вирішити, на кого вони витратять найбільший шматок грошей, щоб неодноразово намагатися переконати придбати їхній товар чи послугу. Це те, що відомо як цільова реклама, і багато цього відбувається в соціальних медіа. Facebook навіть заробляє на цьому, оскільки дозволяє використовувати його створені користувачем дані, щоб орієнтуватися на того, хто з його користувачів був би найбільш зацікавлений у придбанні вашого продукту, виходячи з їхніх лайків та поведінки на веб-сайті соціальних медіа..

Незважаючи на те, що це все добре і безглуздо, існує ще одна неприємна сторона монети, до якої, ймовірно, відноситься більшість давніх користувачів Інтернету. Якщо ви схильні багато купувати в Інтернеті, ви, можливо, натрапили на рекламу, пов’язану з тим, що шукали, і вирішили натиснути на неї лише для того, щоб перенаправитись на підозрілу сторінку, на якій може бути розміщений вірус. Один із найжахливіших випадків – це коли ви бачите рекламне програмне забезпечення та продовжуєте натискати на завантаження, думаючи, що ви отримаєте те, що було розміщено в рекламі, лише щоб запустити його і помітити, що ваші файли починають пропадати або машина починає повільно.

Такі зловмисні оголошення можуть бути навіть шлюзом, за допомогою якого хакери віддалено встановлюють контроль над вашим комп’ютером та отримують доступ або крадуть дуже чутливу інформацію. Це ситуація, в якій ми впевнені, що вам не подобається перебувати, і єдиний спосіб забезпечити безпеку від них – підписавшись на постачальника VPN.

Найкращий VPN для блокування реклами

Постачальники віртуальної приватної мережі вживають чимало заходів для шифрування вашого зв’язку та захисту від підслуховування вашого провайдера, але не багато з них мають можливість блокувати всі непотрібні реклами, які можуть виявити вас. Існують певні VPN, які мають цю функцію, і на щастя для вас, ми вже зробили основу, щоб з’ясувати, які вони є, щоб не потрібно. Знайдіть нижче наш список найкращих VPN для блокування оголошень. Майте на увазі, що ці провідні постачальники послуг VPN – це всі преміальні VPN. Безкоштовні VPN послуги, як правило, продають дані своїх користувачів третім сторонам. Тому ми не можемо рекомендувати використовувати будь-яку безкоштовну VPN, коли мова йде про блокування оголошень.

1. ExpressVPN

ExpressVPN очолює наш список як найкращий для блокування реклами, оскільки завдяки 256-бітному шифруванню AES та надійності на OpenVPN сервіс легко створюється для запобігання будь-яких шкідливих спливаючих вікон, які можуть перервати ваш веб-перегляд. Запропоноване провайдером шифрування означає, що ваше з’єднання є анонімним, тому веб-сайт, який ви відвідуєте, не зможе відстежувати або збирати інформацію про історію ваших веб-переглядачів, щоб знати, які рекламні оголошення просувають ваш шлях..

Послуга також дозволяє одночасно підключатись до трьох пристроїв, а його розташування на Британських Віргінських островах означає, що жоден орган з регулювання даних не є достатньо близьким для застосування будь-якої політики, яка змусить їх записувати, зберігати чи подавати дані користувачів. Саме завдяки цьому зручному розташуванню компанія має надійну політику нульових журналів. У діапазоні 2000 серверів ExpressVPN є такі, які підтримують і чудово підходять для користувачів, які хочуть торрент, а також група скритих серверів, які можуть використовувати ті, хто хоче використовувати VPN без виявлення. ExpressVPN також є одним з провайдерів, які мають найкращі команди з обслуговування клієнтів, тобто ви повинні мати можливість покладатися на них навіть як перший користувач VPN. Є багато іншого, що вам слід дізнатися про ExpressVPN, і ви можете це зробити, переглянувши наш Огляд ExpressVPN.

2. ПуляVPN

BulletVPN також робить цей список люб’язним завдяки своїй можливості перенести вас на сайти з обмеженою географічною діяльністю, що допоможе вам розшифрувати фактичне місцеположення та ускладнити показ будь-яких оголошень, орієнтованих на місцеположення на вашому екрані. Послуга базується за межами Естонії, і вона знаходиться в милі від будь-якого органу влади, який намагається отримати дані про користувачів. Це також дозволяє йому запропонувати надійну політику нульових журналів і гарантує, що всі дані, передані користувачем, який хотів би з’єднати до 3 одночасних пристроїв, залишатимуться без реєстрації.

BulletVPN захищає онлайн-діяльність своїх абонентів через 256-бітове шифрування AES, а також надає параметри протоколу VPN, такі як OpenVPN, PPTP, IPSec, IKEv2 та L2TP / IPSec. Що стосується підтримки клієнтів, BulletVPN стверджує, що користувачі можуть звернутися за допомогою через соціальні медіа або електронною поштою, але це найкраще зробити, переглянувши розділ поширених запитань на веб-сайті, щоб побачити, чи було порушено вашу проблему. BulletVPN також гарантує, що його користувачі можуть отримати доступ до сервісу незалежно від того, на якій платформі вони перебувають, оскільки їх додатки надходять у версіях, що підтримують iOS, Android, Windows та Mac OS. У сервісі є ще багато чого, що ми пропонуємо, що ми не перераховані в цьому короткому огляді, але ви дізнаєтесь про все це, переглянувши наш огляд BulletVPN.

3. NordVPN

Ми не справедливі до цього списку, якби не згадати NordVPN та його функцію CyberSec, яка призначена виключно для того, щоб блокувати будь-які спливаючі оголошення, автоматичні відтворення та шкідливі веб-сайти, щоб ви могли насолоджуватися плавним переглядом. досвід. Сервіс захищає вас від зловмисного програмного забезпечення, не дозволяє вам бути частиною DDoS-атак та допомагає зберегти споживання даних. Це свідчить про узгоджені зусилля NordVPN з метою зосередження уваги на тому, що ви робите в Інтернеті, та запобігання будь-яким шкідливим загрозам, які можуть зірвати вас від того, що ви робите.

Сервіс також дуже привертає увагу до вашої безпеки в Інтернеті, пропонуючи такі послуги, як DoubleVPN, де ваш трафік здійснюється через більше ніж один сервер, та інтегруючись з Tor, щоб зробити вас повністю анонімними в Інтернеті. Пакет послуг також постачається з комутатором Internet kill, можливістю вибору, до якого сервера підключитися, залежно від того, що ви робите, та повною підтримкою користувачів, які хочуть торрент. NordVPN також вжила додаткових заходів для того, щоб клієнт VPN міг працювати на різних платформах, таких як iOS, Windows, Mac OS та Android; не залишаючи нікого позаду у своїх пошуках онлайн-безпеки. Детальніше про те, на що здатний NordVPN, подивіться наш огляд NordVPN.

Найкращі VPN для блокування реклами – заключне слово

У цьому огляді ми розглянули служби, які мають функції, спрямовані на блокування реклами, та ті, які просто створені досить добре, щоб блокувати оголошення за замовчуванням. Якщо ви все ще не задоволені рівнем захисту, який пропонується, можливо, вам варто подумати про те, щоб шукати прем’єр-послугу блокування оголошень. Якщо це так, то радимо почати тут. В іншому випадку ми вітаємо ваші запитання чи коментарі в розділі нижче, на який ми будемо раді відповісти.