Кращий VPN для маршрутизаторів Linksys

Один із багатьох способів, за допомогою яких люди мають змогу підключитися до Інтернету, передбачає використання роутера. Маршрутизатор Linksys є одним з найпопулярніших варіантів як для дому, так і для бізнесу, завдяки простоті використання та довговічності. Існує близько п’яти відомих версій маршрутизатора Linksys, які в основному класифікуються за рівнем швидкості та пропускної здатності. Після того, як ви вирішили тип маршрутизатора Linksys, яким ви хочете користуватися, наступне, що вам потрібно подумати – це як захистити себе від багатьох небезпек, які криються в Інтернеті. Деякі з заходів, які ви можете вжити, включають встановлення антивірусної програми на комп’ютері або початок користування послугою Smart DNS. Хоча обидва обов’язково пропонують певний рівень захисту, жоден із них не наближається до того, що ви отримаєте від налаштування VPN-з’єднання на маршрутизаторі..

Кращий VPN для маршрутизатора Linksys

Кращий VPN для маршрутизаторів Linksys

Чому вам потрібна послуга VPN

Послуга VPN дозволяє користуватися низкою переваг, які ви традиційно не змогли б отримати. Ось деякі функції, які ви можете отримати, встановивши VPN-з’єднання на маршрутизаторі Linksys.

Робочі форми цензури в Інтернеті

Існує довгий список країн, які не вірять у свободу в тому, до якого типу Інтернет-контенту можна отримати доступ, і, як наслідок, вони суворо регулюють те, що можна, а що не можна отримати доступ у межах своєї країни. Якщо ви потрапили в такі країни, або відвідуєте або живете як емігрант, вам знадобиться VPN, щоб пробити такі бар’єри.

  Кращий VPN для Tixati

Потокове передавання Netflix з будь-якого місця

Умови ліцензування авторських прав ускладнюють таким компаніям, як Netflix, Hulu та Amazon Prime, доступ до їх вмісту з будь-якого місця. З такими обмеженнями багато людей не отримують насолоду від такого вмісту, якщо виїжджають за межі США. Однак за допомогою постачальника VPN ви можете підробляти своє місцезнаходження та отримувати доступ до таких сайтів.

Обмежте можливості відстеження Google

Якщо ви користуєтеся Google спільно з більшістю інших речей в Інтернеті, велика ймовірність, що сервіс має гідну інформацію про більшість речей, які ви шукаєте, завантажуєте або навіть переглядаєте, а його інвентар просто збільшується при постійному використанні. . Якщо ви хочете перешкодити Google відстежувати вас, найкраще зробити це використовувати VPN.

Уникайте отримання шпигуна провайдером

Завдяки повному доступу, який надають Інтернет-провайдерам до вашої історії переглядів, вони можуть ознайомитись із тим, як ви проводите час в Інтернеті, тим самим вторгнувшись у вашу конфіденційність. Той, хто втомився від того, щоб підслуховувати Інтернет-провайдер під час своєї інтернет-діяльності, потрібно отримати сервіс VPN та зашифрувати своє з’єднання..

Захищений через загальнодоступний Wi-Fi

Одне з найпопулярніших місць, з якого хакери та кіберзлочинці відомі для ідентифікації своїх жертв, – це те, де пропонується безкоштовний Wi-Fi. Оскільки ми знаємо, що всі люблять безкоштовний Інтернет, найкращою практикою вважатимуться заходи, які принаймні захистять вас від будь-яких існуючих ризиків, з якими ви могли б зіткнутися в результаті приєднання до такої мережі. Найбезпечніший спосіб захистити ваше з’єднання – це приєднатися до того, щоб увімкнути службу VPN, щоб ніхто не міг зламати вас..

Захистіть свої дзвінки VOIP

Передача голосу через IP, більш відомий як VOIP, є дуже доступним способом використання Інтернету для здійснення телефонних дзвінків. Це також дуже простий спосіб зламати ваш зв’язок і контролювати його, якщо ви не вживаєте необхідних заходів для захисту вашого зв’язку. Служба VPN допоможе гарантувати, що ніхто не перешкоджатиме вашим дзвінкам.

  Кращий VPN для Google Fiber

Найкращі VPN для маршрутизатора Linksys

Тепер, коли ми переглянули ряд переваг, які вам слід врахувати, давайте подивимось на деяких постачальників VPN, які впевнено працюють із маршрутизатором Linksys..

ExpressVPN

Заснований у 2009 році та базується на Британських Віргінських островах, ExpressVPN є одним з постачальників послуг, який продовжує робити все, що стосується надання зразкової послуги, та бачачи клієнтів за всіма їхніми питаннями максимально професійно. Сервіс найвищого рівня вдалося розробити свою серверну мережу до більш ніж 2000 протягом багатьох років, охоплюючи понад 94 країни та нараховуючи кількість. Сервіс також виграв декілька нагород за найкращий загальний продукт та найшвидшу швидкість, тим самим підтвердивши, що вони справді найкращі в грі. Служба, як відомо, просить членів оплатити преміум ціни за свої послуги, тому, перш ніж розлучитися з усіма цими доларами, може бути доцільним зняти їх 30-денну гарантію повернення грошей і подивитися, наскільки добре витратяться ваші гроші..

IPVanish

Як послуга, яка володіє всіма своїми серверами та апаратними засобами, IPVanish є одним з небагатьох постачальників, який має досить багато прихильників у галузі VPN. Великий вибір із понад 1000 серверів означає, що сервіс може надати доступ до довгого списку веб-сайтів з обмеженою географічною діяльністю, а його вибір додатків VPN означає, що служба може працювати на платформах, на яких працює iOS, Android, Windows, Mac та Linux. Навігація через додаток також досить проста, оскільки його розробники створили його з легкістю використання на увазі. Рівень шифрування є військовим рівнем, на 256-бітній AES, і протоколи, що входять до цього пакету, є OpenVPN, PPTP та L2TP / IPSec. Якщо це виглядає як послуга, яку ви хочете спробувати, тоді вам слід взяти їх 7-денну гарантію повернення грошей і подивитися, як все проходить, перш ніж ви фактично придбаєте підписку..

  Кращий VPN для uPlay

NordVPN

Закриваємо наш список NordVPN, постачальник, який стратегічно базується в Панамі, і це дозволяє сервісу обіцяти, що журнали їх служби не зберігаються в їх системах. Послуга також пропонує чудові функції, такі як подвійний VPN, коли ваша безпека підвищується, коли ваш трафік передається через два сервери, і перемикач Internet kill, коли ваше інтернет-з’єднання відключається, як тільки виявляється, що зв’язок VPN не виявляється робочий. Як постачальник вищого рівня, NordVPN має чудову команду з обслуговування та підтримки, яка завжди готова побачити вас через будь-які проблеми, які можуть виникнути. Будь-які потенційні клієнти NordVPN можуть продовжити та спробувати свої послуги, скориставшись 30-денною гарантією повернення грошей NordVPN..

Заключні думки про найкращий VPN для маршрутизатора Linksys

Один з найефективніших способів заощадити свої гроші та енергію при підключенні численних пристроїв до VPN – це спочатку встановити послугу на маршрутизаторі. Для цього вам потрібно буде прошивати маршрутизатор і замінити галузеву прошивку на більш дозволені версії, такі як DD-WRT або прошивка з відкритим кодом Tomato Open Source.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me