Yasal Olarak Ücretsiz Kablo TV Nasıl İzlenir

Ah, kablolu TV! İnsanın gelmiş geçmiş en vasat eğlence mekanı. Kablo TV asla böyle inanılmaz bir eğlence kaynağı değildi. Uzun ticari zamanlar, kötü alım ve içerik ayrı ayrı seçilememesi harika özellikler değildir. Bununla birlikte, daha fazla insan kordon kesim bandwagonuna atladığı için işler gelişmeye başlıyor; kablo aboneliğinizden kurtulmak. Kablo kesseniz bile yasal olarak ücretsiz Kablo TV alabilmenin yollarının bir listesi.

Yasal Olarak Ücretsiz Kablo TV Nasıl İzlenir

Yasal Olarak Ücretsiz Kablo TV Nasıl İzlenir

Ücretsiz Eğlence Ağlarında Ücretsiz Kablolu TV İzleyin

Kablo TV’yi ücretsiz izlemenin en kolay yollarından biri, çevrimiçi bulunan ücretsiz içeriği kullanmaktır. Bunların çoğu abonelik gerektiren ağlardır, yani içeriği izlemek için oturum açmanız gerekir. Ancak, sıfır kayıt ücreti vardır. Şimdi listeye geçelim!

Sony-Crackle

Crackle olarak da bilinen bu, reklam destekli bir video eğlence akışı medya ağıdır. 21 ülkede kullanılabilir ve Android, iOS, Akıllı TV’ler, oyun konsolları ve tabletlerde erişilebilir. Yemin, Koparma ve SuperMansion gibi şovları izleyebilirsiniz. Crackle’a kaydolmayı veya kaydetmemeyi seçebilirsiniz. Ancak kayıt, görüntüleme deneyiminizi kişiselleştirme seçeneği sunar. Bu sitenin en güzel yanı, her iki seçeneğin de tamamen ücretsiz olmasıdır, bu yüzden ağ reklam desteklidir.

Crackle tarafından coğrafi olarak kısıtlanmış bir ülkede bulunuyorsanız, bu sinir bozucu bloğu atlamak için tek ihtiyacınız olan bir VPN veya Akıllı DNS bağlantısıdır. Bu kısıtlamayı aşmak için ExpressVPN veya Unlocator’u denemenizi öneririz. Crackle’ın engellemesini kaldırma hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Yahoo! Görünüm

Tıpkı Crackle gibi, Yahoo! Görünüm, reklam destekli bir akış ağıdır. Bu ilk kez Yahoo! çevrimiçi akış yarışında şapkasını almaya çalıştı. Bu sefer, ABC, NBC ve Fox’tan içerik depozitosu sağlamak için Hulu ile ortaklık kurdu. Yahoo! View ayrıca genel arşivlerinden içeriğe sahiptir ve ücretli akış hizmetleriyle içeriğin çok yönlülüğüyle karşılaştırılmasa da, tamamen ücretsizdir.!

Ayrıca Crackle ile aynı, Yahoo! ABD dışında bir VPN veya Smart DNS proxy ile görüntüleme.

TubiTV

Bu listede 3 numara bir başka ücretsiz film akışı web sitesi, Tubi TV. Çoğu ücretsiz akış hizmetinde olduğu gibi, bazı reklamlardan muzdarip olmanız gerekir, ancak bunlar diğer hizmetlere kıyasla nispeten kısadır. Aralarından seçim yapabileceğiniz 35’ten fazla kategori ile (özellikle “Netflix’te değil” olarak adlandırılan), içerik ücretsiz Kablo TV’yi çevrimiçi izlemek isteyen herkes için mükemmeldir. Tobi TV’nin uygulaması Android, iOS, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Xbox, Samsung Smart TV’ler, Sony Smart TV’ler ve PlayStation’da çalışır.

ABD dışındaysanız, dünyanın herhangi bir yerinde Tubi TV’den tüm Amerikan içeriğine nasıl erişeceğinize dair kullanışlı bir kılavuz.

Popcornflix

Reklam destekli ücretsiz akış hizmetleriyle devam eden Popcornflix, ücretsiz Kablo TV izlemek için kullanabileceğiniz başka bir harika sitedir. Tarayıcı tabanlı web uygulamaları (düşük kaliteli uygulama) ve iOS, Android, Roku, Xbox 360, Samsung, BlackBerry World, Amazon Fire TV ve Chromecast’te (daha iyi kalite) kullanılabilir. İçeriğin kalitesi ücretli akış ağları kadar yüksek olmasa da, Popcornflix çevrimiçi ücretsiz Kablo TV izlemek için kullanmak için harika bir sitedir. İşte ABD dışındaki Popcornflix’in tüm potansiyelinin nasıl açılacağını açıklayan bir rehber.

