Як дивитися DirecTV за межами США через VPN або Smart DNS

Примітка: Якщо вам не потрібна додаткова інформація про Smart DNS або VPN, ви можете безпосередньо зареєструватися за адресою ExpressVPN. Вибравши американський сервер, ви зможете розблокувати всі американські геоблоковані канали, включаючи Direct TV.

Як розблокувати та дивитися DirecTV скрізь за межами США, використовуючи VPN або Smart DNS проксі

Як розблокувати та дивитися DirecTV Anywhere

Як отримати доступ до DirecTV за кордоном за допомогою VPN

VPN – чудовий інструмент для обходу обмежень, накладених на американські потокові сервіси, такі як DirecTV. VPN дозволяє змінити вашу IP-адресу. Тому, здається, ви практично знаходитесь у США. Як тільки ви отримаєте американську IP-адресу, ви отримаєте доступ до всіх геоблокованих каналів США. VPN має свій набір функцій.

 • VPN дозволяє повністю зашифрувати трафік. Більше не потрібно підслуховувати державні установи чи Інтернет-провайдерів.
 • Змінюючи та приховуючи свою IP-адресу, VPN надає вам анонімність в Інтернеті. Це не дозволяє веб-сайтам відстежувати вас.
 • Хоча Smart DNS не має сили проти викрадення DNS та прозорих проксі-серверів, VPN працює бездоганно навіть за наявності цих політик.
 • Після вибору американського VPN-сервера всі потокові канали в США розблокуються. Насолоджуйтесь трансляцією прямого телебачення, Netflix, Hulu Plus, HBO Go та багато іншого.

Для доступу до DirecTV за кордоном потрібно виконати кілька кроків. Ви знайдете їх нижче.

Сходи

Ось що потрібно зробити, щоб дивитись DirecTV за межами США:

 1. Йти до ExpressVPNНа веб-сайті і підпишіться на їх службу.
 2. Після цього завантажте та встановіть їх VPN-додаток на потоковому пристрої. Ви знайдете клієнтів для Android, iOS, ПК та Mac.
 3. Як тільки установка завершена, увійдіть у систему за допомогою своїх облікових даних VPN.
 4. Тепер перегляньте список серверів і виберіть той, який розташований у Сполучених Штатах.
 5. Нарешті, запустіть DirecTV, як тільки встановите зв’язок.
 6. Дивіться канал в будь-якій точці світу без сучка.
  Як розблокувати RARBG з будь-якої точки світу?

У програмі є спеціалізовані програми VPN iPhone, iPad, телефони / планшети Android та комп’ютери Windows / Mac, надаються постачальниками послуг VPN, такими як ExpressVPN. З такими додатками налаштувати свій пристрій за допомогою VPN досить просто.

Кращий VPN для DirecTV

Трохи досліджуючи, я придумав 4 найкращих VPN для DirecTV. Я взяв до уваги всі фактори, які роблять їх вашим найкращим вибором для використання, коли ви хочете передавати DirecTV за кордон. Ось вони:

ExpressVPN

Ви знайдете це ExpressVPN займає перше місце у нашому списку завдяки наявності сотні серверів у 29 місцях по всій території США. Найкраще в цій VPN – це те, що навіть при шифруванні ваше з’єднання залишається таким же швидким, як і колись. Це означає, що ви можете дивитися улюблені шоу без будь-яких перерв у буфері.

Їхній персонал підтримки є дуже привітним, і з ними можна зв’язатися через чат, щоб допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем. Крім того, ExpressVPN приймає сувору політику без реєстрації журналів, а це означає, що ви зможете переглядати Інтернет, не переживаючи, чи зберігається ваша діяльність чи ні. Більше того, цей VPN дозволяє до 5 одночасних з’єднань. Використовуйте все можливе та діліться своїм обліковим записом з двома іншими користувачами, які дорожать безпекою в Інтернеті.

NordVPN

NordVPN пропонує, можливо, найбільшу кількість серверів будь-якого постачальника VPN в США. Ви знайдете понад 1000 серверів у Сполучених Штатах і загалом 5000+ по всьому світу. Їх сервери дуже швидкі, але раз у раз можуть спостерігати незначне падіння. Однак це взагалі не вплине на вашу поточну роботу.

NordVPN надає перевагу, коли ми говоримо про безпеку та конфіденційність. Вони пропонують такі функції, як ніякі інші, включаючи подвійний VPN, виділений IP, CyberSec та захист від DDoS. Клієнти NordVPN можуть одночасно входити на сервери на до 6 пристроях. Це означає, що ви можете переглядати гео-обмежений вміст на кількох пристроях одночасно.

  Кращий MLB.TV VPN 2023 Blackput Bypass Обхідний шлях

BulletVPN

BulletVPN є ще одним VPN, який виявився гідним згадування. Він має сервери в 30 країнах, що вважається невеликою кількістю порівняно з іншими. Але коли ви говорите про їхні сервери в США, ви повинні знати, що це один з небагатьох, хто може розблокувати Netflix з високою швидкістю. Не кажучи вже про те, що до DirecTV досить легко отримати доступ, коли ви працюєте з їх сервісом.

Bullet VPN підтримує протоколи OpenVPN, L2TP / IPSec, IPSec, IKEv2, PPTP та пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. Ви знайдете додатки майже в усіх операційних системах, доступних там, у тому числі на ПК, Mac, Android та iOS. Не кажучи вже про те, що ви можете підключити 5 пристроїв під одним обліковим записом одночасно.

SurfShark

SurfShark використовує шифрування AES-256-GCM і SHA-512 для захисту своїх даних і пропонує власну мережу DNS, а також вбудований захист від витоку DNS, WebRTC та IPv6. Поки що добре, але чекайте ще більше. Він заснований на Британських Віргінських островах. Ви знаєте, що це означає? Вам не доведеться турбуватися про закони про збереження даних, оскільки регіон не належить до 5 груп “Очі” або “14 очей”

Surfshark не обмежує кількість одночасних з’єднань, які можуть мати користувачі, а це означає, що ви зможете ділитися VPN-з’єднанням з усіма, хто навколо вас, використовуючи той самий обліковий запис. Цей VPN дозволяє нам довіряти їх політиці без реєстрації, оскільки вона фактично існує, на відміну від деяких інших VPN, які претендують на повагу до конфіденційності.

Як розблокувати та дивитися DirecTV за межами США за допомогою Smart DNS-проксі

Щоб розблокувати DirecTV за межами США, вам потрібно обдурити, думаючи, що ви отримуєте доступ до нього зсередини США. Розумні проксі-сервери DNS дозволяють робити саме це. Якщо ви вибрали Smart DNS для розблокування DirecTV, вам не потрібно буде встановлювати додаткове програмне забезпечення на потоковому пристрої. Розумні проксі-сервери DNS мають перелік переваг.

 • Smart DNS працює майже на всіх потокових пристроях. iPhone, IPad, Android, PS4 / PS3, Xbox, Smart TV, Apple TV, Amazon Fire TV і Roku всі сумісні зі Smart DNS.
 • Розумний DNS змінює лише маршрут деяких бітів вашого з’єднання. Як результат, ваш Швидкість Інтернету не постраждає.
 • Smart DNS не змінює та не приховує вашу IP-адресу. Ця функція стане в нагоді, якщо ви багато відвідуєте місцеві веб-сайти та служби.
 • Smart DNS надає вам можливість одночасно переглядати потокові канали з різних країн. Розблокуйте DirecTV, CBC Canada та CanalPlay. Не потрібно повторно налаштовувати свої початкові налаштування Smart DNS.
  Як дивитися НБА All Star Game 2023 Live Online?

Важливо знати, що Smart DNS стає марним у випадку, якщо ваш Інтернет-провайдер розгортає викрадення DNS та прозорі проксі.

Розмикач – це моя улюблена послуга Smart DNS. У них є список про 120 розблокування потокових каналів. Крім того, ви знайдете відео / путівники про те, як налаштувати свій пристрій за допомогою Smart DNS. Перевірте їх безкоштовну 7-денну пробну версію тут.

Як розблокувати DirectTV за допомогою Smart DNS або VPN – Інша інформація

DirecTV доступний на наступних пристроях.

 • iPhone / iPad
 • Android телефони / планшети.
 • Amazon Kindle
 • Комп’ютери Windows / Mac.

Після налаштування потокового пристрою за допомогою Smart DNS або VPN ви можете розблокувати Direct TV разом з усіма іншими онлайн-каналами в США..

 • Amazon Fire TV
 • Потріскувати
 • M-GO
 • Netflix
 • HBO GO
 • Hulu Plus
 • MLB.TV
 • Мережа WWE
 • UFC
 • Час гри в НБА
 • А&Е.
 • Ігровий центр НХЛ
 • Історія
 • Час життя
 • Дісней та багато іншого.

DirectTV за межами США – Розблокувати / Переглянути

Це, мабуть, все, що вам потрібно знати про розблокування DirecTV в будь-якій точці за межами США Розумний DNS або VPN. Якщо вам потрібна додаткова інформація або інструкції щодо налаштування певного пристрою, будь ласка, залиште коментар нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me