Як зробити та отримати анонімні платежі

За останнє десятиліття ми спостерігали зростання біткойна. Він швидко піднявся до свого піку і зробив багатьох людей мільярдерами. Причиною його популярності є ступінь анонімності, яку він пропонує. Хоча Bitcoin не справді анонімний, він пропонує деяку анонімність щодо традиційних способів оплати. Біткойн – не єдина криптовалюта на ринку. Існує кілька альтернативних валют, які пропонують багато анонімності. А потім є деякі інші способи оплати, які дозволяють вашій справжній особі залишатися прихованою.

Як зробити та отримати анонімні платежі в Інтернеті

Як зробити та отримати анонімні платежі в Інтернеті

Як зробити та отримати анонімні платежі

Давайте обговоримо деякі способи оплати, які зберігають вашу особу прихованою.

PayPal

PayPal не є анонімним. Насправді, якщо ви шукаєте способи оплати, які можуть бути прихованими від уряду, PayPal – це просто неправильний вибір для вас. Однак якщо ви хочете отримати платіж, не розкриваючи своє ім’я, ви можете скористатися PayPal.

Як ви можете знати, PayPal дозволяє здійснювати індивідуальні, а також бізнес-рахунки. Ваш індивідуальний рахунок відображатиме ваше справжнє ім’я, коли хтось надсилає вам гроші. Якщо ви хочете приховати своє ім’я, ви можете відкрити обліковий запис компанії.

Налаштування бізнес-рахунку може потребувати додаткових документів. Залежно від вашого місцезнаходження, вам, можливо, буде потрібно відкрити банківський рахунок в бізнесі. Для цього вам потрібно спочатку зареєструвати компанію. Однак після цього ви зможете отримувати платежі від імені компанії PayPal, не розкриваючи власне ім’я.

Це не справді анонімно, і хоча воно не відображає ваше ім’я, воно розкриває назву вашої компанії. якщо ви не добре розкриваєте назву своєї компанії, перегляньте інші варіанти.

Криптовалюти

Криптовалюти, як биткойн, є псевдонімом. Коли ви надсилаєте або отримуєте платежі через криптовалюти, це як використання псевдоніму замість власного імені. Якщо ви пишете псевдонімом і одного дня буде виявлена ​​ваша справжня особистість, все, що ви написали до цього часу, буде пов’язане з вами.

Це схоже на криптовалюти. Використовуючи криптовалюту (наприклад, Bitcoin), ви отримуєте адресу. Всі транзакції, здійснені з цією адресою, записуються на блокчейн. Якщо коли-небудь ваша реальна особистість буде пов’язана з адресою Bitcoin, всі ваші транзакції будуть віднесені до вас.

У певному сенсі криптовалюти є безпечними, якщо ви проявляєте належну обережність під час роботи з ними. Переконайтеся, що ви використовуєте VPN під час налаштування гаманця, щоб реальна IP-адреса ніколи не виявлялася. Також використовуйте VPN, коли ви здійснюєте будь-які транзакції з криптовалютою.

Біткойн використовує відкритий ключ, який використовується для захисту транзакцій. Цей відкритий ключ не пов’язаний з ідентифікаційною інформацією про вас. Ось чому це вважається безпечним.

Попередньо оплачені подарункові картки

Подарункові картки ви знайдете майже в усіх магазинах. Оскільки магазини виходять в Інтернет, ви можете знайти онлайн подарункові картки. Ці картки стали по-справжньому популярними, оскільки вони дають вам можливість подарувати комусь і дати можливість придбати саме те, що їм потрібно.

Ці подарункові картки мають конкретну цінність. Наприклад, подарункова картка на 100 доларів США дозволить вам придбати товари чи послуги на 100 доларів у магазині. Ви знайдете подарункові картки на кількох веб-сайтах, таких як iTunes, Amazon та навіть онлайн-ігри.

Майже у всіх великих інтернет-магазинах є свої подарункові картки. Хоча ці картки дають одержувачу повну свободу купувати все, що вони хочуть, вони також дозволяють відправнику купувати їх анонімно. Є багато подарункових карток, які можна придбати готівкою.

Якщо в роздрібному магазині є і інтернет-магазин, ви можете придбати подарункові картки у роздрібному магазині, видавши готівку. Потім цю подарункову карту можна викупити в Інтернеті.

Під час використання подарункової картки в Інтернеті ви можете ввести будь-яку складену інформацію. А оскільки вони абсолютно анонімні, їх можна використовувати в будь-якій точці світу (де б не було торгових точок). Це дійсно зручний і анонімний варіант оплати, який дозволяє купувати товари та послуги, не розкриваючи реальних даних. Не тільки це. Використання подарункових карток також дозволяє зберігати свої кредитні картки під час покупок в Інтернеті.

Передплачені кредитні картки

На ринку є кілька передплачених кредитних карток. І коли послуги передплаченої картки стають все більш поширеними, отримати фізичну передплачену кредитну / дебетову картку легко. Справа в попередньо оплачених картках полягає в тому, що їх можна отримати на ім’я будь-кого, і кожен може придбати їх за допомогою.

Реквізити попередньо оплачених карток можуть бути складені. Коли ви отримаєте фізичну карту, вона буде надіслана на вашу адресу, що не робить її анонімною. Однак є деякі провайдери, які можуть дозволити вам отримати електронну версію картки. Ви можете оплатити карту за допомогою Bitcoin та отримати її за анонімною електронною адресою. Це дозволить вам мати повністю анонімну картку.

Є такі послуги, як EntroPay, які дозволяють вам передплатити віртуальну карту, яку можна використовувати для придбання товарів та послуг у всьому світі.

PaySafe

Якщо ви є в Європі, ви можете використовувати картку Paysafe. Вони схожі на попередньо оплачені картки, оскільки вони мають певний баланс у них. Їх можна використовувати для будь-якої покупки в Інтернеті. Ви можете викупити коди, відкривши рахунок з будь-якою вигаданою інформацією.

Щоб придбати що-небудь з карткою PaySafe, вам не потрібно використовувати свій банківський рахунок або кредитну картку. Саме це робить його таким анонімним. Однак, щоб переконатися, що вона не віднесена до вас, переконайтеся, що ви використовуєте анонімну електронну адресу з VPN. VPN приховає вашу IP-адресу, щоб вона не могла бути пов’язана з вами.

Готівкою

Незалежно від того, яким способом оплати ви користуєтесь, ніщо не може бути настільки анонімним, як використання готівки. Однак готівку не можна переказувати через Інтернет. Один із способів здійснити покупку готівкою – перевірити інтернет-магазин, а потім здійснити покупку, заїжджаючи до їх торгової точки, а потім оплатою готівкою.

Здійснення анонімних платежів в Інтернеті – Висновок

Якщо ви шукаєте способи оплати, які роблять вас анонімними, переконайтеся, що ви скористаєтеся цими методами. Залежно від вашого місцезнаходження, ви можете залишатись анонімними. Хоча криптовалюти є найбільш широко використовуваним платежем, вони заборонені у кількох країнах. Якщо ви живете в країні, де криптовалюти заборонені, переконайтеся, що ви можете ознайомитися з іншими варіантами, згаданими тут.