Як дивитися мільярди 4 сезон в Інтернеті

Сезон 4 мільярдів вже вийшов в ефір з 17 березня. Драматичний серіал Showtime доступний лише тим, хто знаходиться в США. Кожен за межами американських кордонів повинен буде використовувати або VPN, або Smart DNS, щоб транслювати шоу за кордон та онлайн.

Як дивитися мільярди 4 сезон в Інтернеті

Як дивитися мільярди 4 сезон в Інтернеті

Як дивитися мільярди 4 сезону в Інтернеті за допомогою VPN

Одне з найдраматичніших шоу телебачення повернулося в Showtime. Канал демонструє вражаючу прем’єру сезону в мільярдах, і поки що ми насолоджуємося кожною секундою. Але ви знаєте, кому це не подобається? Експати та міжнародні глядачі. Через гео-обмеження та проблеми з ліцензуванням люди за межами США не можуть передавати мільярди Showtime. Для того, щоб перетворитись на можливість, на знімок потрібно вивести VPN.

VPN все змінює. Коли ви запитуєте доступ до певної веб-сторінки за допомогою VPN, перше, що робить програмне забезпечення на вашому пристрої – це зашифрувати цей запит. Таким чином, ніхто не може знати, що ви просили. Замість того, щоб цей запит безпосередньо перейшов на веб-сайт із вашою особистою інформацією, він проходить через сервер VPN, який знаходиться в якомусь місці світу. VPN перенаправляє ваше з’єднання через призначений сервер у країні, яку ви вибрали. Це не лише надає вам абсолютну анонімність, але і IP-адресу країни, в якій розташований сервер, до якого ви підключились. VPN успішно змінює ваше віртуальне місцезнаходження з місця, де ви є насправді, до місця розташування сервера, до якого ви підключені, дозволяючи вам отримати доступ до потрібного вмісту. Виконайте наведені нижче дії, щоб розблокувати Showtime та вивести в ефір четвертий сезон мільярдів за кордоном.

  1. По-перше, зареєструйтесь у постачальника послуг VPN.
  2. Потім завантажте та встановіть програму VPN на своєму потоковому пристрої.
  3. Запустіть програму VPN та ввійдіть, використовуючи свій обліковий запис VPN.
  4. Тепер підключіться до американського сервера, щоб отримати Американська IP-адреса.
  5. Перейдіть в Інтернет, використовуючи американську IP-адресу та отримайте привілеї американського місцевого населення.
  6. Показуйте мільярди шоу-шоу у будь-якому місці світу.

ExpressVPN забезпечує стабільну, універсальну та багатофункціональну послугу з клієнтами для широкого набору платформ. Хоча це може бути і дорого, але це все-таки одна з небагатьох VPN-служб, які залишаються вірними його заявам і відповідають вимогам користувачів. Крім того, він робить хорошим вибором для конфіденційності та важких стримерів. Для інших постачальників VPN переконайтеся, що наведена нижче таблиця.

Як дивитися мільярди 4 сезону в Інтернеті за допомогою смарт-DNS

Сезон 4 стартує із сокирними рядами, що вирішили знищити Тейлора. Американський прокурор, Чак більше не бореться за повернення влади. Тейлор робить все, щоб утримати нову компанію на плаву. Для того, щоб дивитися мільярди за кордоном, ви можете використовувати проксі-сервер Smart DNS. Він відрізняється, ніж VPN, швидкістю та безпекою. Розумний DNS працює швидше, оскільки не шифрує всі ваші дані. Все, що він робить – це перенаправлення трафіку, необхідного для визначення вашого геолокації, через один із призначених серверів.

Ви можете отримувати доступ до заблокованих веб-сайтів з різних регіонів одночасно, не підключаючись до різних серверів. Крім того, що допомагає вам обійти регіональні обмеження в Інтернеті, Smart DNS також є дуже універсальним і досить доступним. Цей постачальник працює на більшості пристроїв і не перешкоджає швидкості з’єднання. Виконайте наведені нижче дії, щоб дізнатися, як ви можете отримати доступ до Showtime, щоб передавати трансляцію Billions Season 4 за кордоном.

  1. Спочатку перейдіть до Unlocator та підпишіться на безкоштовну 7-денну пробну версію.
  2. Дотримуйтесь цих відео / інструкцій із налаштування, щоб налаштувати Smart DNS на своєму потоковому пристрої.
  3. Відвідайте веб-сайт Showtime.
  4. Потокове шоу – мільярди в будь-якому місці за межами США.

Щоб отримати надійний проксі, переконайтесь, що ви вибрали Розмикач. Цей провайдер ідеально підходить для розблокування вмісту та обходу гео обмежень. Він може розблокувати понад 200 каналів і пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію.

Про мільярди 4 сезон

У 4 сезоні Чак Роудс та Боббі “Сокира” Аксельрод прагнуть залишити ворогів ні з чим. у тизері ми бачимо, що вони утворюють малоймовірний союз. Незалежно від того, чи стосується цього коментаря, стосується нового альянсу Чака та Екс, залишається зрозуміти, але, враховуючи те, що цей новий погляд на майбутній сезон підказує, що їх кровна кривда була відкладена в інтересах відвідувати деякі дуже особисті скарги. Ви можете переглянути новий тизер 4 сезону нижче. У будь-якому випадку до початку нового сезону йде лише місяць. З огляду на речі мільярди 4 сезону буде одним захоплюючим шоу.

Причіп мільярдів 4 сезону

Дивіться 4 мільярди сезону – заключні слова

Що невідомо і висить у сірій зоні, це те, як Сокира допоможе Чаку. Але якщо ви підготуєте VPN або Smart DNS, ви дізнаєтесь точно. Ми обділяємося, що письменники мільярду мають щось особливе на увазі протягом 4 сезону, і всі глядачі можуть транслювати та дивитись шоу незалежно від того, де вони є у світі. Якому методу ви віддаєте перевагу? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.