Чи безпечний у користуванні ExpressVPN?

У цей день і вік важливо мати у своєму арсеналі інструмент безпеки, як VPN. Однак не кожен VPN народжується рівним. Хоча деякі VPN обіцяють лише конфіденційність та безпеку, інші надають. Якщо вам цікаво, чи справді ExpressVPN надає своїм користувачам конфіденційність та безпеку, читайте далі, щоб отримати відповідь.

Чи безпечний ExpressVPN?

Це безпека ExpressVPN?

Політика конфіденційності ExpressVPN

Для початку ExpressVPN має одну з найкруткіших і найпрозоріших політик конфіденційності, яку я прочитав. Їм дуже зрозуміло, як вони поводяться зі своїми даними користувачів. Вони навіть пояснюють кожну потребу в реєстрації даних, щоб показати, як це не впливає на цього користувача:

Хоча служба чітко заявляє, що вони ведуть журнали щодо процедури реєстрації, вони також чітко розуміють, як дані використовуються. Політика конфіденційності ExpressVPN чітко показує, що, хоча вони можуть знати, що користувач користується послугою, вони не мають поняття, як:

Політика конфіденційності детально визначає заходи безпеки, які вживає ExpressVPN для захисту даних своїх серверів та користувачів,

«Сервери розміщені в центрах обробки даних із суворими практиками безпеки. Жоден із цих центрів обробки даних не вимагає, щоб ми збирали або зберігали будь-які дані про трафік або особисту інформацію, пов’язану з вашим використанням VPN-сервісів. Якби будь-який центр обробки даних попросив нас зафіксувати такі дані, ми негайно припинимо роботу з цим центром обробки даних і знайдемо альтернативні варіанти ».

Іншими словами, ви можете довіряти, що ExpressVPN пропонує своїм користувачам конфіденційність, на яку вони можуть розраховувати. Насправді я покажу вам приклад реального прикладу їх політики конфіденційності в дії трохи далі у статті.

  Кращий VPN для Аргентини Огляд

Функції безпеки ExpressVPN

Існує багато функцій від ExpressVPN, які активно працюють на підтримку безпеки своїх користувачів. Ось деякі функції, які допомагають забезпечити ваше інтернет-з’єднання:

Спліт тунель

Однією з особливостей, пропонованих цим постачальником послуг, є розділене тунелювання. Ця функція надає користувачам більше контролю над перенаправленими даними. Зокрема, користувачі можуть вибрати трафік, який вони хочуть перенаправити. Іншими словами, ви можете підтримувати рівень безпеки, необхідний для VPN, без шкоди для доступу до вашої локальної мережі або швидкості Інтернету.

Шифрування

VPN шифрують ваші дані під час подорожі від захищеного сервера до комп’ютера та назад. ExpressVPN використовує шифрування AES-256, “той самий стандарт шифрування, прийнятий урядом США”. На сьогоднішній день навіть суперкомп’ютеру не вдалося зламати мільярди комбінованих можливостей для цього шифрування.

Іншими словами, жодна сторона, будь то провайдер, державна установа чи постачальник Wi-Fi, не може отримати доступ до ваших даних під час використання ExpressVPN.

ІС-маскування

ExpressVPN приховує вашу IP-адресу та надає вам спільний IP на основі сервера, до якого ви підключаєтесь. Це означає, що у вас буде та сама IP-адреса, як і (можливо) тисячі інших користувачів. Іншими словами, IP, який ви представляєте, не відстежить вам.

Нульові знання DNS

Однією з чудових функцій безпеки, яку пропонує ExpressVPN, є їх функція DNS з нульовим знанням. DNS – це те, як пристрій “переводить URL-адресу, яку людина клацає, в [a] рядок чисел”, яку може прочитати пристрій. На відміну від інших постачальників VPN, ExpressVPN пропонує власну службу DNS зі своїм VPN-сервісом. Оскільки DNS постачальника послуг також зашифрований, він усуває всі можливі вразливості безпеки, запропоновані незахищеними DNS.

Іншими словами, користувачі ExpressVPN захищені від “цензури, фільтрування DNS, фішингу та інших маніпуляцій”. Щоб додати це, оскільки запит DNS ніколи не залишає тунель VPN, ви отримуєте швидший час відповіді.

  Кращий VPN для Венесуели

Доказ реального життя – конфіденційність ExpressVPN в дії

У 2016 році посла Росії в Туреччині Андрія Карлова було вбито турецьким поліцейським Мевлітом Мертом Альтінташем. Через рік турецькі ЗМІ заявили, що хтось використовував сервери ExpressVPN, щоб стерти докази, пов’язані з вбивством.

Згодом турецька влада захопила сервер ExpressVPN, намагаючись знайти дані, які посилаються на особу того, хто опублікував докази. Відповідно до своєї політики конфіденційності, ExpressVPN не змогла допомогти турецьким властям, оскільки не було знайдено відповідних даних.

ExpressVPN опублікував заяву, в якій обговорив це питання, пояснивши свою прихильність до своєї політики нульового журналу та заперечивши використання служб VPN для незаконної діяльності.

Чи безпечний ExpressVPN? – Остаточний вердикт

Словом, так. ExpressVPN – це безпечний та приватний постачальник послуг VPN. Ви можете бути впевнені, що отримана послуга відповідатиме заявам, поданим на їхньому веб-сайті, до T. З допомогою ExpressVPN ви можете бути впевнені, що у вас є безпечне VPN-з’єднання постійно.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me