Microsoft Edge için En İyi VPN

Piyasaya sürüldükten sonra Microsoft Edge, Windows meraklıları tarafından iyi karşılandı ve piyasadaki en uzun süre hizmet veren internet tarayıcılarından biri olan Internet Explorer’a uzun zamandır beklenen yükseltme olarak görüldü. Yeni başlatılan tarayıcı, kullanıcılarından o kadar çok sevgi aldı ki Microsoft, Android ve iOS cihazlar için sürümler geliştirmeye ve yayınlamaya karar verdi. Hızlı başlatma özelliği ve entegre tarama deneyimi ile Edge, İnternet kullanıcılarının çoğunluğu için yavaş yavaş tercih edilen tarayıcı haline geliyor.

Microsoft Edge için En İyi VPN

Microsoft Edge için En İyi VPN

Gelişmiş Microsoft Edge Güvenliği için VPN

Microsoft Edge’in yerleşik birçok güvenlik özelliği ve geliştirmesi vardır, ancak çevrimiçi olarak bulunan tüm tehditlere karşı tam koruma arıyorsanız, en iyi seçeneğiniz güvenilir bir VPN sağlayıcısına kaydolmaktır. Edge tarayıcınızın yanında bir VPN kullanmak, verilerinizin çalınabileceği tüm olası boşlukları kapatmanızı ve endişelenecek bir şey olmadan tüm çevrimiçi etkinliklerinizi gerçekleştirmenizi sağlar..

En İyi Microsoft Edge VPN Çıktı

Web’e her göz attığınızda, çevrimiçi olarak anonimlik ve güvenlik sağlayabilen bir VPN servis sağlayıcısına ihtiyacınız vardır. İşte Microsoft Edge için önerilen en iyi VPN’lerimiz:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. CyberGhost
 4. NordVPN
 5. BulletVPN

Bir VPN Hizmeti Seçme

VPN endüstrisi doygun ve tarayıcılar için önerilen VPN’lere göre, aralarından seçim yapabileceğiniz önemli bir miktar var. Çeşitli hizmetler sunduğunu iddia eden çok fazla sağlayıcı var. Bu, yeni bir kullanıcının kime kaydolacağına karar vermesini oldukça zorlaştırır. Sizi tüm bu hayal kırıklığından kurtarmak için, güvenilir bir sağlayıcı ararken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli faktör bulduk. Bunlardan birkaçı şunları içerir:

 • Sunucu Sayısı: Bir VPN ağı, yalnızca kendi ağında bulunan sunucu sayısı kadar iyidir. Sunucu sayısı arttıkça ağ potansiyeli de artar.
 • Yazılım Uyumluluğu: Yazılımının farklı sistemler için farklı sürümlerini sunan bir VPN hizmetine kaydolmak önemlidir. Bu, iyi entegre olabileceği ve tüm cihazlarınızı koruyabileceği anlamına gelir.
 • Hız: Hızınızı en küçük farkla azaltan hizmeti aramak istiyorsunuz. VPN’lerin bant genişliğinizde yemek yediği biliniyor, bu yüzden onu azaltmayacak bir hizmet arayın.
 • Kayıt Politikası: Bir VPN hizmetine kaydolmak, eriştiğiniz tüm sitelerin günlüğünü tutması için değil, koruma aradığınız anlamına gelir. Sıkı bir kayıt politikası bulunmayan ve genel merkezi veri yetkisi kurallarının geçerli olmadığı bir yerde bulunan bir sağlayıcıya gidin.
 • Eşzamanlı bağlantılar: Korumak istediğiniz çok sayıda cihazınız varsa, deneyiminizin kalitesini düşürmeden çoğunun kullanımına izin veren bir hizmet arayın.
 • VPN Protokolleri: Seçeneklerinizi açık tutmak her zaman iyidir, bu nedenle tüm VPN protokollerini içeren bir sağlayıcıyı deneyin..

Microsoft Edge için En İyi VPN’ler

Microsoft Edge, Mozilla Firefox veya Google Chrome tarayıcısı için bir VPN aradığınızdan bağımsız olarak, anonim ve güvenli tarama için her zaman güvenebileceğiniz 4 en iyi VPN vardır:

