Сервер VPN США

Сервер VPN США

Сервер VPN США

Сервер VPN США – Індекс вмісту

Підключення до VPN-сервера, що базується в Сполучених Штатах, може відкрити більше вмісту для обслуговування вашого Інтернету. Ви не знаєте, наскільки обмежені були мої параметри потокового передавання, перш ніж навчитися підключатися до американського сервера. Ось чому я хотів би показати вам, як це зробити:

 • Навіщо потрібен сервер VPN США?
  • Доступ до обмеженого США вмісту
  • Переглядайте анонімно
  • Підвищити свою безпеку
  • Обхід регіональних затемнень
  • Купуйте менше
 • Як підключитися до американського сервера?
 • Найкращі VPN з топ-американськими серверами
  • ExpressVPN
  • NordVPN
  • BulletVPN
  • SurfShark
  • IPVanish
  • ВипрВПН
 • Який вміст я отримую із сервера США?
 • Сервер у Сполучених Штатах – вихід із системи

Навіщо потрібен VPN з сервером США?

Є багато причин, чому потрібно було б підключитися до сервера США. Для тих, хто знаходиться за межами США, підключення до американського сервера є обов’язковим.

Доступ до Інтернет-вмісту, призначеного лише для США

Якщо ти хочеш доступ НАС-на основі вмісту вам знадобиться сервер, що базується в США з достатньою пропускною здатністю для завантаження та завантаження. Підключившись до сервера США, ви отримуєте привілей на отримати доступ до всього контенту в США. Ви більше не будете стикатися з будь-якими труднощами при спробі отримати доступ до американських веб-сайтів, каналів чи служб.

Анонімно переглядайте Інтернет

Крім цього, ви зможете вийти в Інтернет з анонімним посвідченням. Маючи своє трафік переспрямований через сервер США або будь-який сервер шифрує ваші дані і змінює вашу IP-адресу. Таким чином, ніхто не може дізнатись, хто ви є чи звідки ви з’єднуєтесь.

Краща безпека

Перенаправлення вашого трафіку через американський сервер зашифровує його. Крім маскується, хто ти і де ти, це дає всі переваги безпеки, про які ви могли б попросити. Жодна третя сторона не може отримати доступ до ваших даних або змінити його. Незважаючи на те, що США можуть не контролювати таку ж кількість контролю, як така країна, як Китай, уряд США стежить за онлайн-активністю своїх жителів.

Уникнути затемнення

Якщо вам нудно і не в змозі дивитись гру улюбленого спорту онлайн лише тому, що вона транслюється по телевізору, підключаючись до конкретний сервер США є рішенням. Якщо гра затьмарена у певній зоні, вона не доступна для прямої трансляції гри через певний канал чи послугу. Однак VPN перенаправляє весь інтернет-трафік пристрою через сервер США. Залежно від де сервер знаходиться в США, ти можеш обійти затемнення і зручно передавати потрібний вам вміст.

Купуйте менше

Інтернет-магазини стають для вас занадто дорогими для обробки? Тоді чому ви все ще робите це без VPN? Підключившись до певних серверів, ви переходите до цього купувати в Інтернеті за більш дешевими цінами.

Це залежить від країни, в якій знаходиться сервер. Скажімо, дві різні країни пропонують один і той же товар, але з ним різні ціни. Все, що вам потрібно зробити – це підключіться до сервера в країні, де ціна товару менша і ви зможете придбати його за потрібною вартістю.

Як підключитися до сервера VPN у США?

Інтернет-інструмент, який захищає вашу безпеку в Інтернеті та допомагає вам отримувати доступ до будь-якого вмісту, який ви хочете? Це просто, VPN. Віртуальна приватна мережа перейменовує ваш трафік і приховує вашу особу як вам здається, ви маєте доступ до Інтернету з іншої країни. Це тому, що ви будете використовувати виділений сервер у певній країні.

Після підключення ви переходите до отримати доступ до ексклюзивного вмісту в регіоні тому що ви будете працювати з дійсною IP-адресою. Дозвольте детальніше розглянути. Якщо ви підключитесь до сервера в США, ви отримаєте Американська IP-адреса. Таким чином, зміст подобається HBO, US Netflix та ABC його можна переглядати на будь-якій території, де ви проживаєте. Це так просто. Що ще простіше – це зробити це. Чи варто вчитися як підключитися до сервера США? Ходімо:

 1. Перш ніж почати, вам потрібно вибрати авторитетний VPN працювати. Я перегляну деякі найпопулярніші галузі, щоб полегшити пошук.
 2. Після того, як ви звернете погляд на постачальника VPN, підписатися до їх служби, відвідавши їх офіційний веб-сайт.
 3. Після того, завантажити їх додаток на своєму пристрої. VPN мають клієнтів у більшості операційних систем, включаючи iPhone, iPad, Android, macOS та Windows. О, також є Fire Fire.
 4. Якщо VPN досить надійний, ви побачите, що його список серверів укладається з параметрами, до яких можна підключитися. У нашому випадку нам потрібен Американський сервер.
 5. Знайдіть одне і натисніть кнопку підключення. Щоб встановити з’єднання, доведеться почекати кілька секунд.
 6. Коли програма повідомить, що зв’язок є, використовуйте це Верифікатор IP подвійно перевірити.
 7. Поздоровлення, у вас зараз IP-адреса США і може переглядати Інтернет як американський користувач.

