4 Kolay Adımda İngiltere’de CW TV Nasıl İzlenir

Üç bölümünü özledim Güzellik ve Geek Edinburgh Festivali Saçak için İngiltere’de iken. Etkinlik gündüzleri gerçekleşirken gece vakti yakalama akışı için mükemmeldir. Arama motorunda CW TV’nin web sitesine kaç kez manuel olarak girersem girsin, hata oluşmaya devam etti: “lisans kısıtlamaları nedeniyle, bu içerik yalnızca ABD’de mevcuttur. ” Çaresiz hissediyorum, otelimin Londra’daki yatak odasından en sevdiğim şovu yayınlamanın yollarını aramaya başladım. Oğlum bir VPN ve Akıllı DNS ile karşılaştığım için mutluyum. Nedenini biraz öğreneceksin.

İngiltere'de CW TV nasıl izlenir

İngiltere’de CW TV nasıl izlenir

CW TV gibi şovlar için fan merkezi  Amerika’nın Sıradaki En İyi Modeli ve genç isabet Dedikoducu Kız. Hepsi İngiltere’de kaldığım sırasında akış istiyorum. CW TV ABD ile sınırlı olmasına rağmen, bu kısıtlamaları atlamanın ve İngiltere’deki CW TV’ye erişebilmem için iki yol keşfettim..

VPN Kullanarak İngiltere’de CW TV Nasıl İzlenir

Sen bir aboneliğe veya şifreye gerek yok CW TV’de yayınlanan en son bölümleri yayınlamak için ABD’de olmak zorunda bunun olması için. Yapmanız gereken şey uygulamayı indirmek ve yüklemek. Ardından, hit serisi Riverdale, Black Lightning, Flash, Jane The Virgin, Supergirl, DC’nin Yarının Efsaneleri, iZombie, Supernatural, 100, Ok, Çılgın Eski Kız Arkadaşı, Orijinaller ve daha fazlasını yayınlayabilirsiniz. ABD’de değilseniz, bu şovların hiçbiri sizin için kullanılabilir değildir.

İngiltere’de bu dizileri, şovları ve programları almak için, ABD’deymiş gibi yapmalısın. Bir VPN bu konuda yardımcı olabilir. İnternete bağlandığınızda ve CW TV’ye yurtdışına erişmeye çalıştığınızda, içerik sağlayıcıları ABD dışından gelen bir IP adresi algılar. Erişiminiz hemen sonlandırılacağı için bu sizin için iyi olamaz. İle giriş yapmayı denemelisiniz Amerikan IP adresi, özel VPN aracıyla alacağınız ABD IP’sidir. Birine bağlanarak, mevcut IP adresinizi bir Amerikan adresiyle değiştirin. Ancak o zaman ABD merkezli diğer kanallarla birlikte CW TV kullanılabilir olacak.

Engellemeyi Kaldırma CW TV – Adımlar

Aşağıdaki talimatları izlemeniz yeterlidir. Denizaşırı içeriğin engellemesini kaldırmaya devam edersiniz:

  1. ExpressVPN’i araştırın ve ardından onunla kaydol.
  2. Sonraki, VPN uygulamasını indirip yükleyin CW TV akış cihazınızda.
  3. Uygulamada yolunuzu bulun. Sunucuları tarayın.
  4. Bir ABD sunucusu bulun ve bu sunucuya bağlanın Amerikan IP adresi kazanmak için.
  5. Şimdi yapabilirsin nihayet İngiltere’de CW TV akışı hata mesajı almadan.

CW TV için En İyi VPN

Tavsiye etmemin bir nedeni var ExpressVPN, aslında bu sebepleri ortaya koyuyor Şirket o kadar iyi ki, servislerine bağlanırken birkaç dakika içinde Beauty ve Geek’i izledim. Bu, sağlayıcının sahip olduğu anlamına gelmelidir ABD’de yüksek hızlı ve optimize edilmiş sunucular. Birçok coğrafyayı kapsayan kullanıcılar bu avantajı kendi yararlarına olan bir VPN sunucularına bağlanmak için kolay bulacaksınız çünkü bu şirket bir avantaj sağlar.

Son olarak, kullanıcıların coğrafi kısıtlamaları kolayca atlamasını sağlayan coğrafi engelleme özelliğine geldik. 7/24 müşteri hizmetleri ve 30-gün para iade garantisi ayrıca bu sağlayıcıyı çevrimiçi tüketicilerin gözünde çekici kılar. ExpressVPN’den başka bir şey denemek istiyorsanız diğer hizmet sağlayıcıların tablosu.

Akıllı DNS Proxy Kullanarak İngiltere’de CW TV Nasıl İzlenir

Akıllı DNS, internet sağlayan bu sofistike ve gelişmiş teknolojidir kullanıcılar engellenen içeriğin engellemesini kaldırma fırsatı ve bypass kısıtlamaları. Sadece bir VPN kadar güvenli olsaydı, ama yine de, gerçek olamayacak kadar iyi olurdu. Güvenli değil derken ne demek istiyorum? İyi, görelim bakalım. Akıllı DNS verilerinizi şifrelemez, IP’nizi değiştirmez veya sizi çevrimiçi olarak anonim yapmaz. Bu nedenle, Akıllı DNS aboneliğiyle gizlilik ve çevrimiçi güvenlik aramamanız daha iyi olur. Bunun için bir VPN’iniz var.

Akıllı DNS ile tek amacınız coğrafi kısıtlamaları aşmak, ve oldukça hızlı Bunu yaparken – esas olarak şifreleme söz konusu olmadığı için. Akıllı DNS proxy’si kısmen çalışır coğrafi konumunuzu belirlemek için gereken trafiği yeniden yönlendirmek tDNS sunucularını kullanarak. Sonra, bypass kısıtlamaları ve malzemenin engelini kaldır ülkenizde bulunamadı. Kullandığınız Akıllı DNS proxy’si, engellemeyi kaldırabileceğinizi belirler.

Aşağıdaki adımları izleyerek ABD dışındaki CW TV’nin engellemesini kaldırmak için Akıllı DNS kullanın: 

  1. Yer bulucu hizmetlerine göz atın ve 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolun.
  2. şimdi, bu videoları / kurulum eğiticisini takip et Akıllı DNS’inizi akış cihazınızda yapılandırmak için.
  3. CW TV’ye gidin veya uygulamayı cihazınızda başlatın.
  4. İle geçin Her yerden CW TV akışı İngiltere’de.

Unlocator ‘s 7 günlük deneme bu kadar uzun değil, ancak bazı kullanıcılar için yeterli olabilir. Bununla birlikte, birkaç test, en iyi Akıllı DNS proxy hizmetinin Unlocator olduğunu göstermiştir. Hiçbir hizmet veya kanal, bu Akıllı DNS ile engellenmiş olarak kalır. 220 kanalın üzerindeki engelleri kaldırır.

İngiltere’de CW TV Nasıl İzlenir

Dün geceki bölümü ABD dışına çıkardığınız için mi kaçırdınız? Şimdi bir VPN veya Akıllı DNS kullanarak İngiltere’de ücretsiz olarak CW TV’de izleyin. Bu araçların her ikisiyle de, gerçek konumunuzu tam olarak dikkate almadan istediğiniz tüm bölümleri yakalayabilirsiniz. Peki, ne seçeceksin? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.