EBay için en iyi VPN

İnternetten kurtulmaya hazır olduğunuz bir şeyi satmayı hiç düşündünüz mü? Bunu eBay’e koymayı düşünmüş olabilirsiniz. eBay, Internet’te, mallarınız için bir alıcı bulmak veya hatta yerel süpermarketinizin veya mağazanızın stokta olmayacağından emin olduğunuz bir şey aramak için kullanabileceğiniz en güvenilir platformlardan biridir. Yine de satın almaya veya satmaya başlamadan önce, iyi ayarlanmış bir hesabınız olduğundan emin olmanız gerekir. Bunu yapmak oldukça kolaydır ve herhangi bir ödeme şekli gerektirmez..

EBay için en iyi VPN

EBay için en iyi VPN

EBay’de VPN İhtiyacı

Hesabınızı oluştururken, muhtemelen kredi kartı bilgileriniz veya diğer banka bilgileri gibi hassas ayrıntıları girmeniz gerekecektir. eBay, hem işleminizi hem de verilerinizi korumak için tasarlanmış standart güvenlik önlemlerine sahiptir, ancak maalesef bu yeterli değildir. Dünyanın dört bir yanında kişisel bilgilerinizi çalmak için çevrimiçi saatler geçiren çok sayıda kötü niyetli kullanıcı var ve bu tür bir web sitesinin güvenlik mekanizmalarını hackledikten sonra şüpheli olmayan kurbanlardan gerçekten para çalmış olanlar var.

Bu, finansal bilgilerinizin çalınması ve kimlik hırsızlığının kurbanı olma riskiyle karşı karşıya kalacağınız için kesinlikle olmasını istemeyeceğiniz bir şeydir. Tüm bunları önlemek için, koyabileceğiniz en iyi savunma biçimi bir VPN hizmeti aracılığıyla korunmaktır. Bir VPN kullanmak, İnternet bağlantınızı şifrelemenize izin verir, böylece ISS’niz bile İnternet’teki etkinliklerinizi izleyemez. Ayrıca, IP adresinizin eBay ağında görünür olması gerçekten de iyi bir fikir değildir. Bunun nedeni, eBay’ın kullanıcıların hizmetlerini, bazen nedensiz kullanmasını yasakladığı biliniyor. Bu, özellikle eBay’e gelir kaynağı olarak bağımlıysanız, olmasını istemeyeceğiniz bir şeydir. Bundan kaçınmak için bir VPN, IP adresinizi maskeleyerek konumunuzu değiştirmenize de olanak tanır. Uzak bir sunucuya bağlandıktan sonra, hizmeti başka bir yere dayandığınızı düşünmek için “kandırabileceksiniz”, böylece kimliğiniz üzerinde bir miktar koruma katmanı ekleyebilirsiniz.

  Pinterest'in Her Yerdeki Engelini Kaldırmak İçin En İyi VPN

Son olarak, coğrafi kısıtlamalar nedeniyle, eBay bulunduğunuz ülkede kullanılamayabilir. Bu, eBay web sitesine veya uygulamasına hiç erişemeyeceğiniz anlamına gelir. VPN kullanmak, bu yapay sınırlamaları atlamanıza ve dünyanın herhangi bir yerinden eBay, Amazon veya Target beğenilerini engellemenize olanak tanır. E-ticaret web sitelerindeki fiyatlar da bulunduğunuz yere bağlı olarak değişebilir. Ayrıca, VPN yardımıyla hangi bölgenin belirli bir ürün için en düşük fiyatları sunduğunu kontrol ederek, kazanılan paranızın çoğunu bu süreçte kaydedebilirsiniz.

EBay için En İyi VPN’i Seçme

Seçim yaparken dikkate almanız gereken birkaç şey var eBay için en iyi VPN. Bunlardan biri, seçtiğiniz sağlayıcının sunucu sayısıdır. Belirli bir sağlayıcının sunucu ağı ne kadar büyükse, erişiminiz olan IP adresleri havuzu da o kadar büyük olur. Ayrıca, sağlayıcınızın da Wifi korumasına sahip olduğundan emin olmak istersiniz. Havaalanlarında, otellerde veya restoranlarda bulacağınız genel wifi hotspot’larının çoğunun, ağ içinde muhtemelen uygun güvenlik ayarları açık olmayan veya olmayan bir kurbanı ciddiyetle arayan birine sahip olması önemlidir. VPN korumasına sahip olmak.

Bağlantınızı korumayı teklif eden çok sayıda VPN hizmeti var, ancak bazıları gerçekten yanlış niyetlere sahip. Bu, tarama bilgilerinizi kaydettikleri, depoladıkları ve üçüncü taraf reklam şirketleriyle paylaştıkları bilindiği için özellikle ücretsiz hizmetler için geçerlidir. Bu, çevrimiçi koruma sağlamak isteyen bir şirkete kaydolduktan sonra beklediğiniz şeyin tam tersidir, ancak “ücretsiz” şirketlerle uğraşırsanız gerçekten elde edeceğiniz şey budur. 

EBay için en iyi VPN’ler

Tüm bu hayal kırıklıklarından kaçınmanıza yardımcı olmak için, çevrimiçi koruma, güvenlik ve anonimliğinizin bir numaralı önceliği olan eBay için denenmiş ve test edilmiş VPN hizmetlerinin bir listesini hazırladık.

