BitTorrent vs uTorrent – які правила

Використання торрентів – це один із найпопулярніших способів безкоштовного доступу до авторських матеріалів. Люди використовують торенти з багатьох причин, починаючи від розваг і закінчуючи професійними потребами, такими як отримання програмного забезпечення. Незважаючи на те, що багато програм для завантаження торентів завантажують програмне забезпечення, два виділяються своєю популярністю – BitTorrent і uTorrent. Взагалі, обидва ці програми мають однакове походження і принципово виконують одну і ту ж функцію. Але, пройшовшись нижче поверхні, ви можете виявити деякі помітні відмінності. Давайте розглянемо деякі з них.


BitTorrent vs uTorrent - які правила

BitTorrent vs uTorrent – які правила

Які основні відмінності між BitTorrent та uTorrent?

Перше і головне, що потрібно знати про BitTorrent, це те, що це програмне забезпечення P2P або одноранговий. Таким чином, він користується великою популярністю і використовується для завантаження та завантаження торентів по всьому світу.

BitTorrent – це в основному ребрендована версія uTorrent, яка була запущена після придбання uTorrent.

На відміну від цього, uTorrent був створений як платформа з відкритим кодом для завантаження торентів. Базова версія була доступна безкоштовно, з платною версією, доступною за ціною. uTorrent також доступний на всіх популярних операційних системах і платформах.

З точки зору безпеки, BitTorrent є вищим, оскільки він не розміщує багато рекламних оголошень. Це робить його кращим з точки зору безпеки. Однак uTorrent має багато вбудованих, а також спливаючих реклам. Для багатьох це може дратувати, а деякі можуть використовувати рекламодавці, щоб користуватися веб-сайтом задовільно.

Для використання uTorrent користувач повинен знати, що їхня безпека буде порушена. Оскільки виробники рекламних ресурсів будуть стежити за їхньою діяльністю для надання більш націленої реклами, їх конфіденційність загрожує.

BitTorrent vs uTorrent: Що швидше?

Коли ви вибираєте будь-який веб-сайт або програмне забезпечення, яке завантажує торент, загальна швидкість повинна бути вашим першим пріоритетом. Також потрібно врахувати його аспект безпеки. З придушенням піратства у всьому світі вам потрібно мати якусь основну форму нативного шифрування. Це дасть вам тонкий шар безпеки.

Щодо швидкості, BitTorrent набагато швидший із середньою швидкістю досягає 75 кбіт / с. З іншого боку, uTorrent працює лише зі швидкістю близько 10 кб / с. Однак є багато інших факторів, які потрібно враховувати.

Наприклад, кількість активних сівалок для будь-якого потоку зробить величезний вплив на загальну швидкість, яку ви можете досягти. Ще до цього план пропускної здатності вашого Інтернет-пристрою повинен підтримувати досягнуті максимальні швидкості. В іншому випадку ви завжди будете досягати обмеження швидкості, визначеного вашим провайдером.

Ці два фактори разом визначають велику частину того, що переходить у швидкісний торрент.

BitTorrent vs uTorrent: Сумісність

Існують і інші відмінності між двома програмами, що стосуються різних платформ. Для платформи Mac OS, наприклад, BitTorrent є набагато кращим вибором, оскільки він забезпечує можливість одночасного завантаження. uTorrent не може підтримувати цю функцію в ОС Mac.

З іншого боку, і BitTorrent, і uTorrent працюють на платформі Android. Однак є значна різниця в їх продуктивності, коли BitTorrent значно перевершує uTorrent. Серед інших функцій, BitTorrent підтримує трохи менше мов, ніж uTorrent на 66, на відміну від 67.

BitTorrent також втричі перевищує розмір uTorrent. Однак у практичному використанні різниця незначна, оскільки BitTorrent займає 3 Мб пам’яті на відміну від uTorrent, який займає 1 Мб пам’яті.

Крім того, BitTorrent має дещо обмежену сумісність порівняно з uTorrent. BitTorrent доступний лише на настільних та мобільних пристроях. Однак uTorrent доступний на мобільних пристроях, настільних комп’ютерах, а також в Інтернеті. Таким чином, для осіб, які не хочуть завантажувати торрент-програмне забезпечення, краще скористатися онлайн-версією uTorrent.

Нарешті, з точки зору безпеки, BitTorrent має перевагу, оскільки він не зберігає стільки даних про користувачів, скільки uTorrent. Отже, якщо в будь-який момент урядова установа звинуватить вас у піратстві в Інтернеті, використання BitTorrent надасть вам більше безпеки.

Як я захищений під час використання торрентів?

Хоча і BitTorrent, і uTorrent мають частку переваг, вони не забезпечують безпеку для користувачів мало. Якщо ви живете в країні, де піратство або доступ до торент-сайтів заборонено, то у вас є проблеми. Отримати доступ до таких веб-сайтів без використання VPN – небезпечна річ. Ви можете висадити себе в серйозні юридичні проблеми через це.

Однак існує кілька способів, як можна уникнути відстеження на піратських веб-сайтах. Одним з найбільш ефективних методів цього є використання VPN. Віртуальна приватна мережа, по суті, маскує вашу IP-адресу і надає вам доступ до декількох серверів, крім власного. Це дуже корисно для торрентінгу з ряду причин, про які ми поговоримо нижче.

По-перше, якщо ваша IP-адреса замаскована, то ваш Інтернет-провайдер або будь-яке інше агентство з нагляду не можуть знайти ваше місце. Це робить їх нездатними ініціювати судові дії проти вас за торрент. По-друге, використання різних серверів дає вам доступ до веб-сайтів, які можуть бути заборонені у вашому регіоні. Таким чином, він може дати вам доступ до веб-сайтів, які ви не могли використовувати іншим чином.

Ще однією важливою перевагою, яку можна отримати від використання VPN для торрентінгу, є швидкість. Всім відомо, що провайдери знижують швидкість, коли вони дізнаються, що користувач тортується. За допомогою VPN провайдер не може бачити, що ви робите, тому швидкість буде краща при торрентах з VPN, ніж це робити без VPN.

Нарешті, через збільшення державних заборон на торрент-сайти, багато з них вимагають, щоб відвідувачі отримували доступ до них за допомогою VPN. Тож навіть для відвідування торент-сайтів, які ви могли нормально відвідувати, вам може знадобитися VPN, щоб отримати прямий доступ.

Який VPN я повинен використовувати для торрентінгу?

На ринку є надійні VPN для Torrenting. Однак не всі вони допускають потоки. Вибираючи VPN, переконайтеся, що вони дозволяють P2P. Якщо ви виберете VPN, що не дозволяє P2P, вони можуть заборонити ваш обліковий запис користувача, якщо ви завантажуєте торренти, тому будьте обережні.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map