Gurbetçiler için En İyi VPN

Gurbetçiler için en iyi VPN nedir? Başka bir ülkeye taşınacağınıza karar verdikten sonra, dikkat etmeniz gereken şeylerden biri, orada görüntülenebilecek içerik türüne ne kadar sansür uygulandığıdır. Neden? Çünkü oraya gidip en sevdiğin şeyi bulabilirsin yerel kanallar ve web siteleri coğrafi olarak engellendi, böylece yurt dışındayken ayar yapamazsınız.

Gurbetçiler için En İyi VPN

Gurbetçiler için En İyi VPN

Bu sorunu çözmek için, en iyi VPN hizmetleri gurbetçiler için o coğrafi kısıtlamalı kanalların engellemesini kaldırın. Bunlar, herhangi bir yerden içeriğin kilidini açmanıza ve ayrıca çevrimiçi kimliğinizi herkesten gizli tutmanıza olanak tanır. Aşağıdaki incelemede, sitemizde kullanılacak en iyi göçmen VPN’lere göz atacağız ABD, Avustralya, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa, BAE, Suudi Arabistan ve Çin.

Gurbetçilerin En İyi VPN’i – Özetlendi

2023’deki en iyi göçmen VPN’lerine bir göz atın:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN

Başka bir ülkeye göç eden çok sayıda insan normalde orada uygulanan İnternet kısıtlamalarını düşünmez. En sevdikleri web sitelerini veya kanalları geçmediklerini anladıkları anda şok olma eğilimindedirler.

Bir VPN hizmeti, kullanıcıların İnternet’te gezinirken güvenli bir profili korumasına olanak tanır ve bunu yapmak için kişisel verileriniz (örneğin adınız, konumunuz) gizli tutulur. Bu, canlı spor etkinlikleri ve aynı zamanda iyi bir dizi sitenin ve hizmetin engelini kaldırın. Yurt dışındayken başvurabileceğiniz en iyi VPN hizmetleri.

Her Expat’ın Neden Bir VPN Hizmetine İhtiyacı Var?

Ülkeden ayrılan herkesin bir VPN’e ihtiyaç duymasının birçok nedeni vardır. Belleğinizi yenilemek için yardım ister misiniz? Güneye biraz daha ilerleyin.

Bir Expat VPN ile Çevrimiçi Anonim Kalın

İnternet günümüzde korkunç bir yer haline geldi. Çevrimiçi olarak ne yaparsanız yapın herhangi bir siber suçlu tarafından tehlikeye atılabilir ve hasat edilebilir etrafında dolaşmak. Eğer bir gurbetçiyseniz, halka açık kablosuz ağa bağlan olsun ya da olmasın otel, kahve dükkanları veya havaalanında. Aynı ağa bağlı herhangi bir hacker istediğiniz zaman verilerinize dokunun.

Bir VPN ile, internette ne kadar hassas bir çalışma yaparsanız yapın, kişisel bilgileriniz hala gizli kalacaktır. Kimse adınızı, ev adresinizi ve hatta banka bilgilerinizi gösteremez.

Verilerinizi şifreleyebilir ve IP adresinizi gizleyebilirsiniz, özellikle de son derece sansürlenmiş ülkelerde Kuzey Kore, Çin, Tayland, Rusya veya Suudi Arabistan. Bu, iyi bir VPN sağlayıcısına abone olduktan sonra aldığınız hizmet türüdür.

VPN Kullanarak Sevdiklerinizle Bağlantıda Kalın

Ülkenizden ve ailenizden uzakta olmanız yeterince kötü. Dünyada İnternet kısıtlamalarının bu kadar katı olduğu birkaç ülke olduğunu söylesem ne düşünüyorsunuz? Sosyal medya kullanımı da reddedildi. Gibi ülkeler Çin, Küba veya BAE iletişimlerini izlemeye gerçekten hevesli.

Ailenizle iletişim kuramazsınız Ülkenin kendisi tarafından sağlanan hizmetler için ödeme yapmazsanız. WhatsApp çağrısına erişimini kaybetmek oldukça sinir bozucudur, örneğin sadece sansürlenmiş bir ülkeye seyahat ediyor olmanız.

Kendinizi bu gibi ülkelerde bulmanız durumunda, o kadar çok alternatifiniz yoktur. Arkadaşlarınızla ve ailenizle sosyal medyada düzenli olarak sohbet etmeyi kesebilir veya Expat VPN hizmeti. Bunu yapmak size izin verecektir IP adresinizi değiştirin, ve tekrar kazanmana izin ver Facebook, Twitter, Skype gibi hizmetlere erişim ve diğer birçok sosyal platform.

Bir VPN hizmeti aracılığıyla, bir sunucuya bağlanarak kimliğinizi gizleyin bu ev çimlerinize daha yakın. Bu şekilde IP adresiniz, kendi ülkenizden belirli bir siteye eriştiğinizi yansıtır, bu nedenle daha önce erişmenizi reddeden tüm kısıtlamalar kaldırılır.

