Tinder için En İyi VPN

mümkün mü Tinder’daki konumunuzu değiştirin? En iyi VPN nedir engellemeyi kaldırın Tinder? Online randevu, potansiyel bir aşk ilgisini karşılamaya yardımcı olabilecek bir alternatif olmaya devam eden bir heves ve Tinder bu büyüyen trendin ön saflarında yer almaya devam ediyor. 2012 yılında lanse edilen Tinder, binlerce çiftin yalnızca taraflardan birinin ortaklarının profilinde sağa veya sola kaydırıp kaymadığına bağlı olarak konuşmasını ve buluşmasını mümkün kıldı. Uygulama, alan kodunuzda, ideal olarak belirttiğiniz arama parametreleri dahilinde daha fazla potansiyel kullanıcı bulmak için GPS konumunuzu kullanarak çalışır. Tinder, iOS ve Android kullanıcılarının sosyal çevrelerini büyütmelerini mümkün kıldı ve günde 1000’den fazla swipe sahip olduğu için, bu çevrimiçi tanışma uygulaması için gelecek hala çok parlak kalıyor.

Tinder için En İyi VPN

Tinder için En İyi VPN

Tinder Neden Engelleniyor veya Yasaklanıyor?

Tinder’ı kullanırken karşılaşabileceğiniz tek sorun, iş veya okul gibi yerlerde bulunan çoğu Wi-Fi ağ sağlayıcısı tarafından belirlenen kısıtlamalardır. Bazı ülkelerde, Tinder uygulaması tamamen engellenir. Kısıtlamalar, Tinder ve diğer uygulamaların bu tür tesislerde kullanımını engellemektir, böylece herkes yapılması gerekenlere odaklanabilir. Kısıtlamalar İSS’ler tarafından da ayarlanabilir. İngiltere’de, Three’ ağının aboneleri Tinder’a erişmekte zorlandıklarını belirttiler ve bazıları bunun servis tarafından ayarlanan filtrelerin bir sonucu olduğunu söylediler. Bu ve kullanıcıların uygulamaya erişmede başarısız oldukları çok daha fazla bildirilmeyen olaylar, bir VPN kullanımının temelini oluşturur. 

VPN ile engellemeyi kaldır

Tinder, farklı konumlarda bulunan insanlarla çok kolay bir şekilde bağlantı kurmanıza izin verdiği için kullanımı eğlenceli bir uygulamadır. Hizmete konulmuş olabilecek bloklardan herhangi birini atlamanın en iyi yolu bağlantınızı bir VPN aracılığıyla şifrelemektir. Sanal Özel Ağ, daha sonra bağlantınızı şifreleyen ve ağ yöneticiniz veya hatta ISS’niz tarafından uygulanabilecek tüm ağ blokları üzerinde çalışmanıza izin veren uzak sunuculara bağlanmanıza izin verir..

Bu şifreleme biçimi, etkinliklerinizi çevrimiçi olarak da gizler ve bunu yaparken, ISS’nizin yanı sıra kötü niyetli diğer kullanıcıların sizi bulmasını oldukça zorlaştırır. Kişisel bilgileriniz de gizlenir ve bu sizi siber suçluların veya siber saldırıların etkisinden korur.

Bir VPN bağlantısı, tam olarak nereden görülmek istediğinizi seçmenize de olanak tanır. Bu durumda, bu oldukça yararlıdır, çünkü Tinder farklı bir alandaki kişilerin profillerini kaydırabileceğiniz premium bir hizmete sahiptir. Tek yapmanız gereken yeni konumunuza göre herhangi bir sunucuya bağlanmaktır ve oradaki arkadaşlık havuzunun nasıl göründüğü hakkında bir fikir edinirsiniz. Bu, özellikle söz konusu alanı kısa bir süre içinde ziyaret etmeyi planlıyorsanız oldukça kullanışlıdır. ExpressVPN gibi bir VPN servis sağlayıcı kullanarak Tinder’in engellemesini kaldırmak için şu adımları izleyebilirsiniz:

 1. ExpressVPN hesabına kaydolun.
 2. Tinder’ı kullandığınız cihaza ExpressVPN uygulamasını indirin ve yükleyin. Android, iPhone ve iPad’in tümü desteklenir.
 3. VPN uygulamasını başlatın ve ExpressVPN hesabınızı kullanarak oturum açın.
 4. Tinder’ın engellenmediği bir VPN konumuna bağlanın.
 5. Kaydırmaya başla.

