FireStick’e Kokotime Nasıl Kurulur?

Yeni Kodi“? Burada size izin veren yeni akış platformu olan Kokotime’dan bahsediyoruz.Yüzlerce eklentiyi ücretsiz yükleyin. Zaten aldım Kokotime Fire Stick’te ve oldukça dikkat çekici bir uygulama. Bu oyuncunun ne kadar faydalı olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok film ve şov akışı. Tahmin etmeme izin ver. Fire Stick’e girmeye çalışıyorsunuz ama yolunuzu bilmiyor musunuz? O zaman sana yardım etmeme izin ver. İşte birkaç adımda FireStick’e Kokotime nasıl yüklenir.

Amazon Fire Stick'e Kokotime Nasıl Kurulur

Amazon Fire Stick’e Kokotime Nasıl Kurulur

ES Explorer ile FireStick’e Kokotime Kurulumu.

Daha önce de belirttiğim gibi, Kokotime Fire Stick’inizde sahip olmak için olağanüstü bir akış platformudur. Nasıl alacağınızı bilmediğiniz için en son filmleri ve şovları kaçırmayın. Bu konuda size yardımcı olabilirim. Bu adımları izleyin ve öğrenin Amazon Fire Stick’e Kokotime nasıl kurulabilir ES Dosya Gezgini.

 1. Her şeyden önce, “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar” ı etkinleştirin.
 2. Başını aşmak Ayarlar Fire Stick’te sistem, ve sonunda, Geliştirici Seçenekleri.
 3. Şimdi etkinleştirin “Bilinmeyen Kaynaklardan gelen uygulamalara izin ver.”
 4. Ardından ana menüde ES Dosya Gezgini arama alanında.
 5. Uygulamayı seçin ve indir tıklayın.
 6. İşiniz bittiğinde, uygulamayı başlatın ve Araçlar.
 7. Bundan sonra, İndirme yöneticisi ve üzerine dokunun “+” menünüzün alt kısmındaki işaret.
 8. Bu Yolu Ekle: http://kokotime.tv/app/kokotime.apk ve ‘Tamam’ı tıklayın.
 9. Seç Şimdi İndirin ve dosyanız indirilmeye başlanacak.
 10. Tamamlandığında, apk dosyasını yükle.
 11. Geri dönün FireStick’in ana ekranı ve Kokotime’i başlat.
 12. Zevk almak.

Downloader ile Amazon Fire Stick’e Kokotime Nasıl Kurulur

Ayrıca İndirme uygulaması indirmek ve yüklemek için FireStick’inizde.

 1. Başını aşmak ayarlar ve sonra sistem.
 2. Orada bir kez tıklayın Geliştirici Seçenekleri ve etkinleştir “Bilinmeyen Kaynaklardan gelen uygulamalara izin ver. ” 
 3. Şimdi, tıpkı ES Explorer’ı indirdiğimiz gibi, Downloader ara yerine.
 4. Uygulamayı indirin ve yükleyin FireStick’te.
 5. Downloader’ı başlatın ve http://kokotime.tv/app/kokotime.apk adresini girin Yol olarak.
 6. Bir kere sen Git tuşuna basın, indirme işleminiz başlayacak.
 7. Sürecin tamamlanmasını bekleyin ve dosyayı yükle.
 8. şimdi Fire Stick’te Kokotime var.
 9. Başlatın ve akışa geçin.

Amazon Fire Stick için en iyi VPN

Ücretsiz ve basit olduğu için, Kokotime’da istediğiniz tüm eklentileri alabileceğiniz anlamına gelmez. Bazıları eklentiler belirli ülkelerle sınırlıdır, yani yurtdışına erişilemezler.

Bu eklentileri bölgenizde alabilmek için, konumunuzu aldatmak için bir VPN kullanın ve istenen eklentinin bulunduğu ülkede görünür. Bu şekilde, o bölgede bir IP adresi al ve nerede olursanız olun eklentiyi indirirsiniz. Kadar basit.

Bölgesel kısıtlamaları atlamanın yanı sıra, bir VPN size yardımcı olabilir tamamen korumalı internete erişim siber saldırılardan ve çevrimiçi tehditlerden Bu en üstte şifreleme protokolleri ve birkaç tane daha güvenlik özellikleri hizmetleri ile geliyor. Biz bir Kill Switch, askeri sınıf şifreleme, reklam engelleyiciler, ve dahası.

VPN, gizlilik için harika bir araçtır. Her zaman aşağıdakileri sunan bir VPN arayın: kayıt tutmama politikası. Bu şekilde, tarama etkinliklerinizin hiçbiri kaydedilmiyor veya şirket tarafından toplanır.

IP adresinizi gizleme bir VPN ile birçok fayda sağlar. İlk önce coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişme. Saniyeler, kimliğini gizlemek ve internete anonim olarak göz at. Üçüncü olarak, ISS azaltmayı önlemek. Bu çok önemli çünkü Kokotime akışı iyi internet hızlarına dayanıyor.

Özellikle Kokotime kullanıyorsanız, Fire Stick’in gerçek potansiyelini kaldırmak için güvenilir bir VPN’e ihtiyacınız var. iyi ki, IPVanish bulunmaktadır. İçlerinden biri Stick için en iyi optimize edilmiş VPN’ler ve bir kayıt tutmama politikası de. Aşağıdaki tabloda FireStick için en iyi VPN’lerden bazılarına da göz atabilirsiniz..

RankVPN SağlayıcısıLink
rütbe vpn-sağlayıcı özellikleriziyaret etmek
2 vpn-sağlayıcı ziyaret etmek
3 vpn-sağlayıcı ziyaret etmek
4 vpn-sağlayıcı ziyaret etmek

FireStick’e Kokotime Nasıl Yüklenir – Sarın

Artık biliyorsun Amazon FireStick’inize Kokotime nasıl indirilir ve kurulur. Yeni medya merkezi hala Kodi kadar ünlü olmasa da, önümüzdeki yıllarda daha popüler hale gelmesi bekleniyor. Deneyiminizi benimle paylaşın. Aşağıdaki yorum bölümünde bana seslen.