Найкращі VPN для Samsung Smart TV та як їх встановити

Який найкращий VPN для смарт-телевізорів Samsung? Чи насправді це можливо встановити VPN на смарт-телевізорі Samsung? Для початку програми VPN в основному розроблені для роботи Windows PC, Mac, Android та iOS. Це означає, що ви могли потенційно встановити VPN на смарт-телевізорі, якщо він базується на Android. А як щодо смарт-телевізорів Samsung? Що ж, південнокорейський виробник електроніки використав це Орсе операційна система з 2012 по 2015 рік. Відтоді смарт-телевізори Samsung поставляються із Tizen OS встановлено. Хоча ця операційна система не є сумісною VPN, є кілька обхідних шляхів, які ви можете використовувати для того, щоб налаштувати VPN-з’єднання на смарт-телевізорі Samsung.

Найкращі VPN для Samsung Smart TV та як їх встановити

Найкращі VPN для Samsung Smart TV та як їх встановити

Кращий VPN Samsung Smart TV – огляд

Посібник нижче детально пояснює, як налаштувати VPN на смарт-телевізорі Samsung. Якщо ви попередньо знаєте, як використовувати VPN на смарт-телевізорі, можливо, не доведеться проходити повний огляд. Ось список найкращі VPN, які можна використовувати на будь-якому смарт-телевізорі Samsung:

Чи сумісні смарт-телевізори Samsung із VPN?

Як я вже згадував вище, смарт-телевізори Samsung не сумісні з VPN. Це по суті означає, що ви не можете безпосередньо встановити VPN на них. Однак ви можете налаштувати адреси DNS-сервера телевізора, натомість, до яких нас приводить Розумні проксі-сервери DNS. Розумний DNS проксі – це ще один інструмент, який можна використовувати для обходу регіональних обмежень та розблокування потокових каналів із США, Великобританія, Австралія та інший світ.

На відміну від VPN, Smart DNS не шифрує ваш трафік, хоч. Це має як свої мінуси, так і плюси. Для одного, незашифрований трафік все ще схильний до різних небезпеки в Інтернеті. Однак факт вашого інтернет-трафіку не зашифровані також означає, що ви цього не відчуєте Знижується швидкість Інтернету вам доведеться мати стосунки під час використання VPN.

Ми переконалися, що всі постачальники послуг VPN, перелічені в найкращій огляді VPN Samsung Smart TV, пропонують своїм користувачам Smart DNS-проксі, які вони можуть налаштувати на телевізорі.

Як встановити Smart DNS на Samsung Smart TV – альтернатива VPN

Наступні кроки полегшують процес, який ми пройшли для налаштування адрес DNS-сервера на Samsung Smart TV, який ми використовували під час цього огляду.

 1. По-перше, ви включаєте Smart TV.
 2. Натисніть Меню за допомогою пульта дистанційного керування.
 3. Далі перейдіть до Мережі.Samsung DNS Smart TV DNS
 4. Виберіть Статус мережі.Стан мережі
 5. Потім виберіть IP-налаштування.
 6. Звідси переключіть Налаштування DNS на Ввести вручну.Введіть Smart DNS вручну
 7. Тепер введіть адреси сервера DNS постачальника послуг VPN, на який ви підписалися.
 8. Натисніть OK.
 9. Перезапустіть Smart TV після завершення тестування на Інтернет-з’єднання.

Майте на увазі, що вам все-таки потрібно переключити регіон свого смарт-телебачення Samsung, щоб встановити в ньому потокові програми з інших регіонів. Іншими словами, ви не зможете отримати доступ до таких додатків у США HBO, Hulu або Amazon Prime якщо ви не зміните країну телевізора спочатку в США. Для отримання додаткової інформації про те, як це зробити, подивіться цей підручник.

Як отримати VPN на смарт-телевізорі Samsung за допомогою маршрутизатора

Незважаючи на те, що він не сумісний з постачальниками VPN, ви завжди можете використовувати свій маршрутизатор і встановити VPN безпосередньо на цьому. Таким чином, усі пристрої, підключені до маршрутизатора, матимуть спільне VPN-з’єднання.

Використовуючи маршрутизатор, ви не прив’язані до постачальника послуг обмеження одночасного з’єднання. Будь-який пристрій, який підключається до вашого Wi-Fi, отримає зашифрове з’єднання вашого маршрутизатора, включаючи ваше Smart TV.

