Вібратори для жінок: розмір, стиль, матеріал

Вібратори для жінок складають різні налаштування вібрації та цикли, тому вашою метою як початківця має бути почати з нижчих налаштувань.

Головне-переконатися, що вібратори для жінок виготовлені з безпечних для тіла матеріалів. Уникайте желеподібних матеріалів, які є пористими і можуть містити бактерії поблизу області геніталій. Крім того, використання мастила на водній основі може зменшити тертя та підвищити рівень комфорту.

Розмір

Існує велика різноманітність вібраторів, деякі з яких досить малі для використання поодинці, в той час як інші призначені для стимулюючої або проникаючої гри. Є іграшки з багатьма відчуттями, такими як вібрація та всмоктування; деякі моделі навіть можуть похвалитися водонепроникністю для використання під душем або ванною.

Перш ніж використовувати вібратор, важливо навчитися робити це безпечно. Наприклад, ніколи не вставляйте його анально, якщо іграшка спеціально не дозволяє це. Завжди читайте та дотримуйтесь усіх інструкцій, що додаються до кожної іграшки, і тренуйтеся зі своїм партнером, поки обидва не почуватимуться з нею комфортно.

Вібратори можуть викликати натирання при носінні з облягаючими брюками, тому для оптимального використання надягайте замість них вільні або еластичні трусики. Також додайте трохи мастила перед початком гри з іграшкою, щоб забезпечити достатній нагрів її компонентів перед початком відтворення. Нарешті, переконайтеся, що він розміщений у теплому місці, щоб він міг нагрітися, перш ніж приступати до роботи з ним!

Вібратори можуть приносити задоволення одиночним користувачам, а також можуть бути відмінним способом посилити сексуальне задоволення при використанні з партнерами. Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі Sex and Marriage Therapy journal, оргазм може виникати під час проникаючого сексу з вібраторами, які використовуються як пенетратори.

Вібратори бувають різних цінових категорій, що робить пошук потрібного в рамках вашого бюджету більш легким, ніж будь-коли раніше. Але перш ніж зробити свій вибір, обов’язково ознайомтеся з відгуками та порівняйте характеристики, перш ніж купувати той, який відповідає вашим потребам та бюджету. Крім того, ознайомтеся з політикою гарантії будь-якого виробника, щоб допомогти прийняти обґрунтоване рішення.

Стиль

У жінок є свій вибір різних вібраторів. Деякі зовнішні Вібратори стимулюють клітор або статеві губи, тоді як внутрішні націлені на точку G. існують навіть комбінації, які пропонують обидві переваги – деякими можна керувати навіть поодинці, тоді як деяким потрібна допомога партнера для операції.

Якщо ви новачок у використанні вібратора, корисно почитати відгуки або звернутися за консультацією до досвідченого Постачальника секс-іграшок, щоб звузити вибір і знайти те, що підходить саме вам і в чому ви відчуваєте себе комфортно. Вони можуть порекомендувати ідеальну інтенсивність і характер вібрації.

В рамках вашого розгляду при покупці вібратора матеріал також повинен бути головним пріоритетом. Непористі поверхні допоможуть запобігти розмноженню бактерій, що ускладнює очищення. Силікон часто вибирають тому, що він одночасно безпечний для тіла і м’який-ідеально підходить для хорошої передачі вібрації і легко протирається! Інші безпечні матеріали включають іграшки з АБС, скла та нержавіючої сталі; але переконайтеся, що будь-яка іграшка, яку ви купуєте, також не містить фталатів.

Знайдіть час, щоб поекспериментувати з різними формами та текстурами вібраторів. Магазини пропонують пакети або мультипакети як зручний спосіб протестувати різні варіанти та одночасно заощадити гроші.

Електричний вібратор може додати ще один рівень задоволення під час інтимних зустрічей і посилити сексуальний потяг, але жоден вібратор не повинен замінювати вашого партнера. Однак регулярна Мастурбація – з вібратором або без нього-все одно може забезпечити більшу мастило під час проникнення, а також оргазми; крім того, недавнє дослідження пов’язало часті оргазми з підвищеним рівнем гормону окситоцину, що підвищує настрій у вашому мозку.

Матеріал

Те, з якого матеріалу виготовлений вібратор, може мати вирішальне значення при розгляді його відчуттів і використання. Більшість відомих брендів секс-іграшок, таких як Dame Products, Lelo, We-Vibe і Unbound, використовують у своїх іграшках безпечні для тіла матеріали, такі як синтетичний каучук (той самий вид, який використовується в деко для випічки і не містить фталатів) або еластомери з натурального каучуку, які подобаються більше, ніж справжні.

Скло та нержавіюча сталь також є хорошим вибором; обидва матеріали непористі, що запобігає розмноженню бактерій, і їх можна мити в посудомийній машині; вони навіть підходять для використання як з мастилами на масляній, так і на водній основі! Однак на дотик вони не такі розкішні і можуть дратувати шкіру легше, ніж силікон.

