Як встановити VPN на маршрутизаторі TP-Link

Читачі Гуру VPN вже зараз дізнаються, наскільки важливим є VPN у цей день та вік. Популярний інструмент кібербезпеки – це найпростіший та найбезпечніший спосіб зберегти свою інформацію приватною та безпечною в Інтернеті. VPN також дозволяють підробити IP-адресу та отримати доступ до різних регіонально обмежених веб-сайтів, додатків та вмісту. Чудова річ, що більшість високоякісних VPN матимуть вбудовані програми для найбільш використовуваних пристроїв, включаючи ваш смартфон та комп’ютер. Але що робити, якщо ви хочете захистити VPN на своєму PS4, Xbox, або Smart TV? Потрібно встановити VPN на маршрутизаторі. Це не дуже простий процес, але не хвилюйтеся, ми вас охопили. У цьому посібнику, Я покажу вам, як налаштувати VPN на маршрутизаторі TP-Link.

Як встановити VPN на маршрутизаторі TP-Link

Як встановити VPN на маршрутизаторі TP-Link

Якщо у вас є маршрутизатор Linksys, маршрутизатор Netgear або будь-яка інша марка маршрутизаторів, прочитайте наш загальний посібник тут.

Навіщо налаштувати VPN на маршрутизаторі TP-Link?

Почнемо спочатку з того, що таке VPN.

Скорочене до віртуальної приватної мережі, VPN – це програмне забезпечення для кібербезпеки, на яке ви можете підписатися, що допомагає підтримувати вашу конфіденційність, безпеку та анонімність в Інтернеті. VPN використовують власні сервери для перенаправлення вашого трафіку, пропускаючи його через захищений «тунель» через безпечне з’єднання. Коли це відбувається, ваш трафік приховується від сторонніх систем спостереження, і навіть уряд не може контролювати, що ви робите в Інтернеті. Щоб додати до цього, VPN шифрують ваші дані, щоб зробити крадіжку даних те, про що ніколи не потрібно думати знову.

Іншими словами, VPN робить людину чи агентство дуже дуже важким щось знати про вашу Інтернет-діяльність.

Ще один чудовий варіант, який ви отримуєте з VPN, – це його можливість розблокувати гео обмежений вміст. Оскільки VPN перенаправляє ваш трафік через власний сервер, ви отримуєте загальнодоступну IP-адресу, яка відповідає розташуванню цього сервера. Це означає, що просто вибираючи сервери, з якими ви хочете підключитися, ви можете вибрати, яким буде ваш загальнодоступний IP. Хочете отримати доступ до веб-сайту, заблокованого вашою країною? Просто змініть свій IP-адресу, і ви зможете це зробити. Хочете подивитися шоу, яке доступне лише в США? Американський сервер допоможе вам отримати американський IP, щоб ви могли обійти цей блок.

Навіщо встановлювати VPN на своєму маршрутизаторі?

Тепер, коли ви знаєте, що робить VPN, давайте поговоримо про те, як його встановити на маршрутизатор, може забезпечити вам надзвичайний досвід в Інтернеті.

Налаштувавши свій VPN на маршрутизаторі, ви гарантуєте, що всі ваші пристрої захищені. Більшість постачальників VPN мають обмеження на кількість пристроїв, якими ви можете одночасно використовувати VPN. Якщо на маршрутизаторі є ваш VPN, ви обійдете ліміт пристрою і зможете охопити будь-який пристрій, підключений до вашого Інтернету. Це прекрасний варіант для стартап-компаній, малого бізнесу та сімей. З іншого боку, VPN на маршрутизаторі допомагає вам використовувати безпечне з’єднання на пристроях, на яких немає вбудованих VPN-додатків, як-от ігрові консолі та смарт-телевізори. Ви отримаєте ширший доступ до вмісту в Інтернеті, зможете підробляти свою IP-адресу, і не будете загрожувати будь-якою атакою (геймери, включений DDoS!).

Кращий VPN для маршрутизаторів TP-Link

Ми рекомендуємо використовувати ExpressVPN на маршрутизаторах TP-Link. ExpressVPN, як відомо, є найкращим VPN на ринку сьогодні, і це з поважних причин. Ви можете знайти VPN, які надають функції ніші, що перевершують функцію ExpressVPN, але ви не знайдете постачальника послуг, який перевіряє всі вікна VPN, а також ExpressVPN.

ExpressVPN підтримує протоколи OpenVPN та L2TP / IPsec, обидва з яких можна використовувати для налаштування VPN вручну на маршрутизаторі. У цьому посібнику я розповім про обидва методи, використовуючи ExpressVPN як приклад. Якщо ви не хочете використовувати ExpressVPN, ці вказівки щодо конфігурації можна використовувати з іншими постачальниками верхнього рівня. Не забудьте ознайомитись із сторінками поширених запитань та підтримкою вашого постачальника на наявність будь-яких посібників із встановлення.

Як встановити VPN на маршрутизаторі TP-Link – Покрокове керівництво

У цьому посібнику я буду використовувати ExpressVPN, щоб пояснити, як встановити клієнт VPN на ваш маршрутизатор TP-Link.

Дозвольте мені чітко сказати, що маршрутизатори TP-Link можна налаштувати за допомогою двох різних методів. Перший не передбачає миготіння вашого маршрутизатора, але вимагає певної конфігурації вручну від вашого імені. Другий метод включає два етапи: прошивання маршрутизатора TP-Link за допомогою DD-WRT та встановлення VPN-клієнта на спалах роутера. Конфігурації вручну залежать від вашого постачальника VPN, тому я пропоную перевірити на сторінці підтримки будь-які вказівки щодо ручного налаштування VPN на маршрутизаторі TP-Link. У випадку ExpressVPN, ось посилання на їх детальне керівництво.

