Кращий VPN для Google Fiber

Незважаючи на те, що Google Fiber було оголошено в 2010 році, користувачі в США почали відчувати лише широкосмугову послугу пошукового гіганта. На даний момент для підключення можуть подати заявку лише користувачі США. Це лише в тому випадку, якщо вони проживають в одній із 19 держав, що широкосмугова інфраструктура була прокладена. Звичайно, Google може зайняти трохи більше часу, ніж більшість із нас передбачала. Однак, обіцянка полягає в тому, що пропозиції послуг не відповідають жодному іншому. Google обіцяє швидкість до 930 Мбіт з нульовими обмеженнями даних, надзвичайно потужним Wi-Fi та дуже швидкими завантаженнями та швидкістю.

Кращий VPN для Google Fiber

Кращий VPN для Google Fiber

Чи безпечно користуватися Google Fiber?

Зважаючи на безліч випадків, коли Інтернет-провайдери перешкоджають підключенню користувачів, ми можемо лише міркувати про те, чи дійсно Google Fiber запропонує таким користувачам таку швидкість. Небагато людей, які мали шанс скористатися послугою, не мають на що скаржитися. Кілька питань, які виникли, включають геолокаційні помилки та повільний темп, з яким виходить служба. Якщо ви проживаєте за межами 19 держав, що послуга наразі доступна, вам, можливо, доведеться трохи почекати, щоб насолодитися гігабітними швидкостями Інтернету..

Для тих, хто вже підключений, є ризик, що Google лише на крок наблизиться до того, щоб точно знати, що ви робите в Інтернеті. Якщо ви задумаєтесь, Google, ймовірно, знає ваше місцезнаходження, допомагає керувати вашими електронними листами та, можливо, веде облік того, що ви шукаєте, коли ви перебуваєте в Інтернеті. Якщо ви користуєтесь пристроєм на базі Android, і ви ввійшли через свій обліковий запис Gmail, на вашому пристрої, ймовірно, є запис про вашу активність. Це лише кілька прикладів із широкого спектру служб Google, якими ви, ймовірно, користуєтесь щодня. Це може відчуватися як величезне вторгнення в приватне життя; особливо якщо ви прагнете робити багато чутливої ​​роботи в Інтернеті.

Як відновити конфіденційність в Інтернеті?

Для користувачів, які вже підписані на послугу Google Fiber, використання VPN повинно допомогти відновити почуття конфіденційності. Якщо ви не знайомі з цією технологією, віртуальна приватна мережа – це в основному мережа серверів, які розповсюджуються в різних місцях по всьому світу. Маршрутизація вашого підключення до Інтернету через ці сервери дозволяє зашифрувати Інтернет-з’єднання; ускладнюючи стороннім сторонам з’ясування того, що ви маєте в Інтернеті.

Використання VPN також допомагає захистити ваше з’єднання від злому сторонніх сторін. Це навіть робить більш зручним підключення до загальнодоступних мереж, коли ви не можете отримати доступ до свого зв’язку Google Fiber. Підписка на VPN також дозволяє приховати та змінити з’єднання. Це, у свою чергу, дає можливість доступу до географічно обмежених сайтів та каналів. Це означає, що ви можете отримувати доступ до іноземних каналів безпосередньо з дому, оскільки VPN допомагає обійти їх геоблоки.

Пошук потрібної послуги VPN, на яку можна підписатися, іноді може стати перешкодою; особливо якщо ви ніколи раніше не чули про VPN. 

Найкращі VPN для Google Fiber

Щоб допомогти вам вирішити цю проблему, ми склали короткий список постачальників, які пропонують найкращий вид послуг. Ось наш список найкращих VPN для Google Fiber.

1. ExpressVPN

ExpressVPN – одна з тих послуг, яка забезпечує те, що обіцяє, не приймаючи жодних скорочень та компромісів. Послуга базується на Британських Віргінських островах. Він вражає близько 2000 серверів у своїй мережі. У сервісі використовується 256-бітове шифрування AES для захисту своїх користувачів. ExpressVPN також пропонує цілий ряд серверів-скриттів, до яких можна підключитися, якщо ви знаходитесь у регіоні з високою цензурою. Це дозволяє одночасно до 3 пристроїв скористатися шифруванням.