Треба сказати, що не всі маршрутизатори VPN є сумісний з VPN. Щоб дізнатися більше про VPN про налаштування маршрутизатора, перегляньте це керівництво. Хоча процес вимагає деяких технічне підґрунтя, налаштування VPN-з’єднання на маршрутизаторі варто вартих зусиль.

Увімкніть VPN на смарт-телевізорі Samsung за допомогою мережевого з’єднання

Ви можете використовувати свій ПК або Mac для того, щоб поділитися з’єднанням з Інтернетом комп’ютера зі своїм Smart TV. Цим самим смарт-телевізор Samsung отримає користь від Підключення до ПК або Mac через VPN.

Незважаючи на те, що цей метод не є простим і простим у застосуванні, він досяжний. Ми все ж радимо спробувати встановити VPN-з’єднання на маршрутизаторі або використовувати натомість Smart DNS.

Найкращі VPN для Samsung Smart TV

Ми використовуємо складні критерії визначити, які VPN кращі за інші. Що стосується смарт-телевізорів Samsung, то основними функціями, які слід шукати у постачальника VPN, є швидкість, розташування сервера, доступність Smart DNS, і здатність до доступ до геоблокованого вмісту.

Іншими словами, ви можете знайти дешевші VPN, ніж ті, які ми перерахували нижче, але вони можуть не мати жодної, якщо не всі згаданих вище функцій. Що стосується постачальників VPN, ви майже завжди отримуєте те, за що платите.

1. ExpressVPN – вибір редактора

Обкладинка ExpressVPN

ExpressVPN, руки вниз, експерти. Відповідно до проведених нами тестів, цей постачальник VPN на Британській острові Вірджинія отримав відмінні результати щодо:

 • Швидкість: Після виконання декількох дослідження ефективності швидкості, моє підключення до Інтернету пройшло через 7% падіння швидкості під час підключення до VPN-серверів ExpressVPN. Іншими словами, якщо у вас швидке підключення до Інтернету, ви все одно зможете передавати 4K-з’єднання під час використання ExpressVPN.
 • Серверна мережа: Цей постачальник має VPN-сервери в ключових місцях по всьому світу (160 локальних VPN). Серверна мережа постачальника VPN є критично важливою через те, що вона визначає, які потокові послуги ви можете розблокувати.
 • Розумний DNS: ExpressVPN надає цю технологію у вигляді MediaStreamer. Послуга працює з власною DNS на кожному сервері VPN, що означає, що ви отримаєте додаткову безпеку, навіть якщо ви використовуєте лише MediaStreamer.
 • Доступ до обмеженого географічним вмістом: Послуга також є однією з небагатьох VPN, що дозволяють змінювати та змінювати ваш регіон Netflix у США. Крім того, ви можете розблокувати основні потокові сервіси, як-от Hulu, HBO, DAZN, Amazon Prime та BBC iPlayer.

З ExpressVPN Розумна функція DNS, Ви можете обійти регіональні обмеження на Samsung Smart TV за лічені хвилини. Зауважте, що канали, які ви розблокуєте, повинні підтримуватися постачальником, він не працює як VPN робить.

З іншого боку, компанія обіцяє своїм користувачам політику нульових журналів, що супроводжується підтримкою 24/7. Більше того, ви можете використовувати до п’ять одночасних з’єднань з цією підпискою.

Витрати ExpressVPN $ 12,95 / місяць. Однак якщо ви виберете їх щорічний план, ваша щомісячна плата залежить від $ 6,67 / місяць разом з 3 додаткових вільних місяця. Також постачальник пропонує: 30-денна гарантія повернення грошей політика, яка дозволяє протестувати його послуги без ризику.

Плюси

 • Шифрування військового рівня.
 • П’ять одночасних з’єднань.
 • Більше 160 локальних мереж VPN.
 • Підтримка торрентінгу / P2P.
 • Розблокує американський Netflix.
 • Kill Switch.
 • Розумна функція DNS (MediaStreamer).
 • 30-денна політика повернення коштів.
 • Прості у користуванні програми.
 • Розширення для браузера
 • Спліт-тунель.

Мінуси

 • Трохи дорогий.
 • Безкоштовна пробна версія лише для користувачів iOS.

