Arjantin IP Adresi Yurt Dışına Nasıl Gidilir?

Yurtdışında Arjantin IP adresi nasıl alınır? Soy Luna, Edha, El marginal, Wild Angles ve Estocolmo, menşe ülkeleri dışında izlenemeyen büyük Arjantin TV’nin örnekleridir. İngiltere, ABD, Kanada, Fransa, Almanya ve hatta İtalya’da yaşayan Arjantinli gurbetçilerin memleketlerine, web sitelerine, hizmetlerine ve kanallarına erişmeye çalıştıklarında bir ablukayla karşılaşacaklar. Çünkü Arjantin’deki içeriğin çoğunluğu lisans sözleşmeleri ve telif hakkı sorunları nedeniyle coğrafi olarak kısıtlanmıştır.

Arjantin dışında yaşayan Arjantinlilerin, Arjantin IP’lerini geri alırlarsa dünyanın herhangi bir yerinden ulusal ve yerel içeriğe erişebildiklerini belirtmek gerekir. Bir IP kullanarak memleket IP’lerini koruyabilir ve hala Arjantin’de bulunuyormuş gibi görünebilirler. Nasıl yapabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin dünyanın herhangi bir yerine bir Arjantin IP adresi alın aşağıdaki bu öğreticide.

Yurtdışında bir Arjantin IP'si nasıl alınır

Yurtdışında bir Arjantin IP’si nasıl alınır

VPN Kullanarak Yurtdışında Arjantin IP Adresi Nasıl Alınır

Uluslararası içeriğe ulaşmak, bir zamanlar VPN teknolojisinin geliştirilmesinde olduğu kadar zor değildir. Bir VPN, sanal özel ağ, cihazınızın İnternet’e eriştiği dijital bir tünel oluşturur. Cihazınızı dünyanın dört bir yanındaki ülkelerdeki sunucularından birine bağlar ve ağlarınızdaki verileriniz için güvenli geçişi sağlar. Ardından, bağlantınızı seçtiğiniz ülkede belirlenmiş bir sunucu üzerinden yeniden yönlendirir. Bu, fiziksel olarak orada bulunmasanız bile o ülkenin sunucusunun tüm içeriğine erişmenizi sağlar. İşte yurt dışında bir Arjantin IP adresi almak için bir VPN’i nasıl kullanabilirsiniz:

 1. Her şeyden önce, Arjantin’de VPN sunucusu olan ve en iyisi ExpressVPN olan bir VPN servis sağlayıcısına kaydolun.
 2. Ardından, VPN uygulamanızı PC, Mac, Android veya iOS cihazınıza indirin ve yükleyin.
 3. Uygulamayı başlatın ve oturum açın.
 4. Son olarak, bir Arjantin sunucusu seçin ve bu sunucuya bağlanın.
 5. VPN’nin bağlanması için birkaç saniye bekleyin.
 6. Değişiklikten emin olmak için IP adresinizi WhatIsMyIP.network gibi bir web sitesi aracılığıyla kontrol edin.
 7. Şu an Arjantin’deymiş gibi Arjantin IP adresinizle internette gezinebilirsiniz.

ExpressVPN coğrafi kısıtlamaları aşmak ve çevrimiçi güvende kalmak için gerekli tüm özellikleri içeren güvenli bir VPN hizmetidir. Bu servis sağlayıcı kullanıcıların gizliliğine büyük değer veriyor & güvenlik. ExpressVPN ile sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilir ve IP’nizi açığa çıkarmadan istediğiniz yerden çevrimiçi olarak göz atabilirsiniz. Size bir Arjantin IP’si verebilecek başka servis sağlayıcıları da vardır, bunları aşağıdaki tabloda kontrol ettiğinizden emin olun. Arjantin için En İyi VPN’lerin ayrıntılı bir analizi için göz atın bu gözden geçirme.

Neden Arjantin IP’sine İhtiyacınız Var??

Görünüşe göre memleketinizin IP adresini korumak büyük bir sorun. Ülkenizin sınırlarını hiç terk etmemiş olsaydınız bu aydınlanmaya gelmemiş olabilirsiniz. Yurtdışına, özellikle de evden içeriğe erişmeye çalışırken inanılmaz bir ihtiyaç var.

 • Yalnızca Arjantin web sitelerini ve içeriğini ziyaret edin: Netflix Argentina gibi web sitelerine ve diğer yerel tabanlı içeriğe yalnızca ülke içinden erişilebilir. Bu durumda, bir Arjantin IP’si kullanmanız gerekir.
 • Sansürden kurtulun: Bazı web siteleri ISP’niz veya hükümet tarafından engellenmiş olabilir. Bu, mevcut IP adresinizle erişmenizi imkansız hale getirir. Farklı bir ülkenin IP adresini kullanmak, bulunduğunuz yerde normalde engellenen sitelere erişmenizi sağlar.
 • Güvenliğinizi artırın: Yabancı bir IP adresi kullanmanın yararı, gizliliğinizi üçüncü tarafların kendinizin bilemeyeceği şekilde koruyabilmesidir. Güvenlik konusunda endişeleriniz varsa, IP’nizi değiştirmek iyi bir fikirdir.
 • Düşük fiyatlandırmanın avantajlarından yararlanın: Bir çevrimiçi mağazadan ürün veya ürün satın alırken, web sitesi İSS’niz tarafından size atanan IP adresini izler. Bu ürünün fiyatı bir konumdan diğerine farklılık gösterir. Çevrimiçi mağaza Arjantin’de bulunuyorsa ve İngiltere’deyseniz, bölgesel erişim kısıtlamaları nedeniyle ekstra ödeme yapmanız gerekecektir. Arjantin IP adresi alırsanız bu ek ücretlerden muaf olursunuz.

Yurtdışında Arjantin IP Alın

IP adresiniz bulunduğunuz yere bağlı, dünyanın neresinde olduğunuzu gösterir. Bu, web siteleri ve İnternet servis sağlayıcıları tarafından tespit edilmesi daha kolay olamazdı. İnterneti nereden kullandığınızı gizlemek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. IP bağlantınızı bir VPN bağlantısıyla tamamen değiştirebilirsiniz. Ancak o zaman Arjantinliler kendi ülkelerinden malzemelere erişebilecekler. Eğer kendinize bir Arjantin IP’si alacaksanız, hangi VPN ile gitmeye karar verdiğinizi bize bildirin.