Як юридично дивитись безкоштовне кабельне телебачення

Ах, кабельне телебачення! Найсередніша людина, яка колись розважалася. Кабельне телебачення ніколи не було таким дивовижним джерелом розваг. Довгі комерційні часи, поганий прийом та неможливість вибирати контент окремо – не чудові функції. Однак справи починають поліпшуватися, оскільки все більше людей скакають на смузі обрізання шнура; позбавлення від підписки на кабель. Ось список способів законного отримання безкоштовного кабельного телебачення, навіть якщо ви перерізали шнур.

Як юридично дивитися безкоштовне кабельне телебачення

Як юридично дивитись безкоштовне кабельне телебачення

Дивіться безкоштовне кабельне телебачення у безкоштовних розважальних мережах

Один з найпростіших способів перегляду кабельного телебачення безкоштовно – це використання безкоштовного вмісту, знайденого в Інтернеті. Більшість із них – це мережі, для яких потрібна передплата, тобто ви повинні увійти, щоб переглянути вміст. Однак вони мають нульові реєстраційні внески. Давайте перейдемо до списку!

Sony-Crackle

Також відомий як Crackle, це мережева мережа потокового відео-розваги, що підтримується рекламою. Він доступний у 21 країні та доступний на Android, iOS, Smart TV, ігрових консолях та планшетах. Ви можете дивитись шоу, як “Клятва”, “Викрадач” та “СуперМансіон”. Ви можете вибрати зареєструватися на Crackle чи ні. Однак реєстрація надає вам можливість персоналізувати перегляд. На цьому веб-сайті найкраще, що обидва варіанти є абсолютно безкоштовними, тому мережа підтримується рекламою.

Якщо ви перебуваєте в країні, географічним обмеженням якої є Crackle, VPN або Smart DNS-з’єднання – все, що вам потрібно, щоб обійти цей примхливий блок. Я б запропонував спробувати ExpressVPN або Unlocator, щоб обійти це обмеження. Ви можете дізнатися більше про розблокування Crackle тут.

Yahoo! Вид

Так само, як Crackle, Yahoo! View – це потокова мережа, що підтримується рекламою. Це вже не перший раз Yahoo! спробував набрати шапку в онлайн-стрімінговій гонці. Цього разу, однак, він співпрацює з Hulu, щоб надати сховище для вмісту з ABC, NBC та Fox. Yahoo! Перегляд також має вміст із його загальних архівів, і хоча він не порівнюється з платними потоковими послугами за універсальністю вмісту, він абсолютно безкоштовний!

Крім того, як Crackle, ви можете розблокувати Yahoo! Переглядайте за межами США за допомогою VPN або Smart DNS-проксі.

TubiTV

Номер 3 у цьому списку – ще один безкоштовний веб-сайт для потокового перегляду фільмів, Tubi TV. Як і більшість безкоштовних потокових служб, вам доведеться страждати через деякі оголошення, але вони порівняно короткі в порівнянні з іншими службами. З понад 35 категорій на вибір (з однією, зокрема, з назвою “Не на Netflix”), вміст відмінно підходить для тих, хто хоче дивитись безкоштовне кабельне телебачення в Інтернеті. Додаток Tobi TV працює на Android, iOS, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Xbox, смарт-телевізорах Samsung, смарт-телевізорах Sony і PlayStation.

Якщо ви перебуваєте за межами США, ось вам зручний посібник щодо доступу до всього американського вмісту з телевізора Tubi в будь-якій точці світу..

Попкорнфлікс

Продовжуючи безкоштовні потокові послуги, що підтримуються рекламою, Popcornflix – це ще один дивовижний сайт, який ви можете використовувати для перегляду безкоштовного кабельного телебачення. Доступний через веб-додатки на базі браузера (неякісний додаток) та на iOS, Android, Roku, Xbox 360, Samsung, BlackBerry World, Amazon Fire TV та Chromecast (краща якість). Хоча якість вмісту не настільки висока, ніж платні потокові мережі, Popcornflix – це чудовий сайт, який можна використовувати для перегляду безкоштовного кабельного телебачення в Інтернеті. Ось посібник, який пояснює, як розблокувати весь потенціал Popcornflix за межами США.

