Call of Duty Warzone Lag Sorunu Nasıl Onarılır

Hiçbiriniz için birkaçı hala bunu bilmiyor Görev Çağrısı: Warzone başlatıldı 10 Mart 2023. Savaş alanına girmek ve hemen ateş etmeye başlamak için çok heyecanlısınız. Ancak olduğu kadar gelişmiş olmakla birlikte, hala gecikmelere açık olan çevrimiçi bir oyundur. Kelimenin tam anlamıyla daha kötü bir şey yok YEG’ler Call of Duty’de öldürme çizgilerini bitir ve sıralamanı indir. Ben oyunun hayranıyım ve karşı karşıya gelmesi gereken herhangi bir sorunu olmayan en iyi rakipleri arıyorum. Bu yüzden bu kılavuzu buldum. İşte of Duty: Warzone lag problemini nasıl çözebilirsiniz?.

Call of Duty Warzone Lag Sorunu Nasıl Onarılır

Call of Duty Warzone Lag Sorunu Nasıl Onarılır

Call of Duty – Lags Deneyimi Övüyor

Gecikmeler sadece oynarken karşılaştığınız bir sorun değildir Görev çağrısı. Aslında, herhangi bir çevrimiçi oyunda, yavaş bağlantı süper sinir bozucu yollarla etkileyebilir.

Kendinizi çok oyunculu bir maçın ortasında hayal edin ve karakteriniz hiçbir şey yapmamak veya ileri geri gitmek bilinmeyen bir hedefle. Bu oyun deneyiminizi mahvedecek.

Aldığınız tek gecikme türü bu değil. Bağlantınız veya cihazınız aşağıdakilere neden olabilir giriş gecikmesi, platform nerede yetişemiyorum verdiğiniz komutlarla.

Bunun dışında, avatarınız siz oyunda takılı kalabilir zorla çıkış. Kullanıyorsanız Windows PC, Steam sizi cezalandırabilir yapmadığınız bir şey için. Sorunla henüz karşılaşmadıysanız, işte böyle görünüyor.

 • “Sunucu Bağlantısı Kesildi. Bu Blizzard oyun sunucusuna bağlantı kesildi. Lütfen çıkın ve tekrar deneyin. Hata Kodu: BLZBNTBGS000003F8. ”WarZone Bağlantısı Kesildi

Görev Çağrısı: Warzone, hızlı bağlantı Oyunun tadını en fazla çıkarmak için gereklidir. Gecikmeler meydana gelirse, aynı şekilde öldürme çılgınlığınızı kaybedersiniz. Heck, sen bile alabilirsin indirgenen aksaklık ve gecikmelerin izniyle.

  5 Kolay Adımda PSN Kimliğinizi Ücretsiz Olarak Değiştirme

Bunu istemiyoruz. Bir oyuncu olarak, neler yaşadığını biliyorum. Ancak, yavaş bir bağlantı sadece oyun içi deneyiminizi bozmakla kalmaz, aynı zamanda oyuna girememek, ile başlamak. Bir başkasına bir göz atalım hata bağlantınız yeterince iyi değilse,

 •  “Bağlantı Başarısız. Çevrimiçi hizmetlere erişilemiyor. ”

Bu sorunları önlemek için birkaç test yaptım. CoD oyun deneyimimi optimize edebildiğimi bilmekten memnuniyet duyarız.

Endişelenme, sen de yapabilirsin. Sadece bu kapsamlı kılavuzu takip et Call of Duty: Warzone gecikmesiz ve mükemmel hızlarda.

Birçok Kullanıcı Şikayet Etti

Piyasaya sürüldükten sonra, oyuncular önemli miktarda sunucu gecikmesinden şikayet ediyorlar. Bunun şu anda birkaç nedenden dolayı olduğu doğrulandı Dağıtık Hizmet Reddi saldırıları (DDoS).

Bunlar Blizzard ve Activision’u hedef alan saldırılar. Bununla birlikte, iki şirket onlarla uğraştıklarını ve oyuncuların oyuna geri dönüp eğlenebileceklerini belirtiyor. 