Ucuz Uçuşlar almak için Expat VPN’lerini kullanın

Eğlenceli gerçek: Birçok seyahat şirketi ve havayolu bulunduğunuz yeri bulmak için IP adresinizi kullanın, ve onların buna göre farklı fiyatlar. ABD’den seyahat etmeyi ümit eden bir turist, Singapur’dan uçmayı ümit edenlere kıyasla daha yüksek fiyatlar görecek. İyi bir VPN hizmeti sunucularının bulunduğu yere göre konumunuzu geri çekmenize olanak tanır, ve o zaman sen olacaksın otellerde ve uçuşlarda en iyi fiyatları alabilme.

Expat VPN ile Coğrafi Duyarlı Sitelerin Engelini Kaldırın

Coğrafi olarak kısıtlanmış tüm sitelere ve kanallara, aşağıdaki gibi güvenilir bir VPN servis sağlayıcısı kaydettirir girmez kolayca erişilebilecek ExpressVPN. Yapabileceksin en son yerel haberleri takip edin nerede olursan ol.

Ayrıca, anonim işlemleri yapma ve film, TV şovları ve spor etkinliklerinde en son çıkan kanalları doğrudan oturma odanıza sunan kanallara abone olma özgürlüğüne sahip olacaksınız. Evde olduğunuzda kullandığınız sitelere eriştiğiniz için yabancı ISS’nizle ilgili sorun yaşamanın bir anlamı yok.

Basitçe, VPN’in bununla ilgilenmesine izin verin.

Expats için bir VPN nasıl çalışır?

Güvenilir bir sağlayıcı seçtikten ve bir abonelik satın aldıktan hemen sonra, kullanıcının cihazına ilişkin yazılımın ilgili sürümünü indirmek için VPN web sitesinde oturum açması gerekir. Çoğu sağlayıcı Windows, Linux ve Mac işletim sistemleri gibi bir dizi cihazı destekler. Yabancı kullanıcılar, seçtikleri abonelik birden fazla eşzamanlı bağlantıyı destekliyorsa, yazılımı bir dizi cihaza indirmek için ücretsiz.

Örneğin, Çin’e yeni gelen bir göçmen, Netflix’ten bazı şovları yayınlamaya çalışırken alacağı hata mesajını beğenmeyebilir. Ülke, dünyanın en yüksek sansür düzeyine sahip ülkeler arasında yer alıyor. ABD merkezli bir VPN sunucusuna bağlanmayı seçerse, bu küçük sorunu çözecektir..

Öyleyse gurbetçilerin en iyi VPN’i…

Bir VPN şirketinin sunucu sayısı ne kadar fazlaysa o kadar iyidir. İdeal olarak, bu sunucuların kullanıcılarına iyi bir seçenek sunmak için dünya çapında adil bir şekilde dağıtılması gerekir. Bu aynı zamanda bağlantıyı daha hızlı hale getirir.

Bir göçmen için en çok tercih edilen VPN, evinin nerede olduğuna ve taşındığı yere bağlıdır. Uygun bir hizmetin her iki konumda birden fazla sunucusu olacaktır. Çoğu insan güvenir ExpressVPN veya NordVPN yurt dışındayken coğrafi kısıtlı sitelere erişmek için. Sunulan fiyatlar ve özellikler bir göz atmaya değer. IPVanish ve BulletVPN hem yurtdışındayken VPN servis sağlayıcıları arayan gurbetçiler için de güvenli bahisler.

Her biri hakkında ayrıntılı olarak konuşalım. Bekle, bekle, daha iyisini yapabilirim. Ve gurbetçilerin en iyi VPN’leri…

ExpressVPN

ExpressVPN bir süredir ortalıkta. Bu VPN sağlayıcı, kaliteli hizmet söz konusu olduğunda listelerde üst sıralara yerleşmiştir. İlk olarak, bu sağlayıcı daha büyük bir sunucu ağına sahiptir. 94 ülkede 2000 sunucu. Her türlü coğrafi kısıtlamayı atlamanın yanı sıra, ExpressVPN VPN’den kaçınan Netflix ile oldukça iyi çalışıyor.

Deneyin, bir teklif 30-gün para iade garantisi sunduklarından memnun kalmamanız durumunda, bu sağlam araçta nadiren görülür.

Diğer yandan, coğrafi kısıtlamaları aşmak ExpressVPN’in yapabileceği tek şey değildir. ExpressVPN tarafından sağlanan bir VPN sunucusuna bağlandığınızda en güvende olursunuz. Başlamak için, en son askeri sınıf şifrelemeleriyle korunacaksınız. Bu, verilerinizi toplamak için etrafta dolaşan siber suçluları kesinlikle savuşturur.

Dahası, ExpressVPN kendi adresinizi gizlemek için yüz binlerce IP adresi sunar, tespit edilmeden internette gezinmek istiyorsanız oldukça önemlidir..

