Як дивитися його темні матеріали Бі-Бі-Сі в Інтернеті за межами Великобританії

Ви можете знати її як X23 в Логані, але далі 3 листопада 2023 року, весь світ побачить її як Ліру Белаква в новому шоу Його темні матеріали. У новому зіграє Дафн Кін Шоу BBC / HBO, що обіцяє бути хітом у Великобританія та США. Однак це єдині регіони, де люди можуть бачити це HBO та BBC iPlayer є доступний лише в цих країнах. Ну, ненадовго. Це посібник з довідки, а рішення – саме те, що ви отримаєте. Ось як можна дивіться його темні матеріали в США, Австралії, штаті Нью-Йорк, або де-небудь ще за межами Великобританії.

Як дивитись його темні матеріали в прямому ефірі

Як дивитись його темні матеріали в прямому ефірі

Його темні матеріали – Ваші параметри трансляції

По-перше, давайте вияснимо все. Його темний матеріал є виробництвом BBC, і воно вийде в ефір 3 листопада 2023 року, на BBC iPlayer у Великобританії. Однак у місті є ще один гравець, який розповсюджує шоу також у США.

Як би це не звучало, ви повинні знати, що хтось за межами США чи Великобританії через це не може дивитись шоу гео обмеження. Застосовуються канали, що транслюють нову серію хітів геоблокування, що є механізмом, який обмежує доступ користувача на основі їх географічне положення.

Ці потокові служби можуть визначити ваше фактичне місцезнаходження, вивчивши ваше IP-адреса. Якщо у вас немає IP “США чи Великобританія”, ти нічого не передаєш. Це добре. Я тут, щоб допомогти вам. Про рішення ми поговоримо далі в цій статті. Але спочатку ми повинні пролити трохи світла на канали, що транслюють шоу і проблема, з якою ви будете стикатися. Отже, ось ми.

BBC iPlayer (Великобританія)

BBC iPlayer логотипОскільки це Виробництво BBC, цілком очевидно, яка потокова платформа буде вести шоу. BBC iPlayer дозволяє переглядати вміст переважної більшості Телевізійне шоу BBC за останні 30 днів.

Це правило не застосовується до кожного шоу. Ви знайдете програми, які зберігаються в каталозі каналу набагато довше, ніж це.

У Великобританії BBC iPlayer отримує середню оцінку в середньому 9,9 мільйонів успішних запитів на день.

Я згадав, що це повністю безкоштовно? Але ви повинні створити обліковий запис, і тоді всі потокові товари BBC – це ваше. Тепер поговоримо про нещасні новини.

Служба є доступний лише у Великобританії. Це заблокує ваш доступ, якщо ваш трафік надходить з-за кордону. Ось повідомлення про помилку гео Ви отримуєте:

«BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав. “Помилка iPlayer BBC

У цьому посібнику я допоможу вам знайти канал у своїх регіонах, не біда. Якщо ви цього не знали, оцінюють аналітики 65 мільйонів людей регулярно отримувати доступ до послуги з за межами Великобританії, і ти будеш одним із них. Коли ви закінчите з цим посібником, ви зможете передавати його темні матеріали наживо Mac, iOS, Roku, ПК, Amazon Fire TV, PlayStation, Apple TV, Xbox, Android та Chromecast.

HBO (США)

Логотип HBOУ Сполучених Штатах шоу відбудеться через день після його у Великобританії. Якщо точніше, ви передаватимете шоу на HBO на 4 листопада 2023 року.

HBO має два способи, які ви можете використовувати для перегляду його вмісту, HBO Go та HBO Now. Обидві послуги надають вам повний доступ до каталогу HBO.

Однак доступ до послуг відрізняється. HBO Go вимагає: підписка на кабель одному з кабельних постачальників США. Це включає Xfinity, Horizon, Spectrum, DISH, DirecTV тощо.

Що стосується HBO Now, вам потрібно платити лише 14,99 дол. США щомісячна плата, і ви готові передавати трансляцію. Це автономна послуга, яка має більше ніж 5 мільйонів абонентів, що платять. Приєднуйтесь до них, і ви будете дивитися його Темні матеріали в прямому ефірі на наступних платформах:

Як і BBC iPlayer, HBO доступний лише тим, хто проживає в Сполучені Штати. Якщо у вас немає IP-адреси США (Життя за кордоном), ваш доступ буде припинено майже миттєво. Є також повідомлення про помилку гео що з’являється, коли ви намагаєтесь передавати вміст каналу за кордон. Я вам покажу той, який ви отримаєте з HBO Go як приклад. Ось як це виглядає:

«Не в зоні обслуговування. HBO Go підтримується лише в США та на певних територіях США. “HBO-GO-location-Помилка

Як я вже згадував, я тут, щоб допомогти вам у цьому питанні. Отже, прочитайте наступну частину і дізнайтеся, як це зробити розблокувати обидва сервіси щоб ви могли спостерігати, як Його Темні Матеріали живуть де завгодно.

Його темний матеріал – Компас вказує всюди

Щоб отримати доступ до каналів за межами відповідних регіонів, потрібно маскуйте своє власне місцезнаходження і, здається, переглядають веб-сайти зі своїх. Для цього є інтернет-інструмент, який може змінити IP-адресу до іншої, що діє в країні, яку ви обрали.

