Yurtdışında Hint TV Nasıl İzlenir? Hindistan dışında engellemeyi kaldır

Hindistan’da akış hizmetleri hayal edebileceğinizin ötesinde. Tüm favorileriniz: Ozee TV, Jio TV, Yıldız Sporları, Hotstar, ve Sony Liv Bollywood yapımları, spor etkinlikleri, politika ve dramalar sunan kanallar. Maalesef Avustralya, İngiltere, ABD, Avrupa ve Orta Doğu’da yaşayan birçok Hintli gurbetçi için bu kanalların tümü sınır dışıdır. Neyse ki, aşağıdaki eğitimde, bu Hintli olmayan sakinlerin iki aracı nerede kullanırlarsa kullansın bu kanalları onlara nasıl ulaşılabilir hale getirebileceklerini gösterdim.

Yurtdışında Hint TV Nasıl İzlenir?

Yurtdışında Hint TV Nasıl İzlenir?

Coğrafi Kısıtlamalar ve Konum Hata Mesajları

Hotstar’ı ABD’de veya Birleşik Krallık’ta izlemeyi denediyseniz, muhtemelen aşağıdaki coğrafi hata ile karşılaştınız:

“İçerik Kullanılamıyor. Şu anda bölgenizde mevcut olmayan içerik. ”

Diğer Hint kanalları, isteğe bağlı içerik veya yurtdışında canlı içerik yayınlamaya çalıştığınızda benzer bildirimleri gösterecektir. Şimdi, bu coğrafi kısıtlamaları aşmak istiyorsanız, VPN veya Akıllı DNS kullanma.

Akıllı DNS’nin iyi bir örneği Unlocator. Genel olarak, Akıllı DNS size size şans tanıyan çevrimiçi bir hizmettir coğrafi kısıtlamaları atla herhangi bir yerden. Ancak, Akıllı DNS aşağıdakilerden sorumlu değildir: kişisel verilerinizin korunması. Bir VPN’den farkı budur. Ancak, yalnızca Hintçe içerik akışı yapmak istiyorsanız, Unlocator’ın 200’den fazla engeli kaldır, Hotstar dahil. Şimdi konuşuyoruz, ha?

Yurtdışındaki tüm Hint televizyonlarını edinin?

Coğrafi olarak kısıtlanmış kanalların engellemesini kaldırmak için en güvenli ve en etkili yaklaşım, Sanal Özel Ağ’ın kısaltması olan bir VPN uygulamasıdır. Bu çevrimiçi araç, güvenlik odaklı araç, kullanıcıların gizliliklerini ve güvenliklerini korumasının yanı sıra onlara sınırsız internet erişimi de sağlar. Bir VPN sunucusuna bağlanmak, verilerinizi şifrelenir ve meraklı gözlerden uzak tutar. Ancak, bir VPN’ye bağlanmanın sağladığı tek avantajlar bunlar değildir:

 • Yüksek Gizlilik Seviyeleri: Verilerinizi ve trafiğinizi yeniden yönlendirirken kullanılan şifreleme ve protokoller, verilerinizi üçüncü taraflar tarafından erişilemez hale getirir.
 • VPN Uygulamaları: Çoğu cihaz ve platformda VPN uygulamaları bulunur: PC, Mac, Android, iOS ve FireStick.
 • Coğrafi Bloke Kanallara Erişim: Bir VPN bağlantısının güvenliğini sağlamak, engellenen içeriğe getirilen kısıtlamaları herhangi bir zorluk yaşamadan atlamanıza yardımcı olabilir.
 • ISS Kısmadan Kaçının: İnternet hızınız artık ani düşüşler veya kısıtlamalarla karşılaşmayacak, çünkü VPN kullanmak bunun olmasını engelliyor.
  4 Kolay Adımda İngiltere'de CW TV Nasıl İzlenir

VPN ile Hindistan dışındaki Hint TV’nin Engelini Kaldırma?