Artıları

 • 2000+ sunucu.
 • 5 eşzamanlı cihaz.
 • MediaStreamer Akıllı DNS.
 • sınırsız bant genişliği.
 • 30-gün para iade garantisi.
 • Sınırsız sunucu değiştirme.

Eksileri

 • Biraz pahalı.

NordVPN

Şimdi, endüstri tarafından bilinen en büyük sunucu ağına sahip VPN geliyor. ExpressVPN 94 ülkeyi kapsamaktadır. Ancak, NordVPN 5000’den fazla sunucuyla 62’yi kapsar dünya çapında. NordVPN izin verdiği için bu özellikten yararlanabilirsiniz sınırsız sunucu değiştirme. Sansürü yüksek olan ülkelerde yaşıyorsanız, bu VPN tam olarak aradığınız şeydir. Resmi web sitelerine göre:

“NordVPN, VPN’in aşağıdaki bölgelerde çalışmasına izin veren gizli sunucular da dahil olmak üzere dünya çapında binlerce sunucu sunuyor ağır çevrimiçi kısıtlamalar.”

VPN’ler hakkında konuştuğumuzda, başlangıçta güvenlik araçları oldukları gerçeğini görmezden gelemeyiz. Evet, NordVPN tamamen CyberSec ve Çift VPN özelliği. Örneğin Double VPN’i ele alın, veri bir yerine iki VPN sunucusu üzerinden iletiliyor. Bu size şifrelemeyi iki kat verir ve mümkün olan en iyi korumayı sağlar. Bağlantı hızınızı daha da düşürebilir, ancak güvenliği en iyi şekilde arıyorsanız, süreçte biraz hız kurban etmenizi öneririm.

Artıları

 • 5000+ sunucu.
 • 6 eşzamanlı cihaz.
 • CyberSec
 • SmartPlay Akıllı DNS.
 • Çift VPN.
 • 30 günlük geri ödeme garantisi.

Eksileri

 • Bazı sunucular yavaş.

IPVanish

IPVanish, 5’ten fazla eşzamanlı bağlantıya izin veren birkaç VPN’den biridir. ExpressVPN ve NordVPN’in beğenileri size sırasıyla 3 ve 6 cihazı tek bir hesap altında bağlama imkanı verir. Ancak IPVanish, 10 eşzamanlı bağlantıya izin verir bir kerede. ne yazık ki, IPVanish, Netflix’i geride bırakan şanslı VPN’lerden biri değil. Hala VPN bloklarını atlamanın ve içeriğine erişmenin bir yolunu bulamadı. Bu VPN’nin sahip olduğu özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, web sitelerinde belirtilen bir çift:

Artıları

 • 1000’den fazla sunucu.
 • Günlük İlkesi Yok.
 • IKEv2, OpenVPN ve L2TP / IPsec VPN protokollerini destekler.
 • 256 bit AES şifreleme.
 • sınırsız bant genişliği.
 • Öldürme Anahtarı.

Eksileri

 • Netflix’in engellemesini kaldırmaz.
 • Çok iyi hızlar değil.

BulletVPN

BulletVPN uzun süredir ortada değil, bu yüzden sunucu ağına göre yargılayamazsınız. Sadece 30 ülkeye dağılmış sunucuları var, bu bölgeler yurtdışında bölge kısıtlamalı içeriğin engelini kaldırmak isteyenler için stratejik olarak seçildi.

Öte yandan, BulletVPN PPTP, L2TP, OpenVPN, IKEv1 ve IKEv2 protokollerini destekler. Bunlar, çevrimiçi olduğunuzda güvenliğinizin ana yönleridir.

Artıları

 • Kayıt tutmaz.
 • Akıllı DNS mevcut.
 • Bir Öldürme Anahtarı.
 • Sınırsız bant genişliği.
 • 5 eşzamanlı cihaz.

Eksileri

 • Küçük sunucu ağı.

Gurbetçilerin En İyi VPN’i Üzerine Sonuç

Bir gurbetçinin nerede çalıştığından bağımsız olarak kesintisiz eğlence elde etmek için bilmesi gereken bir tür yazılım varsa, bu bir VPN hizmeti. Onlara izin verecek herhangi bir coğrafi kısıtlamayı aşmak sansür düzeyinin normalde beklediğinizden daha yüksek olduğu her yerde. Gurbetçilerin yapabilecekleri BBC iPlayer, Hulu ve Netflix gibi web sitelerinin engellemesini kaldırın Şampiyonlar Ligi ve F1 Şampiyonası gibi canlı spor etkinliklerini yalnızca birkaçından bahsetmek. Ayrıca, postalarındaki herhangi bir telif hakkı ihlali bildirimi veya ISS uyarısı hakkında endişelenmenize gerek kalmadan, torrentleri kullanarak film ve TV şovları indirebilecekler.. ExpressVPN, NordVPN, ve IPVanish herhangi bir gurbetçi olan bazı sağlayıcılar iyi bir hizmet sağlamayı umuyor içine bakmalı.