Кращий VPN для Tinder

Чи можна змінити своє місцезнаходження на Tinder? Який найкращий VPN розблокувати Tinder з будь-якого місця? Інтернет-знайомства – це прихильність, яка продовжує залишатися альтернативою, яка може допомогти задовольнити потенційний любовний інтерес, і Tinder продовжує залишатися на передньому плані цього зростаючого тренду. Запущений у 2012 році, Tinder дав можливість тисячам пар розмовляти та зустрічатися, ґрунтуючись виключно на тому, будь-яка зі сторін провела праворуч чи ліворуч у профіль своїх партнерів. Додаток працює за допомогою вашого GPS-місця, щоб знайти більше потенційних користувачів у межах вашого коду, які підпадають під параметри пошуку, які ви в ідеалі вказали. Tinder дав змогу користувачам iOS та Android розробити свої соціальні кола, і, маючи понад 1000 перегородок на день, майбутнє все ще залишається дуже яскравим для цього інтернет-додатка для знайомств.

Кращий VPN для Tinder

Кращий VPN для Tinder

Чому Tinder заблокований чи заборонений?

Єдине питання, з яким ви можете зіткнутися під час використання Tinder, – це обмеження, встановлені більшістю постачальників послуг Wi-Fi у таких місцях, як робота або школа. У деяких країнах додаток Tinder повністю заблокований. Обмеження покликані відмовити від використання Tinder та інших програм у таких приміщеннях, щоб кожен міг зосередитись на тому, що потрібно зробити. Обмеження також можуть встановлюватися провайдерами. У Великобританії передплатники мережі Three повідомили, що знаходять важкий доступ до Tinder, а деякі припускали, що це було в результаті фільтрів, встановлених службою. Це та багато інших нереєстрованих випадків, коли користувачі не мали успіху в доступі до програми, є основою для використання VPN. 

Розблокувати Tinder за допомогою VPN

Tinder – це цікавий додаток, який можна використовувати, оскільки дозволяє дуже легко спілкуватися з людьми, що базуються в різних місцях. Найкращий спосіб обійти будь-який з блоків, які могли бути накладені на службу, – зашифрувати ваше з’єднання через VPN. Віртуальна приватна мережа дозволяє підключитися до віддалених серверів, які потім шифрують ваше з’єднання і дозволяють вам обходити будь-які мережеві блоки, які можуть бути накладені вашим мережевим адміністратором або навіть провайдером..

Ця форма шифрування також приховує вашу діяльність в Інтернеті, і, роблячи це, робить вашим Інтернет-провайдером, а також будь-яким іншим ненавмисним користувачам досить важким місце розташування вас. Ваші особисті дані також приховуються, і це захищає вас від впливу кіберзлочинців чи кібератак.

VPN-з’єднання також дозволяє вам вибрати, куди саме ви хочете бачитись. У цьому випадку це дуже корисно, оскільки Tinder пропонує преміум-сервіс, де ви можете переходити через профілі людей в іншій місцевості. Все, що вам потрібно зробити, це підключитися до будь-яких серверів, розташованих у вашому новому місці, і ви отримаєте уявлення про те, як виглядає пул знайомств там. Це дуже зручно, особливо якщо ви плануєте за короткий час відвідати цю територію. Ви можете виконати наступні дії, щоб розблокувати Tinder за допомогою постачальника послуг VPN, наприклад ExpressVPN, наприклад:

 1. Підпишіться на рахунок ExpressVPN.
 2. Завантажте та встановіть програму ExpressVPN на тому самому пристрої, на якому використовується Tinder. Android, iPhone та iPad підтримуються.
 3. Запустіть додаток VPN та ввійдіть, використовуючи свій обліковий запис ExpressVPN.
 4. Підключіться до VPN-місця, де Tinder не заблокований.
 5. Починайте плетіння.

Це все, що потрібно для того, щоб розблокувати Tinder з будь-якої точки світу, будь то в школі, на роботі чи навіть у країні, де Tinder заборонено.

Найкращий VPN для Tinder

Тут є багато провайдерів, з яких можна вибрати, тому вам потрібно знати про функції, на які слід звертати увагу, шукаючи ідеального сервісу. У цьому огляді ми розглянули ряд факторів, які повинні мати будь-які гідні постачальники. Ми зосередили увагу на постачальниках, які мають шифрування військового рівня, велику серверну мережу, а також пробну пропозицію та гарантію повернення грошей потенційним користувачам для тестування послуги. Ось наш список

1. ExpressVPN

ExpressVPN – один з небагатьох постачальників, який здобув значне визнання за свою роботу і продовжує надавати найкращі послуги в класі. Заснована в 2009 році, ExpressVPN має більш ніж достатньо знань на ринку, щоб забезпечити своїм користувачам найкраще співвідношення ціни та якості, а його мережа близько 2000 серверів чудово підходить не тільки для вашої програми Tinder, але й для швидкого та безпечного перегляду. Послуга базується на Британських Віргінських островах, тобто немає необхідності зберігати будь-який із ваших журналів перегляду, оскільки немає юрисдикції даних, за якою знаходиться країна. Це дозволяє провайдеру запропонувати дуже тверду політику нульового ведення журналу.

