Dünyanın Her Yerinde Mubi Nasıl İzlenir?

Bazen, Netflix’te yakalamak için bir film aramak tahmin ettiğinizden çok daha uzun sürebilir. Çoğu durumda, kütüphanelerindeki filmlerin cazip olmadığı değil, birçoğu o kadar iyi görünüyor ki izlemek için bir tane seçmek çok zorlaşıyor. Çoğu insan gibiyseniz, muhtemelen ciddi bir analiz felci vakası yakalanırsınız. Ne izleyeceğine karar vermekle vurgulanmak istemeyen izleyiciler için Mubi çok cazip bir alternatif sunuyor. Başlangıç ​​olarak, bu benzersiz akış hizmeti bir seferde yalnızca 30 film sunar, bu yüzden izlemek için bir film seçmek çok daha kolay hale gelir.

Dünyanın Her Yerinde Mubi Nasıl İzlenir?

Dünyanın Her Yerinde Mubi Nasıl İzlenir?

Mubi İyi mi?

Platformda herhangi bir zamanda bulacağınız filmlerin listesi aslında çok yetenekli bir film züppe ve akademisyen ekibi tarafından bir araya getiriliyor. Her baktığınızda seçebileceğiniz ödüllü filmlerin iyi bir karışımını bulabilirsiniz. İçeriğin her zaman taze kalmasını sağlamak için her gün başka bir film çıkarılırken listeye yeni bir film eklenir. Her film listede sadece 30 gün kalır.

Mubi, bir film akışı platformu olmasının yanı sıra, tanınmış film yazarlarından uzman incelemelerini de “The Notebook” adlı bir editoryal bölümden okumanıza izin veriyor. Burada, diğer film eleştirmenlerinin izlemek üzere olduğunuz film hakkında ne düşündüklerini öğrenecek ve ayrıca sinematografi hakkında her şeyi derinleştireceksiniz. Ayrıca, izlemeyi planladığınız bir filmin 30 günlük işareti geçtiğini ve artık listede olmadığını fark ederseniz, yine de size uygun bir şekilde 4 dolarlık HD kalitesinde izleyebilirsiniz..

Mubi Nerede Kullanılabilir?

Bölgesel kullanılabilirlik açısından, Mubi bulunduğunuz yere bağlı olarak farklı bir film seti sunar. Hizmet şu anda sitedeki kullanıcılar için yerelleştirildi İngiltere, ABD, Fransa ve Kanada. Yani tüm bu bölgeler dizilimde farklı bir film setine sahip. Mubi de yakında Hindistan’a geliyor.

Bu bölgeler dışındaysanız, bölgesel kısıtlamalar nedeniyle Mubi’ye erişemezsiniz. Gerçi uygulayabileceğiniz bir geçici çözüm var. Dünyanın diğer bölgelerine rağmen bu bölgesel listelere nasıl erişirsiniz? Kurtarmaya VPN.

ABD, İngiltere veya Kanada Dışında Mubi Akışında Bir VPN Kullanma?

VPN, Sanal Özel Ağ anlamına gelir ve coğrafi olarak kısıtlanmış hizmetlere erişmenizi ve ayrıca bağlantınızı şifrelemenizi sağlayan bir sunucu koleksiyonu anlamına gelir. Şifreleme temel olarak tüm İnternet trafiğinizi gizler. Çevrimiçi ortamda ne yaptığınızı herkesin görmesini zorlaştırır. Bir VPN hizmetine bağlanmak, İnternet kullanımınız boyunca sizi anonim tutar. Konumunuz ve kimliğiniz gibi kişisel ayrıntılar gizli kalır. Bu nedenle, ziyaret etmeyi seçtiğiniz sitelerde hakkınızda hiçbir bilgi bırakılmaz. Mubi’yi dünyanın herhangi bir yerinde izlemek için VPN’yi nasıl kullanabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

  1. Yapmanız gereken ilk şey bir VPN hizmetine kaydolmaktır.
  2. Ardından, Mubi’yi yayınlamak istediğiniz cihaza VPN uygulamasını indirin ve yükleyin.
  3. Uygulamayı başlatın ve ABD’deki bir VPN sunucusuna bağlanın.
  4. Bir Amerikan sunucusuna bağlandıktan sonra, size geçici bir Amerikan IP adresi bu, ABD’de olduğunuzu gösterir.
  5. Artık bir Amerikan IP’niz olduğuna göre, Mubi’yi dünyanın herhangi bir yerinden kolayca yayınlayabilirsiniz.

Zaman akışınızın çoğunu harcayacağınızı biliyorsanız, bir VPN hizmetine abone olmayı düşünmelisiniz. Bu, ISS’nizin bağlantınızı azaltmak için uygulayabileceği tüm önlemlerden sizi tamponlamanıza yardımcı olacaktır. Bu anlamda, kısma, hızınızı yavaşlatmaktan, belirli akış sitelerine ve kanallara erişiminizi reddetmeye kadar her şey anlamına gelir. Bir VPN kullanmak, ISS’nizin sizi gözetlemesini önler, böylece ne yaptığınızı da bilmezler.