Кращі VPN з американськими серверами

Море VPN повне риби на вибір, але яка з них може живити ваш апетит в Інтернеті? Більшість VPN обіцяють однакові послуги та гарантовані результати. Однак, Я натрапив на безліч їх, які не тримають кінця угоди. 

Одні хороші, інші погані. Ось чому бути особливо обережні при виборі VPN настійно рекомендується. Не хвилюйтесь, ваша робота не буде такою важкою, як ви думаєте.

Є деякі особливості VPN, на які потрібно звернути увагу. Крім наявності Американські сервери, вибране вами VPN повинно бути особливості безпеки, відмінна швидкість, і найголовніше – без журналів політика. На щастя, я зробив дослідження для вас і ось що я придумав. Це найкращі VPN-провайдери, які мають чудові американські сервери.

ExpressVPN

VPN з відмінними американськими серверами? Введіть ExpressVPN. Компанія використовує 256-бітове шифрування AES з протоколом OpenVPN за замовчуванням. Це робить провайдера прекрасним вибором з точки зору безпеки. Хоча цей постачальник не зберігає жодного журналу, деякі метадані записуються. Більше того, компанія є розташований у БВА, поза юрисдикцією уряду США та Великобританії.

Це означає, що на компанію не поширюються жодні закони про утримання. Компанія не має нічого з боку уряду, якщо її запитають про журнали користувачів. Усі сервери використовують спільні IP-адреси, тому ви ділитесь IP-адресою з сотнями інших користувачів. Крім того, ExpressVPN має додатки, доступні для Windows, MacOS, Android, iOS, Linux (командний рядок) та певні маршрутизатори. Я додав Огляд ExpressVPN щоб ви глибоко ознайомилися з постачальником.

Плюси

 • Існує 34 Місце розташування серверів ExpressVPN у Північній Америці,
 • Штаб-квартира знаходиться за межами П’яти очей
 • Забезпечує надійний захист та безпеку даних.
 • Понад 1000 надшвидких серверів розповсюджуються у понад 90 країнах.
 • Кращі протоколи шифрування для надійної безпеки та конфіденційності
 • Прекрасно розблокує вміст без проблем.

Мінуси

 • Його послуги приходять за досить дорогою ціною.

NordVPN

Далі йде Панама NordVPN що мені здається дуже корисним, коли мова йде про доступ до вмісту в США. Цей VPN поважає конфіденційність користувачів, оскільки пропонує політику без реєстрації. Це означає, що жодні дані користувачів не зберігаються. Власне, цей VPN відомий своєю безпекою. Найважливішою особливістю є його подвійний VPN. Сервери подвійного переходу направляють ваш трафік через два VPN. А Варіант переходу через VPN який надсилає трафік через мережу Tor після виходу з сервера VPN.

Більшість IP-адрес спільно використовуються, але деякі спеціальні IP-сервери доступні за потреби. Використовується протокол OpenVPN 256-бітове шифрування стандартний. Це стосується лише того, наскільки безпечним є цей VPN. Крім того, цей постачальник має додатки для Windows, MacOS, Android та iOS. Читайте повністю Огляд NordVPN тут.

Плюси

 • NordVPN має 1817 серверів у Сполучених Штатах Америки.
 • Цей постачальник створив репутацію конфіденційності.
 • Забезпечує захищене та зашифроване з’єднання
 • Можливість розблокувати широкий спектр геоблокуваних сайтів
 • Пропонує цілодобовий чат та привітну підтримку клієнтів

Мінуси

 • Мені не дуже подобається швидкість їх сервера.
 • Вони попросили інформацію про мою кредитну картку, щоб активувати безкоштовну пробну версію.

BulletVPN

На мою думку, BulletVPN можливо, трохи відстає від VPN у нашому списку, але все одно це одна з найбезпечніших та найнадійніших VPN, яку ви можете отримати. Цей провайдер запускає мережу серверів у всіх частинах земної кулі, і він постійно зростає. Більше того, BulletVPN багато про що піклується безпека та швидкість.

Компанія використовує промисловість кращі протоколи безпеки захистити своїх клієнтів під час доступу до Інтернету. BulletVPN дотримується не-журналів політика. Він не записує та не зберігає в Інтернеті діяльність користувачів. Оскільки швидкість важлива, компанія гарантує, що її сервери не будуть перевантажені. Компанія, як відомо, одна з небагатьох постачальників найшвидші доступні швидкості. Крім того, BulletVPN також має додатки для всіх платформ. Якщо ви хочете дізнатися більше про цю надійну VPN, перегляньте це Огляд BulletVPN.

