Як дивитися Хаю в США?

Ви прихильник шоу-шоу Victoria’s Secret і американського реаліті-телебачення? Тоді вам потрібно знати про Хаю. Це послуга потокового відео на основі передплати, яка доступна лише у Великобританії, Ірландії, Австралії, Данії, Швеції, Норвегії та Фінляндії. Іншими словами, він недоступний ніде більше. Отже, якщо ви хочете передавати цю послугу в США, вам доведеться скористатися постачальником послуг VPN. VPN обходить обмеження, накладені на цьому каналі, і дозволяє вам отримувати доступ до його вмісту з США. Ось як ви можете дивитися HayuTV у США за допомогою VPN на будь-якому ПК, Mac, Android, iPhone, iPad, Apple TV, Amazon Fire TV та Roku.

Як дивитися Хаю в США

Як дивитися Хаю в США

Є Hayu TV доступний у США?

Hayu TV є домом для найкращих реаліті-шоу. Він практично присвячений реаліті-телебаченню. Hayu пропонує понад 3000 серій серіалів, таких як “Будьте в курсі Кардашян”, “Не кажи наречену”, “Зроблено в Челсі”, “Справжні домогосподарки” та “Перетяжка гонки” Рупаула. На даний момент NBC, схоже, не планує запускати Hayu в Сполучених Штатах. “На жаль, цей вміст недоступний у вашому місці”. – це помилка геолокації, яку ви отримуєте замість цього. Якщо ви перебуваєте в США і хочете передавати вміст цієї послуги, вам доведеться використовувати VPN.

Як дивитися Хаю в США за допомогою VPN

VPN (віртуальна приватна мережа) підтримує вашу ідентифікацію в Інтернеті та надає вам доступ до заблокованого вмісту з будь-якої точки світу. Це означає, що ви можете сховатися від онлайн-хакерів та сторонніх осіб. Все, що досягається за допомогою методів шифрування та протоколів тунелювання. VPN створює тунель, через який ваш пристрій має доступ до Інтернету. Усі ваші дані переспрямовуються в тунелі і шифруються в ньому. Як результат, VPN надає вам нову IP-адресу; той, який дозволить вам отримувати доступ до вмісту з країни, яку ви обрали. Ось як розблокувати Hayu в США:

 1. Зареєструйтесь у постачальника VPN (бажано ExpressVPN).
 2. Завантажте та встановіть додаток VPN на пристрої, на який хочете передати Hayu.
 3. Запустіть додаток.
 4. Підключіться до сервера VPN Великобританії / Австралії, щоб отримати Британці або Австралійська IP-адреса.
 5. Дивіться всі шоу, доступні на каналі Hayu, у будь-який час та в будь-якому місці.

ExpressVPNПослуги є першокласними і незрівнянними. Цей постачальник послуг замінює вашу IP-адресу на ту, яка дає вам доступ до обмеженого вмісту. Це забезпечує високий рівень безпеки, оскільки шифрує ваш трафік і блокує сторонні втручання. ExpressVPN пропонує високі швидкості, які ідеально підходять для потокового передавання. Отже, якщо ви хочете розблокувати Hayu в США, переконайтеся, що підписалися на ExpressVPN. Ви також можете перевірити інших постачальників послуг у таблиці нижче.

Переваги VPN

Розблокування вмісту та обхід гео обмежень – це основні функції постачальника послуг VPN. Це не означає, що це єдине, чого VPN може досягти. VPN може зробити набагато більше, ніж просто надати доступ до заблокованого вмісту. Наявність VPN біля себе забезпечує безпеку та безпеку в Інтернеті. Безпечний перегляд Інтернету повільно згасає, а VPN – єдиний інструмент, який може відновити безпеку в Інтернеті. Прочитайте, щоб дізнатися про переваги використання VPN.

 • Обійдіть будь-які фільтри вмісту, заборони чи чорний список.
 • Захищає ваші дані від спостереження та шпигунства.
 • Дозволяє вам отримувати доступ до географічно обмежених сайтів та вмісту.
 • Приховує ваше географічне положення.
 • Запобігає зменшення пропускної здатності.
 • Економить гроші при покупці кордонів.
 • Допомагає обійти блоки та інші форми цензури.
 • Дозволяє безпечно завантажувати, обмінюватися файлами та торрентами.
 • Захищає ваші загальнодоступні з’єднання за допомогою протоколів тунелювання.
 • Захищає ваші дані під час використання загальнодоступних точок Wi-Fi, де ви найбільше сприйнятливі до онлайн-атак.
 • Захищає вас від крадіжок особи.
 • Блокує вхідний шкідливий трафік, який може охопити ваші пристрої та пошкодити його.

Дивитися Hayu в США

Переживіть деякі найсмішніші часи справжнього Будинку з Беверлі-Хіллз у цьому сезоні. Будьте в курсі кардашян, і дізнайтеся, хто наступний тягар RuPaul, розблокувавши Хаю. Все, що вам потрібно, – це VPN, і HayuTV буде до ваших послуг. Американські громадяни, які не мають передплати кабелю, неодмінно оцінять послугу потокової передачі, як Hayu Зважаючи на це, повідомте нам, які шоу ви хочете побачити після розблокування HayuTV у США.