Yurtdışında Mubi İzlemek İçin En İyi VPN’ler

Artık bir VPN aboneliğiyle nezaket kazanmak için neye sahip olduğunuzu bildiğinize göre, abone olmayı düşünmeniz gereken sağlayıcılara bir göz atalım.

1. ExpressVPN

ExpressVPN, çevrimiçi korumanız için başvurabileceğiniz en güvenilir sağlayıcılardan biri olarak öne çıkıyor. Ödüllü hizmet ağında 2000’den fazla sunucuya ve 90’dan fazla ülkede varlığına sahiptir. Geniş sunucu kapsamı, abonelerinin bağlanması için 200.000 IP’ye kadar kullanılabilir ve bulunduğunuz ülke VPN bağlantılarına izin vermiyorsa bağlanabileceğiniz bir dizi gizli sunucuya sahiptir..

Bu sağlayıcı ile 3 eşzamanlı bağlantı kurabilirsiniz. ExpressVPN, VPN protokolleri olarak OpenVPN, SSTP, L2TP ve PPTP’yi destekler. Hizmet İngiliz Virgin Adaları’na dayanmaktadır, bu nedenle verilerinizin yetkililerle paylaşılması konusunda endişe yoktur, çünkü çoğunun orada yargı yetkisi yoktur. Hizmetin ayrıca net bir sıfır günlük kaydı politikası vardır, bu nedenle çevrimiçi olduğunuza dair hiçbir fikirleri yoktur. 256 bit AES şifrelemesi ile güvenlik sağlanır. Servis ayrıca konumunuzu ve kimliğinizi gizlemek için bir Akıllı DNS servisi ile birlikte gelir. Sınırsız bant genişliği ve sınırsız sunucu geçişi standart olarak gelir, böylece nerede olursanız olun Mubi’den kesintisiz akış gerçekleştirebilirsiniz. ExpressVPN’in başka neler sunduğunu görmek için ExpressVPN İncelememize bir göz atın.

2. IPVanish

IPVanish, dünyanın en hızlı VPN hizmetlerinden birini sunmasıyla tanınır. ABD merkezli bu sağlayıcı, ultra hızlı sunucuları nedeniyle flamalar arasında popülerdir. IPVanish 1999 yılında kuruldu ve adına 1500’den fazla sunucudan oluşan büyüyen bir ağa sahip. Hizmet ayrıca kullanıcı trafiğinin güvenli kalmasını sağlamak için 256 bit AES şifrelemesi kullanır. IPVanish uygulamaları iOS, Mac, FireStick, Windows, Linux ve Android’de kullanılabilir.

Servis, 10 adete kadar eşzamanlı cihaz desteği olan az sayıdaki kişiden biridir. IPVanish ayrıca, yalnızca çevrimiçi olduğunuzda konumunuzu ve kimliğinizi gizlemek istiyorsanız başvurabileceğiniz bir SOCKS5 web proxy’si sunar. Hizmet, abonelerin hem sınırsız bant genişliği hem de sınırsız sunucu değiştirme almasını sağlar. Bunun sizin için en iyi hizmet olup olmadığını görmek için IPVanish İncelememize göz atın..

3. NordVPN

NordVPN, kaydolmak için bakabileceğiniz en iyi sağlayıcılardan biridir. Hizmet yalın ve yumruk bir sürü paketleri. Seçebileceğiniz 4000’den fazla sunucuyla NordVPN, çok daha küçük bir ağa sahip diğer sağlayıcılar üzerinde kolayca işlem yapar. Hizmet Panama’da bulunuyor ve bu bölge herhangi bir veri paylaşım yasalarına taraf olmayan bir bölge. Bu, verilerinizin ellerde olacağı anlamına gelir. Sıfır günlük politikası iyi uygulandığında, trafik geçmişinizi kimin ele geçirdiğinden endişelenmenize gerek yok.

NordVPN çevrimiçi güvenliğinizi çok ciddiye alır ve bu yönde özelliklere sahiptir. Hizmet verilerinizi bir yerine iki yolla yönlendirir; bu nedenle mevcut 256 bit AES şifrelemesini ikiye katlar. Servis ayrıca yasaklı ülkelerde VPN kullanımı için gizli sunucuların yanı sıra özel hizmet isteyenler için özel sunucular da sunmaktadır. NordVPN, anonim kalmanızı sağlamak için Tor ile de iyi çalışır. NordVPN de, tarama için mükemmeldir çünkü bunun için özel olarak optimize edilmiş sunuculara bağlanmanıza izin verir. Hizmetin mağazada ne olduğuna dair daha kapsamlı bir döküm için NordVPN İncelememize bir göz atın.

Mubi Denizaşırı İzleniyor

İngiltere, ABD, Kanada veya Fransa dışındayken Mubi’den akış, doğru VPN sağlayıcısına sahip olduğunuzda bir esinti olmalıdır. ExpressVPN, IPVanish ve NordVPN’in tümü, bağlantınızı özel, güvenli ve süper hızlı tutmak için doğru hizmet türüne sahiptir. Kararınızı vermeden önce daha ayrıntılı bilgi için devam edin ve ayrıntılı incelemelerimizin her birine göz atın.