Що стосується другого методу, ви можете скористатися описаними нижче кроками для налаштування будь-якого маршрутизатора TP-Link, якщо він сумісний з DD-WRT. Ось список підтримуваних маршрутизаторів для DD-WRT, перевірте, чи ваш маршрутизатор є у списку, перш ніж перейти до покрокового процесу нижче. Якщо вашого маршрутизатора немає в цьому списку, і ви не можете знайти керівництво по конфігурації вручну для своєї VPN, ви можете придбати сумісний з маршрутизатором VPN, щоб зробити процес трохи легшим..

Крок 1 – Перемикання маршрутизатора TP-Link за допомогою DD-WRT

Якщо ви перевірили вказаний вище список і побачили, що ваш маршрутизатор TP-Link підтримує DD-WRT, можете перейти до цього посібника з установки..

Для початку дозвольте мені пояснити, що означає «блимання маршрутизатора». Маршрутизатор – це більш-менш міні-комп’ютер. Він працює на прошивці; операційна система маршрутизатора. Не всі вбудовані програми надають можливість встановити клієнт VPN на ваш маршрутизатор, тому вам потрібно змінити прошивку, перш ніж це зробити. Прошивання маршрутизатора означає саме це; процес зміни прошивки (операційної системи) вашого маршрутизатора.

УВАГА: Прошивання маршрутизатора – це дуже технічний процес, тому потрібно бути обережним. Процес досить простий, але вам потрібно переконатися, що ваш маршрутизатор сумісний і ви завантажили правильну мікропрограму для свого маршрутизатора. Дотримуйтесь цього посібника про те, як перенести маршрутизатор з DD-WRT на T, і не забудьте зробити свої дослідження..

Візьміть стільки часу, скільки вам потрібно, щоб налаштувати цей крок. Щойно ви переконаєтесь, що завантажили правильну прошивку, решта ледь займе 20 хвилин.

Крок 2 – Встановлення клієнта VPN на маршрутизаторі TP-Link

Після того, як ви прошивали ваш маршрутизатор TP-Link за допомогою DD-WRT, саме час встановити клієнт VPN на новий сумісний маршрутизатор. Я буду використовувати ExpressVPN, щоб показати вам, як встановити клієнт VPN, але процес працює для більшості служб VPN там.

Налаштування установки

 1. Увійдіть у ExpressVPN. Йти до Налаштування ExpressVPN.
 2. Натисніть на Налаштування вручну і вибирайте OpenVPN.
 3. Завантажте .ovpn файл.
 4. Перейдіть до конфігурації маршрутизатора TP-Link. Доступ до цього можна, ввівши IP-адресу маршрутизатора в адресний рядок веб-переглядача. Ви можете знайти IP на задній панелі маршрутизатора з рештою його ідентифікаційної інформації.
 5. На панелі управління для DD-WRT знайдіть Послуги і натисніть на VPN.
 6. Увімкнути Запустіть клієнт OpenVPN варіант.

Все йде нормально? Чудово!

Тепер ви помітите, що вам потрібно заповнити кілька полів. Не хвилюйтесь, ви маєте всю необхідну інформацію у файлі .ovpn, який ви тільки що завантажили.

Технічна установка

Відкрийте файл за допомогою текстового редактора. Більшість людей на своїх комп’ютерах має NotePad, який ідеально працює для того, що вам потрібно зробити.

У файлі міститься багато інформації про клієнт VPN, але все, що вам потрібно, це IP-адреса / ім’я сервера, порт, ключ авторизації TLS, сертифікат CA, Cert публічного клієнта та приватний клієнтський ключ.

Знайти цю інформацію насправді досить просто:

 • IP / ім’я та порт сервера: Знайдіть слово “віддалений” у вашому файлі. Ви побачите рядок з адресою, а потім 4 цифри. Адреса буде відповідати цій схемі: xxxx.copythisaddress.com. Скопіюйте адресу та вставте її у поле IP / Ім’я сервера. Потім скопіюйте 4 числа, які ви бачите безпосередньо після адреси, і вставте їх у поле Порт.
 • TLS Auth Key: Шукати . Якщо прокрутити трохи після цього, ви знайдете . Скопіюйте текст між цими двома тегами. Почніть копіювати, де написано “ПОЧАТИТИ Статичний ключ OpenVPN“І зупинятися після”КОНЕЧНО OpenVPN Статичний ключ“. Вставте цю інформацію в поле TLS Auth Key на сторінці конфігурації вашого маршрутизатора.

Подивіться, наскільки легким був цей крок? Це все, що вам потрібно зробити і для кожного іншого кроку! Просто скопіюйте текст і вставте їх у поля. Ось теги, які слід шукати у файлі .ovpn, щоб ви могли скопіювати текст:

 • CA Cert: шукати і
 • Публічний клієнт: шукати і
 • Приватний клієнт: шукати і

Після того як ви вставили всю інформацію у правильні поля, натисніть кнопку Зберегти, а потім – Застосувати параметри.

Це воно! Ви офіційно встановили VPN-клієнт на маршрутизаторі TP-Link!

Щоб переконатися, що всі системи запущені, перейдіть до Статус і натисніть на OpenVPN. Ви повинні побачити “Клієнт: ЗВ’ЯЗАНИЙ СТАТУС”. Це означає, що ваш VPN підключений, і вам добре почати його використовувати.

Повідомте мене в коментарях, якщо цей посібник був корисним, і поділіться своїм досвідом з налаштованими VPN маршрутизаторами для всіх нас, щоб прочитати!