Це, звичайно, базується на сервері, до якого ви підключаєтесь. Після встановлення з’єднання ваші дані будуть надходити через a приватний тунель на обраний вами сервер, шифруючи його в процесі. Як результат, ви будете повністю безпечно від кібератак і сторонніх очей які наближаються до всесвітньої павутини.

Ще одна перевага VPN – це те, що він приховує вашу IP-адресу і призначає вас в країні, де базується сервер. Наприклад, якщо ви підключитесь до сервер у США, ви отримаєте Американська IP-адреса. Отже, ви зможете отримати доступ до HBO та інших потокових послуг США де б ти не був.

Ви можете зробити те ж саме в BBC iPlayer випадку, але підключившись до а сервер у Великобританії.

Сходи

Ось що потрібно зробити:

 1. Спочатку, підпишіться з постачальником VPN. Якщо ви не знаєте, що вибрати, настійно рекомендую ExpressVPN.
 2. Завантажте та встановіть їх VPN-додаток на своїх Android, iOS, ПК, Mac чи Fire Stick.
 3. Відкрийте додаток і увійдіть за допомогою облікових даних VPN.
 4. Підключення до сервера на основі каналу, який ви вибрали для перегляду шоу:
  • Американський сервер для HBO.
  • Сервер Великобританії для BBC iPlayer.
 5. Запустіть офіційного каналу веб-сайт або його спеціальний додаток.
 6. Потік його темними матеріалами жити де завгодно.

ExpressVPN домінував у чартах VPN з моменту його дебюту в 2009 рік. Зараз, майже через десятиліття, постачальник все ще є першим у галузі.

Він може похвалитися більше 3000 серверів у 94 країнах. Сервери досить швидкі та добре оптимізовані HD-трансляція, онлайн-ігри та торрент. Крім того, ExpressVPN переважає у відділі безпеки, оскільки використовує надійний 256-бітове шифрування AES разом з кількома протоколи безпеки для забезпечення вашої безпеки.

Якщо постачальник не виправдав ваших очікувань (в чому я сумніваюся), ви можете попросити повну відшкодування всередині 30 днів покупки. Після цього перевірте таблицю нижче, оскільки вона містить деякі з основні альтернативи.

Альтернатива VPN – швидкодіючі швидкості розмитнювача

VPN призведе до падіння вашого з’єднання, коли відбудеться шифрування. У цьому випадку ви можете домогтися альтернативного проксі-сервера Smart DNS. Ця послуга не шифрує ваші дані, що означає, що додаткової безпеки не буде.

Це лише для того, щоб обійти регіональні обмеження, не більше. Smart DNS перенаправляє частини вашого трафіку, які відповідають за показ вашого поточного місцезнаходження. Шифрування чи зміни IP-адреси не відбувається. Отже, ось як це можна налаштувати.

 1. По-перше, підпишіться на Розмикач. Ви отримуєте безкоштовна 7-денна пробна версія.
 2. На їхньому веб-сайті перегляньте посібники з налаштування. Ви зможете налаштувати їх функцію Smart DNS ПК, Mac, Android, iOS, Chromecast, Apple TV, Samsung Smart TV, PlayStation, Xbox, і більше. Просто виберіть правильний посібник для свого пристрою, і ви закінчили.
 3. Нарешті, ви можете передайте його Темні матеріали куди завгодно.

Розмикач існує з тих пір 2013 рік, пропонуючи послуги преміум-класу своїм клієнтам. Тепер він запустив свою службу VPN, що дуже непогано, враховуючи, що вона дуже нова.

Завдяки Smart DNS Unlocator ви зможете розблокувати більше, ніж 250 каналів навколо світу. Ви можете перевірити їх обслуговування 7 днів не надаючи інформацію про вашу кредитну картку Вперед, дай тест-драйв.

Його темні матеріали – Всередині Золотого Компаса

Ті з вас, хто знайомий з адаптацією книг 2023 року «Золотий компас» є найбільш раді бачити це. Нове шоу, Його темні матеріали, продовжить історію, яку шанували шанувальники ще в 2007 році.

У серіалі буде показано світ, де між авторитарною іде війна Церква і тих, хто чинить опір. Якщо ви знайомі із «Золотим компасом», ви повинні знати, що це світ, де кожна людина має своє зміна форм, супутник у формі тварин, прояв їхньої душі.

Логан Дафне Кін візьме на себе роль Ліра Белакква, дівчинка, яка виростає сиротою в Оксфорд. З плином днів діти починають зникати, включаючи її найкращого друга Роджера.

Потім Ліра вирушає в Арктику, щоб знайти його, і вона виявляє змову, що стосується домінуючої Церкви свого світу. О, я згадав, що X-23 – не єдиний мутант у фільмі? Є сам професор Х (Джеймс МакАвой) також у новій серії, приймаючи роль лорда Асріеля.

BBC і HBO оприлюднили нове причіп за їхній майбутній телесеріал. Ось:

Передайте його темні матеріали куди завгодно – заключні думки

Золотий компас пробивається на ваші маленькі екрани у вигляді Його темні матеріали чемність HBO, BBC One і New Line Cinema.

Тепер, де б ви не знаходилися, ви можете транслювати прем’єру шоу в прямому ефірі за допомогою Віртуальна приватна мережа. Якщо вам щось потрібно, або ви просто хочете чітхати про цю серію, зверніться до мене в розділі коментарів нижче.