ExpressVPN Aboneliğinizi İptal Etme ve Geri Ödeme Alma

ExpressVPN dünyadaki en güvenilir hizmetlerden biridir. Bu VPN sağlayıcısı, yepyeni bir internet deneyimine sahip olabilmeniz için size güvenlik, gizlilik ve inanılmaz hız sunuyor. Ancak, bir VPN’in artık gerekli olmadığı bir zaman gelir. İster sunduğundan memnun kalmazsınız, ister artık ihtiyaç duymadığınız için. Nedeni ne olursa olsun, ExpressVPN aboneliğinizi nasıl iptal edeceğinizi bilmelisiniz. Bu kılavuz size tam olarak nasıl yapılacağını gösterecektir. Hadi başlayalım.

ExpressVPN Aboneliğinizi İptal Etme

ExpressVPN Aboneliğinizi İptal Etme

ExpressVPN Aboneliğini İptal Etme

Herhangi bir şey yapmadan önce ExpressVPN dünyanın en iyi VPN sağlayıcılarından biridir. Karar vermeden önce iki kez düşünmelisiniz. Bazı teknik sorunlarla karşılaşıyorsanız, destek ekipleriyle konuşun, sorunlarınızda size yardımcı olabilirler.

Bununla birlikte, ExpressVPN aboneliğinizi iptal etmek konusunda hala cehennem iseniz, aboneliğinizi kaldırmanız birkaç dakika sürecektir. Hesabınızı devre dışı bırakmak, olmasını istediğiniz kadar basittir. Resmi bir iptal işlemi gerçekleşmeden önce atmanız gereken birkaç adım vardır. Yapmanız gerekenler:

  1. İlk olarak, ExpressVPN’in resmi web sitesi ve Hesabım’ı seçin.ExpressVPN Hesabım
  2. ExpressVPN hesabınızla oturum açın.ExpressVPN'de oturum açın
  3. Oturum açtıktan sonra abonelik ayarlarına gidin.Abonelik ayarları
  4. Şimdi, pencerenin sol alt tarafında Otomatik Yenilemeyi Kapat’ı göreceksiniz. Tıklayın.Otomatik Yenilemeyi İptal Et
  5. Onaylamanız istenir. Otomatik Yenilemenin Dönüşünü tekrar tıklayın.
  6. İptal işlemini onayladıktan sonra bu mesaj açılacaktır.İptal İşlemini Onayla
  7. Otomatik Yenileme iptal edildi.
  8. Şimdi, müşteri desteğine başvurmanız ve onlara aboneliğinizi iptal etmeniz gerektiğini söylemeniz gerekir.Abonelik Desteğini İptal Et
  9. Yeni iseniz, destek üyesi paranızı 5-7 iş günü içinde geri alacağınızı söyleyecektir. Bu sadece 30 günlük süreye ulaşmadıysanız.
  10. Hesabınız devre dışı bırakıldı. Ancak, geri ödemenizi bekliyorsanız, hesabınıza geri döndüğünü onaylamak için bir e-posta adresi alırsınız.

Paramı kaybeder miyim?

ExpressVPN’de yeniyseniz durum böyle değil. Yeni derken, 1 aylık nakit iade garantisini geçmedim. Sunuculara kaydolduktan sonraki 30 gün içinde aboneliğinizi iptal etmek paranızı geri alma hakkınızı kazanır. Endişelenmeyin, müşteri desteğiyle konuşup hesabınızı neden devre dışı bıraktığınızla ilgili birkaç soruyu yanıtladıktan sonra, paranızı 7 günlük bir süre içinde alacaksınız.

Bir üründen memnun kalmamak, ilgiyi kaybetmenin en önemli nedenlerinden biridir. Bununla birlikte, bir iOS kullanıcısıysanız, ExpressVPN’in özelliklerini test etmek için ödeme yapmanız gerekmez. Bir iPhone veya iPad’de çalışırsanız, hizmetlerinizi ücretsiz olarak deneme hakkınız vardır. ExpressVPN’in 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü edinin. Yatırım yapmak isteyip istemediğiniz konusunda karar vermeden önce VPN sağlayıcısını test sürüşüne götürmek için harika bir fırsat.