2. ПуляVPN

Огляд BulletVPN

Штаб-квартира BulletVPN знаходиться в Естонії; позитивним аспектом є те, що не існує законів про збереження даних, що регулюють цю конкретну країну. Ось як BulletVPN виступив з точки зору функцій VPN, важливих для смарт-телевізорів Samsung.

 • Швидкість: Наша експертиза швидкості показала, що BulletVPN не впливає сильно на швидкість швидкого з’єднання через Інтернет. Підключившись до сервера Великобританії, a 6% падіння швидкості сталося. Високошвидкісні VPN-сервери BulletVPN, що розповсюджуються в декількох країнах, допомагають підписникам передавати вміст UHD на своїх потокових пристроях без падіння якості відео.
 • Серверна мережа: Серверна мережа BulletVPN співпадає з іншими найпопулярнішими службами VPN. У постачальника більше 114+ серверів у 47+ країнах розповсюджений у ключових регіонах світу.
 • Розумний DNS: BulletVPN пропонує користувачам безкоштовну опцію Smart DNS, яка безперебійно працює на смарт-телевізорах Samsung.
 • Розблокування обмеженого вмісту: BulletVPN дозволяє користувачам розблокувати всі основні потокові сервіси, включаючи подібні Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime та DAZN.

Сервіс пропонує функції, що захищають вашу конфіденційність. Під час наших тестів були відсутність витоків IP або DNS. Також BulletVPN має дві основні функції конфіденційності у вигляді Kill Switch і Кульовий щит.

Перший припиняється ваше інтернет-з’єднання, якщо VPN падає і друге не дозволяє вам знову підключитися якщо немає з’єднання VPN.

BulletVPN – це не так дорого. Це коштує вам $ 10,98 / місяць і $ 3,75 / місяць якщо ви підписалися на їх річний план (Ви отримаєте користь від 1 безкоштовного додаткового року).

Якщо ви хочете спробувати їх послугу, постачальник послуг має 30-денна політика повернення без запитань, а також а 1-денна безкоштовна пробна версія для Android користувачів та клієнтів, які звертаються до команда підтримки.

Плюси

 • Шифрування військового рівня.
 • Шість одночасних з’єднань.
 • 70+ серверів у 41+ країнах.
 • Підтримка P2P.
 • Підтримує американський Netflix.
 • Kill Switch
 • Розумна функція DNS.
 • 30-денна політика повернення коштів.
 • Прості у користуванні програми.
 • Кульовий щит.

Мінуси

 • 1-денна безкоштовна пробна версія.
 • Ніякого розділеного тунелювання (метод, який дозволяє вибрати, який трафік зашифрований, а який ні).

3. Розривник

Огляд Unlocator 2023

Розмикач запущений ще в 2013 рік як проксі-сервіс Smart DNS. Unlocator базується в Данії, яка є частиною альянсу з 9 очима, що в основному є продовженням до горезвісного альянсу з 5 очима. Станом на 2023 рік до нього додали а Варіант VPN до своїх планів передплати. Ви можете вибрати Smart DNS (самостійно) або обидва. Ось що нам показала оцінка:

 • Швидкість: Більшість VPN-серверів Unlocator лише незначно впливають на швидкість вашого Інтернету. Однак під час моїх тестів я натрапив на декілька серверів (включаючи один у Великобританії), які різко скинули моє з’єднання (55%).
 • Сервери: Unlocator працює в мережі 41 сервер у 36 країнах, Що є гарним числом, враховуючи, що він охоплює країни, де є основні потокові канали.
 • Розумний DNS: Unlocator запустився як послуга Smart DNS, і останнім часом він став гібридним постачальником. За даними свого веб-сайту, Unlocator Smart DNS може розблокувати більше 235 каналів у всьому світі.
 • Доступ до обмежених каналів: Коли я спробував Netflix під час використання Unlocator, сервіс дозволив мені отримати доступ майже миттєво, незважаючи на суворий VPN-блок Netflix.

Незважаючи на те, що він є новим у галузі VPN, Unlocator забезпечує найвищий захід безпеки – Шифрування AES-256. Його застосування зручне у користуванні та дуже просте у використанні.

Ціноутворення справедливе порівняно з іншими. Насправді, передплата постачальника набагато дешевша, ніж інші в нашому списку станом на останній раз, коли цей огляд був оновлений. Ви можете отримати щомісячну підписку на $ 9,99 / місяць (VPN та Smart DNS). Якщо ви шукаєте лише Smart DNS, ви можете це отримати $ 4,95 / місяць.

