Hindistan Dışında Voot Nasıl İzlenir

ABD, İngiltere, Avustralya, BAE, Yeni Zelanda veya Hindistan dışındaki herhangi bir yerde Voot engelini nasıl kaldırabilirim?? Voot tartışmasız Hindistan’daki en popüler akış hizmetidir ve yalnızca bir buçuk yıllık hizmetle, isteğe bağlı videonun hala sabırsızlıkla beklediği çok şey vardır. Akış hizmeti de yakın zamanda yeniden markalandı, bu nedenle kullanıcılar yeni kimliğine hâlâ alışıyor. Voot, premium hizmetinin piyasaya sürülmesiyle başlayan 2023 için birçok plana sahiptir. Hizmet, premium abonelerine en son özel içerikleri sunmayı ve ana şirketi Viacom 18’in kütüphanesinden ve yayınlanacak TV kanallarından 50.000 saate kadar video sağlayarak uluslararası kitlesine ulaşmayı planlıyor. her bir kilit pazar için özel olarak tasarlanmıştır.

Hindistan Dışında Voot Nasıl İzlenir

Hindistan Dışında Voot Nasıl İzlenir

Yurtdışında Voot

Diasporada yaşayan bir Hintli iseniz, o zaman bu yeni keşfedilen patlayıcı içeriğin tadına bakmak için kaşınma ihtimaliniz vardır. Yolunuzda bulabileceğiniz tek engel, mevcut konumunuzdaki İSS’lerin Voot üzerinden akış yapan kullanıcıları desteklemeyebilmesidir. Siteye erişemeyeceğinizi açık bir şekilde bildiren bir hatayla karşılaşırsınız. İşte alacağınız şeyler:

“Her seferinde bir adım genişletiyoruz. İçeriğimizi tüketmek için ne kadar istekli olduğunuzu bildiğimiz gibi, hak ettiğiniz eğlenceyi verebileceğimiz için çok çalışıyoruz. O zamana kadar, sadece Hindistan’da mevcut durumdayız. Bizi izlemeye devam edin, ülkenizde müsait olduğunda size ulaşalım. ”Voot Hata Mesajı

Bu, ancak uygulanacak doğru çözümün farkındaysanız, çözülebilecek bir engeldir. Kısacası, yurtdışında Voot, SonyLiv ve Hotstar gibi Hint kanallarını izlemek için bir Hint IP adresi almanız gerekiyor. 

Hindistan Dışında Voot Engelini kaldırmak için VPN kullanma

Bir VPN hizmeti, Hindistan dışından Voot’a erişirken karşılaştığınız tüm kısıtlamaları gidermek için kullanılabilir, çünkü güvenilir bir sağlayıcıya kaydolduğunuzda bağlantınız şifrelenir. Bu, çevrimiçi olduğunuz etkinlikleri gizleyebileceğiniz anlamına gelir. Tüm bunları ISS sağlayıcınızdan ve İnternet’te neler yaptığınızı bilmek isteyen diğer taraflardan gizleyebilirsiniz. Uzak bir sunucuya bağlanmanın size sağlayabileceği şifreleme nedeniyle kimse çevrimiçi ortamda ne yaptığınızı anlayamayacak.

Bir VPN hizmetine abone olmak, daha sonra çevrimiçi olarak anonim olmanız anlamına gelir. Uzak bir sunucuya bağlandıktan sonra, IP adresiniz hemen konumunuzu yansıtan gerçek adresten uzak sunucunun gerçek konumunuz olarak konumunu yansıtan sanal bir adrese dönüşür. Bu durumda, Voot’a Hindistan dışından bağlanmak, Hindistan merkezli sunucuları olan bir sağlayıcıya abone olmak anlamına gelir. Bu yapıldıktan sonra, Voot’a dünyanın neresinde olursanız olun erişebileceksiniz..

Bu düzeyde hizmet sunmak için gereken altyapıya sahip olmamasına rağmen, güvenebileceğiniz bir hizmet sunduğunu iddia eden çok sayıda sağlayıcı var. Birçoğunun, çok sayıda masum kullanıcıyı şemalarına çekmek için hizmetlerinin ücretsiz olduğunu ilan ettiği bile bilinmektedir. Bu “ücretsiz” sağlayıcıların çoğunda normalde olan şey, tarama etkinliğinizin kayıtlarını alıp günlükleri üçüncü taraf şirketlere satmalarıdır. Ayrıca sizi rahatsız edici reklamlar ve takdir etmeyeceğinizden emin olduğumuz spam içerikli e-postalarla bombaladığı da biliniyor.

VPN ile ABD, İngiltere, Avustralya, Hindistan Dışında Nasıl Voot Alabilirsiniz

  1. Bir VPN sağlayıcısına kaydolun; Hindistan’da sunucuları olan.
  2. Gönderilen bağlantıda sağlanan VPN uygulamasını indirin ve yükleyin.
  3. Sonra, bir Hint VPN sunucusuna bağlanma, size bir Hint IP adresi verecek
  4. Şimdi tek yapman gereken Voot’u ziyaret etmek ve istediğin tüm Hint içeriğini izlemek.

Hindistan Dışında Voot Engeli Kaldırmak için En İyi VPN’ler

Voot’un engelini kaldırmak için dünyanın her yerinde tek yapmanız gereken Hindistan için en iyi VPN hizmetine abone olmak. Kararınızı vermenize yardımcı olmak için, çevrimiçi olduğunuzda sizi güvende tutacak kadar emin olduğumuzdan, denenmiş ve test edilmiş birkaç sağlayıcıyı zaten topladık.