1. ExpressVPN

ExpressVPN, 2009 yılında İngiliz Virgin Adaları’nda kurulmuş olan, on yıldan uzun bir süredir yaptığı şeyi yapan bir sağlayıcıdır. Hizmet, eğer arıyorsanız, aşina olmanız gereken birkaç kişiden biridir üstün koruma için. ExpressVPN’in güvenliği de, müşterilere OpenVPN protokolüne bağlı 256 bit AES şifreleme sunarak iyi düşünülmüş. Bu, diğer protokollerin teklif edilmediği anlamına gelmez, çünkü hizmet aynı zamanda müşterilerin seçebileceği L2TP, PPTP ve IPSec sağlar.

  Reklam Engelleme için En İyi VPN

ExpressVPN, kullanıcılarının bir kullanıcı hesabı altında 3 adede kadar eşzamanlı cihaza sahip olmasına izin verir ve tüm bu cihazlar sınırsız sunucu geçişinin keyfini çıkarır ve kullanımlarında sınır yoktur. Servis ayrıca, kullanıcıların hangi cihazların trafiğinin VPN üzerinden korunacağına karar verebilecekleri bölünmüş tünelleme olarak bilinen çok benzersiz bir özellik sunuyor. Ayrıca, VPN kullanımının yasak olduğu bölgelere bağlanmak isteyen abonelerin ExpressVPN’in gizli sunucu koleksiyonu aracılığıyla güvenli bir şekilde yapmasına izin verilir. ExpressVPN İncelememizi okuyarak geçebileceğiniz bu sağlayıcıdan bekleyebileceğiniz hizmet türünün kapsamlı bir dökümünü yaptık.

2. BulletVPN

Estonya merkezli bildiğimiz tek güvenilir hizmet olan BulletVPN, müşterilerine çevrimiçi olarak geniş güvenlik sağlamada muhteşem bir iş çıkarıyor. Servis ayrıca tüm standart VPN protokollerine sahiptir: OpenVPN, IPSec, IKEv2 ve PPTP ve 3 kullanıcıya kadar cihazlarının VPN üzerinden korunmasını sağlar. Bu aynı zamanda sınırsız bir bant genişliği ve sunucu geçişi için sınır yoktur.

BulletVPN, Windows, iOS, Android ve Mac’te çalışabilen sürümlere sahip bir VPN istemcisine sahiptir ve ayrıca Roku, Apple TV, Akıllı TV, PS4, PS3, Xbox One veya Xbox 360 tarafından korunmasını isteyebilecek kullanıcılar için sanal yönlendirici kurma Yalnızca coğrafi olarak kısıtlanmış sitelere erişmeye de hevesliyseniz, BulletVPN’in Akıllı DNS hizmeti, istediğiniz herhangi bir engellenen siteye erişmenizi sağlayacaktır. Kullanıcılar 256 bit AES şifrelemesinden faydalandığından, sağlayıcıdan gelen güvenlik de birinci sınıftır. Bu sağlayıcı ilginizi en üst düzeye çıkarmışsa, iyi bir araya getirilmiş BulletVPN İncelememize giderek hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz..

3. NordVPN

4000 sunucuya kadar bir ağa sahip olan NordVPN, müşterilerine çift şifreleme dedikleri bir özellik aracılığıyla trafiğini bir yerine iki sunucu üzerinden aktarma seçeneği sunan çok az sağlayıcıdan biridir. Panama merkezli bu sağlayıcı, 256 bit AES şifrelemesinin gücünü iki katına çıkarmayı mümkün kılıyor ve kullanıcılara sıfır günlük politikası sayesinde kullanımlarının anonim kalmasını sağlıyor. NordVPN ayrıca, kullanıcıların tek bir kullanıcı adı altında 6 adede kadar çoklu bağlantıya izin vermesi nedeniyle tüm cihazlarının korunmasını sağlama fikrini memnuniyetle karşılar..

  Hulu 2023 İncelemesi için En İyi VPN

NordVPN ayrıca kullanıcıların Tor’u hizmete entegre etmelerine izin vererek anonimlik seviyelerini de artırıyor. Sağlayıcı ayrıca, göz atmanızı kötü amaçlı reklamlardan ve tehlikeli web sitelerinden uzak tutan CyberSec adlı bir yazılım aracına sahiptir. Servis ayrıca çevrimiçi oyunlar oynamayı, HD olarak oynatmayı, torrent yayınlamayı veya büyük dosyaları verimli bir şekilde indirmeyi umuyorsanız bağlanmak için en iyi sunuculara sahip olabilmeniz için çevrimiçi olarak ne yapmak istediğinizi belirtmenize olanak tanır. Tüm bu bilgilere ve daha fazlasına NordVPN İncelememizden ulaşılabilir.

EBay için En İyi VPN Üzerine Sonuç

Çevrimiçi alışveriş arttıkça, kendinizi eBay’de veya bulabileceğiniz en iyi pazarlıkları arayan başka bir e-ticaret sitesinde bulmak zorundasınız. Çevrimiçi para gönderecekseniz, bunu en iyi koruma türü altında yapmak en iyisidir ve bu, bu incelemede kısaca incelediğimiz üç VPN sağlayıcısından herhangi biri tarafından sağlanır. EBay için hangisinin en çok tercih edilen VPN’niz olduğunu bulabilmeniz için her biri için ayrı incelemeleri gözden geçirdiğinizden emin olun..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me