Кращий VPN для Німеччини

Для тих, хто може мати можливість жити, працювати чи навіть відпочивати в Німеччині протягом тривалого періоду, насправді досить легко оцінити німецькі закони про захист даних, які існують для забезпечення вашої конфіденційності в Інтернеті. Німецька республіка також має низький рівень інтернет-цензури. Тим не менш, існують різні унікальні лише для Німеччини механізми, які формують дуже вагомі причини для того, щоб зареєструватися у вищого постачальника послуг VPN.. 

Кращий VPN для Німеччини

Кращий VPN для Німеччини

Німецька потреба в VPN

Для німців, які проживають за кордоном, VPN дозволяє їм отримати німецьку IP-адресу. Це допомагає вам розблокувати та переглядати будь-які німецькі телеканали незалежно від того, де ви зараз проживаєте. Що стосується німців, які насправді проживають у Німеччині, VPN дозволяє їм отримувати доступ до будь-яких веб-сайтів з обмеженими регіонами, які можуть бути недоступними у їхній країні. Ви також можете використовувати VPN, щоб анонімно переглядати Інтернет, не турбуючись про те, що ваш провайдер чи якесь урядове агентство шпигує за вами. Зважаючи на це, я розповім про деякі найкращі VPN для Німеччини нижче:

Кращий VPN для Німеччини – Підсумок

Якщо ви вже знаєте, що таке VPN, і як він працює, ви, мабуть, не хочете витрачати занадто багато часу на читання речей, про які ви вже знаєте. Зважаючи на це, ось найкращі постачальники послуг VPN, до яких ви можете зареєструватися, перебуваючи в Німеччині.

Кращий огляд VPN для Німеччини

Усі ці проблеми можна вирішити за допомогою послуги VPN. Єдина проблема, яка може виникнути, – це вибрати її, оскільки на ринку існує багато постачальників. Щоб допомогти вам, ми розглянемо 5 провідних постачальників, на які ми впевнені, що вони надійні, і маємо засоби для надання високої якості обслуговування. Ось перелік переваг, на які ми будемо звертати увагу:

  • Швидке підключення до Інтернету.
  • Доступна абонентська плата.
  • Сильне шифрування & політики конфіденційності.
  • Широкий спектр серверів у Німеччині та за її межами.
  • Репутація як надійний постачальник послуг з перевіреним досвідом.

1. ExpressVPN

ExpressVPN є однією з небагатьох компаній VPN, якій вдалося створити та підтримати хорошу репутацію протягом дуже тривалого періоду часу. Вони запевняють своїх клієнтів у захищеному SSL з’єднанні в поєднанні з 256-бітним шифруванням для максимальної безпеки. База даних на Британських Віргінських островах означає, що немає законів, які змушують їх зберігати дані своїх користувачів, тому не зберігаються записи про перегляд.

Маючи понад 1500 серверів, які мають тенденцію до своїх клієнтів, ExpressVPN підтримує надзвичайно швидке з’єднання, незалежно від того, до якого сервера ви встановите з’єднання. Сервери представлені в більш ніж 145 місцях і базуються в трохи вище 90 країнах.

2. NordVPN

У ціновому пункті $ 3,29, NordVPN легко серед найдоступніших постачальників послуг на ринку. Вони запевняють своїх клієнтів у найвищому рівні шифрування за допомогою 256-бітного шифрування під час захисту OpenVPN.

Як і ExpressVPN, вони також мають штаб-квартиру в країні, яка не вимагає, щоб вони зберігали дані клієнтів, тому їхні користувачі не переживають, чи зберігається їх історія перегляду. Їх мережа серверів також вражає: понад 1000 серверів розташовані у 59 країнах світу. У Німеччині їх близько 74, що більш ніж достатньо для того, щоб жоден конкретний сервер не надто покладався на нього.

Окрім додаткових функцій, клієнти зможуть додавати інше VPN-з’єднання під тим самим обліковим записом, мати VPN через Tor, а також можливість зарахувати конкретні VPN-адреси Anti-DDOS. Багато хто погодиться, що однією з найвідоміших їх функцій буде технологія SmartPlay, яка пропонується у всіх їх зв’язках. Послуга дозволяє клієнтам обходити всі обмеження, навіть із джерел вмісту, які стверджують, що блокують VPN, такі як Netflix; Я впевнений, що більшість користувачів VPN хотіли б насолоджуватися.