Пластикові іграшки далеко не ідеальні через їх пористу природу та здатність утримувати бактерії, а також через те, що вони складаються переважно з полівінілхлориду або поліуретану, які виділяють хімічні речовини, що подразнюють шкіру та викликають садна; деякі навіть містять важкі метали, такі як свинець або ртуть, які можуть виявитися небезпечними як для вас, так і для вашої дитини. партнер.

Перед покупкою іграшки завжди уважно читайте її етикетку або веб-сайт і звертайте увагу на такі фрази, як “Медичний клас” або “безпечний для тіла”. Тест на нюхання також може допомогти визначити використовувані потенційно небезпечні матеріали; сильні запахи вказують на те, що використовувалися неякісні матеріали. Часто присутні фталати (які можуть перешкоджати розвитку плода), толуол (промисловий розчинник, що міститься в розріджувачі фарби та бензині) та сірковуглець. Магазини Bellesa та Smitten Kitten спеціально прагнуть запропонувати лише 100% безпечні для тіла товари і, як правило, перелічують конкретні використовувані матеріали на своїх веб-сайтах або в каталогах.

Функція

Вібратори-одна з найпопулярніших іграшок для сексуального знайомства і використання, що пропонує вам відмінний спосіб досліджувати те, що вас сексуально збуджує. Використовуйте його самостійно або з іншим партнером для мастурбації та оргазмічних сеансів, які вивільняють гормони гарного самопочуття, які знімають стрес і сприяють сну.

Якщо ви новачок в вібраторах, важливо, щоб Ви прочитали і ознайомилися з інструкціями до них, кнопками і інтенсивностями перед початком використання. Крім того, пам’ятайте, що секс-іграшки не замінюють партнерів, як це роблять пилососи!

Сьогодні на ринку представлена велика різноманітність вібраторів, починаючи від моделей у вигляді палички і закінчуючи моделями у вигляді кролика. Більшість з них виготовлені з силікону або твердого пластику (акрилонітрилбутадієнстирол), що полегшує їх очищення та зменшує ймовірність появи бактерій, грибків або вірусів, що робить їх придатними для використання у ванні або душі, якщо вам це зручно.

Після того, як довший кінець вашої іграшки надійно закріплений всередині вашої піхви, а коротший-на кліторі, настав час експериментувати! Увімкніть його та регулюйте його інтенсивність, поки вона не відповідає вашим уподобанням, перш ніж розгойдувати та обертати його за бажанням. Не соромтеся використовувати мастило при бажанні – тоді отримуйте задоволення від дослідження!

Зберігайте вібратор у сухому прохолодному місці, подалі від прямих сонячних променів, заряджаючи його між використанням, щоб він не розрядився в середині сеансу! Також тримайте під рукою флакон засобу для чищення секс-іграшок, щоб захиститися від інфекцій, викликаних цвіллю, грибками і бактеріями – підтримання сексуальної чистоти може позбавити вашу іграшку від неприємного запаху і зберегти відчуття свіжості протягом усього сеансу!

Ціна

Купівля секс-іграшок може бути як захоплюючою, так і заплутаною для новачків у грі, але в той же час може становити багато перешкод. Початківці користувачі часто стикаються з бар’єрами, що перешкоджають самозадоволенню, такими як внутрішній сором, табу на задоволення або брак освіти, а також параліч нерішучості; одним з основних перешкод при покупці вібраторів може бути ціна.

Але навіть при обмеженому бюджеті існує безліч фантастичних вібраторів. За словами автора Women’s Health interactive Зої Таннер, ці іграшки продаються за різними цінами; все, що потрібно, – це почитати відгуки і походити по магазинах, щоб знайти те, що найкраще відповідає вашому бюджету.

Вібратори, виготовлені з матеріалів, придатних для використання з мастилом, є ще одним фактором, який слід враховувати при покупці вібраторів. Ви повинні переконатися, що матеріал непористий, щоб рідини не вбиралися в нього і не призводили до передчасного руйнування. Якщо ви не впевнені, зверніться за порадою до досвідченого продавця у вашому місцевому магазині секс-іграшок (ось кілька дивовижних магазинів, що належать queer, які пропонують різноманітні секс-іграшки).

По суті, Ви повинні вибрати естетичний стиль і використовувати візерунок, який здається вам знайомим і природним. Перш ніж зробити свій вибір, подумайте, як ви плануєте використовувати пристрій – поодинці, з кимось іншим або під час статевого акту. Знаменита присоска для клітора від TikTok довела свою популярність, оскільки має вигнуту форму, розроблену спеціально для стимуляції клітора під час мастурбації сидячи. До того ж це Мастурбація без допомоги рук!