NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro – що краще?

Nvidia Shield TV vs Shield TV Pro – Який із них купити? Стрімінг став дуже популярним сегментом, і великі технологічні компанії намагаються захопити більший пиріг цього швидкозростаючого сектору. Від бегемотів, таких як Apple і Amazon, до старих гравців, таких як Roku, всі стрибали на прокладці! Навіть бренд Nvidia, пов’язаний із іграми на ПК, не зміг протистояти спокусі. Його ігрово-орієнтований потоковий пристрій під назвою Shield TV створив неабиякий сплеск у 2015 році, коли він дебютував. У нього були деякі недоліки, але спадкоємцю ака Shield TV 2023 вдалося згладити більшість глюків до такої міри, яку прийнято називати флагманом Android TV. Однак Nvidia також випустила Pro версію на CES 2023. Це може зробити ваш вибір правильного суперника важким для вас. Ми підготували наступне порівняння телевізора Nvidia Shield vs Shield TV Pro, сподіваючись, що це полегшить ваше остаточне рішення.

NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro - що краще?

NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro – що краще?

Nvidia Shield TV vs Shield TV Pro

Вибір між Nvidia Shield TV 2023 та Pro версією може бути заплутаним. Обидва стримери мають суцільну специфікацію та задоволення від продуктивності на ключових підставах. Ретельний аналіз та порівняння можуть полегшити вам завдання.

Дизайн

Спочатку Nvidia Shield TV 2023 та Shield TV Pro відрізняються дизайном. Якщо ви побачили першу версію екранованого телевізора, то ви знайдете схожість з першим пристроєм та екраном TV Pro. Shield TV 2023 є більш компактним, по-перше, це краще тісні місця. Він важить лише 250 грам проти 654 грам. Стай досить схожий, незважаючи на велику різницю в розмірах і вазі.

  Як зробити та отримати анонімні платежі

NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro - Дизайн

NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro – Дизайн

Технічні характеристики

Цілком природно, що Nvidia Shield TV 2023 Pro матиме кращі характеристики, ніж Shield TV 2023. У моделі Pro ви отримуєте слот micro-USB, а також слот microSD. Їх немає в стандартній моделі телевізора Shield. Однак обидві моделі мають USB-порти та HDMI. У Pro є жорсткий диск для мамонта на 500 Гб на відміну від внутрішнього сховища телевізора Shield 2023 на 16 Гб. Решта характеристики однакові на обох пристроях. Обох вони доставляють із пультом. Обидва пристрої працюють від широко розрекламованого процесора Tegra X1 від Nvidia та 3 ГБ оперативної пам’яті.

NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro - характеристики

NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro – характеристики

Особливості та програмне забезпечення

Існує не так багато, щоб розділити два пристрої, що стосується потокового та списку функцій. Обидва пристрої дозволяють передавати HD-вміст із таких служб, як Netflix та 4K HDR-вміст. Ці пристрої також підтримують миттєве відео Amazon Prime, а також Hulu. Що стосується ігор, ви можете пряму трансляцію за допомогою ПК або користуватися послугою підписки GeForce Now. Вони підтримують функцію Google Assistant AI. Обидва пристрої мають підтримку Wi-Fi 802.11ac та працюють на новій версії Android TV, що працює на базі Android 7.0 Nougat.

Ціна

Саме тут існує найбільша різниця! Телевізор Shield 2023 коштує колосальних 100 доларів менше, ніж Pro брати. Версія Pro очевидно не спрямована на тих, хто має скромний бюджет.

NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro - Ціна

NVIDIA Shield TV vs Shield TV Pro – Ціна

Пульт

І телевізор Shield 2023, і його брати Pro пропонуються з пультом дистанційного керування, але пульти не однакові. У пульті телевізора 2023 Shield немає гнізда для навушників. Але в нього вбудований ІЧ-бластер, так що ви можете використовувати його для управління телевізором. 2023 Shield TV Pro не має інфрачервоного бластера, але включає в себе розетку для навушників. Пульт дистанційного керування Shield TV Pro живиться через порт USB USB, який використовується для підзарядки акумулятора всередині, на відміну від стандартного дистанційного.

  8 простих кроків для захисту вашого iPhone від хакерів

Коді

І телевізор Nvidia Shield, і Shield TV Pro ідеально підходять для Kodi. Їх вражаюча потужність обробки дозволяє їм безперешкодно обробляти додаток Kodi 17 Krypton.

Кращий VPN для Nvidia Shield

Як і на будь-якому іншому потоковому пристрої, програми та канали, які ви можете отримати на своїй Nvidia, залежать від поточної країни проживання. Наприклад, американці отримують доступ до таких каналів, як американські Netflix, HBO GO та Hulu. Усі ці додатки закриті за межами США. Щоб обійти регіональні обмеження, вам потрібно підробляти місце Nvidia Shield за допомогою віртуальної приватної мережі aka VPN. Процес налаштування VPN на будь-якому Nvidia Shield не так вже й складний; вам не потрібно бути технічним виродком, щоб усе це зрозуміти. Переваги, які ви отримуєте, хоч і величезні.

Нижче ви можете знайти список найкращих VPN-послуг як для Nvidia Shield, так і для Nvidia Shield Pro.

Nvidia Shield TV vs Shield TV Pro – який купити?

Це може бути складним питанням навіть після порівняння двох потокових пристроїв, як це є. Найважливіші фактори, які допоможуть вам зробити остаточний вибір між дуетом, – це місце для зберігання. Подумайте про це з практичної точки зору. 16 Гб пам’яті буде охоплено швидше, ніж ви можете собі уявити, і 500 ГБ жорсткий диск зможе вмістити безліч ігор та музичних файлів з легкістю ―, хоча це не обмежений обсяг пам’яті. Гей, життя не ідеальне!

Якщо ви живете в тісному приміщенні і кожен інший має значення, то модель Pro може бути для вас громіздкою. Пульт є остаточним фактором розмежування між ними. Подумайте, чи хочете ви використовувати загальний пульт дистанційного керування телевізором і мати можливість використовувати його для прослуховування пісень та для керування медіа-вмістом..

  Чи варто ввімкнути вашу VPN постійно?
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me