Hint kanallarının dünyanın herhangi bir yerinden tüm süreci oldukça basittir. Her şeyden önce, bir VPN servis sağlayıcısına kaydolmanız gerekir. Bu yapıldıktan sonra şu talimatları izleyin:

 1. Yeni başlayanlar için, VPN servis sağlayıcısına abone olun, muhtemelen Hindistan için en iyi VPN’ler.
 2. Şimdi, VPN uygulamasını indir Hint içeriğini izlemek istediğiniz cihazda.
 3. Bir sonraki adım, açıkçası, uygulamayı başlatma.
 4. oturum açönceden oluşturduğunuz VPN hesabınıza.
 5. Uygulamanın içinde bir sunucu listesi bulacaksınız, bir Hint sunucusuna bağlanma.
 6. Şimdi bağlantının yapılmasını bekleyin.
 7. Olacaksın Hindistan’daymış gibi görünüyorsun.
 8. Şimdi yapabilirsin Ozee TV’ye eriş, Jio TV, Yıldız Sporları, Hotstar, ve Sony Liv nerede olursanız olun.

Kullanılacak En İyi VPN

Hindistan için en iyi VPN’in ExpressVPN. Bunun için iyi bir sebep var. En iyi VPN’ler söz konusu olduğunda, ExpressVPN’in adını her yerde bulacaksınız. Bu bir Güvenilir hizmet, hangi için kullanabilirsiniz Hint kanallarının yurtdışında engelini kaldır. Şirketin sahibi Hindistan’da bulunan birden fazla VPN sunucusuna sahip büyük bir sunucu ağı. Bir teklif sunduklarını unutmayın 30-gün para iade garantisi. Risk yok ExpressVPN’i denerken yer alır. Ancak, diğer sağlayıcıları kontrol etmekte ısrar ediyorsanız, aşağıda adlarını içeren bir tablo var.

RankVPN SağlayıcısıLink
rütbe vpn-sağlayıcı
 • 30-gün para iade garantisi
 • sınırsız bant genişliği
 • Tüm Cihazlarınız İçin Uygulamalar
 • 7/24 Canlı Destek

ExpressVPN’i ziyaret edin

rütbe vpn-sağlayıcı BulletVPN’i ziyaret edin

rütbe vpn-sağlayıcı NordVPN’i ziyaret edin

4 vpn-sağlayıcı Surfshark’ı ziyaret edin

Hindistan dışında Hint TV izlemek nasıl – Wrap Up

Sanal özel ağlar sayesinde artık yurtdışında yaşarken en sevdiğiniz Hint kanallarını, TV şovlarını ve Bollywood filmlerini kaçırmanıza gerek yok. Bir VPN hizmetine kaydolmanız, uygulamalarını indirmeniz ve bir Hint sunucusuyla bağlantı kurmanız yeterlidir. Bunu yapmak için neredeyse hepsi var.

  Dünyanın Her Yerinde Mubi Nasıl İzlenir?

Tüm süreç hakkında ne düşünüyorsun? Hint kanallarını sizin için kullanılabilir hale getirmek için hangi VPN’e abone olursunuz? Yorum bölümü tamamen sizindir.

İlgili Mesajlar

 • ABD Dışında Sundance Nasıl İzlenir

  ABD Dışında Sundance Nasıl İzlenir

  Yorum Yok | 28 Ağu 2023

 • Yurtdışında Kanada TV Nasıl İzlenir?

  Yurtdışında Kanada TV Canlı İzle?

  20 Yorum | 13 Ekim 2023

 • ABD Dışında NBC Sports Nasıl İzlenir

  ABD dışında NBC Sports Canlı İzle – Proxies vs VPN

  39 Yorum | 20 Kasım 2014

 • BAE Suudi Arabistan'da BeIN Sports Nasıl Engellenir

  BAE Suudi Arabistan’da BeIN Sports Nasıl Engellenir

  Yorum Yok | 19 Haziran 2023

Yazar hakkında

Charles

Akış gadget’lar geek. Bölgesel kısıtlamaları atlamak hakkında bilmeniz gereken her şeyle ilgileniyoruz. Çevrimiçi gizliliği koruma hakkına hevesli bir inanan. Charles ayrıca birçok VPN servis sağlayıcısını inceledi ve iyi elmaları kötü olanlardan nasıl ayıracağını biliyor.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me