TV.com

Цей веб-сайт, що належить CBS, є цікавим змістом на контент, орієнтований на споживача. TV.com має активну спільноту любителів відео, які постійно обмінюються знаннями про фільми та телешоу. Хоча вміст на TV.com не настільки великий, як деякі інші наші вибори, додана цінність людського елемента в його спільноті є вітальним плюсом.

YouTube

Гаразд, ми всі знаємо про YouTube. Платформа – це прекрасне місце для обміну оригінальним вмістом, створення власного бренду та вивчення творчої відеозйомки. Хоча YouTube технічно не сприймається як потоковий сервіс, ви все ще можете знайти судно шоу та фільмів з невеликим пошуком. Однак ви, мабуть, зовсім не нещодавно не знайдете. Спробуйте кнопку пошуку і побачите, чи зможете ви знайти те, що шукаєте, ви здивуєтеся тим, що може запропонувати відеоплатформа.

Дивіться безкоштовне кабельне телебачення на потокових послугах, використовуючи безкоштовний пробний період

Ви також можете взяти участь у розважальній якісній програмі Good Ol ‘Modashned через довгий список доступних потокових сайтів. Більшість потокових сайтів пропонують безкоштовний пробний період місяця, тому це буде хорошим способом випробувати життєвий стиль розрізання шнуру, перш ніж інвестувати в нього.

Слінг-телевізор

Sling TV – це платне потокове додаток, яке відноситься до числа найдешевших потокових послуг там. Вони мають 3 плани, варіюючи від 25 до 50 доларів, і 7-денний безкоштовний період сліду. Мінус полягає в тому, що більш дешевий план все ще містить рекламу, навіть якщо вони відображаються значно коротше часу, ніж послуги, які не платять.

Поки що телевізор слінга доступний лише у США та Пуерто-Рико, але у нас є простий спосіб обійти це.

DirecTV зараз

DirecTV Now – ще одна платна послуга потокового потоку, цього разу від AT&Т. Це канал, який дозволяє переглядати CableTV в Інтернеті, але це, безумовно, не безкоштовно. Вартість передплати становить приблизно 60 доларів, і ви можете заплатити додаткові 5 доларів, щоб підписатися на HBO. Якщо вам цікаво зробити DirecTV, а ви живете за межами США, спробуйте цей посібник щодо розміру.

Hulu Live TV

Служба трансляції в прямому ефірі Hulu – Hulu Live TV – це нова (все ще знаходиться в бета-версії) кабельне телебачення та платформа телевізійного телебачення Hulu. Hulu Live TV пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію, вартість якої – 39,99 дол. Він включає весь вміст, знайдений на Hulu. Ви можете переглянути його у своєму браузері, iOS, Android, Roku, Fire TV, Apple TV 4-го покоління, Chromecast та Xbox. Розблокуйте телевізор Hulu Live TV, якщо ви не користуєтесь цим посібником.

YouTube TV

Служба трансляції потоку медіа YouTube – це чудовий спосіб отримати прямий доступ до програм із великих мереж трансляції США. YouTube TV доступний через браузери, смарт-телевізори, Roke, Apple TV, iOS та Android та має 7-денну безкоштовну пробну версію для тестування. Дізнайтеся більше про те, що тут телевізор YouTube, і розблокуйте його за межами США за допомогою цього посібника.

PlayStation Vue

PlayStation Vue, відомий також як PS Vue, є платною послугою інтернет-телебачення від Sony. PlayStation Vue, знайдений лише в Америці, являє собою поєднання телевізора наживо, відео на замовлення та хмарного відеореєстратора з 14-денною безкоштовною пробною версією. Ви можете розблокувати PS Vue за допомогою VPN або Smart DNS та отримати доступ до всієї користі вмісту з будь-якої точки світу.

Безкоштовне онлайн-кабельне телебачення – заключні думки

Це просто: вам дійсно більше не потрібен кабель, щоб отримати хороший вміст. Якщо ви вирішили спробувати безкоштовні параметри, про які я згадував на початку, або хочете скористатися послугами платної потокової передачі, ви можете легко отримати все безкоштовне кабельне телебачення, яке вам потрібно на законних підставах та без зайвих клопотів. Які ваші думки щодо потокових сайтів? Чи використовуєте ви будь-який із згаданих вище сайтів? Повідомте нас у коментарях!