Okulda, işte, hatta Tinder’ın yasaklandığı bir ülkede, Tinder’ın dünyanın herhangi bir yerinden engellenmesini kaldırmak için gerçekten gereken her şey bu.

Tinder için En İyi VPN

Dışarıdan seçim yapabileceğiniz çok sayıda sağlayıcı var, bu yüzden ideal bir hizmet ararken dikkat etmeniz gereken özellikler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Bu derlemede, değerli sağlayıcıların sahip olması gereken bir dizi faktörü ele aldık. Potansiyel kullanıcıların hizmeti test etmeleri için askeri düzeyde şifreleme, büyük bir sunucu ağı ve hem deneme teklifi hem de para iade garantisi olan sağlayıcılara odaklandık. İşte listemiz

1. ExpressVPN

ExpressVPN, çalışmaları için önemli ölçüde tanınmış ve hala sınıfının en iyisi hizmeti sunmaya devam eden az sayıdaki sağlayıcıdan biridir. 2009 yılında kurulan ExpressVPN, kullanıcılarına para için en iyi değeri sunmak için fazlasıyla pazar bilgisine sahiptir ve 2000’e yakın sunucu ağı, yalnızca Tinder uygulamanız için değil, aynı zamanda hızlı ve güvenli tarama için de harikadır. Hizmet İngiliz Virgin Adaları’nda bulunuyor, yani ülkenin altında bulunan veri yargı yetkisi olmadığından tarama günlüklerinizi saklamanıza gerek kalmayacak. Bu, sağlayıcının çok sağlam bir sıfır günlük kaydı politikası sunmasına olanak tanır.

ExpressVPN geniş bir protokol yelpazesi sunar ve bunu yaparken müşterileri için geniş bir seçenek yelpazesi sunar. Aboneler OpenVPN, TCP / UDP arasından seçim yapabilirler. Tercih edilen protokoller olarak SSTP, L2TP / IPSec ve PPTP. Ayrıca, sunucularının her birinde çalıştırılan ve kullanıcı bağlantılarını daha güvenli ve güvenli hale getiren Akıllı DNS hizmetlerini kullanma seçeneği de vardır. Hizmet aynı zamanda kullanıcıların bir abonelik altında 3 adede kadar cihaza kaydolmalarına izin verir, ancak kullanıcılar yönlendirici uygulamalarını tercih ederse, üçten daha fazlasını güvence altına alabilirler. Bunu yapmak isterseniz, ExpressVPN inceleme kılavuzumuzdan hizmet hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz..

2. CyberGhostVPN

CyberGhost VPN’nin merkezi Romanya’dadır ve ayrıca 1300 sunucuları kadar geniş bir ağa sahip olan birkaç hizmetten biridir. Hizmet, VPN protokolleri olarak OpenVPN, L2TP / IPSec ve IKEv2’yi (iOS) destekler ve ayrıca genel ağlara bağlanmak isteyen kullanıcıları için güçlü Wi-Fi koruması sunar. Hizmet, müşterilere kullanıcı günlüklerinin hiçbirinin depolanmadığından emin olmak için hızlıdır, ancak sunucuların kullanım derecesi gibi hizmetlerini daha iyi hale getirmelerine yardımcı olacak veri sayısını tutmaz. CyberGhost ayrıca sunucu ağının tam kontrolüne sahiptir ve bu, herhangi bir üçüncü taraf bayinin kendi tekliflerini sunma ve belki de kullanıcı etkinliğini gözetleme olasılığını ortadan kaldırır..

