DirecTV’yi ABD dışında VPN veya Akıllı DNS ile İzleme

Not: Akıllı DNS veya VPN hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorsanız, doğrudan ExpressVPN. Bir ABD sunucusu seçerek, Direct TV de dahil olmak üzere Amerikan coğrafi olarak engellenen tüm kanalların engellemesini kaldırabilirsiniz..

VPN veya Akıllı DNS Proxy'leri kullanarak ABD dışındaki her yerde DirecTV'nin engelini kaldırma ve izleme

DirecTV Anyb nasıl kaldırılır ve izlenir

VPN kullanarak DirecTV Yurtdışı Erişimi

VPN, DirecTV gibi Amerikan yayın servislerine getirilen kısıtlamaları aşmak için harika bir araçtır. VPN, IP adresinizi değiştirmenize olanak tanır. Bu nedenle, neredeyse ABD’de konumlanmış gibi görüneceksiniz. Bir Amerikan IP adresi aldıktan sonra, ABD coğrafi olarak engellenen tüm kanallara erişebileceksiniz. VPN’nin kendi özellikleri vardır.

 • VPN, trafiğinizi tamamen şifrelemenize olanak tanır. Artık devlet kurumlarından veya İSS’lerden dinlemenize gerek yok.
 • IP adresinizi değiştirerek ve gizleyerek VPN size çevrimiçi anonimlik verir. Bu, web sitelerinin sizi izlemesini önler.
 • Akıllı DNS, DNS Korsanlığı ve Saydam Proxy’lere karşı güçsüzken, VPN, bu politikaların varlığında bile kusursuz çalışır.
 • Bir Amerikan VPN sunucusu seçtikten sonra, ABD’deki tüm akış kanallarının engellemesi kaldırılır. Direct TV, Netflix, Hulu Plus, HBO Go ve çok daha fazlasının akışının keyfini çıkarın.

DirecTV’ye yurtdışına erişmek için izlemeniz gereken bazı adımlar var. Onları aşağıda bulacaksınız.

Adımlar

DirecTV’yi ABD dışında izlemek için yapmanız gerekenler:

 1. Adresine git ExpressVPNWebsite web sitesi ve hizmetlerine kaydolun.
 2. Bundan sonra, VPN uygulamalarını akış cihazınıza indirip yükleyin. Android, iOS, PC ve Mac için istemciler bulacaksınız.
 3. Kurulum tamamlandıktan sonra VPN kimlik bilgilerinizle giriş yapın.
 4. Şimdi sunucu listesinde gezinin ve ABD’de bulunan listeyi seçin.
 5. Son olarak, bağlantı kurar kurmaz DirecTV’yi başlatın.
 6. Kanalı dünyanın herhangi bir yerinde sorunsuz bir şekilde izleyin.

Üzerinde özel VPN uygulamaları var iPhone, iPad, Android telefonlar / tabletler ve Windows / Mac Bilgisayarlar, gibi VPN servis sağlayıcıları tarafından sağlanan ExpressVPN. Bu tür uygulamalarla, cihazınızı VPN ile kurmak oldukça kolaydır.

DirecTV için en iyi VPN

Biraz araştırma yaparak DirecTV için en iyi 4 VPN’i buldum. DirecTV’yi yurtdışında yayınlamak istediğinizde kullanmak için en iyi seçiminiz yapan tüm faktörleri göz önünde bulundurdum. İşte buradalar:

ExpressVPN

Bunu bulacaksın ExpressVPN ABD genelinde 29 konumda yüzlerce sunucunun olması nedeniyle listemizde en üst sırada yer alıyor. Bu VPN ile ilgili en iyi şey, şifrelemede bile, bağlantınızın her zamanki gibi hızlı kalmasıdır. Bu, en sevdiğiniz programları arabellek kesintisi olmadan izleyebileceğiniz anlamına gelir.

Destek personeli çok cana yakın ve karşılaşabileceğiniz her konuda size yardımcı olması için canlı sohbet yoluyla iletişime geçilebiliyor. Buna ek olarak, ExpressVPN günlükleri olmayan sıkı bir politika benimser, yani faaliyetlerinizin depolanıp depolanmadığı konusunda endişelenmeden internette gezinebilirsiniz. Ayrıca, bu VPN 5 adede kadar eşzamanlı bağlantıya izin verir. Bundan en iyi şekilde yararlanın ve hesabınızı çevrimiçi güvenliği önemseyen diğer iki kullanıcıyla paylaşın.

NordVPN

NordVPN ABD’deki herhangi bir VPN sağlayıcısının muhtemelen en fazla sunucusunu sunar Amerika Birleşik Devletleri’nde 1000’den fazla ve dünya genelinde toplamda 5000’den fazla sunucu bulacaksınız. Sunucuları çok hızlı ama arada sırada hafif bir düşüşe tanık olabilirler. Ancak bu, akış deneyiminizi hiç etkilemez.

Güvenlik ve gizlilikten bahsettiğimizde NordVPN mükemmeldir. Çift VPN, özel IP, CyberSec ve anti-DDoS koruması gibi başka özellikler sunarlar. NordVPN müşterileri aynı anda 6 cihaza kadar olan sunucularda oturum açabilir. Bu, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriği aynı anda birden fazla cihazda izleyebileceğiniz anlamına gelir.