TV.com

Bu CBS’ye ait web sitesi, tüketici merkezli içerik üzerinde ilginç bir twist. TV.com, filmler ve TV şovları hakkında sürekli bilgi paylaşan aktif bir video meraklıları topluluğuna sahiptir. TV.com’daki içerik diğer seçimlerimizden bazıları kadar büyük olmasa da, insan öğesinin topluluğundaki katma değeri hoş bir artıdır.

Youtube

Tamam, hepimiz YouTube’u biliyoruz. Platform, orijinal içeriği paylaşmak, kendi markanızı oluşturmak ve yaratıcı video yapma tarafınızı keşfetmek için harika bir yerdir. YouTube teknik olarak bir akış hizmeti olarak görülmese de, küçük bir arama ile bir sürü şov ve film bulabilirsiniz. Ancak, muhtemelen çok yeni bir şey bulamayacaksınız. Arama düğmesini deneyin ve aradığınızı bulup bulamayacağınızı görün, video platformunun neler sunduğuna şaşıracaksınız.

Ücretsiz Deneme Süresini Kullanarak Akış Hizmetlerinde Ücretsiz Kablolu TV İzleyin

Ayrıca, mevcut yayın sitelerinin uzun listesi aracılığıyla Good Ol’in moda kalitesinde eğlencesine de hakim olabilirsiniz. Çoğu akış sitesi bir aylık ücretsiz deneme süresi sunar, bu nedenle yatırım yapmadan önce kabloyu kesen yaşam tarzını denemeniz için iyi bir yol olacaktır..

Askı TV

Sling TV, orada en ucuz akış hizmetlerinden biri olarak yer alan ücretli bir akış uygulamasıdır. Fiyatlarının 25 $ ‘dan 50 $’ a kadar değişen 3 planı ve 7 günlük ücretsiz iz süreleri var. Dezavantajı, reklamlar ücretli olmayan hizmetlerden çok daha kısa bir süre yayınlansa da, daha ucuz planın hala reklam içermesidir..

Şimdiye kadar, Sling TV sadece ABD ve Porto Riko’da mevcut, ancak bunu aşmanın kolay bir yolu var.

DirecTV Şimdi

DirecTV Now, başka bir ücretli akış hizmetidir, bu sefer AT’den&T. Bu, CableTV’yi çevrimiçi izlemenizi sağlayan bir kanal, ancak kesinlikle ücretsiz değil. Bir aboneliğin maliyeti yaklaşık 60 $ ve HBO’ya abone olmak için fazladan 5 $ ödeyebilirsiniz. DirecTV’yi denemek istiyorsanız ve ABD dışında yaşıyorsanız, boyut için bu kılavuzu deneyin.

Hulu Canlı TV

Hulu’nun canlı yayın hizmeti Hulu Live TV, Hulu’nun yeni (hala beta sürümünde) Kablo TV ve canlı TV platformudur. Hulu Live TV, 39,99 $ maliyetle 7 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor. Hulu’da bulunan tüm içeriği içerir. Tarayıcı, iOS, Android, Roku, Fire TV, 4. Nesil Apple TV, Chromecast ve Xbox’ta izleyebilirsiniz. Bu kılavuzu kullanma dışındaysanız Hulu Live TV’nin engellemesini kaldırın.

YouTube TV

YouTube’un kendi ücretli medya akış hizmeti, büyük ABD yayın ağlarından programlara canlı erişim sağlamanın harika bir yoludur. YouTube TV’ye tarayıcılar, Akıllı TV’ler, Roke, Apple TV, iOS ve Android üzerinden erişilebilir ve test etmeniz için 7 günlük ücretsiz deneme sürümü vardır. YouTube TV’nin burada ne olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin ve bu kılavuzu kullanarak ABD dışındaki engellemeyi kaldırın.

PlayStation Vue

PS Vue olarak da bilinen PlayStation Vue, Sony’nin ücretli internet televizyon hizmetidir. Yalnızca Amerika’da bulunan PlayStation Vue, 14 günlük ücretsiz deneme seçeneğiyle canlı TV, isteğe bağlı video ve bulut tabanlı DVR’nin bir karışımıdır. PS Vue’nun engellemesini VPN veya Akıllı DNS ile kaldırabilir ve dünyanın her yerinden tüm içerik iyiliğine erişebilirsiniz.

Ücretsiz Kablo TV Online – Son Düşünceler

Çok basit: Artık iyi içerik almak için kabloya ihtiyacınız yok. Başlangıçta bahsettiğim ücretsiz seçenekleri denemeye karar verirseniz veya ücretli akış hizmetlerine gitmek isterseniz, yasal olarak ihtiyacınız olan tüm ücretsiz Kablo TV’leri yasal olarak ve sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Akış siteleri hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Yukarıda belirtilen sitelerden herhangi birini kullanıyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin!