Як дивитись Emmerdale за кордоном безкоштовно в прямому ефірі

Як дивитись Emmerdale за кордоном безкоштовно в прямому ефірі

Як дивитись Emmerdale за кордоном безкоштовно в прямому ефірі

Крок перший – Створіть свій безкоштовний рахунок ITV

Якщо у вас ще немає облікового запису ITV, вам доведеться це зробити створити один. Прикольне те, що британський потоковий канал є безкоштовно, тому дивитись улюблені шоу наживо вам не коштуватиме. Реєстрація в акаунті ITV дуже проста. Все, що вам потрібно зробити, щоб зареєструватися – це:

 1. Відвідайте Веб-сайт ITV.
 2. У верхньому правому куті екрана натисніть Увійти.
 3. Потім на наступній сторінці виберіть “Зареєструйся зараз‘.
 4. Далі вам потрібно буде вказати свої дані, включаючи свої назва, ім’я, електронна адреса, і дата народження.
 5. Для ‘Поштовий індекс‘, Введіть’ WC1X 0AA ‘(без лапок, звичайно).
 6. Тепер прочитайте “Правила та умови ITV‘(Якщо ви хочете).
 7. І нарешті, натисніть “Я готовий‘.

Після того як ви виконаєте всі вищезазначені дії, ви отримаєте підтвердження електронною поштою від ITV. Просто натисніть кнопку посилання всередині електронної пошти, і ви зможете використовувати свій обліковий запис ITV.

Але ще не починайте робити попкорн. Вам все одно потрібно отримати VPN або послугу Smart DNS, якщо ви хочете передавати Emmerdale з-за кордону.

Потік Emmerdale Live Online за допомогою VPN

Чи виглядають такі повідомлення, як вам знайомі?

“Нам шкода. ITV Hub доступний лише для глядачів у Великобританії. ”  

або 

“Нам шкода. Зараз це відео недоступне. “

Ці гео-помилки з’явиться на вашому екрані, якщо ви спробуєте отримати доступ до ITV за межами Великобританії без VPN. Служба потокового передавання буде використовувати вашу IP-адреса щоб визначити своє місцезнаходження та заблокувати вас, якщо ви знаходитесь поза його зоною покриття.

Тому вам доведеться ховатися адресу вашого Інтернет-протоколу, і єдиний спосіб зробити це за допомогою віртуальної приватної мережі. Цей інструмент дозволяє вам підключитися зарубіжні мережі на ваш вибір, то надає вам нова IP-адреса з вибраного регіону. Як результат, веб-сайти на зразок ITV подумають, що ви знаходитесь у зоні їх мовлення, і ви зможете переглядати останні епізоди Еммердейла з будь-якого місця.

Ось що потрібно зробити:

 1. Зареєструйтесь у хорошій службі VPN, як ExpressVPN. Раджу тобі уникайте безкоштовних провайдерів як Hola VPN, оскільки вони можуть принести більше шкоди, ніж користі з точки зору безпеки та конфіденційності. Крім того, вони не дуже ефективні, якщо мова йде про швидкість або в обхід обмежень в Інтернеті.
 2. Завантажте та встановіть програму VPN з магазину додатків чи веб-сайту постачальника VPN. Надійні сервіси сумісні з більшістю пристроїв і платформ, в тому числі Windows, Mac, Android, Linux, і iOS.
 3. Запуск додаток і підключити на сервер у Великобританії, щоб отримати Британська IP-адреса.
 4. Тепер ви можете розблокувати ITV та будь-який інший канал із обмеженою Великобританією, як BBC iPlayer, Channel 4 та 5 Channel.
 5. Нарешті, перейдіть на ITV або запустіть Додаток ITV Hub для трансляції Еммердейла та всіх інших ваших улюблених шоу.

Найкращі VPN для розблокування ITV

я вірю ExpressVPN є найкращим сервісом, коли йдеться про обхід гео-обмежень, багато в чому завдяки великій серверній мережі, яка поширюється в 94 країнах. Мені це також подобається, оскільки він надає користувачам можливість перевірити функції за допомогою 30-денна гарантія повернення коштів перш ніж вони вирішили і підписатися.

Однак ви можете вибрати будь-яку з наведених нижче альтернатив дивитись Еммердейл в прямому ефірі. І не хвилюйтеся, всі вони є преміальними брендами.

Як дивитись Emmerdale Free Online за допомогою Smart DNS

Віртуальні приватні мережі – це не кожна чашка чаю. Тому, якщо ви хочете чогось, що не робить багатьох налаштування підключення до Інтернету, спробуйте Smart DNS-проксі.

Ці інструменти не ховай і не змінюй Ваша IP-адреса. Натомість вони перенаправляють лише частину вашого трафіку, а значить, ви можете отримати доступ до вибрано кількість потокових каналів, залежно від того, яку послугу ви використовуєте. Більше того, вони не шифруйте Ваша онлайн-діяльність.

Якщо ви хочете знати, як налаштувати Smart DNS на своєму пристрої, виконайте наведені нижче дії.

 1. Підпишіться на хороший сервіс, як Розмикач і тест-драйв його функції з безкоштовна 7-денна пробна версія.
 2. Потім, щоб налаштувати Smart DNS на пристрої, який ви хочете використовувати, ознайомтеся з цими навчальними посібниками / налаштуваннями. Вони повинні надати велику допомогу.
 3. Тепер ви можете відвідувати ITV і дивитись Еммердейл чи будь-яке інше шоу в будь-якій точці світу.

Розмикач надає вам доступ до ITV – функції, яку надає не багато інших проксі-серверів Smart DNS. Але це ще не все. цей сервіс підтримує список понад 200 каналів, включаючи BBC iPlayer, BT Sports, HBO, Hulu, Amazon Prime Video та багато іншого.

Пристрої, сумісні з програмою ITV Player

Ви можете встановити ITV майже на будь-який пристрій або операційну систему, включаючи:

 • Android
 • iPhone
 • iPad
 • Мак
 • ПК
 • Apple TV 
 • Samsung Smart TV
 • Amazon Fire TV
 • Року
 • Тепер телебачення
 • Amazon FireStick

Як дивитися Emmerdale Overseas Free? – Висновок

Я сподіваюся, що цей підручник відповів на ваші запитання та забезпечив вам рішення ваших проблем. Якщо ви фанатик британського телебачення, як я, і я хочу потік Emmerdale з будь-якої точки світу, Думаю, вам буде дуже приємно закінчитися цим посібником.

Якщо у вас є якісь питання або вам потрібна додаткова інформація про використання ExpressVPN або Розмикач щоб уникнути географічних обмежень, сміливо залишайте коментар нижче. Ті ж самі процедури, які я перераховував вище, також можна використовувати для перегляду інших найпопулярніших телевізійних шоу у Великобританії, таких як “Доктор Хто”, “Коронаційна вулиця”, “Істтендерс” та “Даунтонське абатство” за кордоном..