Чи безпечний безкоштовний VPN? Чому використання безкоштовних VPN може бути ризикованим

Чи безпечний безкоштовний VPN? Нас зазвичай приваблюють безкоштовні речі. Безкоштовні подарунки, безкоштовні дані, безкоштовні програми. Мало хто вирішує заплатити за щось, коли є безкоштовна версія. Безкоштовні речі не завжди погані. Чому б не спробувати щось нове? До тих пір, поки вас не вкусить! Однак є випадки, коли безкоштовні послуги можуть бути легкими на кишені, але пізніше вони коштують великих витрат. Безкоштовна віртуальна приватна мережа – це така послуга, яка має як безкоштовні, так і платні варіанти.

Чи безпечний безкоштовний VPN? Чому використання безкоштовних VPN може бути ризикованим

Чи безпечний безкоштовний VPN? Чому використання безкоштовних VPN може бути ризикованим

Що таке VPN?

VPN захищає ваші цифрові комунікації, шифруючи ваші з’єднання та приховуючи вашу інформацію від інших. У епоху технологічного розвитку, коли кіберзлочини зростають, безпека в Інтернеті є надзвичайно важливою. VPN – це фантастичний інструмент для захисту вашої інформації від кіберзлочинців. Але це недешевий сервіс, змушує багатьох людей натискати кнопку для безкоштовних VPN-сервісів.

Безкоштовні послуги VPN безпечні?

Словом, ні. Люди припускають, що безкоштовні та платні VPN послуги пропонують однакову якість, але насправді вони не мають. Наче всі фільми однакові? Немає! Чи дорівнює Білл Білл Трансформаторам? Немає! Чи дорівнює Meet Parents II рівним Star Trek Beyond? Немає! Добре, ви отримуєте картинку. Крім того, існують приховані небезпеки у безкоштовних VPN-сервісах, які більшість користувачів не може розпізнати. Крім того, багато безкоштовних VPN також можуть бути підробленими.

Давайте розглянемо основні ризики використання безкоштовного VPN:

Приховані зловмисні програми

Сьогодні важко уникнути зловмисного програмного забезпечення, як важко уникнути високих податків, якщо ти живеш у Каліфорнії чи Нью-Йорку – ну ось чому стільки справжніх американців залишають ці штати, але це вже інша тема! Вони є скрізь, і вони бувають у різних формах, і вони мають одну мету: заробити гроші від того, щоб вас обдурити чи зламати вашу інформацію.

Користувачі довіряють VPN для забезпечення безпеки в Інтернеті, але багато безкоштовних сервісів приховують шкідливе програмне забезпечення, яке може вкрасти ваші дані. Це можна зробити, надсилаючи вам спам-листи, крадіжки даних вашої кредитної картки, роблячи ваш пристрій недоступним або злом у ваші онлайн-акаунти. Кілька безкоштовних VPN-сервісів приховували в них зловмисне програмне забезпечення, але люди часто цього не знають.

Приховане відстеження

Як правило, VPN не повинен реєструвати дані користувачів. Але безкоштовні VPN не лише реєструють дані користувачів, але й відстежують вашу діяльність в Інтернеті. Ваша приватна інформація може бути продана третім особам сервісом VPN. Згідно з дослідженням, понад 75 відсотків безкоштовних VPN збирають дані користувачів, одночасно обіцяючи повну безпеку.

Безкоштовні VPN загрожують вашим даним, а не захищають їх. Неможливо дізнатися, чи послуга підроблена чи справжня, оскільки вона безкоштовна. Замість того, щоб захищати ваші дані, безкоштовні VPN розпродають вас.

Сторонній доступ

Багато безкоштовних VPN чітко вказують на своїх сайтах, що інформація про користувачів обмінюється із сторонніми службами. Вони запевняють користувачів, що ці дані завжди анонімні, але немає можливості дізнатися, чи правда це. Доступ сторонніх осіб до ваших даних є небезпечним і піддає ваші приватні дані небезпеці. Роблячи вигляд, що збирає дані користувачів для дотримання законодавства, безкоштовні VPN фактично продають вашу інформацію невідомим третім сторонам, які вільно користуються нею, хоча вони.

Витоки трафіку

Витоки трафіку трапляються, коли ваша IP-адреса просочується з тунелю VPN, відкриваючи вашу особу та інформацію. VPN повинен робити навпаки, тобто шифрувати ваші дані. Безкоштовні VPN майже завжди є причиною витоків трафіку. Якщо ваша IP-адреса та приватна інформація не захищені, використовувати VPN немає сенсу.

На жаль, у багатьох платних VPN теж є витоки трафіку. Це встановлює той факт, що ви не абсолютно безпечні в Інтернеті, незалежно від того, якою VPN ви використовуєте.

Крадіжка пропускної здатності

Дуже поширеною проблемою використання безкоштовних VPN є крадіжка пропускної здатності. Багато безкоштовних VPN крадуть пропускну здатність користувача, а потім продають його третім особам. Інші люди, які використовують вашу вкрадену пропускну здатність через сторонні послуги, можуть ніколи не знати, що вони роблять, є шахрайством. Тим часом ви втрачаєте пропускну спроможність та компроміс із безпекою.

Викрадення браузера

Можливо, ви помітили незахищені веб-сайти, які переспрямовують вас на партнерські сайти чи шкідливі сайти без вашого дозволу. Уявіть, що служба VPN робить це вам, коли вона обіцяла захистити ваші дані. Ця шахрайська діяльність називається викраденням браузера, коли VPN перенаправляє вас на якийсь інший веб-сайт замість того, щоб вести вас туди, куди ви хотіли піти. Багато з них також можуть бути шкідливими, і ви можете закінчити завантаження вірусу та заразити свій пристрій.

Небезпечні всі безкоштовні VPN?

Не всі безкоштовні VPN небезпечні, але багато з них є. Найкращий спосіб захистити свої інтернет-комунікації – це чудовий платний VPN. Платні VPN, які є шанованими та праведними), і в бізнесі тривалий час надають якісне обслуговування та чудову підтримку клієнтів. З іншого боку, безкоштовні VPN не можна довіряти приватній інформації. Оскільки вони безкоштовні, обіцянок немає.

Постачальники послуг VPN, яким ви можете довіряти

Утримання VPN-серверів у всьому світі коштує величезних грошей. Так само, як і обслуговування клієнтів та розробка додатків VPN. Тож не дивно, що підписка на VPN може встановити вам до 10 доларів на місяць. Справді, розумно, що хтось пропонуватиме VPN безкоштовно, не бажаючи чогось взамін. Зрештою, ви отримуєте те, за що платите: додаткову конфіденційність, безпеку та Інтернет без обмежень. Ось належні постачальники послуг VPN, які надійні.

Чи безпечний безкоштовний VPN? Згорнути

Якщо вам потрібно використовувати безкоштовні VPN, завжди заздалегідь досліджуйте добре. Перегляньте огляди в Інтернеті, запитайте інших, хто використовує безкоштовні VPN, і уважно читайте умови та умови. Якщо ви все ще сумніваєтесь, натисніть кнопку для платного VPN, особливо якщо ви часто здійснюєте банківські операції в Інтернеті. Безкоштовні VPN просто не варто ризикувати. Багато авторитетних VPN-сервісів пропонують гарантію повернення грошей, тож скористайтеся нею, щоб перевірити, чи відповідає вам ця послуга.

Безпека в Інтернеті зараз критична (як завжди!). Переконайтеся, що той, кому ви довіряєте, щоб уберегтися, не піддасть вас небезпеці.