Tamam, İptal Edildi – Sırada Ne Var?

Çevrimiçi olduğunuzda kesinlikle cihazınızın gösterilmesini istemezsiniz. ExpressVPN’in sunduklarından memnun kalmadıysanız, yerini almak için diğer VPN sağlayıcılarını arayabilirsiniz. Ancak, görev o kadar kolay değil, tüm VPN’ler yatırım yapmak için güvenilir değil. Bu yüzden devam ettim ve size 3 tane daha kazandım ExpressVPN alternatifleri kontrol etmek. İşte buradalar:

NordVPN

NordVPN kullanıcılarına çok yönlü bir hizmet vaat ediyor. Kullanıcılar, hangi ülkede bulunurlarsa olsunlar sıfır günlük garantisine tam olarak güvenebilirler. Ayrıca, NordVPN’in sunucu ağının ExpressVPN’den daha büyük olduğunu göreceksiniz. 60’tan fazla ülkede bulunan 5000’den fazla sunucuya tam anlamıyla erişebilirsiniz. 

Ayrıca, verilerini bir kez yerine sunucuları üzerinden iki kez yönlendiren çift VPN protokolüne sahiptir. Bu, trafiğinizdeki şifrelemeyi iki katına çıkarır ve böylece öncekinden çok daha güvenli olur. NordVPN’in ayrıca dünyanın dört bir yanındaki yüzlerce kanala erişmenizi sağlayan kendi DNS Proxy’si vardır. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, NordVPN İncelemesi.

BulletVPN

BulletVPN 256 bit AES şifrelemesi ile güvenilir güvenliğe daha fazla odaklanıyor. Sunucu ağlarının ExpressVPN ile karşılaştırıldığında o kadar büyük olmadığını göreceksiniz. Ancak, sunucular stratejik olarak ABD ve İngiltere gibi yüksek talep edilen yerlerde ve 30’dan fazla konumla.

BulletVPN ayrıca kullanıcılarının seçebileceği çok çeşitli VPN protokolleri sunar ve bunlar arasında OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 ve PPTP bulunur. Eğer kontrol ederseniz bu yeni VPN sizin zaman ayırmaya değer olduğunu göreceksiniz. Daha fazla bilgi için, BulletVPN İncelemesi.

SurfShark

VPN endüstrisi son zamanlarda SurfShark. Bu yeni oyuncu, VPN pazarındaki ışığı gördüğünden beri grafikleri öldürüyor. Dikkatinizi çekebilecek ilk şey, cihaz söz konusu olduğunda sınırsız bir bağlantı aralığı sunmasıdır. Bu, VPN bağlantınızı arkadaşlarınızla, ailenizle ve hatta komşularınızla tek bir hesap altında paylaşabileceğiniz anlamına gelir.

Sunuculara gelince, İngiliz Virgin Adası merkezli sağlayıcı kapsamında 800’den fazla sunucu var. Güvenlik açısından, hem OpenVPN hem de IKEv2 VPN protokollerini destekliyor. 

Kullanıcıların keyfini çıkarabilecekleri bir diğer temiz özellik, kötü niyetli bağlantıları, reklamları ve izleyicileri engelleyen CleanWeb’dir. Ayrıca, sağlayıcı sınırsız bant genişliği ve sunucu geçişine izin verir. Bence bu harika bir ExpressVPN alternatifi. Bunu kontrol et SurfShark İncelemesi ve neden bahsettiğimi gör.

ExpressVPN Aboneliğinizi iptal etme

Senden sonra ExpressVPN’e abone olun, beklentilerinizi karşılamayabilecek birçok şey fark edeceksiniz. Bu yüzden bir süre sonra hesabınızı devre dışı bırakma eğilimindesiniz. Bununla birlikte, ExpressVPN hala en iyi VPN sağlayıcılarından biridir. Hizmetlerine abonelikten ayrılırsanız, bu iyi bir hizmet olmadığı anlamına gelmez. Aksine, hala VPN kullanıyorum ve tamamen memnunum. Her kullanıcının bakış açısına bağlıdır.