Загалом, швидкості Unlocator є прекрасними, не великими, просто чудовими. Також у Unlocator є a 30-денна гарантія повернення грошей, яка починається після того, як ви перевірите їх службу 7-денний, абсолютно безкоштовно.

Плюси

 • 256-бітове шифрування AES.
 • П’ять паралельних з’єднань.
 • 70+ серверів у 40 країнах.
 • Підтримка P2P.
 • Розблокує американський Netflix.
 • Kill Switch.
 • Розумна функція DNS (230+ каналів).
 • 30-денна політика повернення коштів.
 • Прості у користуванні програми.
 • Нерозмикаючий щит.
 • 7-денна безкоштовна пробна версія.

Мінуси

 • Ніякого розбиття-тунелювання
 • Деякі сервери повільні.

4. NordVPN

Обкладинка NordVPN

NordVPN було запущено ще в с 2012 рік і став одним з кращих постачальників VPN в галузі. Він заснований в Росії Панама, яка є країною, яка не має законів про обов’язкове зберігання даних і не входить до цього законодавства П’ять очей або Асоціації чотирнадцяти очей. 

Перевіряючи послуги постачальника, я виявив такі результати:

 • Швидкість: Коли я підключився до американського сервера, швидкість ледь знизилася (9%). Однак деякі сервери взагалі не були швидкими. Вони повинні бути присвячені HD-потокове передавання, але моя якість знизилася за допомогою їх декількох, особливо коли я активував Подвійний VPN особливість.
 • Серверна мережа: За даними веб-сайту, NordVPN є сервери в 59 країнах. Це чудове покриття сервера, якщо ви хочете обійти регіональні обмеження.
 • Розумний DNS: Функція SmartPlay – це Розумний DNS послуга, яка дозволяє розблокувати гео обмежені канали на вашому Smart TV без необхідності з’єднання VPN.
 • Розблокування можливостей: Під час тестування, які канали постачальник може розблокувати, результати були позитивними. NordVPN дозволяє обійти регіональні обмеження, накладені на подібне Netflix, Hulu, HBO, CW TV, BBC iPlayer та CTV без сучка.

Цей провайдер дає можливість своїм користувачам анонімно пересуватись Інтернетом, зберігаючи при цьому свою конфіденційність Подвійна функція VPN. Послуга компанії підходить для доступ до геоблокованого вмісту, онлайн-потоку та торрентінгу / P2P.

У NordVPN також є інструмент безпеки для покращення вашого веб-перегляду. Це називається CyberSec, технологію, що використовується для відстоювання будь-якої шкідливе програмне забезпечення, вірус чи шкідливе програмне забезпечення які можуть бути націлені на ваш пристрій.

NordVPN витрати $ 11,95 / місяць, але якщо ви виберете їх 3-річний план, ваша щомісячна плата падає до $ 3,49 / місяць разом з 3 безкоштовні додаткові місяці. 

Як і решта у нашому списку, NordVPN пропонує: 30-денна політика повернення коштів. Отже, ви можете спробувати їх службу, нічого не ризикуючи. Його додатки для iPad, iPhone, Android, ПК та Mac дуже прості у використанні.

Плюси

 • Шифрування військового рівня.
 • Шість одночасних пристроїв.
 • Сервери в 60+ країнах.
 • Доступ до американських Netflix.
 • Kill Switch.
 • SmartPlay (Smart DNS).
 • 30-денна політика повернення коштів.
 • Прості програми.
 • Розширення для браузера
 • CyberSec
 • Подвійний VPN

Мінуси

 • Безкоштовна пробна версія вимагає інформації про кредитну карту.
 • Ніяких розділених тунелів.
 • Деякі сервери Slow.

Як встановити VPN на Samsung Smart TV – Фінальні думки

Так ось у вас це є. Встановлення VPN на смарт-телевізорі Samsung докладе певних зусиль, але цього можна досягти. Для більш простого способу обходу гео обмежень на телевізорі використовуйте Розумний DNS замість цього. Чи використовували ви будь-який із способів, пояснених вище? Ви були успішними чи у вас виникли проблеми? Розкажіть про це все у формі коментарі нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me