Blizzard, bu tür DDoS saldırılarıyla oldukça uzun süredir Salı ile uğraştığını belirtti, Maç 17th, 2023 bir örnek olmak.

Blizzard daha fazla DDoS olayı kaydetti ve bunları destek hesapları aracılığıyla kabul etti. 

“İzlediğimiz ağ sağlayıcılarına yönelik DDOS saldırıları sona erdi. Hala giriş yapamıyorsanız, https://t.co/W9Koj6IaqS adresini deneyin. ”

Bu saldırılar, üç gün önce de dahil olmak üzere, her gün 21 Mart

CoD: Warzone, oyundan etkilenen tek oyun değil DDoS saldırıları. Ancak bu kaçınılması gereken bir şey değildir, bu esas olarak bu kılavuzun varlığının sebebidir..

Call of Duty: Warzone Lags’ı Düzeltmenin En İyi Yolu

VPN LogosuGecikme, aynı zamanda basitçe ping, verilerin milisaniye cinsinden ölçülen konumlar arasında seyahat etmesi için geçen süredir. Bazı yardım kılavuzları pinginizle ilgili bir şey olmadığını söylese de, farklı olmaya yalvarıyorum.

Bir kullanırsanız ping’i kesinlikle azaltabilirsiniz. Sanal özel ağ. VPN’ler olarak bilinen bunlar, verilerinizi korumaya ve İSS’leriniz yerine özel sunucular kullanmanıza olanak tanıyan siber güvenlik araçlarıdır.

Bir sunucuya bağlanarak, verileriniz özel bir tünelden akacak, işlem sırasında şifrelenecek ve her türlü siber saldırılar ve meraklı girişimler. Veriler şifrelendikten ve kimlik gizli, baypas edebilirsin ISS azaltma alışkanlıkları, çoğu zaman yavaş bağlantı hızları almanızın ana nedenlerinden biri olarak.

  2023'nin En İyi Seğirme Flamalar

Hepsi bu değil. Ayrıca sizi DDoS saldırıları çevrimiçi oyun dünyasında oldukça yaygın hale geldi. Bir VPN konumunuzu gizler ve seçtiğiniz bir ülkede size bir IP adresi atar. Satın almaya çalışırken çok yardımcı oluyor oyun içi ürün veya oyuna erişim kullanılabilir olmadığı bir alanda.

Rusya’da PlayStation oyunu dijital olarak satmıyor. Yani, eğer orada yaşıyorsan, bir sunucuya bağlanma, ABD’de diyelim ve oyun satınalınabilir.

Bir VPN’in CoD: Warzone’dan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabileceği şeyler şunlardır:

 • Hızlı bir sunucu seçin.
 • Bölgeye özel oyunlar satın alın.
 • Gecikmeleri ve gecikmeleri azaltın.
 • ISP bağlantı kısıtlamasını atla.
 • Güvenliği ve gizliliği artırır.
 • Dünyadaki diğer oyuncularla oynamak için sunucuları değiştirin.

Gecikme Sorununu Düzeltme

Artık bir VPN’in ne olduğunu ve neler yapabileceğini bildiğinize göre, gecikme probleminizden nasıl kurtulabileceğinizi göstereyim. İlk olarak, ping’inizi kontrol edin.

Activision, pinginizi oyun içinden görmenizi mümkün kıldı. Yani, herhangi bir şey yapmadan önce, ping önce görünüyor, belki şimdilik iyi. PS4’ümüzü örnek olarak kullandık:

 1. İlk olarak, oyunu başlatın, bir lobiye girin ve bir maç başlatın.
 2. Ardından, Seçenekler düğmesi ve şuraya git Ayarlar Menüsü.
 3. Şimdi git Seçenekler, kelimenin tam anlamıyla.WarZone Seçenekleri
 4. Şimdi tıklayın hesap.WarZone Hesap Ayarları
 5. Sen-ecek bulmak gecikme durumu ekranın sağ ortasında.WarZone Gecikmesi

Gördüğünüz gibi, gecikme durumu oldukça kötü, ancak bunun için bir düzeltmemiz var. Bu rehberle ilk başta gelmemizin ana nedenlerinden biri budur.

video yukarıda size daha fazla aynı talimatları verecektir kapsamlı görsel süreç. Adımların yeterli olup olmadığını kontrol edin.