1. ExpressVPN

ExpressVPN, gezegendeki en üst düzey VPN hizmetlerinden biridir. En azından kendi sitelerinde iddia ettikleri şey bu ve bu ifadeyi destekleyecek gerçekleri var. Hizmet, 94’ten fazla ülkede bulunan bir sunucu ağına ve sizi bilgisayar korsanlarından ve spam göndericilerinden korumak için 256 bit AES şifrelemesine sahiptir. Sıfır günlük kaydı politikası çok iyi korunmuştur ve hizmetin tüm iOS, Android, Mac veya Windows tabanlı cihazınızla uyumlu uygulamaları vardır. Uygulama yazılımında da gezinmek kolaydır, bu da ilk kez kullananlar için oldukça uygundur. ExpressVPN aynı anda 3 bağlantıya izin verir ve hem sizin hem de hakeminizin kaydolduktan hemen sonra bir ay ücretsiz olarak alabileceğiniz bir sadakat teklifi vardır. Hizmeti denemek için, 30 günlük para iadesi garantisini alabilirsiniz; burada 30 günlük sürenin dolmasından önce iptal ederseniz tam bir geri ödeme alırsınız. ExpressVPN incelememizi okuyarak ExpressVPN aboneliğinden başka neler aldığınızı görün.

2. IPVanish

IPvanish, 60’tan fazla ülkeye dağılmış 950’den fazla farklı sunucusu tarafından güçlendirilmiş çok güvenilir bir ağa sahiptir. Bu, süper hızlı bağlantı hızı ile bir araya getirilecek çok çeşitli IP adresleri anlamına gelir. Abone olduktan sonra, sınırsız sunucu geçişinin ve sınırsız bant genişliğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu, özellikle zamanınızı çevrimiçi akış, torrent veya büyük hacimli dosyaları indirmeyi planlıyorsanız harika bir haber. IPVanish VPN paketi ayrıca otomatik öldürme anahtarı, 256 bit AES şifreleme, sıfır günlük kaydı, DNS sızıntı koruması ve tüm popüler işletim sistemleriyle uyumlu bir uygulama gibi özelliklerle birlikte gelir. Onları diğer hizmet sağlayıcılardan izole eden özel bir şey para iade garantisidir. Hizmetlerini yalnızca yedi gün boyunca test etmenize izin verecekler ve sonunda ikna olmadıysanız, geri ödeme almayı tercih edebilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bu eksiksiz IPVanish incelemesini kontrol edin.

3. CyberGhost

Herhangi bir zamanda 1200’den fazla sunucuyla çevrimiçi olan CyberGhost, her zaman bağlantıda kalmak için güvenebileceğiniz bir sağlayıcıdır. Onların güvenliği endüstri standardı 256-bit AES şifrelemesidir ve sıfır günlük kaydı politikası tarama geçmişinizi göstermeyeceğinden emin olabilir. Servis, standart olarak otomatik bir öldürme anahtarı ve DNS sızıntı korumasına sahiptir. Aynı anda 7 cihaza kadar ve tek bir hesap altında destekleyerek, eş zamanlı bağlantılar için en yüksek kapasitelerden birine sahiptir. Müşteri hizmetlerine, bir sorunla karşılaştığınızda ihtiyacınız olan yardımı almanızı sağlamak için sohbet veya e-posta yoluyla da ulaşılabilir. Potansiyel müşteriler, hizmete kaydolduktan sonra ne beklemeleri gerektiğini görmek için 30 günlük para iade garantisi hizmeti yoluyla hizmetlerini örneklemeye açıktır. Bu derlemede gösterildiği gibi, CyberGhost geçen yıl hizmetlerini sürekli olarak geliştirmektedir..

4. NordVPN

NordVPN, dünya çapında 59’dan fazla ülkeye dağılmış 3.300 sunucuya sahip başka bir üst düzey hizmet sağlayıcısıdır. Böyle büyük bir ağ, bir abonenin verilerini iki sunucu üzerinden ilettiği DoubleVPN gibi hizmetler sunmalarını sağlayarak güvenlik seviyesini artırır. Ayrıca, hizmet torrent, film akışı ve büyük dosya indirmeleri için desteğe sahiptir ve uygulaması bu tür işlevler için bağlantınızı optimize etmenizi sağlar. NordVPN’in sıfır günlük kaydı politikası, hizmetin genel merkezi Panama’da olduğu için daha güvenilirdir; veri yargılama yasalarının uygulanmadığı bir bölge. NordVPN 3 günde en kısa deneme süresine sahiptir, ancak daha sonra hizmeti denemek ücretsiz olduğu için hiçbir şey ödemeniz gerekmez. İşte NordVPN’e kaydolurken bekleyebileceğiniz diğer her şey.

Microsoft Edge için En İyi VPN Üzerine Sonuç

Artık en üst düzey 4 VPN sağlayıcısına baktığımıza göre, hangi hizmete abone olacağınızı seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda iyi bir fikriniz olduğunu umuyoruz. Sormamızı istediğiniz herhangi bir soru veya yorum varsa, bunları yorum bölümünde aşağıya bırakın; bir yanıtla size geri döneceğimizden emin olacağız..