3. IPVanish

Побуття третього – це ще одна авторитетна послуга, добре відома рівнем якості обслуговування. IPVanish пропонує шифрування верхнього рівня з протоколами, такими як L2TP і OpenVPN, які обидва покладаються на 256-бітове шифрування.

ExpressVPN та NordVPN мають певну перевагу перед IPVanish щодо політики збереження даних. Вони мають свою базу в США, це означає, що вони не мають такої великої свободи проти законів про збереження даних. Незважаючи на це, сервіс обіцяє надшвидкісні швидкості. Їх обширна серверна мережа, що складається з понад 850, поширюється в 60 країнах, забезпечує всім можливість залишатися на зв’язку.

4. СильнийVPN

Хоча не настільки популярний, як інші претенденти в цьому списку, СильнийVPN висловлює вагомий аргумент як один з найнадійніших постачальників VPN, до якого може звернутися німецький народ. Вони також володіють усіма своїми серверами. Це виключає будь-яку можливість сторонніх обробників зіпсувати свої зв’язки.

Як і IPVanish, StrongVPN також базується в США, але вони все ще підтримують політику без журналів. Також досі не було зареєстровано випадків, коли користувач переглядав історію переглядів клієнта та використовував його проти неї. Їх серверна мережа значно менша, ніж інші, із 475 серверами, доступними у 24 країнах. Це, однак, не знижує їх якість обслуговування.

5. ВипрВПН

Ми закінчуємо наш список ВипрВПН, інший постачальник, який прагне забезпечити своїх клієнтів найкращими послугами. Єдине питання, яке можуть викликати потенційні клієнти – це те, що VyprVPN веде журнали своєї діяльності користувачів. Послуга зберігає початок з’єднань & час зупинки, домашня IP-адреса користувача та IP-адреса VyprVPN.

Тільки ця проблема не дозволить опустити кількість користувачів VPN. Що стосується тих, хто все-таки вирішив передплатити послугу, з’єднання проходять досить швидко, тому вони не повинні очікувати затримок чи перешкод. Зі зростаючою мережею серверів на 700 і більше, ціна на 5 доларів на їхньому базовому пакеті звучить набагато справедливіше, ніж те, що інші більш встановлені постачальники VPN платять за підписку.

Німецькі закони про захист даних

У Німеччині організація, відома як Федеральна служба розвідки (Bundesnachrichtendienst), тісно співпрацює з АНБ в США, а GCHQ у Великобританії збирає дані користувачів з усіх куточків світу, намагаючись поділитися інформацією, яка може допомогти у підриві глобальних катастроф. або зловлення небезпечних злочинців. Ви не хочете, щоб уряд шпигував за вашою діяльністю в Інтернеті.

Крім цього, є нещодавній законопроект про збереження даних, який був прийнятий до закону у 2015 році, коли уряд Німеччини зобов’язав зберігати дані провайдерами до 10 тижнів. Хоча це далеко не 12 місяців, коли такі країни, як Великобританія, змушені дотримуватися, це все ще залишається серйозною проблемою щодо безпеки, оскільки якщо такі дані потраплять не в руки, може статися багато поганого..

У Німеччині також є дуже жорстке виконання законів щодо порушення авторських прав. Це створює велику проблему для великої кількості користувачів Інтернету. Ті з них, які передають або завантажують онлайн-вміст, який суперечить таким законам, стикаються з ризиком затримати закон.

Нарешті, через гео обмеження, які діють як у Німеччині, так і в інших країнах, отримати доступ до вмісту стає дуже важко. Мешканці Німеччини не можуть отримати доступ до англомовних фільмів, популярних у Німеччині. Це головним чином через гео обмеження, застосовані такими країнами, як США та Великобританія. Так само німці, які живуть за кордоном, не можуть отримати доступ до рідного вмісту, оскільки він недоступний в Інтернеті за межами країни.

Кращий VPN для Німеччини – Висновок

Тепер ви маєте гарне уявлення про те, до якого типу постачальників звертатись, якщо ви шукаєте надійне VPN-з’єднання на ринку. Якщо ви все ще віддаєте перевагу послугам, які надає кожна з цих компаній, радимо вам зареєструвати або їхні безкоштовні пробні програми, або спробувати їх під 30-денну гарантію повернення грошей. Ми також вітаємо ваші коментарі щодо того, яким був ваш досвід роботи з будь-яким із цих постачальників, якщо вам трапиться випробувати їх. Ми будемо раді відповісти на будь-які запитання.