Кращий VPN для uPlay

Запущена в 2012 році, Uplay – версія ігрової платформи Ubisoft, яка дає можливість користувачам створювати команди, знаходити нових супротивників і навіть отримувати винагороду після досягнення певних етапів у відповідних іграх. Послуга доступна на широкому спектрі платформ і пристроїв, таких як PlayStation 4, PC, Xbox One & 360, PlayStation 3, iOS, Android та Windows. Велика плутанина навколо початкового випуску платформи. Більшість користувачів стверджують, що це сильно порушує те, до чого вони вже звикли, але для тих, хто встигнути прийняти її, скаржитися дуже мало..

Кращий VPN для uPlay

Кращий VPN для uPlay

Відставання в іграх – хто справжній винуватець?

Платформа оснащена вражаючими функціями, такими як можливість використовувати або витрачати нагороди, накопичені в одній грі, в іншій. Це чудово, оскільки забезпечує життєвий шлях у випадку, якщо ваша поточна ситуація в грі виглядає не так добре, але може виникнути проблема, з якою вам доведеться зіткнутися, особливо якщо ваш Інтернет-зв’язок не такий надійний, як повинен бути. . Надійна мережа означає, що вам доведеться терпіти моменти, коли ігрова платформа висить або взагалі перестає реагувати. Це може коштувати вам дорого, адже коли б це не сталося, велика ймовірність того, що це відбувається лише на вашій стороні, тобто ви втратите можливість контролювати свого персонажа перед небезпекою, що насувається, коли гра триватиме.

Більшість людей звинувачують ігрову консоль чи платформу Uplay, коли щось подібне трапляється, але дуже мало хто зупиняється на думці, що це може бути їх провайдер, який працює за лаштунками, щоб уповільнити зв’язок. Для тих, хто може не знати, ISP застосовує певні заходи, щоб спробувати контролювати все, що ви, можливо, не маєте в Інтернеті, і одна з найпоширеніших їх практик – уповільнити швидкість роботи в Інтернеті. Зниження швидкості означає, що ви зрештою засмучуєтесь на ігровій платформі, а в кінцевому підсумку відмовляєтесь від активності. Ваш Інтернет-провайдер застосовує ці заходи, щоб спробувати керувати своїми витратами на Інтернет, заощаджуючи гроші на пропускній здатності. Щоб вирішити можливість того, що ваш Інтернет-провайдер може сповільнити вашу послугу, одна з найкращих речей, яку ви могли зробити, – це підписатися на сервіс VPN.

Використання VPN для обходу прокладки ISP

Реєстрація за допомогою віртуальної приватної мережі дозволяє обійти будь-які форми дроселювання, які може застосувати ваш Інтернет-провайдер, оскільки з’єднання через VPN дозволяє зашифрувати ваш інтернет-трафік. Зробивши це, ваш Інтернет-провайдер не зможе відстежити ваше з’єднання, і, отже, буде важко знати, як саме застосувати їх дроселювання. Врешті-решт ваше з’єднання працюватиме на швидкій швидкості, за яку ви спочатку заплатили.

Використання VPN також додає шар конфіденційності для вашого зв’язку та допомагає уникнути хакерів, шахраїв чи шпигунських агентств не відставати від своєї діяльності в Інтернеті. Також у вас буде прихований власний IP-адресу, а отже, ви зможете отримувати доступ та грати в ігри, які ще не були випущені у вашому регіоні.. 

Найкращі VPN для Uplay

Для того, щоб мати справу з постачальником, який не впливає на швидкість чи безпеку, ми вибрали декілька, які обов’язково надають відмінний рівень обслуговування. Перегляньте наш вибір найкращих VPN для Uplay нижче:

1. ExpressVPN

Це наш улюблений VPN, коли справа стосується ігор. Якість послуг ExpressVPN явно витримала перевірку часу, оскільки постачальник продовжує отримувати численні нагороди за високий рівень поставки. Служба базується на Британських Віргінських островах, і вона має понад 2000 серверів для своєї назви. При такій широкій мережі в більш ніж 148 місцях, у користувачів не повинно виникнути проблем із пошуком сервера, до якого можна підключитися. ExpressVPN також серйозно ставиться до вашої безпеки, і це показано через 256-бітове шифрування AES.

