Venezuela için en iyi VPN

İnternet erişimi sınırlı ülkeler sinir bozucu bir çevrimiçi deneyime yol açabilir. Venezuela şu anda bunlardan biri haline geldi. Venezuela’da sansür ve kısıtlamalar arttı, sakinlerinin web’de gezinmesinin tadını çıkarmasını zorlaştırdı. Venezüellalıların internette özgürce ve rahatça gezinebilmelerinin tek yolu, sanal bir özel ağ kullanmalarıdır. Bir VPN bağlantısı, istediğiniz sitelere ve içeriğe erişim sağlayan güvenli ve güvenli bir bağlantı sunar. VPN bağlantıları Venezuela’da ve dünyanın diğer ülkelerinde gerçekleştirilir. Gerçek şu ki, dünyadaki farklı hükümetler iletişimi ve içeriği sansürlemeye çalışıyor, ancak bir VPN ile hepsine erişilebilir.

Venezuela için en iyi VPN

Venezuela için en iyi VPN

En İyi VPN Venezuela

İncelemenin tamamını okumak istemiyorsanız ve bir VPN’in sizin için neler yapabileceğini zaten biliyorsanız, Venezuela için en iyi VPN’lerin bir özeti aşağıdadır:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. CyberGhost
 6. VyprVPN

Neden Venezuela’da Bir VPN’e İhtiyacınız Var??

Venezuela Cumhurbaşkanı Maduro, özellikle İnternet polisliği ve içerik filtrelemesine izin veren 2489 sayısını taşıyan resmi bir emir yayınladı. İnternet sansürüyle ilgili durum 42 web sitesinin engellendiği noktaya geldi. Ülke çapındaki protestolar tarafından saldırıya uğrayan Venezüella hükümeti, İnternet sansürü üzerindeki kısıtlamaları artırmış görünüyor. El Nacional ve El Pitazo, yasaklanan haber kuruluşlarının örnekleridir. Devlete ait ISP CANTV, Tor Ağına erişimi bile engelledi. Bazı ISS’ler, ilgili öğeleri ve hizmetleri göndermek için Venezuela’da ziyaret ettiğiniz web sitelerini izler. Bir VPN, çevrimiçi olduğunuzda ihtiyacınız olan güvenliği sağlayabilir. Ayrıca, Venezuela’dan neredeyse çıkmanıza ve engellenen web sitelerine erişmenize de olanak tanır..

Venezuela için en iyi VPN

VPN’in yapacağı şey, Venezüella sansüründen kaçınmanıza ve ülkede engellenen web sitelerine erişmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, çevrimiçi gizliliğinizi koruyabilirsiniz, böylece kimse çevrimiçi ne yaptığınızı bilemez. Ayrıca, eğlenceli içerikler almak için dünyanın her yerinden diğer ülkelere bağlanabilirsiniz. İşte Venezuela’da kullanabileceğiniz en iyi VPN servis sağlayıcılarından bazıları.

ExpressVPN

Venezuela’daysanız ve ülke dışındaki hizmetlere erişmek için sansürden kaçınmak istiyorsanız, bunu yapmanın en iyi yolu, birçok yerel bağlantı noktasının servis sağlayıcısına abone olmaktır.. ExpressVPN birkaç VPN servis sağlayıcısından biridir aslında Venezuela’da VPN sunucuları var. Ayrıca, 30 günlük büyük bir para iade garantisi sunuyorlar, bu yüzden hizmeti önce Venezuela’da denemek istiyorsanız ve hoşlanmıyorsanız, paranızı geri alabilirsiniz. TExpressVPN’in yazılımı Windows, Mac, Android ve Apple dahil her türlü cihazla uyumludur. ExpressVPN’in sunduğu tüm özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için, ExpressVPN incelemesi.

Yurtdışında bir Venezuela IP adresi almak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir:

 1. ExpressVPN’e kaydolun.
 2. ExpressVPN uygulamasını PC, Mac, Android veya iOS’unuza indirin.
 3. VPN uygulamasını başlatın ve ExpressVPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
 4. “Yer Seç” i seçin.
 5. “Tümü” nü tıklayın -> “Americas” -> “Venezuela”.
  Venezuela'da Bir VPN Sunucusuna Bağlanma

  Venezuela’da Bir VPN Sunucusuna Bağlanma

 6. VPN bağlantısının kurulmasını bekleyin.

Web’de Venezuela’daymış gibi gezinmek için gereken tek şey bu. Sürecin kendisi, normalde Venezuela dışında kullanılamayacak sitelere ve uygulamalara erişmenizi sağlar.

BulletVPN

BulletVPN , interneti güvenli bir şekilde ziyaret etmek için kullanabileceğiniz bir hizmet sağlayıcısıdır. Sağlayıcı, PC, Mac, Android, iPhone, iPad veya Firestick dahil olmak üzere tüm cihazlarla uyumludur. Bu sağlayıcı kullanıcılara 30 günlük para iade garantisi ve Akıllı DNS proxy özelliği sunar. BulletVPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için buna göz atın gözden geçirmek.

NordVPN

NordVPN iki şifreleme yöntemi sunduğu için diğer VPN’ler arasında olmayı hak ediyor. Bu servis sağlayıcı verilerinizi iki kez şifreler! Dünya çapında eklenen yüzlerce yeni sunucuyu işletiyor. NordVPN’in hızları sunucu ağında yüksektir. Harika yeni özellikler içerir (CyberSec ve reklam engelleme). NordVPN, VPN endüstrisindeki en iyi değerlerden biri olabilir. Para iade garantisi ile VPN’yi 30 gün boyunca risksiz deneyebilirsiniz. Bu servis sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için NordVPN incelemesi. 

IPVanish

IPVanish muhtemelen piyasadaki en hızlı VPN hizmetlerinden biridir. Venezuela’dan bağlanırken hız önemlidir. IPVanish’in tüm sunucu konumları, Venezuela’daki yerel kısıtlamaları atlamanıza olanak tanır. IPVanish’in yazılım ve uygulamalarının kullanımı gerçekten kolaydır ve herhangi bir teknik zorluk yaşamadan hızlı bir şekilde bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Ayrıca, taahhütte bulunmadan önce hizmeti test etmenizi sağlayacak 7 günlük para iade garantisi de vardır. IPVanish hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, IPVanish incelemesi.

Venezuela’da Engellenen Web Sitelerinin Listesi

Venezuela vatandaşlarının erişemediği sitelerin listesi:

 • elpitazo.com
 • elpitazo.info
 • elpitazo.ml
 • el-nacional.com
 • infobae.com
 • maduradas.com
 • minuto30.com
 • noticiaaldia.com
 • noticias.com
 • ntn24.com
 • armando.info
 • dolartoday.com
 • dollar.nu
 • dollarparalelovenezuela.com
 • eldolarparalelo.info
 • aguacateverde1.blogspot.com
 • liberal-venezolano.blogspot.com
 • tucadivi.com
 • ovario2.com
 • vdebate.blogspot.com
 • content.zello.com

Venezuela için En İyi VPN – Tamamlayın

Bu dört sağlayıcıda Venezuela için uygun seçenekleri bulabilirsiniz. Şimdi yapmanız gereken tek şey, yukarıdaki dört taneden herhangi birini seçmek ve ikamet etmek veya sadece ülke içinde seyahat etmek ve sadece orada kısa bir süre geçirmeyi planlamak için Venezuela’da bir VPN kullanmaktan zevk almaktır. Aşağıdaki yorum bölümünde Venezuela’da hangi VPN’e abone olacağınızı bize bildirin.