VPN kullanma

Artık ping’inizi bildiğinize göre, bu konuda bir şeyler yapabilirsiniz. Aradığınız şey bu değilse, aşağıdaki adımları izlemelisiniz:

 1. İlk, güvenilir bir VPN hizmetine abone olun dünyada hızlı sunucuları var. Çevrimiçi oyunlardan bahsediyoruz, bu yüzden ExpressVPN şiddetle tavsiye edilir.
 2. Windows PC kullanıyorsanız, kendi özel istemcilerini cihazınıza indirebilirsiniz. Xbox One ve PS4’lerinde CoD oynayanlara gelince, VPN’yi yönlendiricinize yükleyin Konsolunuzla uyumlu olmadığı için.
 3. Şimdi hesabınızla oturum açın ve bir sunucuya bağlanma konumunuza yakın bir konumda.
 4. Bağlantı gerçekleştiğinde, Ping durumunuzu tekrar kontrol edin.
 5. Ping zamanınızın olduğunu fark edeceksiniz. indirimli.
  Windows PC veya Mac üzerinde PUBG Mobile Kurulumu

ExpressVPN aradığınız şey değilse, her zaman bunlardan birini kullanabilirsiniz Call of Duty için En İyi VPN’ler: Savaş alanı. Çok güvenilirler, hızlılar ve sektörde de en iyi güvenliği sunuyorlar.

Daha hızlı bir bağlantı arıyorsanız, her zaman platformunuzdaki DNS sunucularını değiştirme. Etrafında yolunuzu zaten biliyorsanız oldukça kolaydır. Yapmamanız durumunda, size yardımcı olacak birkaç kılavuz:

 • PlayStation 4’te DNS sunucularını değiştirme.
 • Xbox One’da DNS sunucularını değiştirme.

VPN Yeterli Değil mi? İşte Birkaç Numara

Bir VPN, oyun deneyiminizi geliştirmek için çok şey yapabilir, ancak bunu tek başına yapabilir mi? Süreç boyunca size yardımcı olabileceğinizi söylersem ne söylerdiniz? Evet bu doğru. Var birkaç numara cihazınızın performansını optimize etmek için kullanabilirsiniz. Hadi bir bakalım:

 • COD’nin seçeneklerinde görsel ayarları yapma.
 • En yeni Nvidia veya AMD sürücülerini edinin.
 • Özel oyun havuzları yardımı için ISS’nize danışın.
 • Bağlantıyı kesmiş olabilecek diğer cihazlarda Kablosuz özelliğini devre dışı bırakın.
 • Kablosuz yerine kablolu bir bağlantı kullanın.
 • Cihazınızda arka planda çalışan uygulamalar olabilir. RAM’den tasarruf etmek için hepsini kapattığınızdan emin olun.
 • Cihazınızda yapılmış olabilecek tüm indirmeleri duraklatın. Güncellemeler sık ​​olduğu için bu özellikle PS4 ve Xbox için geçerli.
 • Denetleyicinizin Bluetooth yerine doğrudan konsola bağlı olarak kablolanması tercih edilir. Fark ederseniz, profesyoneller her zaman kablolu bağlı denetleyiciler, fare ve klavye kullanır. Bu, giriş gecikmelerini geliştirir.

CoD: Warzone Gecikme Sorunu Çözüldü – Son Düşünceler

Oyun inanılmaz. Activision herkesin zevk alması için ekstra özellikler ekledi. Ancak, gecikmeler devam ederse maksimuma çıkarabilirsiniz. Bu yüzden bu kılavuzu ilk başta buldum.

Artık oynamak için araçlara sahipsiniz aksamadan yeni CoD oyunu. Devam et ve hepsini vur. Eklemek için başka ipuçlarınız varsa, lütfen bunları aşağıdaki yorumlar.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me