Плюси

 • Він діє 12 серверів у Сполучених Штатах Америки.
 • Включає Killswitch.
 • Має відмінні протоколи VPN.
 • VPN Альтернатива? Параметр Smart DNS.
 • Охоплює 29 країн, крім США.
 • Надійна підтримка.

Мінуси

 • Я не отримав достатньо варіантів у їхньому списку серверів.

Surfshark

Ще одним із моїх улюблених буде Surfshark. Це нагорода VPN, що шифрує ваші онлайн-дані і захищає вас без зайвих клопотів. Для постачальника послуг VPN, який давно не був на ринку, список серверів Surfshark досить географічно різноманітний. Компанія працює понад 800 серверів у 50 країнах навколо світу. Експерти вважають, що послуги Surfshark порівнянні з усталеними лідерами галузі, які існують на ринку вже давно.

Surfshark ділиться будинком з ExpressVPN, Британські Віргінські острови. Інші функції, такі як швидкість та розташування серверів, надають Surfshark цій конкурентній перевазі. За допомогою Surfshark ви можете переконатися ваше місцезнаходження приватне, а ваші конфіденційні дані захищені, в будь-який час. У Surfshark є можливість запропонувати клієнтам більше. З’ясуйте в цьому огляді.

Плюси

 • 15 серверних локацій Surfshark у Північній Америці.
 • Підтримується обмін файлами P2P
 • 24/7 підтримка прямого чату
 • Політика без журналів і перемикач на знищення
 • Нульовий DNS-знання та сильне шифрування

Мінуси

 • Я знайшов їх місячний план заниженим.

IPVanish

Базується в США, IPVanish – це VPN з сильною репутацією в галузі VPN. Компанія стверджує, що є єдиною послугою Top Tier VPN на ринку, яка може похвалитися більше 1300 серверів, розташованих у понад 60 країнах. Цей VPN також надає користувачам більше, ніж 40 000 різних IP-адрес.

IPVanish має перевагу перед своїми конкурентами. Це Мережа Tier1, що означає, що він володіє своїми серверами. Цей постачальник володіє та працює сервери в понад 80 містах, Найбільший концентрація серверів VPN знаходиться в США. Отримайте більше інформації про IPVanish в цей огляд.

Плюси

 • 18 серверів у Сполучених Штатах.
 • Над верхньою підтримкою
 • Підключається до десяти пристроїв на рахунок.
 • 1000+ серверів у 60 країнах.
 • Доступний перемикач Internet kill.

Мінуси

 • Не вдалося отримати доступ до Netflix з цим.

ВипрВПН

Нарешті, ми підходимо до останнього VPN, який має приватний та захищений Інтернет, ВипрВПН. Цей постачальник пропонує ексклюзивні функції, в яких можна захистити себе. коли ви в Інтернеті.

Цей постачальник пропонує своїм клієнтам доступ до верхньої частини лінії функції безпеки, а великий серверний парк, і пристойний обслуговування клієнтів. Не кажучи вже про те, що вона може похвалитися 17 американських серверів для вас.

Наші Огляд ВипрВПН дасть вам більше деталей щодо цього авторитетного VPN. Однак ось короткий огляд функцій VyprVPN.

Плюси

 • Це має 17 американських VPN-серверів.
 • Незалежно перевірено, щоб довести, що вони не зберігають журналів.
 • Має прості у використанні програми для кожного пристрою.
 • VyprVPN перемагає кидання.
 • Для ВипрВПН необмежений означає необмежений.
 • Цей провайдер використовує кілька протоколів для шифрування.

Мінуси

 • Мені подобається це більше, якщо він додасть більше серверів.

Список популярного американського контенту

Отже, що ви отримаєте з усього цього після підключення до американського сервера? Повірте, багато. Перевірте їх самі:

 • Netflix
 • Amazon Prime Video
 • Хулу
 • Reddit
 • Youtube Live
 • ABC
 • NBC
 • Лисиця
 • Spotify
 • Шоу
 • CW TV
 • TruTV
 • Харчова мережа
 • ТНТ
 • MLB
 • SyFy
 • Планета тварин

Американський сервер VPN – заключні слова

Не секрет, що США є джерелом найпопулярніших розваг у світі. Ніхто не буде здивований, почувши про користувачів, які шукають VPN-сервер у США. Мета VPN, яку ми розглянули вище, – це тунель до Сполучених Штатів шляхом надання Американська IP-адреса. Багато причин спонукають користувачів обрати сервер VPN у США. Чи хочуть вони доступ до американської Netflix або уникнути затемнення, підключення до американського сервера може допомогти вам. Як ви вважаєте, я потрапив у позначку із згаданими вами VPN? Повідомте мені ваші думки в розділі коментарів нижче.