Ви все ще відслідковуєтесь, навіть якщо Google відстежує місцезнаходження

Якщо ви думаєте, що вимкнення “Історії місцеположень” не дозволить Google відстежувати вас, у вас з’явиться ще одна річ. Асошиейтед Прес повідомляло, що навіть при відстеженні місцеположення Google все ще використовує купу різних додатків, щоб контролювати ваше місцезнаходження. Навіть незважаючи на те, що в налаштуваннях Історії місцезнаходжень Google зазначено, що її вимкнення не дозволить відслідковувати ваше місцезнаходження, існують різні способи, яким Google вдалося обійти це.

Ви все ще відслідковуєтесь, навіть якщо історію місцеположень Google вимкнено

Ви все ще стежите, навіть якщо вимкнена історія локацій Google

Історія локацій Google – що це насправді робить??

Всім відомо, що ви можете “призупинити” свою Історію місцезнаходжень в Google і що це повинно перешкодити Google зберігати інформацію про місця, куди ви заходите. Насправді на сторінці підтримки Google навіть зазначено,

“Якщо історія локацій вимкнена, місця, які ви перебуваєте, більше не зберігаються.”

Проблема вимкнення Історії місцеположень не перешкоджає Google використовувати інші додатки для відстеження вашого місцезнаходження. Все, що вимикає історію місцеположень Google, – це не дозволяти Google додавати ваші рухи до своєї «шкали часу». Незважаючи на це, ваші маркери місцеположення все ще будуть збирати та відслідковувати Google. Це означає, що кожен раз, коли ви отримуєте доступ до Карт Google, здійснюєте пошук у Google або навіть отримуєте оновлення погоди на своєму телефоні, Google робить знімки вашого місцезнаходження. І користувачі Android, і iPhone зберігають ці записи.

  Як приховати IP-адресу на iPhone

Чому Google відстежує ваше місцезнаходження?

Найпоширенішою теорією, що стоїть за нав’язливістю Google відслідковувати ваше місцезнаходження, є дані. Чим більше даних має Google, тим більше вона може використовувати їх для надання компаніям кращих рекламних можливостей. Насправді Google спеціально заявив, що записи місцеположення, збережені в налаштуваннях “Моя активність”, використовуються для націлювання оголошень. Покупці оголошень мають можливість орієнтуватися на конкретні місця, хоча вони повинні заплатити Google майже копійки, щоб зробити це.

Як зупинити Google відслідковувати ваше місцезнаходження

Розслідування AP показало, що існує спосіб заблокувати Google відслідковувати ваше місцезнаходження, однак це вимагає деякого копання в налаштуваннях Google. Якщо ви відключите “Інтернет & Налаштування активності додатків ”, Google припинить зберігати ваші маркери місцеположення через інші додатки. Ви також можете видалити дані про своє місцезнаходження вручну, перейшовши на сторінку myactivity.google.com та видаливши географічні записи. Це може зайняти багато часу для вас, якщо ви не хочете позбутися всіх записів одночасно. У Associated Press є чудова стаття про те, як видалити ваші дані з баз даних Google.

Як залишитися анонімним в Інтернеті

Якщо ви переживаєте за свої дані та анонімність в Інтернеті, найкращий спосіб переконатися, що ви захищаєте свою інформацію, використовуючи VPN. VPN слід використовувати як додатковий захід безпеки для відключення “Web” & Активність у додатку “та налаштування” Історії місцезнаходжень “.

Те, що робить VPN, це перенаправити ваш трафік через захищений сервер-посередник. Це гарантує, що жодна третя сторона не може переглядати ваші дані, оскільки всі ваші дані шифруються через VPN. Тут ви можете дізнатися більше про те, як VPN може захистити вас в Інтернеті тут.

Для постачальника послуг VPN, який перевірений та зберігає ваші дані приватними, я пропоную використовувати ExpressVPN. ExpressVPN використовує шифрування військового рівня, щоб приховати ваші дані від сторонніх очей. Також у ньому є 5 протоколів VPN, які ви можете використовувати для додаткової безпеки під час роботи в Інтернеті. Завдяки 30-денній гарантії повернення грошей ExpressVPN дозволяє перевірити їхні послуги, перш ніж взяти на себе передплату.

  Обхід UFC Fight Pass Blackouts Як з VPN / проксі

Як вимкнути “Інтернет” & Активність у додатку “

Користувачі iOS

  1. Увійдіть у свій обліковий запис Google у веб-переглядачі
  2. Доступ до свого Налаштування аккаунта у браузері: Обліковий запис Google > Особиста інформація & Конфіденційність > Перейдіть до моєї діяльності > Контроль діяльності < Веб & Активність у додатках.
  3. Вимкнути Веб & Активність у додатках.

Користувачі Android

  1. Йти до Налаштування Google
  2. Доступ Обліковий запис Google > Дані & Персоналізація > Веб & Активність у додатках
  3. Вимкнути Веб & Активність у додатках

Відстеження історії локацій Google – Фінальні думки

Як бачите, Google приховав “Інтернет” & Налаштування “Активність у додатку” в місці, де більшість користувачів не думають дивитись. Насправді вони також були надто розпливчастими щодо того, що робить цей параметр, заявляючи, що це “Економить вашу активність на веб-сайтах і в програмах Google, щоб ви могли швидше шукати, кращі рекомендації та більше персоналізувати”. Дізнатися, які саме дії зберігаються, потрібно ще більше викопати, і зазвичай це можна побачити, перейшовши через кілька кнопок “Дізнатися більше”. У нас страшний світ, у якому більшість постачальників послуг, яким ми довіряємо щодня, такі розпливчасті щодо того, як вони збирають наші дані. На щастя, використовуючи VPN, ви можете подолати більшість цих проблем та користуватися Інтернетом з анонімністю.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me