Danimarka dışında Danimarka TV Nasıl İzlenir?

Danimarka dışında Danimarka TV Nasıl İzlenir?

Danimarka dışında Danimarka TV izleme?

VPN ile Danimarka dışında Danimarka TV izleme

Westworld’ü HBO Nordic’te yayınlamayı denediyseniz, kanalın bir coğrafi hata mesajı yerine. Bunun nedeni, hizmetin IP adresi ve Danimarka dışında olduğunuzu belirleyin.

Bu nedenle, ihtiyacınız olan şey gerçek IP adresinizi Danimarka’dan farklı bir adrese geçirebilen bir araçtır. Sanal özel ağ, sizi Danimarka’dan bir sunucuya bağlayarak bunu yapabilir. Bağlantınız kurulduktan sonra, VPN size bir yeni IP gerçekten oradaymışsınız gibi görünmesini sağlamak için seçtiğiniz ülkeden.

Bu süreç nerede olursanız olun HBO Nordic ve Danimarka ile kısıtlanmış diğer tüm kanalların engelini kaldıracaktır. VPN ayrıca trafiğini şifrele çevrimiçi kimliğinizi ve etkinliğinizi gizlenen herhangi bir taraftan gizlemek için.

Cihazınıza nasıl VPN yükleyebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 1. Söz konusu olduğunda yüksek verimli bir VPN hizmeti seçin coğrafi blokları atlamak. Şahsen abone oldum ExpressVPN, geniş bir sunucu ağına sahip birinci sınıf bir VPN sağlayıcısı.
 2. Hesabınızı oluşturduktan sonra, VPN uygulamasını indirmek ve yüklemek için uygulama mağazasına veya sağlayıcınızın web sitesine gidin. PC, Mac, tablet veya akıllı telefon.
 3. Uygulamayı başlatın, oturum açın ve bir Danimarkalı sunucu.
 4. Bağlantı kurulana kadar bekleyin ve izlemek istediğiniz kanala gidin. Daha fazla olmadığını fark edeceksiniz jeo-hatalar, yani akışa başlayabilirsiniz.
 5. Açık olmak gerekirse, artık tüm Danimarka kısıtlı kanalları, Daha Fazlası, YouSee, DR TV, TV2 Play ve Viaplay dahil. Ancak, oturum açmadıysanız hiçbir programı izleyemezsiniz.

Danimarka Kanallarını Engelleyen En İyi VPN’ler

Hola gibi güvenlik, hız ve gizlilik vaat eden bir dizi ücretsiz VPN hizmetini denedikten sonra, sonunda vazgeçmeye ve abone olmaya karar verdim. ücretli hizmet yerine. Neden? Çünkü ücretsiz markalar vaatlerini yerine getirmediler ve sonunda çok fazla şey kaçırdım.

Ama kullanmaya başladığımda ExpressVPN, Web sitelerinin engelini kaldırmaya çalışırken hiçbir sorunla karşılaşmadım. Çünkü şirket 3.000 sunucu Danimarka dahil 94 ülkeye yayılmıştır. Bu, bölgesel kısıtlamaları dünyanın herhangi bir yerinden atlayabileceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca, pazardaki en güçlü protokolü kullanarak trafiğinizi şifreler (AES 256 bit) ve katı kayıt tutmama politikası böylece hiçbir şey size geri izlenemez.

Ancak en önemlisi, sevenler için akış ve torrent sunmak için ExpressVPN hızlı hız oranları. Dürüst olmak gerekirse, hiç tamponlama sorunu veya bağlantı hatası yaşamadığımı söyleyebilirim.

Oh, ve bu arada, tüm bu özellikleri ve daha fazlasını test edebilirsiniz. 30 günlük geri ödeme politikası. Başka bir deyişle, ExpressVPN ile bağlı kalmamaya karar verirseniz, paranızı aboneliğinizin ardından bir ay içinde geri alabilirsiniz.

Ayrıca son zamanlarda bir “Danimarka için En İyi VPN” incelemesi yayınladık.

Akıllı DNS Proxy’leri ile Yurtdışı Danimarka Kanallarının Engelini Kaldırma

Tüm bu VPN avantajlarına rağmen, bazı kullanıcılar Akıllı DNS proxy’lerini kullanmayı tercih ediyor. ISS’nizin çevrimiçi etkinliğinizi izlemesini önemsemiyorsanız, bu araçları oldukça kullanışlı bulacaksınız.

VPN’lerin aksine, Akıllı DNS proxy’leri yalnızca yeniden yönlendirir trafiğinizin bir kısmı konumunuzu taklit etmek. IP adresiniz de dahil olmak üzere diğer her şeye dokunulmazlar. Dahası, onlar şifreleme trafiğiniz.

Ancak bunları cihazınıza nasıl kuracağınızı söylemeden önce, bu hizmetlerin herhangi bir kanalın engellemesini kaldıramayacağı konusunda sizi uyarmalıyım. Her vekilin sınırlı sayıda desteklenen kanallar, bu yüzden tüm büyüklerin engellemesini kaldırabilecek birini seçmelisiniz. Ayrıca, ISS’niz kullanıyorsa çalışmaz DNS kaçırma veya şeffaf vekiller.

En iyisini seçmenizi ve kullanmanızı tavsiye ederim Unlocator. Şundan daha fazlasına erişiminiz olacak: 200 akış hizmeti, TV2 Play, HBO Nordic, Viaplay ve DPlay dahil. Ayrıca engellemeyi kaldıracaksın büyük uluslararası kanallar Hulu, Showtime, Amazon Prime Video, AMC, BBC iPlayer, ITV gibi, ve daha fazlası.

 1. Öncelikle, aşağıdakiler gibi iyi bilinen bir Akıllı DNS hizmetini seçin ve kaydolun Unlocator. Bir teklif 7 günlük ücretsiz deneme süresi ya sen kredi kartı kullanmak zorunda değilsiniz Abone olmak için.
 2. Servisi cihazınıza kurmak için, yardıma ihtiyacınız olursa bu kurulum kılavuzlarını ve videoları takip edebilirsiniz. Akıllı DNS proxy’lerinin atanmamış uygulamaların VPN’ler gibi, bu yüzden bir Manuel yapılandırma.
 3. Danca kanallarını dünyanın herhangi bir yerinde.

En İyi Danimarka Yayın Kanalları

 • C Daha fazlası
 • DPlay
 • Anlıyorsun
 • DR TV
 • TV2 Çalma
 • Viaplay
 • HBO İskandinav

Danimarka dışında Danimarka TV Nasıl İzlenir – Son Düşünceler

İster bir Danimarka göçmeni yurtdışında yaşamak veya sadece Danimarka dilini öğrenmenin yollarını arayan, VPN veya Akıllı DNS kullanmak isteyen biri bölgesel kısıtlamaları atla ve en sevdiğiniz içeriği çevrimiçi olarak istediğiniz yerde yayınlayın.

Tavsiye edilmeye değer başka VPN’leri veya Akıllı DNS proxy’lerini biliyor musunuz? Yorum bırakarak bize bildirin.