Кращий VPN для Usenet 2023, який переглянули

Що стосується спільного використання файлів, ми вважаємо Usenet найкращою альтернативою BitTorrent для людей, які сподіваються отримати доступ до онлайн-вмісту безкоштовно. У реальному сенсі обидві служби дуже сильно відрізняються. За допомогою Usenet ви можете користуватися деякими дуже хорошими перевагами, але за рахунок того, щоб платити за них. Ще в той час Usenet був не дуже відомий як BitTorrent. Таким чином, не було таких зусиль, щоб обмежити доступ до своїх серверів. Такі організації, як RIAA, просто не вважали Usenet винуватцем. Тож їхня служба фактично тривала без особливих втручань. Ця ситуація змінилася. Хоча шифрування SSL Usenet захищає фактичне завантаження файлу, ваші пошукові файли NZB не приховуються, якщо ви не використовуєте VPN. У цьому вичерпному посібнику ми розглянемо найкращий VPN для Usenet станом на 2023 рік.

Кращий огляд Usenet VPN 2023

Кращий VPN для Usenet 2023, який переглянули

Чи варто використовувати VPN з Usenet?

Чесно кажучи, ви не помилилися б, вважаючи, що забезпечення вашого зв’язку з SSL додасть вашому зв’язку значний рівень захисту та безпеки. Але знову ж таки, за допомогою служби VPN ви гарантуєте, що ваша безпека в Інтернеті настільки гарантована, що ваш адміністратор мережі навіть не зможе побачити, що ви підключаєтесь до сервера Usenet. Те, що вони легко зможуть зробити, якби ви повністю покладалися на SSL, щоб забезпечити своє з’єднання.

Використання VPN настійно рекомендується службами Usenet, оскільки деякі з них навіть пропонують його як частину свого пакету. Це повинно послужити для вас великою перевагою. Ви зможете забезпечити весь свій інтернет-трафік, запобігаючи зловмисним атакам та підслуховуванню з боку хакерів, спамерів, злодіїв та державних органів. Крім проведення анонімних завантажень, ви також зможете розблокувати сервери Usenet, які мають географічне обмеження. VPN діє як рішення проти механізмів, які може встановити ваш провайдер, щоб запобігти завантаженню з серверів Usenet.

Тепер, коли ви знаєте, яка послуга VPN може принести вам користь, ось список найкращих VPN-компаній, які слід розглянути, якщо ви хочете отримати якісне обслуговування.

Кращі VPN для Usenet

Я вибрав найкращі VPN, які ви можете спробувати для Usenet, і переглянув кожне з них. Перевірте їх нижче.

ExpressVPN

ExpressVPN - найкращий VPN 2023 року

ExpressVPN – найкращий VPN для Usenet 2023

У верхній частині нашого списку ми маємо ExpressVPN. Імовірно, один з найкращих постачальників послуг VPN у світі, завдяки перевіреному досвіду якості та якісного надання послуг. ExpressVPN гарантує своїм клієнтам всебічну підтримку клієнтів, яка доступна цілодобово, і добре розроблену мережу VPN-серверів приблизно в 78 країнах. Якщо ви не дуже вражені їх послугою на перший погляд, їх 30-денна гарантія повернення грошей дозволить вам протестувати їх із завантаженнями Usenet і підтвердити, чи варто вам платити щомісяця 8,32 долара за послугу..

BulletVPN

BullletVPN робить все можливе, намагаючись забезпечити доступ до більшості серверів Usenet поблизу. Це повинно дозволяти виконувати завантаження файлів Usenet на всі ваші пристрої. Ви можете використовувати одну підписку BulletVPN на 3 пристроях одночасно. всі зареєстровані під одним обліковим записом. Ви можете зареєструватися на рівні від 7,50 доларів на місяць.

IPVanish

Топ VPN для Kodi

Третє місце у нашому списку найкращих VPN для Usenet – це IPVanish. Цей популярний сервіс VPN – ще один сильний конкурент для користувачів, які хочуть розраховувати на Usenet для завантаження. Це пояснюється тим, що їх величезна ємність сервера та локальні мережі VPN розподілені по всьому світу. Це дає вам більше варіантів для підключення. Швидше з’єднання означають, що їхня серверна мережа менше перевантажена. Одна підписка також дозволяє користувачам підключати до 5 пристроїв через один обліковий запис. Все це доступно за гідні $ 6,49 на місяць, якщо ви виберете підписку на рік.

NordVPN

NordVPN VPN-додаток для iPhone, iPad, Android, ПК та Mac – це, можливо, найпростіший і найдружніший, який я використав. Налаштування їх займає пару хвилин. З цього моменту ви просто запускаєте додаток і підключаєтесь до VPN-сервера на ваш вибір. Можна з упевненістю сказати, що для створення цих додатків докладено багато зусиль. Як і ExpressVPN, NordVPN пропонують a 30-денний термін повернення коштів, більше ніж достатньо часу для повного тестування свого VPN-сервера.

Користувачі, які сподіваються перенести масивні файли з серверів Usenet, NordVPN гарантує, що ваше з’єднання не порушиться через вагу завантаження великих файлів.

Usenet Пояснено

Usenet з’явився в кінці 70-х – початку 80-х років як те, що ви називаєте службою обміну миттєвими повідомленнями, яка дала змогу підключеним хостам надсилати та отримувати тексти через мережу децентралізованих серверів. Це було насправді до того, як Інтернет і Всесвітня павутина взяли нас штурмом. Тоді це була хороша система для використання комп’ютерами для надсилання та прийому файлів всередині мережі. Сьогодні Usenet як і раніше продовжує служити цій самій цілі; щоб полегшити спільний доступ до файлів. Завантаження файлів, які розміщувались однолітками, тепер розміщуються серверами Usenet.

Як було сказано вище, сервери децентралізовані, тобто немає жодного сервера, який би зберігав усі файли, доступні на Usenet. Це ускладнює правозахисним організаціям вимагати їх зняття з причин порушення, оскільки вони не можуть точно визначити, де розміщуються ці файли.

Можливо, буде складно обернути голову навколо того, як саме Usenet працював. Напружені завдання, такі як переглядати колекцію файлів і каталогів один за одним, а пошук конкретного медіа-файлу може здатися досить незвичним, оскільки ми звикли індексувати сайти на кшталт Google, які дають вам те, що ви шукаєте менше ніж другий. Врешті-решт, пошук користувачів полегшився з появою таких сайтів, як Newzbin, які відіграватимуть ту саму роль, що і Google для веб-сайтів. Весь процес схожий на те, як працюють трекери Bit Torrent. Як тільки ви завантажите файл NZB, він виявить, де розміщується файл.