Як приховати IP-адресу на iPhone

Як приховати IP-адресу на iPhone? Ви хочете бути анонімним в Інтернеті? Ви хочете захистити свою інтернет-ідентичність? Ви турбуєтесь про те, щоб сторонні снупери шпигували за вашою інтернет-діяльністю? Тоді вам потрібно буде сховати свій IP-адресу. Через те, що ваша IP-адреса безпосередньо співвідноситься з вашим місцезнаходженням, приховування стає необхідним для підтримки вашої онлайн-ідентичності та конфіденційності. Особливо з урахуванням того, що постачальники послуг Інтернету та уряди контролюють те, що ми робимо в Інтернеті. Вони також вирішують, до чого ми отримуємо доступ, грунтуючись на призначених нам IP-адресах. І в багатьох випадках розташування може бути проблемою. Це одна з багатьох причин, чому користувачі хочуть приховати свої IP-адреси на своїх пристроях. Тож якщо у вас є iPhone і хочете приховати свій IP-адрес, читайте далі, щоб дізнатися, як це зробити.

Як приховати IP-адресу на iPhone

Як приховати IP-адресу на iPhone

Сховати свою IP-адресу на iPhone за допомогою VPN

Кожен веб-сайт, який ви відвідуєте, або файл, який ви завантажуєте, виконується з відома вашого провайдера. Ви залишаєте сліди вашої особистої інформації для Інтернет-провайдерів та третіх сторін для відстеження та збору. Ваша конфіденційність та безпека в Інтернеті поставлені під сумнів під час серфінгу в Інтернеті. Щоб сховати свою IP-адресу на iPhone, вам доведеться зашифрувати свій інтернет-трафік, і це легко зробити за допомогою VPN. Кожен комп’ютер має IP-адресу, за допомогою якої уряди, веб-сайти та Інтернет-провайдери використовують для відстеження вашої активності в Інтернеті. Так не круто! Тепер, щоб анонімізувати свою ідентифікацію в Інтернеті, вам потрібно буде встановити VPN. Віртуальна приватна мережа шифрує ваш Інтернет-трафік, використовуючи жорсткі військові методи шифрування, так що ніхто не може отримати його руки. Ось як легко приховати IP-адресу на вашому iPhone за допомогою VPN:

  1. Зареєструйтесь у постачальника послуг VPN, який пропонує своїм користувачам додатки VPN для пристроїв iPhone.
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій iPhone.
  3. Запустіть програму та увійдіть.
  4. Виберіть один із серверів VPN та підключіться до нього.
  5. Перевірте свою IP-адресу через веб-сайт на зразок WhatIsMyIP.network, щоб переконатися, що зміни були внесені.
  6. Ви офіційно приховали свою IP-адресу від Інтернет-провайдерів та третіх сторін.

VPN, який зробить ваше справжнє місцезнаходження не відстежуваним, це ExpressVPN. Це не краще, ніж ExpressVPN. Цей постачальник послуг замаскує ваш IP-адресу, як тільки ви підключитесь до одного з його багатьох світових серверів. Є інші постачальники послуг, здатні приховати вашу IP-адресу на iPhone, і вони представлені в таблиці нижче. Якщо ви хочете приховати свою IP-адресу на iPhone / iPad і шукаєте хорошого постачальника послуг, який допоможе вам це зробити, читайте нашу статтю на кращий VPN для iOS.

Чому ховати IP-адресу на iPhone?

Незалежно від того, чи ви користувач iPhone чи Android, приховування вашого IP-адреси – це те, що в кінцевому підсумку потрібно зробити. Після того, як ви приховете свій IP-адрес на своєму iPhone або будь-якому пристрої, безпека стане однією меншою справою. Ви маєте право переглядати Інтернет, не переймаючись тим, хто дивиться та яку інформацію записує. Хоча основна причина приховування IP-адреси походить із причин безпеки, користувачі Інтернету знайшли інші переваги для зміни IP-адреси. Поглянь:

  • Безпечно зберігайте конфіденційну інформацію на своїх пристроях iOS: Використання VPN дозволяє додати додатковий рівень безпеки та шифрування на ваш iPhone.
  • Переглядайте Інтернет анонімно: Ніхто не зможе простежити ваші онлайн-дії, поки ви переглядаєте Інтернет на своєму iPhone.
  • Обхід будь-яких блоків доступу до Інтернету, практично змінюючи місцезнаходження: Такі країни, як Китай, ОАЕ, Саудівська Аравія та Росія, встановлюють обмеження на доступ до сайтів, а не на них. Попрощайтеся з онлайн-цензурою з VPN.
  • Доступ до обмежених географічними сайтами та вмістом: Ви можете використовувати VPN для розблокування та перегляду геоблокованих додатків, таких як американські Netflix, Hulu, BBC iPlayer та Amazon Prime Video на вашому iPhone. Якщо ви шукаєте спосіб змінити регіон App Store, перегляньте це посібник.

Сховати свою IP-адресу на iPhone

Навіть якщо вам нічого не приховувати, ви ніколи не можете бути занадто безпечним. Ви можете зазнати крадіжок даних, шахрайства особистих даних та зловмисних атак. Ви можете поставитись за чужі кіберзлочини, тому вам слід вжити всіх необхідних запобіжних заходів, щоб уникнути подібних проблем. Що користувачі Інтернету отримують, щоб побачити, побачити чи зробити онлайн, залежить від їх IP-адреси, де вони знаходяться. То чому б давати зловмисникам право досліджувати ваш трафік та особисту інформацію, коли у вас є VPN, який може запобігти цьому? Досить сказати, приховування IP-адреси на iPhone – найкраще, що користувачі можуть зробити для своєї конфіденційності та безпеки. Ви не згодні? Користувачі Android, які хочуть приховати свої IP-адреси на своїх смартфонах, читайте це стаття.