Передплатники мають можливість використовувати ще три одночасні пристрої, а з клієнтом VPN, який легко працює на Windows, Linux, iOS, маршрутизаторах або пристроях на базі Android, не повинно виникнути проблем із сумісністю. ExpressVPN – це також одна з небагатьох служб, яка має команду з обслуговування клієнтів, яка завжди готова вирішити будь-які ваші проблеми, а також набір скритих серверів, які приховуватимуть ваше VPN, якщо ви потрапляєте в країну, де послуга не підтримується. Постачальник також пропонує послугу Smart DNS, яку ви можете використовувати, щоб приховати своє місцезнаходження та переглядати вміст із географічних сайтів. Щоб дізнатися більше про послугу, подивіться наш Огляд ExpressVPN.

2. ПуляVPN

BulletVPN стоїть на високому рівні серед тих сервісів, з якими вам слід було б підписатись, особливо якщо ви бажаєте скористатись швидкою послугою. BulletVPN підкреслює, що як їх головна пропозиція, і це продовжує приваблювати купу клієнтів, які дуже зацікавлені у швидкостях, які може запропонувати послуга. Якщо ви отримаєте BulletVPN в якості свого постачальника, це означає, що ви зможете грати в свої ігри без будь-яких затримок, весь час насолоджуючись безпекою, що забезпечується завдяки 256-бітовому шифруванню AES.

Служба, що базується в Естонії, має перелік серверів, присутніх у понад 20 країнах, які спрямовані на представлення найшвидшої форми безпеки. Він також пропонує різні типи протоколів VPN, таких як OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 та PPTP. Сервіс гарантує, що абоненти зможуть залишатись анонімними навіть під час доступу до географічних сайтів із обмеженим доступом через службу Smart DNS. BulletVPN передбачає до 3 одночасних з’єднань, хоча якщо ви завантажите послугу безпосередньо на свій маршрутизатор, у вас з’явиться шанс підключити набагато більше пристроїв, ніж у вас, якби програмне забезпечення працювало на вашому пристрої. Для отримання більш детальної інформації про те, що очікувати від цього провайдера, подивіться наш огляд BulletVPN.

3. NordVPN

Цей постачальник, що базується в Панамі, також присутній у нашому списку, головним чином завдяки широті своєї мережі, яка налічує понад 4000 серверів, розташованих у понад 60 країнах. Це означає, що, ймовірно, ніколи не настане момент, коли сервер, до якого ви підключаєтесь, перевантажений користувачами, і це гарантує безперебійний потік даних, а отже, швидше перегляд чи ігровий досвід. Сервіс дуже голосно налаштований на нульову політику ведення журналів і пропонує до 6 декількох підключень для користувачів, які хотіли б забезпечити більшість своїх пристроїв.

NordVPN пропонує стандартне 256-бітове шифрування AES військового рівня, а також функцію DoubleVPN, яка спрямовує ваші дані через два сервери замість одного для додаткової безпеки. Користувачі також можуть вибрати, до яких серверів підключитися для найкращої продуктивності, оскільки сервіс має сервери, спеціалізовані для торрентінгу, великих завантажень файлів, потокової передачі, а також онлайн-ігор. NordVPN також пропонує автоматичний перемикач на знищення, захист від витоку DNS, підтримку Tor над VPN та розширення проксі-браузера для користувачів, які віддають перевагу легкій формі забезпечення свого трафіку. Для більш глибокого вивчення того, що NordVPN може зробити для вас, знайдіть час, щоб переглянути наш всеосяжний огляд NordVPN.

Висновок для кращої VPN для Uplay

Використання VPN для Uplay означає обробляти будь-яку форму дроселювання, яку ваш Інтернет-провайдер може накласти на ваше з’єднання, і мати можливість по-справжньому користуватися абсолютною свободою, безпекою та анонімністю під час перегляду Інтернету..