Увімкніть двоетапну перевірку свого облікового запису Google майже миттєво

Інтернет стає страшним. Не дивно, що все більше людей шукають способи захисту своїх онлайн-даних та облікових записів. Як здається, багато людей, здається, не знають, це те, що в Google є опція, яка додає шару безпеки до вашого облікового запису під назвою двоетапна перевірка. Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися, що це означає і як ви можете це ввімкнути в Google.

Увімкніть двоетапну перевірку свого облікового запису Google майже миттєво

Увімкніть двоетапну перевірку свого облікового запису Google майже миттєво

Як увімкнути двоетапну перевірку свого облікового запису Google

Щоб котитися кулі, я покажу вам, як повернути Google 2FA (2-факторна автентифікація – більш поширений спосіб сказати двоетапну перевірку). Після цього я обговорю деякі речі, які вам потрібно знати про цей процес.

Щоб увімкнути опцію двоетапної перевірки вашого облікового запису Google, виконайте наступні прості дії:

  1. Увійдіть у свій обліковий запис Google і перейдіть на вхід & Вкладка “Захист” або перейдіть на цільову сторінку підтвердження в 2 кроки Google.
  2. Прокрутіть униз до розділу під назвою “Увійти в Google” та натисніть на вкладку “Двоетапна перевірка”.
  3. Клацніть на «Початок роботи». Увійдіть у свій рахунок ще раз.
  4. Виберіть тип перевірки, який вам найбільше подобається. Ви можете отримати підказку Google на своєму телефоні, скористатися фізичним ключем безпеки або вибрати опцію “текстове повідомлення або голосовий дзвінок”. Я поясню різницю між цими варіантами нижче.
  5. Дотримуйтесь інструкцій Google, щоб активувати двоетапну перевірку.

3 типи двоетапної перевірки Google:

Підказка Google:

Це надійний і безпечний варіант для окремих користувачів, які ретельно стурбовані конфіденційністю свого облікового запису. Якщо ви вибрали опцію Google Підказка, вам доведеться завантажити додаток під назвою “Генератор кодів Google”. Щоразу, коли ви хочете увійти у свій обліковий запис, Google надсилатиме вам ключ автентифікації одноразового використання у програмі. Ви будете використовувати цей ключ для підтвердження входу.

Текстове повідомлення або голосовий дзвінок:

Простіший варіант, ніж Google Підказка, для цього знадобиться синхронізувати свій номер телефону з обліковим записом. Залежно від того, який спосіб ви надаєте перевагу, Google надсилає вам текст автентифікаційного ключа або передасть вам його за допомогою дзвінка. Незважаючи на простий варіант, я пропоную скористатися методом виклику замість SMS. Причиною тому є те, що SMS не є настільки надійним. Існує багато форм атак, які можуть вкрасти дані SMS безпосередньо з вашого телефону. Незважаючи на це, ці атаки вимагають великих зусиль від імені зловмисника. Постійним користувачам не потрібно турбуватися про цю опцію. Якщо ви є керівництвом, журналістом чи політичним діячем, я настійно пропоную вам триматися далеко від цього варіанту.

Ключ захисту:

Цей варіант є на сьогодні найбільш безпечною формою 2FA, яку ви можете використовувати. Цей параметр може бути занадто великим для звичайного користувача. Опція Ключ безпеки Google потребує фізичного ключа, який потрібно використовувати для підтвердження облікового запису. Це ідеальний варіант для людей, які мають більше шансів зламати, як-от журналістів, політичних / соціальних активістів, керівників, керівників банків тощо … Зламати цей конкретний варіант майже неможливо (технічно це можливо, але зовсім не вірогідно).

Для чого вам потрібна двоетапна перевірка

Не секрет, що Інтернет стає все більш небезпечним. Ми регулярно чуємо новини про нові атаки як середньостатистичних користувачів, так і компаній, що користуються багатомільйонними компаніями. Один з найпростіших способів доступу хакера до вашої інформації – це “прогулянка через вхідні двері”, тобто використання власного пароля для входу в облікові записи.

По суті, пароль – це рівень захисту, який забороняє будь-кому, крім вас, отримувати доступ до своїх облікових записів. Однак люди не дуже надійні, коли мова йде про створення паролів. Більшість людей, як правило, використовують легкі для запам’ятовування, прості чи просто ледачі паролі. Більшість людей також використовують один і той же пароль (або з невеликими варіантами) для більш ніж одного облікового запису. Це одна з причин того, що атаки на словник – дуже простий і рудиментарний спосіб отримання чийогось пароля, як і раніше, працюють донині..

Ви можете зробити своє життя набагато простішим і набагато безпечнішим, просто не будучи одним із цих людей. Ніколи не майте пароль, який не перевищує 8 символів, і не використовуйте своє ім’я чи ім’я будь-якого родича / друга / домашнього улюбленця, яке у вас є. Завжди переконайтеся, що у вас є абсолютно новий та унікальний пароль для кожного створеного облікового запису. Ви можете знайти багато різних інструментів та додатків, які допоможуть вам створити складні унікальні паролі та відстежувати всі різні дані вашого облікового запису (ці програми називаються менеджерами паролів). Якщо ви переживаєте за злом цих облікових записів, можете навіть записати свої паролі на аркуші паперу і постійно зберігати їх у гаманці. Якщо він не цифровий, його не можна зламати, правда?

Загальні типи двоетапної перевірки

Теоретично може бути безліч варіантів 2FA. Незважаючи на це, є 4 типи перевірок, які найбільш часто використовуються. Google використовує 3 з цих типів підтвердження (підтвердження SMS / дзвінків, програми автентифікації та клавіші фізичної безпеки). Четвертий тип, відомий як PFA на основі Push, схожий на опцію програми автентифікації, але пропонує трохи більше безпеки. 2FA-коди на основі Push захищають вас від фішинг-афери … якщо ви звертаєте увагу. Зазвичай такий тип підтвердження надішле вам підказку, що хтось намагається підключитися до вашого облікового запису. Ви особисто маєте схвалити зв’язок, щоб це сталося. Більшість PFA на основі Push також покажуть вам орієнтовне місце для спроби входу, а це означає, що ви можете легко зрозуміти, зламуєте ви чи ні, побачивши, чи відповідає ваше місцезнаходження.

Увімкніть перевірку в 2 кроки від Google – остаточні думки

Простіше кажучи, вам потрібно почати думати про свою безпеку в Інтернеті набагато більше. Перевірка в два кроки від Google – це надійний спосіб додати рівень безпеки до свого облікового запису Google. Якщо ви звичайний користувач Інтернету, я пропоную вам скористатися опцією Підказка автентифікації, оскільки це безпечніший і менш складний варіант використання. Користувачі Інтернету, які дійсно хочуть підняти свою безпеку в Інтернеті на новий рівень, подумайте про підключення до послуги VPN, щоб захистити інтернет-з’єднання та захистити себе від можливих атак.