ExpressVPN пропонує широкий спектр протоколів, і, роблячи це, надає широкий вибір для своїх клієнтів. Абоненти можуть вибирати OpenVPN, TCP / UDP. SSTP, L2TP / IPSec і PPTP як їх кращі протоколи. Також є можливість скористатися їхньою службою Smart DNS, яка працює на кожному з їх серверів і робить з’єднання користувачів більш безпечними та безпечними. Послуга також дозволяє користувачам зареєструвати до трьох пристроїв під однією підпискою, але якщо користувачі вибрали програму маршрутизатора, вони зможуть забезпечити набагато більше трьох. Якщо ви хочете це зробити, ви також можете отримати додаткову інформацію про послугу через наш посібник з огляду ExpressVPN.

2. CyberGhostVPN

CyberGhost VPN знаходиться в штаті Румунія, а також є однією з небагатьох сервісів, яка має мережу, яка розширюється як 1300 серверів. Служба підтримує OpenVPN, L2TP / IPSec та IKEv2 (iOS) як свої протоколи VPN, а також пропонує надійний захист Wi-Fi для своїх користувачів, які мають намір підключитися до загальнодоступних мереж. Послуга швидко запевняє клієнтів, що жоден їхній журнал користувачів не зберігається, але при цьому зберігається кількість даних, які допоможуть їм покращити їх обслуговування, наприклад, ступінь використання серверів. CyberGhost також з гордістю має повний контроль над своєю серверною мережею, і це скасовує ймовірність того, що будь-які сторонні торговці запропонують своє та, можливо, шпигують за діяльністю користувачів.

Що стосується безпеки, то CyberGhost VPN використовує 256-бітове шифрування AES, поєднане з ідеальною секретною передачею для захищеного входу у ваш обліковий запис. Служба також чітко зазначає на своєму веб-сайті, що не обробляє безпосередньо жодних платежів, тобто вам доведеться мати справу з будь-яким із надійних сторонніх постачальників платежів. Це в основному PayPal, Stripe та Cleverbridge. Якщо ви хочете залишитися анонімним, ви можете вибрати оплату за допомогою Bitcoin. Підтримка клієнтів є ключовою опорою компанії, і, таким чином, користувачі можуть будь-коли звернутися за допомогою через службу чату в прямому ефірі, яка має вбудовану підтримку французької та німецької мов. Дізнайтеся більше про цього постачальника за допомогою нашого огляду CyberGhost VPN тут, щоб все, що вам потрібно знати, зрозуміло, перш ніж приймати рішення.

3. NordVPN

NordVPN також є найкращим конкурентом для тих, хто шукає гідного постачальника послуг, і це завдяки набору послуг, які він пропонує своїм користувачам. Штаб-квартира знаходиться у Панамі, служба знаходиться далеко від будь-якої політики регулювання даних, і це вселяє впевненість у їх політиці з нульовими журналами. У сервісі є до 4000 серверів, що вишикуються в її мережі, і це дозволяє користувачам розширити покриття майже по всіх країнах світу. NordVPN має здоровий потенціал до 6 одночасних пристроїв, і це робить неабияким варіантом можливість для користувачів, які прагнуть забезпечити свій малий бізнес.

Ця послуга також пропонує послугу подвійного шифрування завдяки великій мережі, і це надзвичайно збільшує рівень пропонованої безпеки, що робить його досить важким для проникнення до будь-якого з абонентів NordVPN. Завдяки передплаті NordVPN ви також зможете вибрати, до якого сервера ви хочете підключитися, і це ґрунтується на тому, яку роботу ви хочете робити. У сервісі є оптимізовані сервери для онлайн-ігор, торрент, HD-потоків та безшовного завантаження великих файлів. NordVPN також може бути інтегрована з Tor, щоб забезпечити повну анонімність своїм користувачам через Tor через VPN. Далі і подивіться, чого очікувати від цього провайдера, переглянувши наш огляд NordVPN.

Як змінити місцезнаходження Tinder?

Tinder використовує ваше місцезнаходження GPS, а також вашу загальнодоступну IP-адресу для визначення вашого місцезнаходження. Ви можете підробити своє місцезнаходження GPS, використовуючи додатки, такі як “Xposed Framework”. Щоб приховати вашу загальнодоступну IP-адресу, ви можете використовувати будь-якого з найкращих постачальників послуг VPN, які ми рекомендували вище.

 1. По-перше, потрібно викорінити свій пристрій. Підручники про те, як це можна зробити, знайдені тут.
 2. Потім встановіть додаток під назвою “Xposed Framework”
 3. Запустіть розкритий фреймворк та перейдіть до розділу “Завантаження”
 4. Шукайте “FakeLocation” та завантажте останню версію.
 5. активуйте модуль у розділі «Модулі» інсталятора Xposed
 6. Перезавантажте телефон.
 7. Відкрийте додаток “FakeLocation”.
 8. Потім виберіть “Налаштування”.
 9. Увімкніть “Системні програми” та оновіть список програм.
 10. Увімкніть “GPS Mocking” і виберіть своє місцезнаходження.
 11. Перш ніж запустити додаток Tinder, переконайтеся, що ви запустили свій Додаток VPN і підключені до VPN-сервера, найближчого до місця, яке ви вибрали у програмі FakeLocation.

Кращий VPN для Tinder – Висновок

Якщо ви вирішили шукати свого партнера на Tinder, вам не доведеться мати справу з обмеженнями, встановленими в тій мережі, яку ви використовуєте для підключення до Інтернету. Отримайте VPN та насолоджуйтесь повною свободою в Інтернеті.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me