ExpressVPN також непогано працює з Tor для посилення анонімності. Він пропонує розділене тунелювання як преміум-функцію, яка дозволяє вам вибрати, яку частину своїх даних шифрувати. Підписка на послугу також включає в себе автоматичний Інтернет Killswitch. ExpressVPN також обіцяє, що ваші веб-журнали не зберігатимуться. Крім того, він підтримує OpenVPN, PPTP, SSTP та IKEv2 як протоколи VPN, які ви можете вибрати. Щоб дізнатися більше про послугу, знайдіть час, щоб пройти наш Експрес-перевірка ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish – ще одна послуга вищого рівня, яка пропонує найкраще в безпеці та анонімності в Інтернеті. Служба залежить від її можливості зникнути вашу IP-адресу. Її мережа з 1500 серверів дозволяє це зробити, надаючи до 40 000 IP-адрес для підключення. Послуга також є однією з найкращих, на яку можна розраховувати, якщо ви сподіваєтесь, що ви багато мучите. Він дозволяє анонімні підключення P2P, а також необмежену передачу файлів для цих конкретних користувачів.

IPVanish також є однією з найвищих служб, яка дозволяє своїм користувачам передавати відео в HD і приховувати їх місце розташування без жодних побоювань, коли вони дізнаються. Використовувати IPVanish означає необмежену пропускну здатність, а також необмежену кількість варіантів перемикання сервера. У сервісі також є добре складений VPN-клієнт, який працює на Android, iOS, Linux або Windows. IPVanish також має один з найбільших можливостей для одночасного підключення, оскільки він може підтримувати до 10 декількох пристроїв під одним обліковим записом. Це означає, що всі 10 пристроїв отримують перевагу від 256-бітного шифрування AES. Для отримання додаткової інформації про те, наскільки хороша служба VPN IPVanish, подивіться наш огляд IPVanish.  

3. NordVPN

NordVPN – третій постачальник, якого ми будемо розглядати в цьому огляді. Служба має мережеве покриття, що охоплює понад 4000 серверів у більш ніж 60 країнах. NordVPN працює зі штаб-квартирою в Панамі. Це відбувається тому, що регіон не підлягає будь-яким формам регулювання даних. Послуга також пропонує 256-бітове шифрування AES і може поширити його за допомогою підтримки до 6 пристроїв. NordVPN також добре відомий своїм протоколом шифрування Double VPN, де дані користувача переносяться через два сервери замість одного; отже, подвоєний рівень шифрування.

NordVPN також дозволяє користувачам вибирати одну виділену IP-адресу, а також повністю сумісний з Tor для підвищення анонімності. Сервіс також дає можливість користувачам обирати, до яких серверів підключитися; виходячи з того, яку роботу вони хотіли б зробити. Є сервери, спеціалізовані для онлайн-ігор, потокової передачі HD, торрент, а також масового завантаження. Сервіс також пропонує спеціалізований захист від витоку DNS. Користувачі також мають розширення для веб-переглядачів для тих, хто віддає перевагу легкому захисту, а також функцію SmartPlay, яка дозволяє обійти гео обмеження, встановлені вашими улюбленими потоковими сайтами. Ви можете дізнатися більше про цю послугу. Ви можете зробити це, переглянувши наш добре складений огляд NordVPN.

Висновок про кращий VPN для Google Fiber

ExpressVPN, IPVanish та NordVPN готові забезпечити найкращий досвід для будь-якого користувача, який шукає найкращого в захисті в Інтернеті. Три провайдера – одні з кращих з кращих. Всі вони мають гарантії, які ви можете використовувати для перевірки їх обслуговування перед передплатою. Якщо у вас виникли запитання щодо нашого огляду, ви можете залишити свої запитання чи коментарі в розділі нижче. Ми будемо раді відповісти.  

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me