BulletVPN

BulletVPN bahsetmeye değer olduğunu kanıtlayan başka bir VPN. Diğerlerine kıyasla küçük bir miktar olarak kabul edilen 30 ülkede sunucuları var. Ancak ABD’deki sunucuları hakkında konuştuğunuzda, Netflix’in yüksek hızlarda engellemesini kaldırabilecek birkaç sunucudan biri olduğunu bilmelisiniz. DirecTV’ye servisleriyle çalıştıktan sonra erişmenin oldukça kolay olduğunu belirtmiyoruz.

Bullet VPN, OpenVPN, L2TP / IPSec, IPSec, IKEv2, PPTP protokollerini destekler ve 30 günlük para iade garantisi sunar. PC, Mac, Android ve iOS’takiler de dahil olmak üzere hemen hemen tüm işletim sistemlerinde uygulamalar bulacaksınız. Aynı anda bir hesapta 5 cihaz bağlayabileceğinizi belirtmiyoruz.

SurfShark

SurfShark verilerinizi korumak için AES-256-GCM ve SHA-512 şifrelemesini kullanır ve kendi DNS ağının yanı sıra yerleşik DNS, WebRTC ve IPv6 sızıntı korumasını sunar. Şimdiye kadar çok iyi, ama bekle daha fazlası var. Merkezi İngiliz Virgin Adaları. Bunun ne anlama geldiğini biliyor musun? Bölge 5 Göz veya 14 Göz ülke grubuna ait olmadığından veri saklama yasaları hakkında endişelenmenize gerek yoktur

Surfshark, kullanıcıların eşzamanlı bağlantı sayısını sınırlamaz, bu da aynı hesabı kullanırken çevrenizdeki herhangi bir kişiyle VPN bağlantısını paylaşabileceğiniz anlamına gelir. Bu VPN, gizliliğimize saygı duyduğunu iddia eden diğer VPN’lerin aksine, kayıt tutmama politikalarına güvenmemize izin veriyor.

Smart DNS Proxy’leri kullanarak ABD dışındaki DirecTV’nin engelini kaldırma ve izleme

amacıyla DirecTV’nin ABD dışındaki engellemesini kaldır, ABD içinden eriştiğinizi düşünmek için kandırmanız gerekir. Akıllı DNS proxy sunucuları tam da bunu yapmanızı sağlar. DirecTV’nin kilidini açmak için Akıllı DNS’yi seçerseniz, akış cihazınıza başka bir yazılım yüklemenize gerek yoktur. Akıllı DNS proxy sunucularının bir avantaj listesi vardır.

 • Akıllı DNS neredeyse tüm akışlı cihazlarda çalışır. iPhone’lar, IPad’ler, Android, PS4 / PS3, Xbox, Akıllı TV’ler, Apple TV, Amazon Fire TV ve Roku’nun hepsi Akıllı DNS ile uyumludur.
 • Akıllı DNS yalnızca bağlantınızın bazı bitlerinin yolunu değiştirir. Sonuç olarak, İnternet hızı düşmeyecek.
 • Akıllı DNS, IP adresinizi değiştirmez veya gizlemez. Yerel web sitelerini ve hizmetleri çok ziyaret ederseniz bu özellik kullanışlı olur.
 • Akıllı DNS, aynı anda farklı ülkelerden akış kanallarını izleme olanağı sağlar. DirecTV, CBC Canada ve CanalPlay üzerindeki engellemeyi kaldır İlk Akıllı DNS kurulumunuzu yeniden yapılandırmanıza gerek yoktur.

ISS’nizin DNS Ele Geçirme ve Şeffaf Proxy’leri dağıtması durumunda Akıllı DNS’nin işe yaramayacağını bilmek önemlidir.

Unlocator benim favori Akıllı DNS servisim. Hakkında bir listesi var 120 engellemeyi kaldır akış kanalı. Ek olarak, video / kılavuzlar Cihazınızı Akıllı DNS ile nasıl kuracağınız konusunda. Ücretsiz 7 günlük deneme sürümlerini kontrol edin buraya.

Smart DNS veya VPN kullanarak DirectTV’nin engellemesi nasıl kaldırılır – Çeşitli Bilgiler

DirecTV aşağıdaki cihazlarda kullanılabilir.

 • iPhoneiPad
 • Android Telefonlar / Tabletler.
 • Amazon Kindle
 • Windows / Mac Bilgisayarlar.

Akış cihazınızı Akıllı DNS veya VPN ile ayarladıktan sonra, diğer tüm çevrimiçi çevrimiçi kanallarla birlikte Direct TV’nin engellemesini kaldırırsınız.

 • Amazon Fire TV
 • çatırtı
 • M-GO
 • Netflix
 • HBO GO
 • Hulu Plus
 • MLB.TV
 • WWE Ağı
 • UFC
 • NBA Oyun Zamanı
 • bir&E.
 • NHL Oyun Merkezi
 • Tarih
 • Ömür
 • Disney ve daha fazlası.

DirectTV ABD dışında – Engellemeyi kaldır / İzle

Muhtemelen DirecTV’nin ABD dışında herhangi bir yerde engelini kaldırmak hakkında bilmeniz gereken her şey Akıllı DNS veya VPN. Belirli bir cihazın kurulumuyla ilgili daha fazla bilgiye veya talimatlara ihtiyacınız varsa, lütfen aşağıya bir yorum bırakın.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me