Güvenlikle ilgili olarak, CyberGhost VPN, hesabınıza güvenli giriş için mükemmel ileri gizlilik ile eşleştirilmiş 256 Bit AES şifreleme kullanır. Hizmet aynı zamanda web sitesinde herhangi bir ödemeyi doğrudan işleme koymadığını açıkça belirtir, yani güvenilir üçüncü taraf ödeme sağlayıcılarından herhangi biriyle uğraşmanız gerekir. Bunlar çoğunlukla PayPal, Stripe ve Cleverbridge. İsimsiz kalmak istiyorsanız, Bitcoin ile ödeme yapmayı tercih edebilirsiniz. Müşteri desteği, şirketin temel direğidir ve bu nedenle kullanıcılar, Fransızca ve Almanca dilleri için yerleşik desteğe sahip Canlı sohbet hizmetleri aracılığıyla istedikleri zaman yardım isteyebilirler. CyberGhost VPN incelememiz aracılığıyla bu sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi edinin, böylece karar vermeden önce bilmeniz gereken her şey netleşir.

3. NordVPN

NordVPN ayrıca değerli bir sağlayıcı arayan herkes için en iyi yarışmacıdır ve bu, kullanıcılarına sunduğu hizmet yelpazesi sayesinde. Merkezi Panama’da olan hizmet, veri düzenleme politikalarından oldukça uzaktır ve bu, sıfır günlük politikalarına güvenmektedir. Hizmet, ağında sıralanan 4000’e kadar sunucuya sahiptir ve bu, kullanıcıların dünyadaki hemen hemen tüm ülkelere kapsama alanı yaymasına izin vermektedir. NordVPN 6 eşzamanlı cihaza kadar sağlıklı bir kapasiteye sahiptir ve bu, küçük işletmelerini güvence altına almak isteyen kullanıcılar için önemli bir seçenek haline getirir.

Servis ayrıca geniş ağı sayesinde çift şifreleme hizmeti sunuyor ve bu da sunulan güvenlik seviyesine son derece ekleyerek NordVPN’in abonelerinden herhangi birine saldırmayı oldukça zorlaştırıyor. NordVPN aboneliğiyle, hangi sunucuya bağlanmak istediğinizi de seçebileceksiniz ve bu, yapmak istediğiniz iş türüne dayanıyor. Servis, çevrimiçi oyun, torrent, HD akış ve kesintisiz büyük dosya indirme için optimize edilmiş sunuculara sahiptir. NordVPN, Tor üzerinden VPN üzerinden kullanıcılarına tam bir anonimlik sunmak için Tor ile entegre edilebilir. NordVPN incelememize bakarak bu sağlayıcıdan ne bekleyeceğinizi görün.

Tinder Konumunu Değiştirme?

Tinder, konumunuzu belirlemek için GPS konumunuzu ve genel IP adresinizi kullanır. “Xposed Framework” gibi uygulamaları kullanarak GPS konumunuzu taklit edebilirsiniz. Genel IP adresinizi gizlemek için, yukarıda önerdiğimiz en iyi VPN hizmet sağlayıcılarından herhangi birini kullanabilirsiniz.

 1. İlk olarak, cihazınızı rootlamanız gerekir. Bunun nasıl yapılabileceğine dair öğreticiler bulunur buraya.
 2. Ardından, “Xposed Framework” adlı bir uygulama yükleyin
 3. Xposed Framework’ü başlatın ve “İndirilenler” e gidin
 4. “FakeLocation” ifadesini arayın ve en son sürümü indirin.
 5. Xposed kurulum programının “Modüller” bölümünde modülü etkinleştirin
 6. Telefonunuzu yeniden başlatın.
 7. “FakeLocation” uygulamasını açın.
 8. Ardından, “Ayarlar” ı seçin.
 9. “Sistem Uygulamaları” nı çevirin ve uygulama listesini yenileyin.
 10. “GPS Mocking” i açın ve konumunuzu seçin.
 11. Tinder uygulamasını başlatmadan önce, VPN uygulaması ve FakeLocation uygulamasında seçtiğiniz konuma en yakın VPN sunucusuna bağlı.

Tinder için En İyi VPN – Sonuç

Tinder’da iş ortağınızı aramaya karar verdiyseniz, İnternet’e bağlanmak için hangi ağı kullandığınızda belirlenen kısıtlamalarla uğraşmanız gerekmez. VPN edinin ve eksiksiz çevrimiçi özgürlüğün tadını çıkarın.