NordVPN Aboneliğinizi İptal Etme

VPN’ler son birkaç yıldır çok popüler hale geldi. Ancak, en iyi şirketlerle çalışsanız bile, doğru olanı seçmek biraz göz korkutucu olabilir. Bu, NordVPN’den başkasını içermez. Ne kadar iyi olursa olsun, herkesin kendi ihtiyaçları vardır ve VPN’niz teslim edilemeyebilir. NordVPN aradığınız kutuları işaretlemiyorsa, aboneliğinizi nasıl iptal edeceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

NordVPN Aboneliğini İptal Etme

NordVPN Aboneliğini İptal Etme

Adım. 1: Otomatik Ödemeyi İptal Et

Ücretsiz deneme sürümünüz sona erdiğinde, NordVPN sizden otomatik olarak 3 yıllık bir abonelik için ücret alır. Bazılarınız bunun yatırım yapmak için çok uzun bir anlaşma olduğunu düşünebilir. Bu nedenle iptal etmek mükemmel bir yol olacaktır. Durumunuz buysa aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Adresine git NordVPN’in Resmi Web Sitesi ve hesabınızla oturum açın.
 2. Başını aşmak Benim servislerim.
 3. “Planı Değiştir” in yanındaki üç noktayı görün, evet şimdi tıklayın.
 4. Belirten bağlantıyı seçin “Otomatik ödemeleri iptal et”. Tuşuna basar basmaz görünecek Plan değiştir.
 5. Şimdi, açılan pencerede “İptal Onayla” yı tıklayarak iptal işlemini onaylayın..Otomatik Ödemeyi İptal Et
 6. Bir pencere göründüğünde başarılı olup olmadığını bileceksiniz: “Başarılı! Otomatik ödemeleriniz iptal edildi. ”İptal Başarılı
 7. Hepsi tamam.

2. Adım: Aboneliğinizi İptal Edin

İlk kez alıcı olarak hizmetten memnun değilseniz, muhtemelen paranızı geri isteyeceksiniz. Sadece bu değil, aboneliğinizi iptal etmek için otomatik ödemeleri devre dışı bıraktıktan sonra ek bir işlem yapılması gerekir. Dolayısıyla, artık NordVPN hesabınızı istemiyorsanız, yapmanız gerekenler.

 1. İlk önce, NordVPN’in web sitesi.
 2. VPN hesabınızla giriş yapın ve doğrudan Hizmetlerim’e gidin.
 3. Otomatik Ödemeleri İptal Et.
 4. Şimdi, burada kendi başınıza hareket ediyorsunuz. Müşteri hizmetlerini açın. Bunu e-posta veya canlı sohbet ile yapabilirsiniz. Canlı Sohbet öneririm.
  Nord Destek
 5. Hâlâ 30 günlük bir süredeyseniz, aboneliğinizi iptal etmek istediğinizi söyleyin ve tam bir geri ödeme isteyin.
 6. İsteğinizi onayladıktan sonra sizi doğrudan ödeme bölümüne yönlendirecekler.
 7. Bir kez orada, size birkaç soru soracaklar. Onlara cevap verin ve bir sonraki adıma geçin.
 8. Aboneliğiniz size söyleyeceği gibi iki iş günü içinde iptal edilecektir.
 9. Canlı Sohbet seçeneğini kullanmak istemiyorsanız, onlara bir e-posta gönderin ve aynı sonuçları elde edersiniz.E-posta

İptal edildikten sonra, diğer VPN’leri denemek istiyorsanız, en iyi NordVPN alternatifleri.

NordVPN Aboneliğinizi Neden İptal Etmek İsteyebilirsiniz?

Bazen en iyi VPN bile beklentilerinizi karşılayamayabilir. Seçtiğiniz VPN ile ilgili tüm yorumları okuyabilirsiniz ve sonunda, düşündüğünüz şekilde ortaya çıkmaz. NordVPN bile hiçbir yazılım mükemmel değildir. Bu yüzden NordVPN aboneliğinizi iptal etmek isteyebileceğiniz birkaç nedeni listeledim. İşte buradalar:

 • İlk olarak, NordVPN sandığınız kadar hızlı olmayabilir. Hızlı sunucularıyla bilinmesine rağmen, bölgenizdekiler ülkenizde bu kadar tutarlı olmayabilir. Bu yüzden internet bağlantınızda sinir bozucu düşüşlerle karşılaşacaksınız.
 • İkinci olarak, belirli bir özellik veya protokol aradığınızı ve NordVPN’in bunu sunmadığını düşünün. VPN sağlayıcıdan memnun kalmamanızın ana nedenlerinden biri budur.
 • VPN istemcileri bir VPN’i düşünmek için çok önemlidir. VPN cihazınızı desteklemiyorsa, muhtemelen cihazınızı kullanamazsınız. PS4’ünüzde kullanmanız gerektiğini ve konsolun yerel olarak VPN’lerle uyumlu olmadığını öğrendiğinizi düşünün. Bu bir hayal kırıklığı.
 • Başka bir neden, NordVPN’in içeriğin engellemesini kaldırmak istediğiniz ülkedeki sunucuları sunmaması olabilir. Örneğin, VPN’nin kapsadığı 60 ülkede bulunmayan bir akış kanalına erişmek istiyorsanız. Aboneliğinizi iptal etmek için büyük bir neden.
 • Aynı hizmet kalitesine ancak daha ucuz bir fiyata başka VPN sağlayıcıları olduğunu öğrendiyseniz. NordVPN ile kalmak için iyi bir neden yok.
 • Aradığınızı ücretsiz bir VPN hizmeti aracılığıyla buldunuz. Şüphem olsa da ve ücretsiz hizmet sunan VPN’leri önermememe rağmen, bu bir olasılıktır.
 • En sonunda, NordVPN’in ücretsiz deneme sürümü iddia ettikleri şey bu değil. Otomatik 3 yıllık abonelik aradığınız şey olmayabilir.

Birinin neden NordVPN aboneliğini iptal etmek isteyebileceğine dair bazı düşünceler.

NordVPN Aboneliğinizi İptal Edin – Son Düşünce

NordVPN aboneliğinizi iptal etmeye çalışıyorsanız, ancak bunu yapamıyorsanız, bu kılavuz size bilmeniz gereken her şeyi anlatacaktır. NordVPN, herhangi bir internet kullanıcısının mükemmel çevrimiçi deneyim için ihtiyaç duyduğu birçok özelliğe sahiptir. Ancak, uzun vadeli bir VPN arkadaşı seçmek söz konusu olduğunda, bazılarımız farklı bir bakış açısına sahiptir. Aboneliğinizi iptal etmeyi ve daha sonra bunu yapmaktan pişman olmayı seçerseniz, istediğiniz zaman NordVPN’e abone ol tekrar.