1. ExpressVPN

Endüstrideki on yıla yakın bir zamanda ExpressVPN zaten pazardaki en güvenilir VPN hizmeti olarak bir isim yaptı. Sağlayıcı İngiliz Virgin Adaları’nda bulunuyor ve bir numaralı çevrimiçi güvenlik sağlayıcısı olarak konumunu pekiştiren birçok ödül kazandı. Hizmet, olağanüstü müşteri hizmetleri ve ilk kez kullanıcılar düşünülerek geliştirilen kullanımı kolay VPN’si ile bilinir. Sağlayıcı, Hindistan dahil, dünyanın farklı ülkeleri arasında iyi dağıtılmış yaklaşık 2000 sunucudan oluşan bir ağ işletiyor. ExpressVPN, müşterilerinin seçebileceği tüm önemli VPN protokollerini (OpenVPN, PPTP, IPSec ve L2TP) sunar ve ayrıca her abonenin bir hesaba bağlı en fazla 3 eşzamanlı cihaza sahip olmasına izin verir. Kaydolduktan sonra, günlükleri olmayan ve kullanmak istediğiniz bant genişliği sınırlaması olmayan bir bağlantıya yönlendirilirsiniz. Servis aynı zamanda sunucuları istediğiniz kadar değiştirmenize izin verir ve özel gizlilik sunucularını kullanmayı seçerseniz, çoğu Internet kısıtlayıcı bölgesinin bile bir VPN kullandığınızı anlaması neredeyse imkansız olacaktır. . ExpressVPN aboneliğinin biraz daha yüksek maliyeti göz önüne alındığında, her şeyi ilk elden denemek için 30 günlük para iade garantisi tekliflerine kaydolmak iyi bir fikir olabilir..

2. IPVanish

IPVanish gibi tüm sağlayıcıların çoğu sağlayıcıya sahip değildir. Sağlayıcının 1000+ sunucusunun tümü doğrudan Florida’daki merkezlerinde izlenir ve kontrol edilir, yani bir sorun olduğunda diğer üçüncü taraf şirketlere danışmak zorunda kalmazlar. Mütevazı sunucu ağları 40.000 IPS’ye kadar kullanılabilir ve aynı zamanda bağlanabileceğiniz en hızlı sunucular arasında oldukları bilinir. Avid çevrimiçi oyuncular hizmeti gerçekten tercih ederler, çünkü normalde diğer sağlayıcılarla olanlara kıyasla herhangi bir gecikme deneyimi yaşamazlar. IPVanish’in Kodi ile iyi entegre olduğu bilinmektedir. Bu, en popüler Kodi eklentileri aracılığıyla içerik akışı yapmanıza ve nerede olursanız olun Voot’un engellemesini kaldırmanıza olanak tanır. VPN üzerinden korumak istediğiniz nispeten çok sayıda cihazınız varsa, muhtemelen bu sağlayıcıların kullanıcı adı başına 10 adede kadar eşzamanlı bağlantıya sahip olma kapasitesini çok kullanışlı bulacaksınız. Ayrıca, IPVanish’in VPN uygulaması da belirtilmelidir. Sağlayıcı, indirilebilecek çeşitli sürümlere sahip bu yeşil temalı yazılımın sürümlerini kullanır. Windows, iOS, Mac OS, Linux ve Android tabanlı cihazlarınızda herhangi bir sorun yaşamadan çalıştırabilmeniz gerekir. IPVanish, nihai kararınızı vermeden önce hizmeti test etmenizi sağlayan 7 günlük benzersiz bir para iade garantisi seçeneğine sahiptir.

3. NordVPN

Listemizi incelerken, çift şifreleme özelliği ile ünlü Panama merkezli bir sağlayıcı olan NordVPN var. Sağlayıcıların 4000+ sunucu seçimi, müşterilerinin bir yerine iki sunucu üzerinden veri iletmesini ve böylece veri şifreleme düzeyini iyileştirmesini mümkün kıldığı anlamına gelir. Kullanıcıların bu kadar büyük bir ağa sahip olmasının tek avantajı bu değildir. NordVPN aboneleri, sunucuların performans için optimize edildiği özel bir sunucu listesinden bağlanacak sunucuları da seçebilirler. Listedeki bu sunucular, çevrimiçi oyun, torrent, dosya indirmeleri ve akış için en iyi sırayla sınıflandırılmıştır. Ne olursa olsun çevrimiçi olacak ne olursa olsun, NordVPN gözatma kayıtlarınızın hiçbiri sıfır günlük politikası ile tutulmayacağını garanti eder. Servis ayrıca 6 adede kadar eşzamanlı bağlantıya izin verir ve aralarından seçim yapabileceğiniz 5 tünel protokolünü sunar. NordVPN Voot’un Hindistan dışından engelini kaldırabilir. Bununla birlikte, premium hizmetlerini örneklemek için 30 günlük para iade garantisine kaydolmanız gerekir.

Hindistan Dışında Voot Nasıl Engellenir Özet

Voot tarafından sunulan dizileri ve filmleri kaçırmamanız için hiçbir neden yok. Hangi VPN hizmetine abone olacağınızı bildiğiniz sürece Hindistan dışında olmak artık bir engel değildir. Hindistan dışındaki Voot’un engelini kaldırmak için ExpressVPN, IPVanish veya NordVPN’e güvenebilirsiniz.